Horoskop na rok 2020: Lev

obecně

Rok 2020 bude rokem důvěryhodnosti. Uvidíte, kterým lidem se vyplatí důvěřovat a nechat si je po svém boku. Někdy se budete cítit, jako kdyby se proti vám spojil celý svět. Jenže stačí podívat tím správným směrem a najít věci, které vás těší a dodávají vám energii, abyste měli hned jinou náladu.

Po turbulentních měsících na jeho začátku, přijde malé zeslabení, které vám pomůže nadechnout se před další výzvou. Ta se bude tentokrát týkat vašeho soukromí. Objeví se jeden člověk, kvůli kterému přehodnotíte celý svůj život.

Nemusí jít o vaši novou lásku, může to být někdo, kdo vám pomůže otevřít oči a pochopit, kde se váš osud ve skutečnosti ubírá. Na vše se podíváte bez růžových brýlí a dostanete možnost přehodnotit vaše dosavadní rozhodnutí a promyslet si, jak byste chtěli dále pokračovat.

 

 

láska

Bude to tanec na horkých uhlících. Zamilujete se, vezme vám to všechen zdravý úsudek a po tom všem nebudete vědět, zda toto poblouznění za to skutečně stálo. Ničím se však nezatěžujte, protože přesto, že půjde o rizikový vztah, kvůli kterému se budete místy cítit jako na horské dráze, nedáte si poradit ani od zkušenějších a ani od nejbližších lidí.

Berte to tak, že to měla být další životní zkušenost, která vás nemine, i kdybyste před ní prchali mílovými kroky, i tak vás dostihne. A to se týká i zadaných Lvů. Nejhorší na tom je, že takový závratný šílenství vás potká v momentě, kdy se budete muset soustředit na jiné důležitější změny ve vašem životě. Buďte proto připraveni i na pár špatných rozhodnutí, které si uvědomíte až během zimy.

 

 

vztahy

Více než v soukromí, se vám ve vztahové rovině bude dařit v práci. Najdete si tam spolehlivou dvojče, se kterou se vám bude skvěle spolupracovat a společně dotáhnete do úspěšného konce několik projektů, které vás posunou opět o krůček blíže k vysněnému kariérnímu cíli. Podaří se vám oživit vztah s někým z vaší rodiny, s kým vám to už pár let nefungovalo. Oba pochopíte, že starý spor byl pouze malicherným důvodem vaší hádky a nestojí vám za to, abyste si kvůli tomu zničili krásné chvíle, které můžete trávit raději společně.

práce

Tento rok bude velmi perspektivní z hlediska vašeho zaměstnání. Nečekejte však, že byste se stali součástí krátkých projektů s okamžitým užitkem. Naopak, naplánujte si déle, systematické a náročnější výzvy, které vás jasně posunou směrem vpřed a upozorní na vaše výkony vašich nadřízených. Vaše odhodlání a touha po změně nakazí i ostatních kolegů.

Nebudete potřebovat mnoho úsilí na to, abyste je promluvili na pár změn a intenzivnější práci na vašich osobních nápadech. Zapomeňte však na to, že byste za to získali ocenění jako jednotlivec. Buď berete s sebou celý kolektiv, nebo se na to vykašlete a raději stagnujte na jednom místě.

 

 

peníze

Sice hodně vyděláte, ale zároveň stihnete i vše utratit. Nemusíte mít však kvůli tomu špatné svědomí. Vše jste dostali jen díky vašemu úsilí, ani cent z těchto peněz není nezasloužený a tak se můžete těšit i na takové přilepšení. Díky dobrému rozložení hvězd se nemusíte obávat neočekávaných výdajů. Klidně si užívejte vaše výdělky tak, abyste nedostali do mínusu a nemuseli jste se spoléhat na půjčky a vše ostatní se vyřeší za vás.

 

 

zdraví

Ze začátku roku bude vypadat všechno skvěle. Budete mít spoustu energie a to vám pomůže překonat i některé starosti, které vás potkají. Pak se na vás sesype tíha ostatních týdnů a to se odrazí i na vašem zdraví. Můžete očekávat, že vás to vyřadí ze zaměstnání i na celý měsíc.

Berte tento čas jako šanci na úklid si ve vlastním životě. Pak budete pociťovat jistou dávku lenosti spojenou se slabší kondicí. S příchodem léta se však dostanete opět do normálu a zlepší se i vaše zdravotní stránka.

 

 

Na co byste si měli dávat pozor

Ještě v první týden roku si napište seznam vašich životních priorit. Musíte jasně vědět, na čem vám nejvíce záleží, abyste potom nevymlouvaly na špatné rozhodnutí. Letos se bude nést ve znamení několika změn a vy si musíte dávat pozor na to, abyste v tom všem dokázali udržet systém a aby to z vás nevycucalo více energie, než vám to dá pozitiv.

Myslete na vlastní vzdělávání. Nemůžete stagnovat na jednom místě a když chcete něco dosáhnout, toto je ten správný čas na to, abyste strávili více chvil nad knihami as úspěšnými lidmi, kteří vám pomohou odrazit se dál.

 

 

(Visited 2 282 times, 7 visits today)

Shlédnutí: 2041