Velký horoskop na prosinec: Komu prověří odolnost a kdo si oddychne?

 

Poslední měsíc v roce patří již tradičně k těm nejrušnějším. No tentokrát se k tomu nakupí ještě více povinností, které vzniknou kvůli uspěchané atmosféře kolem vás. Může za to rozpoložení hvězd, které na poslední chvíli přinese každému pár pracovních povinností navíc. Prověří to vaši výdrž a odolnost vůči náročným stresovým situacím.

Malé napětí se přesune i do oblasti vztahů. Připravte se na to, že můžete přijít o pár přátel nebo vaši lásku. V poslední dny letošního roku však dostanete šanci na to, abyste některé vaše prohřešky napravili a získali tyto lidi zpět.

 

Beran

Máte za sebou pravděpodobně jeden z nejtěžších let. Bylo by proto velmi nespravedlivé, kdyby vás čekal ještě náročný prosinec. Jako jediné znamení zvěrokruhu se můžete těšit na to, že si konečně vydechnete.

I kdyby za vámi někdo přišel s nějakou pomocí navíc, bude to stále podstatně méně povinností než po zbývající měsíce. Konečně se budete moci více zaměřit na svou rodinu. Uvědomte si, jak málo jste s nimi hlavně za poslední týdny komunikovali.

To vše se mohlo odrazit na pár nepříjemných poznámkách, které jste si od nich vyslechli. Většinou byly řečeno v afektu, tak jim nepřikládejte velkou důležitost a raději si naplánujte sváteční čas tak, abyste mohli spolu strávit ničím nerušené klidné chvíle.

Býk

Už po prvních prosincových dnech budete mít pocit, že vám nemůže nikdo nic garantovat. Věci kolem vás se budou vyvíjet úplně jinak, než byste očekávali. Na vaše překvapení se to však často rozhýbe tím lepším směrem a pomůže vám to dospět k několika důležitým rozhodnutím.

Nesnažte se však přesto měnit před koncem roku dobře zaběhnutý systém. Všechny změny nechte až na leden, kdy bude kolem vás lepší energie na jejich realizaci. Svátky se ponesou v harmonické atmosféře. Potěší vás návštěva více lidí, na kterých jste neměli čas během celého roku.

Pro nezadané se nastíní během večírků možnost na nový vztah. Dívejte se však na to vždy až s střízlivou hlavou, abyste nedostali do dalšího komplikovaného románku.

Blíženci

Je načase vytvořit si plán B. Dostanete malou finanční injekci, ale nemůžete se věčně spoléhat na takové příspěvky. Dobře si proto rozmyslete vánoční nákupy a všechny investice, které jste rozhodnuti udělat zejména pro lidi, kteří si to nezaslouží. Obezřetní buďte zejména v oblasti vztahů.

Na partnera číhá velké pokušení, kterému může snadno podlehnout. Může to být stará láska nebo někdo, kdo se v jeho blízkosti pohybuje již delší dobu a velmi se mu líbí. I kdyby došlo k nějakému zakopnutí z jeho strany, držte se v pozadí.

Nyní nemá cenu bojovat, protože byste z toho vyšli jako ta horší osoba. Hodně energie načerpáte od svých blízkých. Nabídnou vám nečekanou pomoc a podrží vás i v situacích, kdy byste si to možná nezasloužili. Zapamatujte si tyto jejich činy pro budoucnost, abyste jim jejich věděli oplatit.

Rak

Pokud jste měli pocit, že váš život měl příliš vysoké tempo, to se budete v nejbližších týdnech teprve dívat. Nastane rychlý sled událostí, který v některých momentech nebudete stačit vnímat. Je třeba si však vybrat jednu ze šancí, které se pevně uchopíte a vytěžíte z ní ještě před koncem roku maximum. Kvůli několika povinnostem budete značně podráždění.

Dávejte si pozor na zbytečné konflikty, které vám mohou na dlouhou dobu poškodit vaše vztahy. Právě teď nastal čas, abyste zabojovali o přízeň vašeho vedení. Některé kroky z předchozího měsíce se jim nelíbily a pokud nechcete přijít o své dobré postavení, musíte tomu i něco obětovat. Krizový moment nastane na vánočních večírcích, když byste se měli zdržet své upřímnosti.

Lev

V prosinci se vše bude točit kolem peněz. Budete se cítit jako na horské dráze, když dostanete najednou obvyklý příjem, který však rychle najde své místo a rázem budete počítat každou minci ve vaší peněžence. Potom však přijdou nečekané peníze, se kterými byste již měli zacházet rozumnější.

Vaše prosincové finanční chování totiž značně ovlivní celý příští rok a jistě byste během něj nechtěli být v nouzi. Dávejte si pozor na zdraví, aby vás těsně před Vánocemi nepřekvapila silná chřipka, která vám pokazí celé svátky. Na konci roku vás čeká ještě jedno velmi milé překvapení. Splní se vám věc, po které jste dlouho toužili a zdálo se vám, že jde pouze o nereálné plány.

Panna

Čekejte velký nápor emocí. O tom, zda to budou pozitivní nebo negativní zážitky, rozhodně vaše vnitřní naladění. Protože pokud se začnete od úvodu prosince dívat na vše jen z té horší stránky a budete za vším hledat nějaký problém, můžete se připravit na náročnou zkoušku vaší trpělivosti.

V tom případě budete jen krůček od toho, aby vás prohlásili za největšího mrzout v okolí. Pokud si však udržíte pozitivní pohled na svět, můžete se těšit hlavně na hezké vánoční překvapení. Přijdou k vám zprávy, které vám výrazně ovlivní život a potěší vás na velmi dlouhé období.

Během svátků si udělejte malou časovou rezervu. Na poslední chvíli dostanete velmi zajímavou nabídku, kterou nesmíte odmítnout a musíte si užít poslední dny v roce takovým příjemným odpočinkem.

Váhy

Nechte věcem volný průběh a nedělejte žádné důležité rozhodnutí. Ty se snažte odložit až na únor, když budete mít lepší citové rozpoložení a neuděláte pouze nějaké zkratové rozhodnutí, které vás bude později pořádně mrzet.

Díky dětem z vašeho okolí objevíte to pravé kouzlo Vánoc. Jejich nadšení a upřímná radost vás nakazí natolik, že se i vy vrátíte do období vašeho dětství a užijete si tyto svátky s takovou atmosférou, jakou jste pociťovali v minulosti. Snažte se vyhýbat jakýmkoli sporům.

Zejména jiní lidé se vás budou snažit vtáhnout do jejich hádek, abyste mezi nimi dělali rozhodčího. Využijte vaši typickou diplomacii a neberte si jejich starosti na svou hlavu.

štír

Navzdory malým zakopnutí máte za sebou velmi pěkný a úspěšný rok. Myslete na to i při jedné nepříjemnosti, která vás zastihne v polovině měsíce. I když to bude vypadat na první pohled zoufale, nebude to žádný problém, který by se nedal vyřešit.

Musíte se obrnit trpělivostí a nakonec se nabídne cesta pryč z této situace sama, aniž jste se velmi namáhali. Před koncem roku vás ještě čeká jedna cesta. Přinese vám však pár stresů navíc, které budou spojeny přímo s přesunem na dané místo. Jděte raději všude s větším předstihem, abyste nedostali do časové tísně. Dejte si záležet na koupi dárků, protože jimi můžete pár lidem napravit pohled na jinak zkažený rok.

Střelec

Je načase, abyste zapracovali na svém obraze. I když si myslíte, že na lidi vlivem velmi pozitivní, není to pravda. Buďte trošku vstřícnější a snažte se i kvůli práci vybudovat si o něco lépe jméno. Kolegové se na některé vaše aktivity dívají s pozdviženým obočím a překáží jim vaše jednání. Vedle toho si nechte dostatek času na odpočinek.

Nemůžete být neustále v jednom pohybu a ani chvilku si nedopřát na pořádný relax. Vykašlete se na vánoční úklid a pečení a najděte si způsoby, jak si to všechno usnadnit. Velké změny se odehrají ve vašich rodinných vztazích. Budete mile překvapeni z toho, jak se k vám zachovají někteří rodinní příslušníci a kolik pozitivní energie díky nim získáte.

Kozoroh

Připravte se, budete čelit několika zajímavým situacím. Některé z nich budou hraničit až s bizarností. V konečném důsledku vás však dobře pobaví a přinesou vám hodně nových zážitků. Vánoční nákupy vám nadělají hodně starostí. V tom nejnevhodnějším čase ztratíte inspiraci.

Vezměte si na pomoc vašeho blízkého přítele, který vás vytáhne z toho nejhoršího a udělejte si zároveň takové příjemné společné odpoledne. Už pár týdnů se těšíte na to, jak si půjdete zalyžovat a užijete si sníh. Dávejte si však pozor na malé zranění, které vám hrozí zejména na přelomu let.

Na začátku prosince potkáte člověka, který vás od prvního momentu zaujme a bude pro vás něčím výjimečný. Časem se z tohoto vztahu může vyklubat vaše životní láska.

Vodnář

Zapomeňte na povinnosti, zapomeňte na práci a nevnímejte ani Podrývače řeči od vašich nepřející. Investujte veškerý čas do své blízké, kterým na vás opravdu záleží a vaše vztahy neberou pouze jako povrchní.

Odpočiňte si a investujte více energie do vztahů jako do ostatních sfér vašeho života. Nemyslete si však, že to vše vyřešíte pomocí kupování drahých dárků. Ty vám blízkého člověka nevrátí zpět a pokud opravdu stojíte o jeho přítomnost v životě, musíte mu to opětovat vašim zájmům a společnými aktivitami, které pro vás vymyslíte.

Prozatím se nesnažte hledat nové přátele. Ti by nevyřešily vaši krizi, protože vás ve skutečnosti nepoznají takových, jakými jste a podporovaly by ve vás ty vlastnosti, které byste ve skutečnosti chtěli raději utlumit.

Ryby

Čeká vás velmi příjemný konec roku. Díky tomu objevíte optimistický pohled na svět, který vám budou závidět hlavně vaši nepřející. Nenechte si ho nikým vzít a držte si ho jako ten nejcennější dar.

Díky tomu se vám podaří pomoci několika vašim blízkým, jejichž problémy ostatní lidé přehlížejí. Vy je z toho dostanete vaší neochvějnou vírou, že dokážete napravit všechny obtíže světa.

Na Vánoce vás čeká jedno velké překvapení. Dostanete dar, který vám nahradí něco, co jste před dávnými lety ztratili a velmi vám na tom záleželo. Dojemná situace vás opět přesvědčí o tom, že svět kolem vás je krásný a takový pěkný start si ponesete i do příštího roku.

 

(Visited 22 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 0