Horoskop na rok 2020: Rak

 

obecně

Nebudeme vám nic namlouvat, čeká vás rok s několika překážkami. Ty však nebudou pro vás negativním překvapením. Jejich řešení budete brát jako zábavu, která vás nadchne a pomůže vám navnadit se pro další vzdělávání.

Můžete se těšit také na několik zahraničních cest. Ty nebudou ve většině případů soukromé a do ciziny vás vyšle vaše firma. Při každé z nich si však dávejte pozor, abyste netahali za kratší konec a abyste z toho měli užitek i vy.

Čili kromě povinností myslete i na zábavu, abyste dokázali trošku vypnout a odpočinout si od každodenního koloběhu. Čeká vás také jedna těžší zkouška. Bude se týkat vašeho kariérního postupu. To, zda ji zvládnete, bude záviset na míře pomoci, kterou budete ochotni přijmout od vašich podřízených.

 

 

láska

Ze všech znamení budete mít nejšťastnější rok na lásku. Nezadaní mají velkou šanci nejen na setkání životní lásky, ale i na velmi rychlou svatbu, případně jiný důležitý krok jako společné bydlení nebo první dítě. Raci budou v tomto směru velmi hýčkáni.

Mohou se těšit na velké vyznání od svých půlek, kvůli kterým je budete ještě více milovat. Snadno podlehnete této krásné atmosféře a to se odrazí i na vašem vystupování. Díky tomu si získáte více přátel a celkově to bude velmi pozitivní vliv na celý rok 2020. Pozor, některé Raky  však může v první měsíce čekat rozchod. Vždy však půjde o neperspektivní vztahy a vy se díky tomu posunete konečně vpřed.

 

vztahy

Většina z vás patří k silným individualista. Tentokrát se však musíte naučit vycházet s lidmi ve vašem okolí a více jejich včlenit do svého života. Budete je potřebovat v práci i v soukromí. Přehodnoťte kvůli tomu vaše vystupování, abyste si nepohněvali těch, kteří budou pro vás těmi nejužitečnějšími. Často se soustředíte pouze na svou rodinu.

Ta vás sice bude velmi potřebovat, ale zároveň nemůžete zapomínat ani na své přátele. Pomohou vám vypnout od některých starostí a najít novou inspiraci pro některé soukromé projekty, které by vám v roce 2020 mohly změnit život. Musíte však na ně ještě nasbírat odvahu, ale i podporu vašich blízkých.

práce

Už v létě budete mít pocit, že se váš život netočí kolem ničeho jiného, ​​pouze kolem vaší práce. Nesmíte však vůbec polevit, protože ve výhledu máte lepší pozici, která vám přinese i více prostoru pro soukromý život.

Do té doby vás však čeká tvrdá práce a hledání motivace, jako nepolevit a přivést s sebou do úspěšného konce i kolegy, kterých budete ve finální fázi tak potřebovat. Tento rok není vhodným pro změnu zaměstnání.

Protože i když věci vypadají jinak, ve skutečnosti vám právě tato práce, kterou máte, přinese nejvíce užitku a odpich se od ní blíže k vaší vysněné pozici. Pokud máte chuť na vlastní byznys, letos vám dobře poslouží na připravení si prvního základu, abyste pak mohli pustit do této velké změny v plné síle.

 

 

peníze

Hledejte si možnosti vedlejších výdělků. Z hlavního příjmu nečekejte peníze navíc, budete dostávat jen svůj standard, který vám však pokryje pouze základní výdaje. Chcete uspořit cosi navíc a mít i nějakou zásobu vašich rozmary, musíte k tomu přiložit více úsilí.

Zbytečně neriskujte peníze v hazardních hrách. Máte štěstí v lásce, nečekejte ho bez vlastního přičinění i v oblasti peněz, takže takovým snadným způsobem se k nim určitě nedostanete.

 

 

zdraví

Pokud jste trpěli v minulosti depresemi nebo silnou melancholií, nyní se z nich konečně dostanete. No když už máte vyléčenou mysl, měli byste konečně zapracovat i na svém těle. Hrozí vám více zranění, které souvisí s vaší slabou kondicí. Když začnete cvičit a dělat něco se svou postavou, odrazí se to i na lepším zdravotním stavu. Díky tomu zabojujete zejména s vašimi dlouholetými onemocněními.

 

 

Na co byste si měli dávat pozor

Patříte k mírumilovným lidem, ale tento rok se to od vás nemůže očekávat. Musíte být drzí, jít si tvrdě za svým a vybojovat co nejvíce pro sebe a své blízké. Dávejte pozor na vaši roztržitost, která by vás mohla dostat do úzkých a nabalit vám nečekaně hodně starostí.

Zapracujte i na vaší zapomnětlivosti. Některým lidem se to už přestává líbit a zkoušíte tak jejich trpělivost. Myslete na své pohodlí a hýčkejte nejen své blízké, ale i sebe.

 

 

 

(Visited 1 836 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1446