20.1.-26.1.2020 - Nejlepší horoskopy https://horoskopy1.cz Nejlepší horoskopy Sat, 18 Jan 2020 03:22:28 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.13 121934840 20.1.-26.1.2020 https://horoskopy1.cz/20-1-26-1-2020/ https://horoskopy1.cz/20-1-26-1-2020/#respond Sat, 18 Jan 2020 03:22:28 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=1152 20.1.-26.1.2020

24.ledna 2020 ve 22:41 nastane novoluní ve znamení  Vodnáře.

 

beran
V tomto pracovním týdnu si dokážete vynahradit všechno, na co jste od začátku tohoto roku neměli možnost. Dokonce i vše zameškané se vám podaří dohnat. Pokud zvažujete nějakou finanční transakci, můžete se do ní pustit. Z dlouhodobého hlediska vám přinese zisky. V partnerském a rodinném soužití je vše v pořádku. Nemusíte si dělat žádné starosti. No nebylo by špatné, kdyby jste se více věnovali vašim blízkým, protože mohou mít pocit, že jejich zanedbáváte nebo se pro něco na ně zlobíte. Využijte k tomu nadcházející víkend.

býk
Začátek tohoto týdne – pondělí, budete řešit více problémy a překážky, ale od úterý se vše uklidní a vy budete dosahovat dobré pracovní výsledky, se kterými budete spokojeni nejen vy, ale i vaši zaměstnavatelé. To se samozřejmě odrazí i na vašem finančním ohodnocení. V oblasti vašeho soukromí se nebudou dít během těchto dnů žádné mimořádné události, které by vám měly zkazit váš dobrý pocit a náladu. Během víkendu by jste se měli věnovat hlavně rodině.

Blíženci
Tento týden se budete cítit nabití energií a elánem, což bude také vidět na vašich výkonech a výsledcích. Je před vámi opravdu plodný pracovní týden. Nemusíte se obávat, pokud začnete pracovat i na více projektech najednou. Zvládnete je všechny na sto procent. Na vaše pracovní aktivity můžete využít i nadcházející víkend bude-li třeba, protože vaši partneři a celá vaše rodina vás podporují, jsou vám oporou a jistotou a nebude jim dělat problém převzít na sebe vaše domácí povinnosti.

rak
Vaše pracovní povinnosti byste si měli rozdělit na pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, protože středa je den, kdy nebudete schopni se soustředit, což by mohlo mít za následek chyby, které by vás mohly stát i finance. V tento den nepodepisujte žádné důležité dokumenty. Pokud plánujete vašich partnerů něčím potěšit, čím byste jim chtěli dokázat vaši lásku a oddanost, tak na to využijte pondělí. Nebeská obloha vám v této době bude mimořádně nakloněna. Pokračovat v tom můžete i během víkendu.

Lev
Pracovně se vám bude tento týden dařit vše, co jste si naplánovali. I výsledky, které očekáváte budou přesně podle vašich představ. No i tak se budete cítit vnitřně nespokojeni. Možná i pro to, protože budete mít pocit, že jste nevytížených a budete se proto nudit. Zůstane vám alespoň více energie na aktivity v rámci vaší rodiny. Nejen z práce je člověk živý. Máte možnost v tyto dny vašim blízkým vymyslet něco, co byste spolu mohli dělat a co by vás všechny ještě více sblížilo a utužilo vaše vztahy.

Panna
Tento týden vám opět umožní naplno ukázat, co ve vás je a jakou “cennost” ve vás mají ve vaší osobě vaši nadřízení. Budete maximálně výkonní, v čem vám bude nápomocný váš elán a energie, kterou máte na rozdávání. Vaši spolupracovníci budou mít co dělat, aby s vámi dokázali udržet krok. Ve vašem osobním životě je vše v pořádku podle možností. Nesnažte se v tyto dny nic na tom měnit. Mohli byste vaší snahou více zkazit jak přispět k celkové pohodě vašich blízkých.

váhy
V pondělí se snažte vyhnout důležitým pracovním záležitostem, ale i jednáním, protože v tento den nebudete mít úspěch. No už od úterý až do pátku se situace otočí ve váš prospěch a vše co jste si na tyto dny naplánovali, dotáhnete do úspěšného konce. Pokud máte naplánované nějaké změny ve vaší domácnosti, tak se do nich můžete pustit bez obav. Dokonce i vaše celá rodina vás v tom nebude jen podporovat, ale přiloží ruku k dílu, aby vám pomohli.

Štír
Ještě i tento týdne se budete pracovně více trápit než dosahovat očekávané výsledky, ale přece se vám bude více dařit jako v předešlé dny. Berte to jako pozitivní signál a změnu, ze které čerpejte energii do dalších dnů. Naopak v oblasti citů a lásky se vám bude během těchto dní nesmírně dařit. Staré lásky se budou utužovat a vy, co jste nezadaní a toužíte po vztahu, máte možnost poznat někoho nebo pokud již znáte, otevřeně to říct. Odpověď a reakce bude kladná a vstřícná.

střelec
Připravte se na to, že vás čeká pracovně opravdu těžký a náročný týden plný nervozity a stresu. Ty budou vyplývat z toho, že vaši zaměstnavatelé začnou dělat změny, které se vám nebudou pouze nelíbit, ale budou mít také z dlouhodobého hlediska negativní dopady. A ani v soukromém životě se vám nebude dařit. Ještě stále budou mezi vámi a partnery přetrvávat neshody a hádky. Snažte se proto být co nejméně v jejich společnosti, protože byste mohli reagovat nepřiměřeně, což by jen ještě více zvýšilo napětí mezi vámi.

Kozoroh
Po opravdu dlouhém období, ve kterém se vám pracovně, ale i finančně mimořádně dařilo, vám tento týden nepůjde nic, co vás na jistý čas zabrzdí, ale neberte to jako tragédii. Máte dostatečně silnou pozici a nedokáže ji oslabit ani pár dní, kdy se vám nebude dařit. Vaše soukromí a vše co se v něm odehrává se nebude měnit. Všechno je při starém ať už jde o dobré, nebo i ty méně dobré situace. Neřešte nic. Dopřejte si více soukromí pro vaše osobní potřeby, nebo se vyberte někam a za zábavou i s přáteli.

Vodnář
V tomto týdnu se budete pracovně opravdu trápit. Nic, co jste si naplánovali nebo čím vás pověřili vaši nadřízení, vám nebude vycházet, z čeho budete nejen otrávení, ale i psychicky vyčerpaní. A aby toho nebylo dost, tak i finančně na tom nebudete moc dobře. Ještěže ve vašem osobním životě se nebudete muset během těchto dnů zabývat ničím negativním, co by si od vás vyžadovalo zvýšenou pozornost. Během víkendu si dopřejte hlavně hodně odpočinku. Relaxujte, načerpejte novou energii.

ryby
V zaměstnání vás během tohoto týdne vaši nadřízení zavalí prací až nad hlavu, ale vám to nezkazí dobrou náladu. Jste dostatečně nabití energií, která vám pomůže všechny úkoly dokončit včas a ke spokojenosti všech zúčastněných .Váš citový život je během těchto dní naplněný láskou, harmonií a porozuměním, co vás naplňuje štěstím a spokojeností. Jste milováni a milujete. Nadcházející víkend byste si s partnery mohli naplánovat něco

 

Shlédnutí: 21

]]>
https://horoskopy1.cz/20-1-26-1-2020/feed/ 0 1152
Velký HOROSKOP na ÚNOR: Přichází období změn https://horoskopy1.cz/velky-horoskop-na-unor-prichazi-obdobi-zmen/ Wed, 15 Jan 2020 05:23:06 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=994 Velký HOROSKOP na ÚNOR: Přichází období změn

V únoru přichází náročné období. Budete se muset přizpůsobit několika změnám. Ničeho se nelekněte a pusťte se do všeho s vervou. Lépe je pohnout se vpřed jako stagnovat na jednom místě.

Beran

Vaše změny se budou týkat soukromého života. Už od začátku měsíce budete v břiše pociťovat létající motýli a potkáte člověka, který ve vás probudí romantické city. Dávejte si však pozor, protože ne vždy to musí být ten pravý.

Může se stát, že jste natrefili na dalšího falešníka, který vás chce jen využít. Nebude pro vás jednoduché rozeznat rozhodující detaily v jeho chování, poproste proto dobrých přátel, aby to posoudili za vás.

Dávejte si pozor na finanční transakce. Hrozí vám riziko omylu, který vás může obrat o větší obnos peněz. V polovině února potkáte jednoho dávného přítele.

Navázat na starý vztah nebude pro vás žádným problémem. Společně podniknete důležité dobrodružství, které vás motivuje k většímu odhodlání více se odvázat a být přirozenějším.

Býk

Budou se na vás spoléhat všichni kolegové. Vaše rozhodnutí budou mít tento měsíc cenu zlata. Vždy se vám jakoby zázrakem podaří najít to správné řešení, které rozuzlí i náročné problémy. Stačí vám k tomu velmi málo.

Poslouchejte svou intuici a ta vás navede k správným verdiktem. V soukromí se budete zabývat hledáním něčeho, co vám velmi chybí. Problémem je, že to přesně nevíte určit a veškerý čas strávený nad touto věcí se bude zdát jako zbytečný.

Až začátek března přinese rozuzlení, které překvapí i vás. Musíte se postavit tváří tvář situaci, kterou si už dlouhodobě nechcete připustit. Nebude se vám to přijímat jednoduše, ale pokud se nepřekonáte a neuděláte tento důležitý krok, bude vás to strašit až do konce roku.

Blíženci

Velmi vás zaskočí váš milostný život. Dostanete se do přílišného pokušení, kterému nebudete vědět odolat. Pouze pár Blížencem se pak podaří utajit toto zakopnutí. Ostatní se musí připravit na nepříjemný střet s realitou, který bude spojen s velkými scénami.

Nejlépe uděláte, když se nebudete k ničemu vyjadřovat a přijmete věci tak, jak se stanou. I kdyby se vám to v daný moment zdálo jako tragédie, nakonec to nebude tak špatné. Budete však potřebovat delší období na to, abyste z toho otřásly a opět se postavili na nohy.

Zapracujte na své kondici. Vaše imunita potřebuje velkou podporu, jinak se dostanete do sérií nepříjemných infekcí, které vám uberou hodně sil. Dívejte se navzdory problémům na svět s úsměvem, abyste nedali svým protivníkem do rukou silnou zbraň.

Rak

Objevíte v sobě umělecké sklony. Pustíte se do nějaké tvůrčí činnosti, která vám přinese vytoužené uklidnění. Dosud jste se nevěděli na nic soustředit a ať jste dělali cokoliv, pociťovali jste nějaké napětí.

Nyní konečně přijde vytoužený relax, který vám pomůže oprostit se od několika vašich obtíží. Když se na ně pak podíváte takto s odstupem, podaří se vám najít na ně vhodné řešení.

Připravte se na to, že vaše rozhodnutí nebudou každému po vůli. Přesto se nevzdávejte a trvejte na vašem názoru. Musíte se konečně pohnout z tohoto začarovaného kruhu, který vám odebírá energii.

Podaří se vám vyřešit i jeden starý spor, který vás značně zatěžoval. Smíření bylo mnohem jednodušší, než jste se předtím obávali.

 

Lev

Ze všeho nejvíc se soustřeďte na svou intuici. Dostanete se před několik důležitých rozhodnutí, které jinak nebudete vědět vyřešit. Musíte být odvážnější a věřit si ve svých rozhodnutích. Jindy máte vše pevně v rukou a jste to vy, kdo tomu všemu velí.

Jenže za poslední období jste udělali pár chybných kroků, které vás obrali o sebedůvěru. Stačí však jeden správný krok a pak se již dostanete do starých kolejí. V soukromí se nezachováte správně k jednomu vašemu blízkému.

Toho to velmi zabolí a hrozí, že kvůli tomu přestal spolu na delší dobu komunikovat. Pokořte svou hrdost a jděte se omluvit dříve, než to přeroste do zbytečného konfliktu.

Panna

Konečně se přestanete strachovat o budoucnost. Zbytečně lpíte na věcech, na které momentálně nemáte žádnou dosah. Zaměřte se raději na přítomnost, jinak vám utečou všechny důležité momenty, které se právě kolem vás dějí. V práci na vás udělá jeden kolega nepříjemný podraz.

On to tak nemyslel, ale věci nakonec dopadly jinak než předpokládal. Nyní však nechce probrat na sebe odpovědnost a zůstanete v tom namočení sami. Bude vám chvilku trvat, pokud odhalíte skutečného viníka.

No pak už bude pozdě, takže už jen s pokorou přijmete trest a ponaučení, že příště se musíte více spoléhat na sebe a být vůči lidem obezřetnější.

 

 

váhy

Přichází skvělé období na změnu zaměstnání. Dokonce můžete udělat i odvážnější kroky, které vám nastartují zcela novou kariéru. Měli byste se však přestat bát, protože se jinak do toho nepustíte. Změnu proveďte iv soukromém životě.

Pokud máte pocit, že jste v neperspektivních vztahu, tak ho raději co nejdříve ukončete. V únoru bude kolem vás panovat romantická atmosféra, která vám pomůže navázat nový vztah.

Nebude to láska na první pohled, ale o to intenzivněji bude pak vaše další soužití. Za velmi krátký čas si perfektně porozumíte a může se stát, že vaše romance povede k překvapivě rychlému sňatku.

štír

Únor bude ve vašem případě přát zejména dlouhodobým vztahům. Máte velkou šanci na početí společného potomka nebo se rozhodnete pro nějaký velmi důležitý krok. Buďte však obezřetní, protože vás potká jedna velmi náročná zkouška.

Ta pořádně prověří vaši lásku a odhalí vám, jak vám na tom druhém skutečně záleží. Na konci měsíce se vám podaří získat malé finanční přilepšení. No k penězům se nedostanete jen tak zadarmo.

Musíte si to poctivě odpracoval, o to lepší pocit budete mít z toho, co si za ně pak koupíte. Investujte tyto úspory rozumně, abyste z nich měli v budoucnu užitek.

 

 

střelec

Obyčejně velmi otevřeně prezentujete vaše názory, tentokrát byste měli být v tomto směru obezřetnější. Vaše dobře míněné rady nepadnou na úrodnou půdu a může se stát, že se kvůli tomu z vašeho dobrého přítele stane největší odpůrce. Snažte se co nejvíce času strávit se svými blízkými.

Následující měsíce budou velmi rušné a nebudete mít na nich tolik prostoru, jak byste si přáli. Na konci roku byste si to mohli vyčítat, proto raději nyní zorganizujte nějaké společné setkání, na kterém jim oznámíte i vaše důležité rozhodnutí.

Dospěli jste k němu po dlouhém uvažování a je dobře, že jste to tentokrát nechali pouze na váš názor. Takové věci nemáte rozhodovat s kamarády, ale pouze se svým svědomím.

Kozoroh

Všichni od vás chtějí nějaké nové nápady a vás to už pořádně unavuje. Kreativita má určitá omezení a nemůžete se na ni spoléhat neustále, aniž jste si doprali nějakou pauzu a přišli s novými řešeními. Zejména v práci byste se měli trochu stáhnout do pozadí, abyste neřešili zbytečnosti.

Nechte kolegy, aby nyní oni převzali kousek odpovědnosti a posunuly firmu trošku vpřed. Ne vždy se vyplatí být hlavním tahounem, protože vám to nemusí přinést potřebné ocenění.

To vás demotivuje ještě více než případné neúspěchy. Na konci měsíce už budete odpočatí a rychle se dostanete zpět do původní formy. Nyní si už navíc budou více vážit vaše vlastnosti a patřičně je ocení.

Vodnář

Po turbulentním začátku roku jste již toužili po klidnějším období. Věřili jste tomu, že nyní se vám podaří dostat se mimo centra pozornosti některé lidi, abyste zažili jen takové nudnější momenty.

Co je pro jiné utrpením, pro vás by bylo zbožným vykoupením. Namísto toho se připravte na další čtyři rušné týdny. Dobrou zprávou však je, že od března se konečně vše otočí ve váš prospěch a konečně si vydechnete.

Dávejte si pozor na malé úrazy, které by vám mohly ještě více zkomplikovat situaci. Ty vám hrozí zejména venku, kde se můžete uklouznout a poranit si některou z končetin.

ryby

Měli byste zajít s přáteli někde venku. Potřebujete si pročistit hlavu od toho, co od vás chtějí jiní lidé. Ti si nevědí poradit s jejich problémy, proto je neustále řeší spolu s vámi.

Vám už však docházejí nápady a hlavně byste se raději zaměřili na svůj život. Zejména v soukromí vám to trochu skřípe, protože buď jste dlouho sami, nebo partnerovi věnujete jen velmi málo času. V polovině měsíce vás čekají těžké chvilky.

Kvůli malé nepozornosti se dostanete do problémů, které se budou vléci i během následujících měsíců. Bude to pro vás dobré ponaučení, které vám v budoucnu zabrání dělat podobné hlouposti. Poslouchejte rady starších lidí a nebuďte příliš sebevědomí.

 

 

Shlédnutí: 44

]]>
994
13.1.-19.1.2020 https://horoskopy1.cz/13-1-19-1-2020/ https://horoskopy1.cz/13-1-19-1-2020/#respond Sat, 11 Jan 2020 02:40:26 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=1148 13.1.-19.1.2020

beran
I během tohoto týdne buďte připraveni na vašem pracovišti na napjatou atmosféru a stres všude kolem, které vám budou bránit plnohodnotně si vykonávat vaše povinnosti. Snažte být trpěliví, ale hlavně klidní. Řešte pouze nezbytné věci. Aby toho nebylo dost, tak i v soukromí se vám nebude dařit nic podle vašich představ. V partnerském soužití se vážně snažte vyhýbat přímým konfrontacím, které by se mohly skončit až rozpadem vztahu. Během víkendu si dopřejte hodně odpočinku a relaxu.

býk
Máte před sebou týden, ve kterém se vám bude dařit splňovat všechny pracovní úkoly, kterými vás vaši nadřízení pověřili. Je to dobrý začátek, kterým si vytváříte u nich základ na postupný posun na kariérním žebříčku směrem vzhůru. Samozřejmě, že i finančně si polepšíte. V rámci vašeho citového života se v tyto dny nebudou dít žádné nepředvídané a negativní záležitosti. I tato oblast vašeho života je klidná. Máte před sebou víkend, který byste mohli využít k návštěvě kulturní akce.

Blíženci
Pokud jste již delší dobu uvažovali nebo pociťovali, že potřebujete změnu v směřování vaší profesionální oblasti života, tak tento týden vám maximálně přeje tyto pocity a úvahy přetavit do reality. Vy, co jste spokojeni s vaším pracovním postavením, máte možnost všem ukázat, že jste vhodný kandidát na vyšší a odpovědnější pozici. Využijte tuto přízeň nebeské oblohy a plně se tomu věnujte. Nemusíte si totiž dělat žádné starosti o vaše rodinné záležitosti. Máte ve vašich partnerech dokonalý záskok.

rak
Tento pracovní týden se bude pro vás nést v klidném duchu. Žádný shon, ani tlaky ze strany vašich nadřízených, takže si bude moci nastavit tempo, které vám bude vyhovovat, abyste vaše povinnosti mohli úspěšně zvládnout. Také i ve vašem rodinném a partnerském soužití převládá pohoda a harmonie, která vás naplňuje vnitřním štěstím, protože tato oblast vašeho života je pro vás nesmírně důležitá. Během víkendu vás čeká nějaká milá společenská událost.

Lev
V tomto týdnu se můžete věnovat všem vašim pracovním aktivitám naplno. Můžete uzavírat nové pracovní smlouvy, absolvovat i náročné jednání, začít s podnikáním. Nebeská obloha je na vaší straně. Využijte její přízeň jak nejlépe umíte. Také i ve vašem soukromí se vám v tyto sny bude mimořádně dařit. Vy, nezadaní máte možnost poznat novou lásku a vy, co jste v trvalých partnerstvích, můžete se těšit z nové jiskry mezi vámi a vašimi půlkami. Máte vynikající inspiraci na nadcházející víkend.

Panna
Vaše dosavadní pracovní úspěchy, vynikající výsledky nezůstaly bez povšimnutí ze strany vašich nadřízených, proto je velmi pravděpodobné, že si vás během těchto dnů k sobě pozvou, aby vám nabídli novou pracovní pozici, která vám bude umožňovat ještě více využívat váš potenciál. V osobním životě se neděje nic mimořádného, ​​co vám otevírá prostor i na to, věnovat se vašim zálibám a koníčkům. Nadcházející víkend bude probíhat také v klidné atmosféře. Můžete ho přežít v kruhu vašich přátel.
váhy
Všechny vaše pracovní úkoly a povinnosti si budete v tyto dny plnit pouze na sto procent as to takovou dokonalostí, jak to dokáže jen vaše znamení. Nejen vy, ale i vaši nadřízení budou maximálně spokojeni s vašimi výsledky, což se odrazí i na vašem finančním ohodnocení. Váš citový život bude během tohoto týdne naplnění porozuměním, harmonií a láskou. Proto byste se měli během nadcházejícího víkendu výhradně věnovat pouze vašim protějškům. Neprohloupíte to. Č jaká vás hodně romantiky a vášně.

Štír
Vaše trpělivost a odolnost bude prověřována i během tohoto týdne, protože i v jeho průběhu se budete v zaměstnání zabývat hlavně řešením problémů a překážek, které vám budou bránit věnovat se povinnostem, kterými vás pověřili vaši nadřízení. Ještěže v osobním životě se nebudete muset zabývat ničím, co by si od vás vyžadovalo osobní angažovanost. Nadcházející víkend si naplánujte pouze na relax a odpočinek. Nezabývejte se ničím. Čerpejte energii někde v přírodě.

střelec

Od pondělí do středy se snažte všechny vaše pracovní záležitosti dokončit a pokud máte naplánované i důležité jednání, zda podepisování důležitých smluv, také to absolvujete v tyto dny, protože od čtvrtka do pátku se pracovně doslova zablokujete. V soukromí se snažte vyhýbat přímým konfrontacím s vašimi partnery a celou rodinou, protože hrozí vážné hádky a nedorozumění. Nadcházející víkend se vyberte někam do přírody s přáteli av jejím lůně načerpejte ztracenou energii a elán.

Kozoroh
Už dlouhodobě se vám pracovně nesmírně daří. Máte nastartovanou kariéru na ty nejvyšší pozice, které můžete v rámci vašeho profesionálního života dosáhnout. Také i po finanční stránce se vám daří. Jste na výsostně spokojeni. I v oblasti citů a lásky se je u vás vše stabilizované a klidné. S novým rokem vám do osobního života vstoupila harmonie a pohoda, která vám dodává nový elán a energii. Nadcházející víkend byste si mohli naplánovat hezký výlet, nebo návštěvu přátel.

Vodnář
I tento týden se budete v pracovní oblasti více trápit než těšit z dosažených výsledků, ale přece to bude o něco lepší než v předchozím období. Berte to jako dobrý signál, že se začínají věci kolem vás v zaměstnání stabilizovat. Ve vašem osobním životě se nedějí žádné zásadní změny, kterým byste museli věnovat zvýšenou pozornost. Během nadcházejícího víkendu byste se měli zaměřit na uklidnění vaší psychiky. Máte ji opravdu již dlouhodobě napjatou.

ryby
Během těchto dnů bude u vás v zaměstnání převládat příjemná atmosféra a také dobré kolegiální vztahy, což se výrazně, pozitivně projeví na vašich pracovních výkonech, ale i výsledcích. Ani po finanční stránce si v tomto týdnu nebudete mít na co stěžovat. Stejná pohoda a dobrá nálada, bude iu vás doma. S partnery si budete vycházet maximálně ve všem a všude. Nadcházející víkend si pozvěte přátele. Trochu uvolněné zábavy vám neuškodí.

 

Shlédnutí: 30

]]>
https://horoskopy1.cz/13-1-19-1-2020/feed/ 0 1148
6.1.2020-12.1.2020 https://horoskopy1.cz/6-1-2020-12-1-2020/ Sat, 04 Jan 2020 06:48:25 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=1010 6.1.2020-12.1.2020

 

10.ledna 2020 ve 20:21 nastane úplněk ve znamení Raka

Beran

Je před vámi pracovní týden, který bude plný shonu, chaosu a stresů. Vaši nadřízení chtějí, abyste veškerou zmeškanou práci z minulého roku doběhli, co vás stojí nadlidské síly. Zachovejte pevné nervy. Během těchto dní se snažte šetřit, protože ani finančně se vám nebude dařit. V rodinném a partnerském soužití se neděje nic mimořádného. Máte proto dostatek času ai prostoru na odpočinek a relax. I během víkendu se zaměřte hlavně na odpočinek a naberte ztracenou energii.

Býk

Pokud jste se dosud z nějakého důvodu neodvážili vaším nadřízeným představit vaše nové plány a projekty, tak během tohoto týdne byste to měli jednoznačně udělat. Možná nebudou přijaty, ale pomohou vám do budoucna v postupu na kariérním žebříčku. V soukromí se můžete těšit na příjemně strávené chvíle v kruhu vašich nejbližších a vzrušující zážitky ve společnosti vašich partnerů. Máte výbornou inspiraci jak spolu prožít nadcházející víkend. Můžete si být jisti, že to bude stát za to.

Blíženci

Pokud jste se ještě nedokázali vzpamatovat z nedávných svátků a dělá vám problém soustředit se na práci, tak vás určitě potěší, že během tohoto týdne máte v zaměstnání klid a pohodu. Můžete si zvolit tempo vašeho nasazení dle vašich momentálních schopností. Vaše domácí povinnosti přenechejte na vašich partnerů. Za to byste se jim mohli odvděčit tím, že je během víkendu pozvete někam na zajímavé kulturní událost a zakončit to romantickou večeří.

rak

Během tohoto týdne bude u vás na pracovišti přetrvávat stále jakoby sváteční atmosféra, Projevuje se velmi dobrými mezilidskými vztahy, které vám dodávají energii a elán. Pozitivně se projevují i ​​na vašich výkonech a výsledcích. I ve vašem osobním životě bude převládat dobrá nálada a harmonie, co je pro vás mimořádně důležité. Blaho rodiny je vaší prioritou. Nadcházející víkend vás čeká nějaká veselá rodinná událost, která potěší hlavně vás.

Lev

Již od samotného počátku nového roku to máte na pracovišti opravdu náročné a bude to tak i během tohoto týdne. Připravte se na chaos a stresy. Je důležité, abyste je dokázali zvládnout, protože na tom záleží jaké výsledky dosáhnete. Pokud to všechno zvládnete, máte navzdory všemu, šanci polepšit si v podobě posílení vašeho postavení. Oblast citů a lásky přeje hlavně vám, nezadaným. Máte šanci poznat vaši novou lásku. Neměli byste během víkendu zůstávat doma.

Panna

V tomto týdnu se vám pracovně bude dařit vše, co máte za úkol udělat. Vaše výsledky budou více než uspokojivé, co vás těší, ale nebyli byste proti, kdyby jste byli více vytíženi, protože máte v sobě více energie, než možností ji plnohodnotně využít. Můžete ji použít na něco, čím byste u vás doma zpříjemnili vaše společně trávené chvíle s vašimi blízkými. Během víkendu se můžete v pohodě věnovat vašim zájmům a koníčkům, nebo jen tak si ,, polenošit ,, u filmu nebo nějaké dobré knize.

váhy

Vaše dosavadní pracovní výsledky, a zvláště schopnost vypracovat vše co máte do nejmenšího detailu, vám v těchto dnech dopomohou k lepšímu pracovnímu zařazení, jaké jste měli doposud. Je to zasloužená odměna za všechno to, co jste pro vašeho zaměstnavatele udělali. I v oblasti soukromí se můžete těšit pouze z příjemných zážitků v kruhu vašich nejbližších. Během víkendu byste si mohli společně vyrazit někam do přírody, za kulturou. Například navštívit nějaký hrad, nebo alespoň zříceninu.

Štír

Už začátek tohoto nového roku naplno prověří vaši psychickou odolnost a schopnost čelit překážkám a problémům na pracovišti. Snažte se proto zachovat klid a rozvahu. Rozčilování by vám i tak nepomohlo. Pouze byste se ještě více vyčerpávaly a ztrácely energii a elán. Naopak v oblasti citů a lásky, vám v tyto dny bude nebeská obloha maximálně nakloněna. Stabilní vztahy se budou upevňovat a vy nezadaní, potkáte svou budoucí lásku. Proto během víkendu jděte někam, kde je velká společnost. Například na diskotéku.

střelec

Je před vámi pracovně náročný týden plný překážek a stresů. A aby toho nebylo dost, tak zjistíte, že někteří z vašich spolupracovníků vám záměrně podráží nohy a snaží se vás očernit u vašich nadřízených. Nemusíte se obávat, vaše pozice je neotřesitelná. O to víc byste si měli dávat pozor ve vašem partnerském soužití. Během těchto dní vám totiž hrozí nedorozumění az toho vyplývající hádky, kterými byste si zbytečně znepříjemnili nadcházející víkend. Nedejte se vyprovokovat.

Kozoroh

Je před vámi mimořádně úspěšný pracovní týden, ve kterém si opět u vašich spolupracovníků, ale i nadřízených, získáte zasloužený obdiv a uznání. Samozřejmě že se to všechno velmi pozitivně projeví i na vašich finančních odměnách. Vy, kteří žijete ve fungujících vztazích, ty se během těchto dnů budou utužovat. Pokud máte problémy, nebo jste nezadaní, máte šanci na nový vztah. Abyste tomu napomohli, tak se někam vyberte mezi lidi během nadcházejícího víkendu.

Vodnář

Ještěže je tento pracovní týden kratší, protože pro vás nepřinese nic, z čeho by jste se mohli těšit. Překážky a problémy, které budete muset řešit, budou okořeněné stresem a chaosem. To ještě zhorší celkové podmínky k tomu, abyste si mohli plnit vaše povinnosti. Alespoň ve vašem osobním životě máte vše pod kontrolou a srovnané. Alespoň budete mít možnost pořádně si odpočinout a nabrat novou energii a ztracený elán. Během víkendu nic neřešte, nad ničím nepřemýšlejte.

ryby

Celý tento pracovní týden vám bude ubíhat v klidné atmosféře av příjemném prostředí. Všechny vaše povinnosti si dokážete plnit bez problémů pokud vaší spokojenosti. Svými výsledky si upevňujete vaše pracovní postavení a postupně si budujete další stupínek k vašemu povýšení. Stejnou radost a spokojenost budete prožívat i ve společnosti vašich partnerů a celé rodiny. Milujete a jste milováni, a to je to nejdůležitější, co potřebujete cítit. Víkend prožijete v radosti a naplnění.

 

Shlédnutí: 42

]]>
1010
Přání do Nového Roku https://horoskopy1.cz/prani-do-noveho-roku/ Tue, 31 Dec 2019 05:54:22 +0000 https://horoskopy1.cz/?p=1192 Shlédnutí: 31

]]>
1192
30.12.2019-5.1.2020 https://horoskopy1.cz/30-12-2019-5-1-2020/ Sat, 28 Dec 2019 06:19:24 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=1007 30.12.2019-5.1.2020

Beran
Závěr tohoto roku a úplný začátek příštího budete v zaměstnání prožívat opravdu velké stresy. Nebudete stíhat, z čeho budete i podráždění a nervózní. Nebude se vám dařit nic tak, jako byste chtěli, což také nepřispěje k vaší celkové pohodě. Ještěže ve vašem soukromém životě, v partnerském a rodinném soužití je vše klidné a bez problémů. Máte tak možnost v kruhu vašich nejbližších načerpat nový elán a energii. I nadcházející víkend využijte na odpočinek a relax. Nic neřešte.

Býk
Ve vašem případě budete mít na pracovišti pohodu a klid. Nic mimořádného se nebude dít, takže si budete moci zvolit takové tempo, které bude vyhovovat vám ke splnění všech vašich povinností, kterými vás vaši nadřízení pověřili v tyto dny. Ve vašem osobním životě je klid a i v rodinných záležitostech je vše podle vašich představ. Převládá klid a harmonie. Pokud jste nestihli svátcích navštívit všech vašich blízkých, tak máte možnost to napravit během tohoto víkendu.

Blíženci
V tomto týdnu buďte nesmírně odolní hlavně po psychické stránce, protože v zaměstnání budete muset čelit stresem a nervozitě všude kolem vás. I vy sami nebudete dva krát v pohodě, protože máte spoustu práce a nebudete stíhat plnit termíny. Ještěže máte ve svých partnerech a rodině lidí, kteří se o všechny vaše domácí povinnosti postarají za vás a umožní vám tak pořádně si odpočinout a načerpat nový elán a ztracenou energii. Nadcházející víkend vezměte vaši rodinu někam do přírody.

Rak

Začátek nového roku vás v zaměstnání zastihne v opravdu velkém pracovním nasazení. Je to nutné, protože toho je od vás vyžadováno opravdu hodně. No nemusíte se obávat, vše stihnete dokončit na čas ke spokojenosti všech zúčastněných. Vaše “doména” – domov a rodina nebude během těchto dnů ničím negativní rušena, takže vás čekají pěkné společně prožité chvíle, které budou pokračovat i během nadcházejícího víkendu. Oddejte se tomu a užívejte si všechno.

Lev
Začátek nového roku vám opravdu pracovně nebude vycházet. Očekávejte samé problémy a komplikace, které budete muset řešit ať už s obchodními partnery, nebo s vašimi spolupracovníky. Snažte se zachovat vnitřní klid a rozvahu. Zbrklý reakcemi byste jen všechno ještě více zkomplikovaly. Načerpejte energii v kruhu vaší rodiny. V této oblasti vašeho života bude během těchto dní vše v naprostém pořádku. I celý nadcházející víkend byste si měli rezervovat pouze pro vaše blízké.

Panna
I když jste nejpracovitější znamení celého zvěrokruhu, budete mít v tomto týdnu opravdu co dělat, abyste stihli všechny vaše pracovní povinnosti včas předat zpracované ke spokojenosti vašich nadřízených. No důležité je to, že to zvládnete. Domácí a rodinné záležitosti přenechejte během těchto dní na vašich partnerů. Můžete jim plně důvěřovat, že všechno zastanou tak, jak byste to udělali vy sami. Jsou vám oporou a jistotou. Během víkendu byste jim za to mohly splnit něco, co už dlouho chtějí a neměli na to do teď čas, nebo možnost.

váhy
V zaměstnání to bude během tohoto týdne u vás v pohodě. Nikdo a nic vás nebude tlačit do mimořádných pracovních výkonů a už vůbec ne přesčasů, takže budete mít možnost zvolit si takové pracovní nasazení, které vám bude vyhovovat. V soukromí se vám bude také dařit a stejně i v partnerském a rodinném soužití budete prožívat příjemné chvíle. Nadcházející víkend byste mohli pro všech vašich blízkých naplánovat návštěvu nějakého kulturní akce. Určitě se tomu potěší.

Štír
Jste již dlouhodobě vystresovaní a možná i psychicky vyčerpaní, což má dopad i na vaše pracovní výkony a výsledky. O to více se proto snažte v tomto týdnu nepodléhat tímto stavem, protože se vám pracovně nebude dařit a pouze byste ještě více upadali do depresí. V soukromí nic neřešte. Nechte vše na vaši rodinu a partnerů. Vy se snažte opravdu hodně odpočívat, relaxovat a nabírat novou energii a ztracený elán. Také i během víkendu se snažte vypnout a nemyslet na nic.

Střelec
I vy budete v tomto týdnu na pracovišti pod silným tlakem a stresem. Snažte se nepodléhat tomu a vaše výsledku v jeho závěru budou vynikající, což se samozřejmě projeví i na vašem výborném finančním ohodnocení. Je dost pravděpodobné, že se vám nabídne možnost poskočit na kariérním žebříčku. O vaše rodinné a partnerské záležitosti si nemusíte dělat v tyto dny žádné starosti. Všechno bude v nejlepším pořádku. Během víkendu by jste se mohli vybrat někam do přírody s přáteli.

Kozoroh
Je před vámi opravdu mimořádně dobrý a pracovně úspěšný týden, který byste měli maximálně využít, protože vám to půjde hlavně ve finanční oblasti. Dobré zisky, ale i investice. Také máte možnost během těchto dnů sjednat nové pracovní smlouvy. V osobním životě se nebudou dít žádné mimořádné události, takže i v této oblasti vašeho života budete spokojeni. Nadcházející víkend byste si mohli naplánovat s přáteli někde mimo domov a pořádně si to společně užít.

Vodnář
Ani poslední týden starého roku vám nedopřeje pracovny si odpočinout a stejně tak i začátek nového. Budete během těchto dní pod velkým tlakem a stresem a opravdu ze sebe budete muset vydat vše, abyste vaše povinnosti stihli na čas zvládnout. Vaše soukromí neřešte. Ani nebudete naštěstí muset. Všechno bude v pořádku, takže budete mít dostatek času a prostoru dopřát si spoustu odpočinku a relaxu. Také i během víkendu se snažte nemyslet na nic vážně. Čtěte a dívejte se na telku.

Ryby

Pracovně se v tyto dny nebudete muset zabývat ničím těžkým a vyčerpávajícím. Vaši nadřízení vás nebudou zbytečně otravovat a vyžadovat od vás mimořádné výkony a výsledky. Budete tak mít možnost se zvolit vám vyhovující tempo na všechno, co je třeba během těchto dní udělat a to vám vyhovuje. Také i v soukromí budete prožívat pouze příjemné pocity v kruhu vašich nejbližších. Ty pocity vás budou naplňovat štěstím a pocitem bezpečí. Během víkendu si udělejte s partnerem romantický večer.

Shlédnutí: 145

]]>
1007
Velký horoskop na rok 2020 https://horoskopy1.cz/velky-horoskop-na-rok-2020/ Wed, 25 Dec 2019 01:04:50 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=982 Velký horoskop na rok 2020

 

Rekapitulace odcházejícího roku má pro některé lidi trpčí příchuť. Ne vždy se nám daří přežít naše dny takovým způsobem, jak bychom si představovali. Naštěstí máme vždy ještě hodně šancí jak to napravit a ty nám poskytne i příchozí rok. Podle hvězd by měly být následující měsíce přející a nenávist mezi lidmi by měla vystřídat klidnější atmosféra.

Beran

Přichází čas na vyléčení si některých starých ran. Dostanete jedinečnou šanci přehodnotit svůj život a podívat se na něj z jiné perspektivy. Zkuste se oprostit od vlastní sebelítosti a raději se poučte na vlastních chybách, které byste měli co nejdříve napravit. Rok 2020 bude pro vás také rokem nových začátků.

Dostanete několik zajímavých nabídek, které však nesmíte dlouho zvažovat. Připravte se také na několik nabídek na zahraniční cesty. Ne všechny budou pro vás výhodné, proto si dobře promyslete, co už půjde nad rámec vašich možností a sil, abyste nepřecenili a nezkazili si dobrou pozici v práci. Vztahy se budou ubírat dobrým směrem. Máte velkou šanci na setkání s novým partnerem a to se může týkat i zadaných Beranů, kteří takto přehodnotí své vztahy.

 

Býk

Chraňte si své soukromí. To bude pro vás nejdůležitějším úkolem tohoto roku. Mnozí nepřející se vám budou snažit narušit pohodlí a vy místy nebudete vědět, kde vám stojí hlava. Když toho už bude na vás hodně, neváhejte na chvilku vypadnout z tohoto koloběhu a trošku se nad sebou zamyslet. Nedejte se ovlivnit žádnými pomluvami. Věřte jen svému srdci a úsudku.

Když se od toho oprostit, pochopíte, jak vám chtěl tento člověk poškodit a že ho musíte dostat z vašeho života. Mějte realistická očekávání a ty se vám podaří i splnit. Pokud si budete stavět vzdušné zámky, budete velmi zklamáni a může vás to dohnat k depresím. V létě se můžete těšit na sled příjemných událostí, které vám vlijí do žil hodně naděje a nabídnou novou motivaci hlavně v pracovním světě.

 

Blíženci

Dostanete tolik výzev, že se nebudete umět rozhodnout, kterou spíše přijmout. Díky tomu však zapomenete na malé problémy, které vás potkají počátkem roku. Nebude to nic nepříjemného, ale přinutí vás to přehodnotit vaše priority. Pak se už soustřeďte na všechny nabídky, které vám přijdou. Vyberte si tu nejlepší, ale musíte při vyjednávání trvat na svých podmínkách.

Nedělejte žádné ústupky, jste ve velké výhodě a ze silnější pozici, tak vytěžte pro sebe maximum. Na podzim se můžete těšit z jedné velké novinky. Bude s ní souviset změna, kterou však přijmete s velkou lehkostí. Myslete i na odpočinek, nemůžete se tolik honit a čekat při tom, že se to neodrazí na zhoršeném zdraví.

 

Rak

Tento rok si vychutnáte pocit, jaké je to být milován. Nezadaný se dočkají velké lásky, která jim přinese krásné romantické vzpomínky. Naprázdno nevyjdou ani ti, kteří mají pevný vztah. Stačí projevit trošku iniciativy, aby došlo k pozitivním posunům a pomohlo vám to povýšit ho na další level. Můžete očekávat velmi důležitý krok jako například zásnuby, svatbu nebo narození dítěte.

Přibližně v polovině roku potkáte člověka, který ve vás vyvolá smíšené pocity. Nebudete vědět, zda vám chce opravdu pomoci nebo vás jen tahá za nos. Když se nebudete umět rozhodnout, promluvte si se svým životním mentorem. Dejte opět na jeho názor, protože se nebudete umět řídit pouze na základě vašich instinktů.

 

Lev

Od února do června vás čekají náročné měsíce. Budete muset vyřešit několik problémů a udělat pár rozhodných rozhodnutí. Někteří lidé se kvůli tomu mohou urazit, ale vaši nejvěrnější přátelé zůstanou po vašem boku. Pomůže vám to protřídit vztahy kolem vás a uvědomit si, komu můžete důvěřovat. Hrozí vám riziko rozchodu.

Nehrňte se však do nové lásky, protože si potřebujete vytvořit prostor pro vás, když si odpočinete a zaměříte se na své záliby. Potřebujete se nadechnout, pokročit a spatřit život v jiné barvě. Díky tomu se druhá polovina ukáže jako velmi příjemná a podaří se vám dosáhnout i několik nečekaných úspěchů.

 

Panna

Čeká vás průměrný rok, který vám však padne dobře tím, že bude stereotypnější. Dosud jste museli vyřizovat spoustu věcí a stále se kolem vás něco měnilo. No od ledna si můžete vydechnout a těšit se na běžné dny a chvíle s vaší rodinou. Té jste již velmi chyběly, protože jste byli rozlítaní a nikdy jste jim nevěnovali tolik pozornosti, kolik by si zasloužili.

Pokud nevíte zapomenout na staré křivdy, které se vám staly, setkejte se s tímto člověkem a vysvětlete si všechno, co se mezi vámi událo. Není vhodné, aby vás něco těžilo a kazilo vám to tyto dny. Můžete se těšit na větší finanční přilepšení. Peníze budou nečekané a budou přicházet buď z výhry, nebo vás obdaruje člověk, kterému jste v minulosti velmi pomohli.

 

Váhy

Můžete se těšit na mnoho pozitivních změn. Některé z nich jste ani neočekávali, ale najednou se před vás dostanou skvělé šance, které musíte využít. Čekají na vás v podstatě velmi šťastné měsíce, kdy se nemusíte bát ani trošku zariskovat. Můžete se odvázat zejména v oblasti financí.

Jejich rozumné investování vám přinese spolehlivé výnosy, z nichž pak zaplatíte splnění některých vašich snů. Nebojte se pouštět do nových vztahů. Už dlouho jste se neseznámili s novými lidmi a stereotyp kolem vás působí skličujícím dojmem. Dávejte si pozor na vaše sliby. Když něco nedokážete splnit, nepodkopávajte si vlastní spolehlivost falešnými řečmi, které nedokážete nikdy dodržet.

 

Štír

Z hlediska cestování budete mít velmi rušný rok. Většina výjezdů se bude týkat vaší práce, ale dočkáte se i soukromých dovolených, kdy se sblížíte s vaším partnerem. Nesmíte se však nechat vyprovokovat. I když má váš milovaný mrzutou náladu, nejste její důvodem a proto raději prohlédněte všechny uštěpačné poznámky.

Máte jednu zálibu, která vám bere hodně času. Ve skutečnosti vám však nic nepřináší a dokonce vám odebírá i velký kus energie. Najděte si něco, co vás místo toho uklidní a rozvine to vaše dovednosti. Také vám to může pomoci i ve vaší práci, když se budete díky tomu cítit na vaší pozici jistější. V práci potkáte kolegu, který vám pomůže rychle pokročit a dosáhnout i náročnější cíle.

 

Střelec

Letos budete hlavně tvrdě pracovat. Nic vám nebude odpuštěno, ale co vás jistě potěší, nakonec se vám to všechno vrátí i s úroky. Po dlouhém čase se vám konečně dostane uznání a můžete se těšit i na výbornou odměnu. Ta bude spojena s jednou dilematem.

Protože buď si vyberete finanční odměnu, kterou potěšíte vaši rodinu příjemnými suvenýry, nebo si to vyberete v nemateriální formě, když to bude zároveň rozumná investice do budoucnosti. Před letem potřebujete malou vzpruhu, abyste si dokázali rychle doplnit baterky před důležitým úkolem. Tu dostanete nečekaně ne během oddechování, ale dostane se vám jí v pracovním prostředí. Jedna pochvala bude na vás působit přímo zázračně a výrazně se to podepíše pod vaši výkonnost.

 

Kozoroh

Vše se bude soustřeďovat kolem vašeho partnerského svazku. První polovina roku pořádně ověří vaši důvěru ve vaši lásku. Ať se děje cokoliv, nejednejte zkratově. Protože nikdo není dokonalý a malé klopýtnutí se dají časem odpustit. Nesmíte však rozhodovat hned protože v daný moment byste měli zatemněnou mysl a těžké srdce.

To budete mít letos i na lékaře. Jedno zranění ještě z prvních měsíců nedotáhnou do úspěšného konce a zanedbají péči. Zdravotní potíže se pak budou vléci až do konce léta, kdy si konečně trošku vydechnete. Můžete se těšit na několik zajímavých zážitků, které budou spojeny s člověkem, který pro vás hodně znamená.

 

Vodnář

Stojíte před velmi vzrušujícím a turbulentním rokem. Postarají se vám o něj vaši blízcí, kterým bude záležet na tom, abyste konečně pohnuly z místa a nepůsobily jako uhundraný otravný člověk. Investujte více peněz do sebe. Vždy hledíte jen na blaho jiných a sebe stavíte na druhou kolej.

Kvůli tomu si sami sebe nedostatečně vážíte a to vám komplikuje i kariérní postup. Malé krůčky uděláte už nyní, ale pro velké změny potřebujete delší období. Vyberte se na dovolenou spolu s vašimi přáteli. Pak už budete svázáni manželstvím nebo dětmi, které vám neumožní pohnout se z domu a zažít něco nového.

 

Ryby

Pro vás nebyl uplynulý rok tím nejlepším a proto se na 2020 těšíte mnohem více než jiní lidé. Nelze však čekat se založenýma rukama a myslet si, že hlavně pracovní úspěchy k vám přijdou samy. Buďte aktivnější, prezentujte se zodpovědným a spolehlivým chováním, které udělá dojem na vašich nadřízených.

Zapamatujte si důležité heslo příchozích měsíců – pokud budete problémy ignorovat, nikdy se nebudete mít dobře. Nevěřte na samočinné řešení a i když vám to je nepříjemné, musíte se přes to přenést a vyřešit si tak vaše vnitřní trápení. Na podzim dávejte pozor na drobné zranění, které by vám mohly znepříjemnit celou zimu.

 

 

 

Shlédnutí: 629

]]>
982
Veselé Vánoce https://horoskopy1.cz/vesele-vanoce/ Tue, 24 Dec 2019 07:24:30 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=999

Shlédnutí: 66

]]>
999
týdenní horoskop 23.12.-29.12.2019 https://horoskopy1.cz/tydenni-horoskop-23-12-29-12-2019/ Sat, 21 Dec 2019 07:50:16 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=991 23.12.-29.12.2019

Beran

Máte před sebou opravdu těžký pracovní týden plný chaosu, nervozity a stresu. Proto se zaměřte pouze na ty nejnutnější věci, co máte udělat a ostatní si odložte na příhodnější dobu. Ještěže máte před sebou Vánoční svátky a celé tři dny volna. Ty si v kruhu rodiny opravdu užijete, protože vaši blízcí se vám budou snažit vytvořit krásnou atmosféru naplněnou láskou a harmonií. I během nadcházejícího víkendu budete prožívat milé setkání a návštěvy vašich přátel a širší rodiny.

Býk

Je před vámi pohodový pracovní týden, ve kterém se vám nebude pouze dařit, ale i celková atmosféra v zaměstnání bude příjemná a veselá. Jsou Vánoce a i vaši nadřízení cítí její kouzlo, takže vás nebudou zbytečně zatěžovat, ale nechají vás, abyste si sami zvolili pracovní tempo, které vám vyhovuje. Ve vašem osobním životě, v partnerském a rodinném soužití vládne také předvánoční atmosféra. Všichni jste k sobě více vstřícní a milí jako v jiné období. Máte před sebou nejkrásnější svátky roku a tak si je i budete užívat.

Blíženci

Připravte se na to, že v zaměstnání budete muset čelit překážkám a problémům, které budou protkané chaosem, nervozitou a stresem. Neřešte proto nic vážně a důležitě. Udělejte pouze to, co je opravdu nezbytné a potřebné. Ale nemusíte mít obavy, vaši radost s příchozích Vánoc vám to nezkazí. Bude to i proto, že vaše rodina je spokojena se vším, co pro ni děláte a právě během těchto nejkrásnějších svátků vám to dá plně pocítit svou láskou. Vaše vztahy se během nich ještě více upevní a utuží.

 

 

 

Rak

Pracovně se vám bude v tomto týdnu dařit vše. Dokonce i určité resty, které jste měli, stihnete uzavřít a zůstane vám ještě i čas společně s vašimi nadřízenými a spolupracovníky prožít příjemné chvíle v podobě posezení někde při vařeném vínku. Také u vás doma je všechno dobré. Převládá tam spokojenost a harmonie. Všichni se už těší na Vánoce, které s vámi přežijí. A můžete si být jisti, že budou opravdu krásné, plné lásky a porozumění. Během víkendu vás čekají příjemné chvíle ve společnosti vašich přátel.

 

 

Lev

Blíží se závěr roku a vy musíte vše uzavřít, co bude pro vás opravdu náročné a stresující. Půjde hlavně o důležité jednání a smlouvy, na kterých jsou závislé vaše budoucí pracovní aktivity. Proto se snažte zachovat vnitřní klid a rozvahu. Vánoční svátky prožijete v klidu v kruhu vaší rodiny. Využijte je i na odpočinek a relax. Věnujte se v tomto nejkrásnějším období roku pouze vašim nejbližším a nemyslete na nic jiného. Také i během víkendu se nebraňte návštěvám vašich přátel. Uvidíte, že to bude stát za to.

Panna

Ještěže máte k práci opravdu zodpovědný přístup, protože to co je během tohoto týdne před vámi, by nesnesl každý. Stres, nervozita, podráždění, chaos. To vše budete muset přetrpět a snášet. No vám to celkovou radost z příchozích Vánoc nezkazí. Velkou zásluhu na tom bude mít vaše rodina, která se vám bude snažit v jejím kruhu vytvořit ty nejkrásnější podmínky, abyste si svátky maximálně užili. Během nadcházejícího víkendu zažijete spoustu příjemných a veselých zážitků s přáteli

Váhy

I u vás na pracovišti je již cítit předvánoční nálada. Všichni jste k sobě jaksi více milí a ochotní a i vaši nadřízení vás zbytečně nezatěžují, takže všechny vaše povinnosti vás nechávají řešit tempem, které je pro vás ideální. Můžete očekávat i jejich pozvání na vánoční posezení. Doma jsou již přípravy na nejkrásnější svátky roku v plném proudu. Všude kolem vás je spousta radosti, veselí a lásky a vy si to na plno užíváte. Proto nezapomeňte i vy přispět svou troškou. Uvidíte, jak se vám to všechno bude vracet v podobě štěstí a pohody.

Štír

I tento týden budete v zaměstnání pod velkým tlakem a stresem. Proto se obrňte hlavně velkou trpělivostí a vnitřním klidem. Pouze tak dokážete zvládnout všechny tyto nepříjemnosti a vaše povinnosti, kterými vás vaši nadřízení pověřili. Ještěže jdou Vánoce a vy si budete moci odpočinout. O jejich příjemné a harmonické přežití se vám postará vaše rodina. V jejich kruhu se dokážete uvolnit a také zabavit. Také i během víkendu. Bavte se a nemyslete na nic jiného.

Střelec

Měli byste si během tohoto týdne rukávy vyhrnout opravdu vysoko, protože vás čeká “kopec” práce, které budou okořeněné nervozitou a stresem. No zvládáte to všechno a vaše výsledky jsou výborné, což se odrazí i na vaší finanční odměně. Odpočinete si během Vánočních svátků v kruhu vaší rodiny a můžete si být jisti, že budou opravdu nejen klidné a lásky plné, ale i bohaté. Nezapomeňte na vašich přátel. Máte možnost s nimi během víkendu zažít spoustu zábavy a vzrušujících zážitků.

 

 

Kozoroh

Je před vámi opravdu úspěšný a pracovně plodný týden. Hlavně v oblasti financí si velmi dobře budete počínat. Očekávejte pouze zisky. Dokonce vám zbude dostatek času, abyste pro vaše  kolegů připravili a uspořádali vánoční posezení na pracovišti. Doma je vše v pohodě. Všichni vaši rodinní příslušníci překypují klidem a spokojeností, což znamená jen jedno. Prožiti  Vánočních svátků bude pro vás příjemné a harmonické. Nezapomeňte během víkendu navštívit vaši širokou rodinu.

Vodnář

I tento pracovní, Vánoční  týden vám na pracovišti nebudou růže kvést. Opět budete řešit více problémy a překážky jako práci samotnou. Nedejte se znechutit, protože si tím jen pokazíte Vánoční svátky, které tak milujete. A to by byla škoda, protože vaše rodina se vám snaží vytvořit maximálně prostředí, abyste je mohli v jejich středu přežít plné pohody, klidu a lásky. Nadcházející víkend využijte hlavně na pořádný odpočinek a relax při sledování televize nebo při dobré knize.

Ryby

Vaše pracovní výkony a výsledky budou během tohoto týdne mimořádně dobré. To znamená, že i po finanční stránce si přilepšíte, co před Vánocemi není vůbec na škodu. A jako bonus bude i velmi dobrá atmosféra mezi vámi a vašimi spolupracovníky. Stejná pohoda, hodně lásky, porozumění a harmonie budete prožívat iv kruhu vaší rodiny, se kterými si opravdu užijete tyto nejkrásnější svátky roku. Během víkendu vás čeká spousta zábavy s vašimi přáteli. Užívejte si, zasloužíte si to.

Shlédnutí: 212

]]>
991
Týdenní horoskop 16.12.-22.12.2019 https://horoskopy1.cz/tydenni-horoskop-16-12-22-12-2019/ Sat, 14 Dec 2019 11:00:31 +0000 http://horoskopy1.cz/?p=980  

 

16.12.-22.12.2019

 

22.12.2019 nastane zimní slunovrat.

Zimní slunovrat je okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Kozoroha.

Tento rok vychází první zimní den na: 22.Prosinec 2019 v 05:20h

 

Beran
Je před vámi opravdu nesmírně náročný pracovní týden plný stresů a nervozity. Nepouštějte se proto do žádných náročných projektů, ani do důležitých jednání. Zvláště v pátek buďte na pracovišti opatrní, protože byste se mohli dostat do vážných sporů s vašimi nadřízenými. Také i v soukromí očekávejte nepříjemnosti. Hlavně v partnerském soužití hrozí hádky a nedorozumění, kterými byste sobě, ale i celé rodině mohly pokazit celý nadcházející víkend. Pokuste ho trávit někde o samotě.

Býk
Tento pracovní týden bude pro vaše znamení takový nijaký. Možná i proto, že se nebudete cítit zdravotně zcela v pořádku. No co je důležité, vše co máte naplánováno v rámci vašich pracovních povinností dokážete včas ukončit. Využijte tyto dny na relax a odpočinek. Všechny vaše povinnosti v rámci vaší domácnosti přenechejte vašim partnerům a rodině. Určitě vám to nebudou mít za zlé. Naopak, sami se vám budou snažit vytvořit ve svém středu prostředí, kde se budete moci dát do pořádku.

Blíženci
Pracovně se vám během tohoto týdne bude dařit. Vše, čím vás vaši nadřízení pověřili, stíháte včas  udělat. Dokonce byste nebyli proti tomu, kdyby jste byli v zaměstnání více vytíženi. Šetřete si energii, protože ji budete potřebovat na řešení partnerských záležitostí, kde vám hlavně v pondělí a v úterý hrozí vážné nedorozumění a hádky. Snažte se jim zabránit, protože byste zbytečně kazili předvánoční atmosféru nejen vám, ale i celé vaše rodině. Snažte se zachovat klid.

Rak
Od pondělí do středy vám v zaměstnání půjde všechno přesně tak, jak jste si naplánovali. Ve čtvrtek se snažte vyhnout důležitým jednáním a podepisování důležitých smluv, protože nebudete plně soustředění. V pátek už bude vše opět v naprostém pořádku. Vaše rodinné soužití nebude po tyto dny ničím rušeno. Naopak u vás doma vládne pěkná a příjemná předvánoční atmosféra plná příprav na nejkrásnější svátek celého roku. Co tak pozvat na víkend přátel a podělit se s nimi o tyto krásné pocity?

Lev
Tento pracovní týden bude pro vás tak trochu jiný. Je pravděpodobné, že po opravdu dlouhých letech potkáte přítele, se kterým navážete obchodní kontakty, které postupně přerostou do plodné spolupráce. Spojí se vám tak příjemné s užitečným. Vaše rodinné a partnerské záležitosti budou během těchto dní naplněné porozuměním a příjemnou atmosférou ovoněnou vánočními koláči. I vy sami budete vnitřně více citlivější a otevřenější všemu jako v jiné období. Vánoce jsou prostě svátky lásky a porozumění.

Panna
V zaměstnání se vám během těchto dní bude dařit a to je ve vašem případě něco jako “voda na mlýn”. Čím více se vám daří, o to více podáváte vynikající výkony a výsledky. Vaši nadřízení jsou s vámi maximálně spokojeni a vy sami ze sebe také. V pondělí a v úterý si dávejte doma pozor na nedorozumění. Pokud to dokážete, pak vás i v kruhu vašich nejbližších očekávají pouze příjemné chvíle naplněné pohodou a radostí. Během víkendu se přidejte i vy k přípravám na vánoční svátky.

Váhy
V tomto týdnu si dokážete vaše pracovní záležitosti plnit bez problémů. No nebude vás to moc těšit, protože se nebudete cítit ani zdravotně, ani vnitřně dvakrát dobře. Neberte to tragicky, i takové dny bývají. Je to jen dočasná záležitost. Náladu si dokážete napravit v kruhu vaší rodiny a ve společnosti vašich partnerů. U vás doma jsou již přípravy na nejkrásnější svátky v roce v plném proudu. Tak neváhejte a zapojte se do nich i vy. Bude to zábava. A během víkendu pozvěte přátele.

Štír
Je před vámi další pracovně náročný týden, který si bude od vás vyžadovat plné nasazení a hlavně soustředěnost. Před koncem roku vám vaši nadřízení “nakládají” pracovních povinností až nad hlavu, ale stíháte to všechno a dokonce si při tom dokážete zachovat pozitivní mysl. Naštěstí v oblasti citů a lásky je všechno v pořádku a i vaše celkové rodinné soužití je naplněné pohodou. Nadcházející víkend byste mohli všichni společně navštívit vánoční trhy a tak si zpříjemnit tyto zasloužené dny volna.

Střelec
Vše, na co v zaměstnání pouze pomyslíte, budete během těchto dnů měnit na zlato. Nebude nic, co byste nedokázali zvládnout. Dokonce budete mít úspěchy i ve finančních transakcích. Můžete investovat. Máte zaručeno zisky. Využijte tyto dny maximálně. Také i ve vašem osobním životě se vám bude dařit vše. Stejně i v citech a lásce budete “sklízet” úspěchy, ať už jste ve vztahu, nebo svobodní. Tak si to užijte. Během víkendu by jste se mohli připojit k rodině a pomoci jim v přípravách na Vánoce. Ocení to.

Kozoroh
Už opravdu dlouhodobě se vám daří udržovat si ten nejvyšší standard v rámci vašich pracovních aktivit a nebude to jinak ani během tohoto týdne. Proto se můžete těšit i ze zasloužené odměny za to všechno a to v podobě opravdu velmi dobrých finančních zisků. V oblasti citů a lásky je u vás všechno nezměněny. Prostě ok. Můžete se tak věnovat přípravám na nadcházející vánoční svátky, které budou ve vašem případě opravdu hezké, milé a příjemné a také bohaté na dárky.

Vodnář
Tento týden budete pracovně nesmírně vytížení, co vám v podstatě vyhovuje, ale bohužel vaše pracovní výkony a výsledky nebudou dostatečně finančně ohodnoceny, což není příjemné zvlášť před Vánocemi, kdy se hodí každé euro. Nepodléhejte nervozitě ani podráždění, protože i tak by se tím nic nezměnilo. Pouze byste si sami kazily náladu. Ve vašem osobním životě se nebudou dít žádné mimořádné změny. Nesnažte se proto nic sami měnit. Odpočívejte, relaxujte. Potřebujete to.

Ryby
Čeká vás pracovně velmi příjemný týden. Daří se vám vše, co máte na tyto dny naplánované a ani finančně to není špatné. Vánoční náladu je cítit už já na vašich spolupracovnících a také vašich nadřízených, což jen zvyšuje celkovou pohodu. Iu vás doma je touto atmosférou přeplněné vše. Vaši partneři, vaše děti a všichni blízcí jsou plni lásky a dobré nálady. Toto jsou ty dny, které jsou pro vás ty nejkrásnější. Tak si je dosyta užívejte. Během víkendu vás čeká nějaké milé překvapení.

Shlédnutí: 275

]]>
980