Horoskop na rok 2020: Kozoroh

 

 

obecně

Bude to pro vás rok nových příležitostí. No hned v lednu se musíte naučit rozeznávat ty, které vám skutečně něco přinesou, od těch, které vás budou táhnout ke dnu. Pokud věříte na osud a vnitřní instinkt, nechte se jím během první poloviny roku plně ovládat.

Dovede vás k více správným rozhodnutím, které ovlivní zejména vaši kariéru. V tento rok nebudete ani na chvilku trpět nouzí. Nebude však jednoduché uhlídat tu správnou hranici, abyste nesklouzli do marnivý utrácení, které vás může později stát velkou část úspor.

Naučte se chovat rozumně k tomu, co vám život nadělí a pak se můžete těšit i na ty správné příležitosti, které k vám budou automaticky přicházet. Netahejte s sebou do nového roku staré křivdy, protože by mohly narušit hned několik vašich vztahů.

 

 

láska

Rok 2020 prověří váš vztah. Na jeho konci se ukáže, zda to byla opravdová láska nebo jen vypočítavost. Když pocítíte nějaké náznaky špatné atmosféry mezi vámi, snažte se to nejdříve vyříkat, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním.

Pokud by vám nepomohla ani druhá šance, neměli byste se dále trápit a raději to ukončete dříve, než si budete vzájemně více ubližovat. Dlouhodobé páry by se měli vyvarovat tomu, aby se jejich láska nezměnila pouze na zvyk a aby jim donesla potřebnou jiskru do života.

Nezadaní Kozorozi by měly být ve střehu v předvánočním čase. Tehdy se na ně konečně usměje štěstí a poznají člověka, kterému se dlouho líbily, jen se jim to styděl prozradit.

 

vztahy

Co vám nebude dopřáno v lásce, vyplatí se vám prostřednictvím vašich přátelství. Hlavně během jara a léta poznáte hodnotu tohoto slova a uvidíte, že se můžete spolehnout i na lidi, u kterých jste v to nedoufali.

Nesmíte se však uzavírat do sebe a měli byste i vy jim poskytnout stejnou oporu, jak od nich očekáváte. V některých rodinách to může skřípat. Do centra jejich zájmu se dostanou jiné věci, které by neměly s vašimi vztahy mít nic společného.

Tlak okolností však ukáže pravou tvář každého z nich, což vás může někdy nepříjemně zaskočit. Berte to však jako velkou výhodu, díky čemuž se poučíte do budoucnosti a budete vědět, komu na vás skutečně záleží a kdo vám naschvál pouze podkládá špatné rady.

 

 

práce

V práci nepříjemně zaskočí jedno nedorozumění, které negativně ovlivní vztahy s přímým nadřízeným. I když se to pak vyřeší, zanechá to už mezi vámi napjatou atmosféru a vzájemně si už nebudete natolik důvěřovat. To vás dovede k pevnému rozhodnutí, že budete chtít vaši práci změnit.

Počkejte však do podzimu, kdy bude na to nejlepší období a to vám navíc umožní vybrat se lepší cestou, která vás bude více bavit a přinese vám více příležitostí, ve kterých se budete realizovat. Zároveň se můžete těšit i na lepší finanční ohodnocení, protože nový zaměstnavatel ohodnotí vaši skutečnou píle a chuť pracovat.

 

 

peníze

Z každého směru se na vás budou nečekaně hrnout peníze, se kterými se musíte naučit rozumně zacházet. I když to bude velmi lákavé, snažte se větší část z nich odložit, abyste si pár let dopředu zajistili klidnou budoucnost, aniž jste se obávali o další příjmy.

Část z nich dejte na své blízké, kterým se odměníte za jejich péči o vás. Takto budou vědět, že si je opravdu ceníte a jste si vědomi jejich pomoci. Nesmíte podlehnout iluzi bohatství a pak se vám bude dařit v oblasti financí i nadále.

 

 

zdraví

Krůček po krůčku se dostanete z obtíží, které vás postihnou na začátku roku. Kvůli vlastní opatrnosti si navodíte zranění, které vás může zabrzdit v pracovním nasazení. Berte to však jako malou výhodu, abyste si mohli zrekapitulovat předešlý rok a zvážit, co je pro vás v životě důležité. Během rehabilitace zapracujte na své kondici a zlepšete i vaše mentální zdraví, protože jen tak dokážete čelit překvapením, které má pro vás přichystané i rok 2019.

 

Na co byste si měli dávat pozornosti

Zpomalte, protože jste nabrali vysoké tempo a nedokážete už tomu stíhat. Naučte se protřídit vaše priority, kterým se chcete věnovat více a zároveň tak zapracovat i na vašich dovednostech. Nemůžete být dobří ve všem, tak jak jste si to mysleli dosud. Myslete i na váš odpočinek, který odsouvá vždy na druhou kolej. A naučte poděkovat těm lidem, kterým na vás opravdu záleží.

 

 

(Visited 1 650 times, 2 visits today)

Shlédnutí: 1286