Horoskop na rok 2020: Štír

obecně

Důležité je, abyste zůstali v klidu a rovnováze a nenechali se nikým z tohoto stavu vyprovokovat. Čekají vás zejména příjemné dny, ale nesmíte podlehnout pokušením některých lidí, kteří by rádi zapracovali na vašich neúspěších a viděli vás, jak klečíte smutní na kolenou. Jinak vás čeká rok příjemných překvapení.

Poznáte pár přátel, za kterých byste později i položili život a podaří se vám konečně nabrat odvahu na jeden důležitý krok ve vašem životě, který už dlouho odkládáte.

Pobídl vás k němu osoba, jejíž jste v minulosti velmi nedůvěřovali, ale nyní se ukáže jako váš dobrý přítel, který vám ještě mnohokrát pomůže. Neočekávejte velké pokroky v práci, tam to bude spíše stagnovat a díky tomu se pak vyhnete i více zklamáním, které by z toho mohly pramenit.

 

láska

Dávejte pozor na člověka, na kterém vám nejvíce záleží. Je jen krok od toho, aby udělal několik špatných rozhodnutí, které by mohly vést k neodvratitelné hrozbě. Musíte se naučit zacházet s emocemi, protože budete ovlivněni nadvládou Neptuna, který vás padne iluzemi, které by mohly negativně poznamenat váš citový život.

Můžete si kvůli tomu nesprávné vyložit signály vašeho blízkého člověka a kvůli tomu tak pokazit vaše harmonické soužití. Toto citové zakopnutí by vás mohlo velmi bolet a později vám podkopat sebedůvěru v oblasti lásky. Těšit se mohou hlavně zadání Štíři, protože ty čeká příjemné období, kdy si s partnerem prohloubí sebedůvěru a podpoří tak stabilitu jejich vztahu.

 

vztahy

Hrozí velké riziko nedorozumění, na které musíte dávat velký pozor. Může se totiž stát, že byste si nesmyslně pokazili dobré vztahy jen kvůli tomu, že si druhá strana špatně vysvětlí vaše jednání. Někdy je lepší přistupovat k situacím obezřetněji a vcítit se do kůže druhých lidí.

Vztahové se vám bude dařit s vašimi nadřízenými, protože rychle najdete společnou řeč a pochopíte se nejen po pracovní, ale i lidské stránce. To vám pomůže vyžehlit i jeden problém, který na vás číhá v dubnu.

 

práce

Budete muset pracovat mnohem více než jste byli dosud zvyklí. Možná se vám některé věci v minulosti propekly a vy jste si jen klidně užívali v ústraní váš průměrný přístup k povinnostem a dostávali za to někdy i nezasloužené peníze. Nyní si však vaši fintu všiml jeden z kolegů, který to vykřičet i před ostatními zaměstnanci.

Od vyhození vás zachrání jen zmíněný dobrý vztah s nadřízeným. Neberte to však jako celoživotní výhodu, od tohoto momentu musíte na sobě zapracovat a dát do vašeho výkonu dvakrát více úsilí než ostatní. Jen tak vás ostatní ochotně vezmou zpět do kolektivu a uvěří, že se chcete opravdu změnit a přispět k úspěchům vaší firmy.

 

peníze

Na vaše výdělky jste mohli být dosud hrdí. Aby se vám však i nadále dařilo, musíte začít pracovat a hlavně začít rozumně investovat. Jen ten, kdo dokáže peníze správně obracet, může se těšit na úspěšný rok.

Část z nich dejte na vzdělání, aby se vám to vrátilo prostřednictvím lepších pracovních nabídek. Na konci roku dostanete chuť na změnu práce, ale abyste mohli udělat tento odvážný krok, musíte mít v zásobě nějakou pojistku, která vám dovolí obhlédnout se po zajímavějších pozicích.

 

zdraví

Máte před sebou velké výzvy a plány a na ty budete potřebovat hodně energie. Abyste ji dokázali načerpat v plné míře, měli byste v počátku roku vyřešit jeden zdravotní problém, který se vám hlásil během celého minulého roku. Nezanedbávejte ho, protože pak by se vám ohlásil v tom nejnevhodnějším době, kdy by vás zabrzdil v rozletu a znemožnil by vám několik zajímavých kroků ve vaší kariéře.

 

Na co byste si měli dávat pozor

Snažte se nepropadnout pesimismu. I když vás potká pár chvil, se kterými si nebudete vědět rady, musíte se přesto vzepřít osudu a postarat se nejen o své blízké, ale také o sebe. Myslete na zadní vrátka. Měli byste se zajistit na horší časy a umět zabránit katastrofě.

Letos vás velmi posílí a na jeho konci vám za odměnu donese pár sladkých odměn. Do té doby vás však čeká několik zkoušek, když byste měli dávat pozor i na charakter cizích lidí, kteří budou ke vám přicházet. Důvěřujte pouze těm, jejichž dobře znáte.

(Visited 2 083 times, 8 visits today)

Shlédnutí: 1647