Horoskop na rok 2020: Blíženci

 

obecně

Slůvkem vašeho roku bude progres. Abyste však někde posunuli, musíte se zbavit strachu, který v sobě dlouhodobě dusíte. Ten vás omezuje přijmout nové šance, které se k vám teď pohrnou. Musíte si více věřit a umět se prodat.

Díky tomu se dočkáte hned několika změn, po kterých jste tajně toužili a možná jste je jiným lidem i trošku záviděli. Zároveň to bude pro vás rok radosti.

Činy vašich blízkých lidí do vás vlijí hodně naděje a ujistí vás, že zaměření se na jejich lepší stránku není pouze vaším snílkovským pohledem, ale tou správnou cestou, kterou byste měli jít. Snažte se neupřednostňovat druhých a vzít si tentokrát pár výhod jen pro sebe. Jen tak se na vás usměje štěstí, které tak velmi potřebujete.

 

láska

Opravdu stojíte o ty velké gesta, o kterých stále mluvíte? Možná by se stačilo zamyslet nad tím, zda vaši nápadníci za nimi neskrývají pouze jejich skutečnou povahu a vy se necháváte takto sladce lhát.

Uvědomte si, že právě to je důvod vašich ztroskotaných vztahů. Cennější než kytice růží je to, že vám váš partner každý den pomůže alespoň s nějakou maličkostí. Dlouhé vztahy a manželství by si měli dát pozor na stereotyp, který se mezi vás vplížil. Jeden z vás kvůli tomu upadá do letargie a nestará se o to, jakým směrem půjde vaše láska.

Je mu lépe, pokud se stará o vlastní zájmy a potřeby a toho druhého už do plánů nezahrnuje. Přinuťte ho bojovat a ukažte mu, co je v jeho životě nejdůležitější. V opačném případě vám v posledních dvou měsících hrozí vyšší riziko rozchodů a rozvodů.

 

vztahy

Občas se budete ve své domácnosti cítit velmi stísněně a budou na vás upadat deprese. Potřebujete konečně někde vypadnout, poznat nové lidi a dostat se z toho dusna, které se kolem vás vytváří. Teprve pak se dokážete postavit a říci vašim blízkým, že nemají na vás tlačit.

Je to váš život, vaše rozhodnutí, tak se nemůžete přizpůsobovat jejich touhám. Dávejte si pozor na nového kamaráda, jehož poznáte v dubnu nebo květnu. Bude se jevit jako milý, ve skutečnosti mu jde pouze o to, aby se vám pomstil za staré křivdy. Nepůjde totiž o tak neznámého člověka, jak byste se domnívali.

 

práce

V práci vás čeká hodně stresů. Budete postaveni před nečekané a velmi rychlé změny. Někteří z vás na ně nebudou vědět zareagovat a kvůli tomu přijdou o své šance. Pokud dostanete novou nabídku, nepřemýšlejte nad ní, protože na toto místo se chystá více lidí. Získáte možnost odstartovat zcela nový projekt, který se bude řídit přesně podle vašich pravidel.

V něm zrealizujete všechny vaše dovednosti a prokážete se, jakým pracovníkům ve skutečnosti jste. Dávejte důraz na správný výběr spolupracovníků. Nepodléhejte tlaku z nutnosti rychlého výběru a raději se poraďte s někým pracovně zkušenějším, který vám to pomůže vyřešit v požadovaném termínu as co nejmenšími škodami.

 

peníze

Na peníze to nebude velmi dobrý rok. Nebýt příjmů vašeho partnera, vy byste vycházeli jen velmi těžko. Snažte se vyhnout finanční odpovědnosti i ve vaší práci. Hlavně se nehrňte do investic, které by mohly potopit vaši firmu a s těmi vaše zaměstnání.

Chovejte se rozumně a z každé výplaty si odložte pár korun na horší časy. Když si s tím nevíte rady, poraďte se s nějakým členem vaší rodiny, který by vám pomohl dostat se z nejhoršího a naučí vás hospodařit rozumnější.

 

zdraví

Těšit se však můžete na výborné zdraví. Budete na vrcholu své kondice a to se odrazí i na vašich pracovních výkonech. Někdy nebudete vědět, co máte dělat s nahromaděnou energií. Bude proto rozumnější, abyste našli nějaké sportovní aktivity, které vás vyčerpají a uklidní. Jinak vám hrozí časté výbuchy hněvu, které si odnese nic netušící okolí.

 

Na co byste si měli dávat pozor

Buďte obezřetní s vaší unáhleností a netrpělivostí. Nechte alespoň někdy nejprve jednat jiných lidí, abyste se přesvědčili o správnosti vašich rozhodnutí. Když se popálí oni, vy už můžete udělat změny, které vás ušetří velkých ztrát.

Snažte se nebýt lehkovážní a příliš důvěřiví. Obezřetní buďte zejména při cizích lidech, na kterých nebudete mít tentokrát štěstí a mohli by vám do života vnést několik velkých problémů.

 

 

 

 

(Visited 1 943 times, 7 visits today)

Shlédnutí: 1616