Horoskop na rok 2020: Ryby

obecně

Štěstěny se budete pevně držet již od prvního momentu, jak vstoupíte do roku 2020. Bude to pro vás divoká jízda, ale nemusíte se obávat, vše dostanete zaslouženě a vaše dny se díky tomu naplní pohodou a vyrovnaností. Podaří se vám urovnat i jeden ze starších sporů.

Nebude vás to stát hodně energie a vše proběhne tak hladce, jak byste si představovali. Můžete se těšit na jedno vzrušující dobrodružství. Vtáhnou vás do něj vaši přátelé a vy jim budete za něj nesmírně vděční.

Dávejte si však pozor, aby se to nesklouzlo do nežádoucí roviny a abyste v konečném důsledku neublížili osobě, na které vám velmi záleží. Na konci roku dostanete velmi zajímavou nabídku, na které přijetí však budete potřebovat velkou dávku odvahy. Bude záležet i od vašeho partnera, zda vám bude oporou a zda to pak přijmete.

 

láska

Občas si myslíte, že láska je samozřejmý dar, který netřeba nijak zvelebovat. Tato samozřejmost se vám může letos nepříjemně vymstít. Hrozí nad vámi nebezpečí nevěry a pokud o vašeho partnera nezabojujete, zcela ho ztratíte. Vše bude záviset i na vaší míry benevolence, zda dokážete tomu druhému odpustit jeho přešlap a zda dáte tomu všemu druhou šanci.

K správnému rozhodnutí vám může dopomoci uvědomění si vlastních chyb a pochopení, že jste svého blízkého do této situace vehnali vy sami vaší nečinností. Pokud se cítíte vaším vztahem unavení, raději ho ukončete. Příliš by vás to vyčerpávalo a nedovolilo by vám to soustředit se na práci a jiné věci ve vašem životě.

 

vztahy

Nechte věci volně plynout. Během tohoto roku nastane několik momentů, kdy budou od vás lidé odcházet a potom přicházet. Když má tento člověk ve vašem životě důležité místo, nemusíte se obávat toho, že by se už nikdy nevrátil. Zapracujte na vaší uzavřenosti.

Musíte být vůči lidem vstřícnější a dát jim šanci na nová přátelství. Právě ty vás posunou vpřed a přinesou vám několik příležitostí, které byste jinak nedostali. Dejte si pozor, aby se váš život nedostal do nudného stereotypu, který vás potáhne ke dnu a otočí váš život nesprávným směrem.

práce

Vaše práce se změní na bojiště. Budete se muset velmi snažit, abyste si obhájili vaši pozici a nepřišli o to, o co tak jste tak dlouho bojovali. Nebude to nic jednoduché, protože snaživec z řady vašich kolegů se bude tvrdě bít o toto místo a bude záležet i od vašeho důvtipu, zda ho dokážete překonat.

Některé Ryby stále váhají, zda mají své zaměstnání raději změnit, nebo zůstat na stejném místě. Když u vás vyhraje první možnost, šťastní budete pouze pokud zcela změníte pole vaší působnosti a začnete od nuly v jiné sféře. Začátky možná nebudou lehké, ale nakonec vás to nakopne takovým nadšením, že se nebudete chtít vaší nové šance vzdát.

 

peníze

Využijte kouzlo vaší osobnosti a dostaňte se k informacím, které vám pomohou vydělat si jednoduše nějaké peníze navíc. Mohli byste mít štěstí i v rizikových investicích, ty by však měli vyhýbat hazardu, kde byste se pohybovali na příliš tenkém ledě.

Můžete vyzkoušet i dlouhodobě zajímavý výdělek, když například koupíte nový byt, na který si sice vezmete hypotéku, ale podnájem vám vyplatí veškeré náklady a přinese vám užitek navíc. Neutrácejte peníze na zbytečnosti, snažte se je rozložit rozumně a vydělat na nich aspoň něco navíc.

 

zdraví

Při troše úsilí se vám podaří dostat do dobré kondice, což vás zároveň ochrání před jinými onemocněními. Měli byste zvážit pouze vzdání se svých zlozvyků jako alkohol a cigarety, které vás mohou ještě po zdravotní stránce potrápit. Vyměňte je za zdravou stravu a pravidelný pohyb, čímž se dostanete na požadovanou váhu, což odtažité i problémy se zády a klouby.

 

Na co byste si měli dávat pozor

Chovejte se k životu aktivněji. Pokud chcete od něj něco dostat, nemůžete stále jen čekat v pozadí a spoléhat se na to, že se za vás věci vyřeší sami. Takový alibismus by se vám mohl v létě velmi snadno vymstít a dostat vás do jedné náročné situace. Nebojte se postavit na stranu spravedlnosti. Tento krok ocení velmi důležitý člověk, který se vám za to štědře odmění. Zacházejte obezřetně s vaší emocionální stránkou, aby si ji někdo nespletl s citovým vydíráním.

 

(Visited 2 346 times, 11 visits today)

Shlédnutí: 1818