Horoskop na rok 2020: Vodnář

obecně

Budete mít společensky velmi rušný rok. Několik nabídek, které dostanete, se budou týkat hlavně vašeho nového zaměstnání. Noví kolegové vás vtáhnou do víru společenského života a vy se budete cítit konečně lépe a atraktivnější. Díky tomu nastartujete novou životní etapu.

Nabudete více sebevědomí a budete si jistější i v pomoci jiným. V jejich očích se stanete hrdiny, což vám pomůže při dalších životních krocích. Protože právě díky tomu se dočkáte pomoci i z jejich strany a upevníte si pozici v soukromí i práci.

Zároveň to bude pro vás rok hledání. Budete se chtít ujistit, zda je tato cesta pro vás správná a udělali jste na začátku roku správná rozhodnutí vedoucí k několika změnám. Pozitivní události, které se na vás budou valit hlavně v období jara, vás však v tom jen utvrdí.

 

láska

Navzdory rušnému společenskému životu se bude nést tento rok ve znamení svobody. Ještě v jeho úvodu ukončíte jeden vztah, který vás velmi vyčerpává a vtahuje vás do příliš rizikových oblastí, které vám nejsou blízké. Teprve po rozchodu pochopíte, jak jste se nechali dlouho zbytečně psychicky týrat a tento krok jste měli udělat už dávno předtím.

I proto se rozhodnete dát si pauzu a nadechnout se pokud se pustíte do dalšího vztahu. Toto období využijete na hledání nových zálib a zlepšování vašeho osobního života. Obezřetní by měli být i ti Vodnáři, kteří vstoupí do nového roku nezadaní. Zejména v jeho první polovině nebudou mít štěstí na výběr správného partnera a novou známost by měli brát pouze jako flirt, ne jako vážný vztah.

 

vztahy

Novou energii soustřeďte na svou rodinu. S vašimi blízkými se už dlouho od sebe vzdalujete a jediným důvodem bylo, že jste si špatně vysvětlili jedno jejich prohlášení, kvůli kterému jste odsoudili vaši komunikaci pouze na minimálně kontakty. Musíte však ustoupit od vaší tvrdohlavosti a pochopit, že to opravdu nemysleli zle a navíc se vás to ani vůbec netýkalo.

Vztahovačnost je vaším dlouhodobým problémem, dejte si proto jako jeden z novoročních závazků to, že se jí konečně zbavíte a budete vstřícnější. Společenský život vám přinese pár nových přátel. Ne všechny vztahy však budou upřímné. Věřte svým instinktům a spolehněte se na jejich našeptávání.

 

 

práce

Čeká na vás pozitivní změna práce. Už dlouho se na ni těšíte, ale nevíte udělat rozhodující krok. Dopomůže vám k tomu vtipná náhoda, díky níž se konečně pohnete vpřed a dostanete se na místo, kde se budete cítit dobře a hlavně neomezovaný svými kolegy.

Noví spolupracovníci vám pomohou naplno využít vaše schopnosti a najdou vám v kolektivu takové místo, které vám bude nejvíce sedět. Podnikatelé se mohou těšit na nové spolupráce, díky kterým si vylepší zisk a konečně se odlepí z problematické situace.

 

peníze

V lednu nebude pohled na váš bankovní účet potěšitelný. Toto však bude jediná negativní zkušenost s penězi, kterou budete mít v tento rok. Odteď se vám začne dařit a nahrne se vám několik financí, které jste ani neočekávali.

Mějte však na paměti, že je musíte utrácet správným způsobem a tedy konečně investovat i něco do sebe. Dopřejte si odpočinek, splňte si některé vaše sny a naberte tak více energie, které není nikdy nazbyt. Když bude vaše konto vypadat mnohem lépe, myslete i na ty, kteří nemají tolik štěstí a jsou závislí na pomoci druhých.

 

zdraví

Stres si vybere svou daň. Kvůli tomu se na vás bude lepit řadu chorob a nepotěší vás hlavně několik viróz, které však skončí s prvním jarním dnem. Pak se už uklidníte a také své tělo dostanete do potřebné rovnováhy. Tehdy se už zaměřte na vaši páteř, která není v nejlepším stavu. Důsledné cvičení a rehabilitace vám však pomohou dostat se z toho nejhoršího.

 

Na co byste měli dávat pozor

Zaměřte se na vylepšení vašeho obrazu. Na své okolí působíte jako mrzout a člověk, který nemá chuť pomáhat. Mohou za to vaše dlouhodobé problémy, které byste neměli přenášet na jiných. Když se však konečně usměje štěstí i na vás, měli byste přehodnotit i své chování a vnést do vašeho života více radosti. Buďte obezřetní při koupi drahých předmětů. Mohlo by se stát, že zainvestujete do špatné nebo nefunkční věci, která vás obere o hodně peněz.

 

(Visited 2 145 times, 3 visits today)

Shlédnutí: 1690