Jaký bude rok Krysy?

V roce 2020 vstoupíme podle čínské astrologie do roku Kovové Krysy. Bude to o něčem úplně jiném než v roce dobrotivého, tolerantního Vepře.

Obecně je krysa velice houževnatá i bojovná. Není to na ní ovšem často na první pohled patrné. Má velikou fantazii a nevyhýbá se žádným radovánkám, ani smyslovým požitkům. Na druhou stranu může mít sklon být sentimentální. Má ráda věci. Je to takový roztomilý vetešník, který schovává všechno možné. Mezi krysami je dost umělců, právě pro jejich tvůrčí potenciál. Krysy působí vesele a bezstarostně a také často dokáží využít druhé, pokud chtějí něčeho dosáhnout. Krysy mívají vlivné přátele. I když často jsou to spíše jen známí. Povahy krys se též liší podle poddruhů.

Do roku Krysy vstoupíme 25.1.2020, tedy zítra. Bude to konkrétně Krysa v kovu. Obecně by to měl být rok úspěšný, přející budování kariéry a profesního vzestupu. Lidé by měli být družní a přátelští. Je to rok businessu a podnikání. Nových projektů a nových začátků. Krysa je přizpůsobivá a je to často proto, že sleduje nějaký svůj záměr. Proto by tento rok měl přát diplomacii a různým dohodám.

To platí jak pro politiku, kde dojde zřejmě k mnoha změnám a ukončení vlekoucích se jednání, ale i pro milostné vztahy. Krysa chce mít jasno. Chce dokončit a pokračovat dál. To samozřejmě může mít dopad jak na sňatky, tak i na rozvody. Těch si letos užijeme dost (i díky dvojce, kterou tento rok vládne). Prostě uděláme jasno a jdeme dál. Jestli totiž Krysa něco není, tak tolerantní dobrák jako její předchůdce Vepř.

(Visited 1 139 times, 6 visits today)

Shlédnutí: 1021