Horoskop na rok 2020: Beran

 

obecně

Připravte se na sled neočekávaných událostí. I když se vám na první pohled nebudou zdát jako pozitivní, nakonec se vždy vše vyvine pouze ve váš prospěch. Začátek roku se vám proto možná nebude jevit velmi optimisticky.

Když se z toho všeho otřesů, bude se vám dýchat snadněji a zbylé měsíce vám přinesou více radosti. Navzdory vaší šikovnosti nevyužíváte naplno svůj potenciál. Ať v práci nebo v soukromí, stále jdete jen na poloviční plyn.

Když půjdete do všeho s větší vervou, dočkáte se i pozitivnější reakce okolí a budete se moci spolehnout na jejich podporu. Lidé narození v druhé polovině znamení budou bojovat se svými neřestmi a nepodlehnout pokušení bude pro ně velmi náročné.

 

láska

Z pohledu romantiky vás čeká mimořádně hezký rok. Většina nezadaných si konečně najde svou životní lásku a není vyloučeno, že proběhne i velmi rychlá svatba. Nejprve však musíte začít od sebe a musíte se trošku změnit. Krátké románky vám nepřidávají na pověsti a proto od vás táhne každý případně stabilní partner.

Také byste se měli trošku rozkoukat kolem sebe, protože po vás už dlouho touží někdo, koho možná nesetkáváte pravidelně každý den, ale už nějaký čas znáte. Dejte šanci tomuto vztahu, nedívejte na tohoto člověka jen jako na kamaráda a budete překvapeni z toho, jak jste si ve skutečnosti sedli. Dařit se bude i Beranem v dlouhodobém svazku, kdy se mohou těšit na oprášení romantiky a několik příležitostí na krásné společné dny.

 

vztahy

Nebude se vám dařit pouze v lásce, ale i obecně ve vztazích. Už koncem zimy nečekaně objevíte svou empatickou stránky au své blízké tak naplno zabodujete. Budete pro ně kamarád pro všechno, co však v sobě skrývá nejen spoustu zábavy, ale také sdílení starostí a hledání nových řešení.

Často se vám budou svěřovat s jejich skrytými tajemstvími a budou očekávat, že jim pomůžete z mimořádně náročných situací. Překvapivě vám to nebude dělat žádné problémy, protože budete na vrcholu svých sil as lehkostí najdete hned několik efektivních řešení. Do života se vám dostane i pár nových lidí, ale nepůjde o velmi vážné vztahy. Budete dříve známými jako dobrými přáteli.

 

 

práce

Co vás stále drží v práci, kterou právě máte? Pokud v ní pociťujete více napětí a nechuti jako radosti, nemáte v ní důvod setrvávat. V lednu si sedněte as klidnou hlavou si sepište seznam všech pro a proti. To co vám bude převažovat, bude jasným signálem pro vaše další rozhodnutí.

Očekávejte v tomto směru řadu změn. Když i nezměníte své působiště, připravte se na přesuny v rámci vaší firmy. Ty se mohou týkat vás nebo pokud máte nějakých podřízených, přijdete do kontaktu s více novými kolegy.

 

 

peníze

S financemi zacházejte velmi opatrně. Najděte si jednoho člověka, se kterým budete konzultovat všechny větší rozhodnutí. Nepouštějte se do dlouhodobých investic, protože by se vám nevyplatily. Tento rok není stvořen k riskování s penězi.

Z každé výplaty si odložte alespoň malou rezervu, protože na konci roku vás čeká pár neočekávaných výdajů. Buďte připraveni i na výzvy na cestování. Právě tehdy vám přijde vhod nějaká rezerva, kterou lze použít jako kapesné. Loterii a hazardní hry byste letos pokoušeli marně, štěstěna vám nebude vůbec nakloněna.

 

 

zdraví

Můžete se spolehnout na dobrou kondici a zdraví. Nebudou vás trápit vážnější potíže, vypořádat se budete muset jen se slabšími nachlazení. Dávejte si pozor na drobné úrazy při domácích pracích. I když patříte mezi zručné lidi, tentokrát se vám to může snadno vymknout z rukou.

 

 

Na co byste měli dávat pozor

Jste dobře známí svou prchlivý povahou. Ta se vám však může tento rok velmi vymstít. Držte ji proto na uzdě a to i v situacích, kdy máte jednoznačně pravdu. Velmi snadno se to může otočit proti vám. Nezapomínejte na své blízké. Stále se ženete do práce a pak vám může chybět čas, který jste s nimi mohli strávit a už to neumíte vrátit zpět.

Na cestách vás mohou potkat malé nepříjemnosti. Ty vás však přinutí zapojit do jejich řešení více fantazie a kreativity, co vás motivuje k dalším zajímavým úspěchem. Naučte se brát vážně životní upozornění, které postupně dostáváte. Jejich ignoraci nic nevyřešíte a pak se vám nakupí ještě více problémů.

 

 

 

(Visited 1 778 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1430

Napsat komentář