Jaký bude rok Krysy?

V roce 2020 vstoupíme podle čínské astrologie do roku Kovové Krysy. Bude to o něčem úplně jiném než v roce dobrotivého, tolerantního Vepře.

Obecně je krysa velice houževnatá i bojovná. Není to na ní ovšem často na první pohled patrné. Má velikou fantazii a nevyhýbá se žádným radovánkám, ani smyslovým požitkům. Na druhou stranu může mít sklon být sentimentální. Má ráda věci. Je to takový roztomilý vetešník, který schovává všechno možné. Mezi krysami je dost umělců, právě pro jejich tvůrčí potenciál. Krysy působí vesele a bezstarostně a také často dokáží využít druhé, pokud chtějí něčeho dosáhnout. Krysy mívají vlivné přátele. I když často jsou to spíše jen známí. Povahy krys se též liší podle poddruhů.

 

 

Krysa v roce kovové krysy

V roce 2020 se nemusíte bát vážnějších problémů. A to ani v zaměstnání.ani doma. Přichází doba,kdy dobré zprávy převáží nad těmi špatnými. To,čemu se máte více věnovat jsou vztahy. Jste mnohomluvní,tak vybírejte slova,jak se vyjadřovat ke svým partnerům. Snažte se nerušit přátelské nebo partnerské vztahy,neboť  v roce 2021 by mohlo dojít ke svatbě.

 

Tygr v roce kovové krysy

Rok 2020 pro vás bude rokem kompromisů. Moc se vám to nelíbí,ale je to letos jediná cesta. Je nutné zachovávat klid a nenechat hněv cloumat vaším majestátem. Různé problémy,překážky a nezdary potrápí vaší trpělivost a jestliže chcete hlasitě protestovat,čeká vás soudní řízení. Také osobní život by mohl pokulhávat.Snažte se nezávazně bavit,případně cestovat.Tak snadno vybijete svůj temperament. V roce 2021 se to zlepší.

 

Drak v roce kovové krysy

Nejspíš v roce 2020 nevzlétnete tak vysoko, jak byste chtěli. I tak to nevypadá na špatný let. Pozor na soudní spory,respektujte více rady jiných. Vaše neústupnost vám zajistí špatné spaní. Zvláště zůstávejte opatrní  při jednání s přáteli. Zrovna tak můžete svým nekompromisním jednáním přijít o partnera,nebo o náklonnost blízké rodiny. Nemusí být přece všechno po vašem. V roce 2021 si oddychnete i sami před sebou.

 

Buvol  v roce kovové krysy

Tak dobrý rok,jako bude ten 2020,jste už dlouho neměli. Do čeho se pustíte,dopadne skvěle. Řekněte si o povýšení nebo o zvýšení platu či se nebojte změnit zaměstnání. Zažijete nové vztahy,přátele,kteří se k vám rádi přihlásí. Nezapomínejte slavit a rozdávat svou radost ostatním. Když zbude čas,vzdělávejte se a rozšiřujte obecně své obzory. Příští rok se to bude hodit.

 

Zajíc  v roce kovové krysy

Začátek roku 2020 není tak ideální,jak byste očekávali,přesto není všechno tak hrozné,jak by se zdálo a proto neztrácejte odvahu. V oblasti finanční a v obchodní sféře jistě narazíte na překážky. Hlavně zůstávejte opatrní vůči společníkům a také prověřujte důvěryhodnost partnera. V oblasti zdraví se mohou vyskytnout menší problémy. Zachovejte klid a zdravý rozum. Je třeba se předvyzbrojit na další rok.

 

Had  v roce kovové krysy

Zůstaňte v roce 2020 konzervativní či neutrální a vyhrajete. Za začátku roku nepůjde vše jednoduše,ale požádáte-li někoho,kdo má ruce a nohy,pomůže vám. Nepleťte se do sporů,které se vás netýkají. Hledíte si svých věcí a záležitostí a jděte svou cestou krok za krokem. neberte si na svá bedra víc, než zvládnete. Postupem roku se vám bude dařit čím dál lépe a v dalším roce to rozjedete naplno.

 

Kůň  v roce kovové krysy

Co si v roce 2020 zasloužíte,to dostanete. Jen si dávejte pozor na nehody a incidenty. Nepříjemné zprávy se mohou objevit v rodině,ale to se vás konkrétně netýká. Nezapomínejme být tvořiví,vaše píle nezůstane bez povšimnutí. Dokonce můžete očekávat náhlý zisk nebo metál na svou hruď. Nečekané úspěchy vás povzbudí. Užijte si je,protože další rok pro vás bude nervózní.

 

 

 

Kohout  v roce kovové krysy

Jestliže uvěříte tomu, co říkají ostatní,rok 2020 je pro vás poměrně špatným rokem. Ověřujte si info,jinak hrozí nesprávné závěry,finanční nesnáze a neúspěchy v zaměstnání. také ve vztazích to zaskřípe,což vás zdeprimuje a vyčerpá. Nesmíte propadat zoufalství,protože si tím ještě více uškodíte. Přitom není všechno tak hrozné. Záleží na vás,jak potížím propadnete. další rok vás rehabilituje.

 

Koza  v roce kovové krysy

Rok 2020 je pro kozu (ovci) velmi slibným rokem. Je sice namáhavý a plný práce, ale také se můžete těšit na zasloužené zisky. Nebojte se mít pocit,že se vám skutečně daří. Nepříjemnosti jsou zanedbatelné,zdravotní problémy léčitelné a minimální. Jen sama koza si může škodit svým pesimismem. Další rok už tak slavný nebude.

 

Pes  v roce kovové krysy

Rok 2020

není tak plodný,jak byste si představovali,ale i tak je to dost dobrý rok. Přicházejí k vám dobré zprávy,užijete si cestování ve větší míře. Pravděpodobné je i stěhování. Potkáte nové přátele. Vše se jeví příjemně,ale hekticky. proto je třeba pečovat o své zdraví,abyste si uchovali dostatečné množství energie.  Příští rok pro vás bude hodně slabí.

 

Opice  v roce kovové krysy

Bude to hodně silný rok a tak se v roce 2020 můžete rozšoupnout. Jediné,na co si dát pozor je, abyste nepřekročili své limity. pak z přílišného přepínání sil mohou vzniknout zdravotní problémy. Můžete se osamostatnit a začít podnikat. Čekají vás úspěchy a uznání. Hlídejte si účetní knihy,komu dlužíte a kdo dluží vám. Nezapomínejte si pěstovat přátele,protože s nimi k vám přichází štěstí. V dalších letech se o ně budete moci opřít.

 

Vepř  v roce kovové krysy

Můžete očekávat,že rok 2020 bude středně uspokojivý. neděje se sice nic převratného,jen rodinné starosti vás trošku poškádlí. Čeho se vám v plné výši nedostává,jsou také finance. Pomůže vám myšlenka,že peníze jsou užitečné a příjemné, ale nepřináší vždycky štěstí. Zaměřte se na přátele a pomoc druhým. naučte se užívat svého vnitřního bohatství a dosáhnete většího úspěchu. Příští rok se vám to načte k dobru.

 

(Visited 4 765 times, 27 visits today)

Shlédnutí: 3872