Horoskop na rok 2020: Střelec

obecně

První měsíce roku budou přát studentům. Zejména ti, kteří budou rozhodovat o pokračování jejich studia a výběru zaměstnání, budou mít šťastnou ruku a díky instinktům se posunou tím správným směrem.

Hned potom čeká od jara všech jen tvrdá práce. Abyste něco dosáhli, budete muset na tom pořádně zapracovat a udělat pro to víc, než jindy. Dosud jste mnoho věcí získali snadno a proto je načase něco vašemu osudu vrátit a spolehnout se i na vaši píli.

Nemusíte se však obávat, protože vše bude časem oplatené. Odmění vás ti, kterým jste nejvíce pomohli a přesto jste si mysleli, že to berou za samozřejmost, kterou pro ně děláte už léta. Na většinu situaci budete dívat pozitivním pohledem a díky tomu se vám podaří udělat i několik šťastných rozhodnutí.

 

láska

Těšte se hlavně na léto, kdy se budete cítit poctěni láskou. Romantika bude z vás sálat a vašeho partnera příjemně překvapíte několika zamilovanými činy.

To zachrání váš vztah od záhuby, protože jste se v uplynulých týdnech nechovali k vašemu partnerovi právě nejmilejší a nepomohly jste si ani svátky, které jste trávili více s kamarády než s vašimi nejbližšími. Nezadaní by se měly zaměřit na své kolegy v práci.

Zbytečně hledají mezi neznámými lidmi, když láska dřímá v jejich těsné blízkosti a čeká na to, kdy si ji konečně povšimnou. Musíte být však připraveni na několik změn, nemůžete všechno dostat bez jakékoliv oběti.

 

vztahy

Pokud jste měli problémy s vašimi rodiči, konečně se vám je podaří napravit. Dopomůže k tomu to, že si konečně uvědomíte jednu vaši sobeckou chybu, kterou opakujete dokola a tím je stále zraňujete. Měli byste se naučit vzít za své činy více zodpovědnosti.

Někdy působíte jako uragán, který za sebou nechává spoušť a potom s nevinným úsměvem čekáte, kdy se to všechno napraví. Takto však nelze fungovat donekonečna a čekat, že vám to bude každý pardon. Naučte se větší taktnosti a dávejte si pozor na slova, která vypustíte z úst, protože někteří lidé nemusí pochopit vaši ironii a příliš je tak zraňujete.

 

 

práce

Tato oblast zabere velkou část vaší pozornosti. Je jen na vás, jak se rozhodnete k tomu postavit. Pokud vám vaše pracovní postavení vyhovuje a chcete zůstat na svém místě, můžete klidně některé z povinností odmítnout a udělat si více prostoru pro soukromí.

Kdybyste však chtěli povýšit, nyní je na to ideální příležitost a měli byste co nejvíce zapracovat na dokonalosti vašeho výkonu, protože nadřízení si budou všímat každou chybičku, která by vás mohla stát kariérní postup. Dařit se bude Střelcem, kteří nemají práci. I dlouhodobě nezaměstnaní dostanou skvělé nabídky, ze kterých si budou vybírat tu nejlepší. Neměly by však hledět na peníze, ale na to, co je bude nejvíce bavit.

 

peníze

I když patříte mezi známé spořivce, měli byste konečně myslet i na vlastní dobro a dopřát si něco navíc. Nemůžete utrácet pouze na nutnosti a ostatní peníze bez jakýchkoliv ústupků ukládat na spořicí účet.

Dopřejte si pořádnou dovolenou, na které si konečně odpočinete od všech starostí a posbíráte síly na závěr roku, který bude rušný hlavně v rodinném prostředí.

Může se vám naskytnout série pořádání oslav, narození vašeho dítěte nebo možnost na přestěhování se do nového příbytku. O peníze se neobávejte, těch máte dost. Důležité je odpočinout si a pak rychleji vyřešit všechny tyto situace.

 

 

zdraví

Budete mít hektický rok a pokud si nedáte pozor na dobré stravování, odrazí se to na potížích s trávením. Jejich opakování vás může dovést až do nemocnice, kde už budete muset přehodnotit vaše návyky a přistupovat k vašemu zdraví zodpovědněji. Zapracujte i na lepší kondici, která vám pomůže snadněji překonat slabší infekce.

 

Na co byste si měli dávat pozor

Za žádných okolností se nevzdávejte. Ať je vám nabídnuta jakákoliv příležitost, jděte tvrdě až za označeným cílem a pak si počkejte na odměnu, která tam bude na vás čekat. Nebojte se nových zkušeností.

Život není jen o stereotypu a musíte vědět čelit i nepříjemnostem, které vás mohou v konečném důsledku posunout dále. Spoléhejte se na své blízké, vše nemůže být jen na vašich bedrech, musíte více důvěřovat i jim.

 

(Visited 1 483 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1130