Velký horoskop na září: Nečekaná láska i tvrdá realita

 

Léto nám dovolilo zasnít se a přineslo nám také hodně vzrušení. Podzim nás však začne opět vracet zpět na zem. Proto byste se měli připravit na to, že potřebujete být akčnější a lépe byste se měli přizpůsobit novým podmínkám.

Beran

Prioritu klaďte zejména na soukromí. Na konci léta jste udělali jeden přešlap, který se jen velmi těžko vysvětluje. Zbytečně byste se do toho zamotali, tak raději mlčte a nechte se vyprávět člověku, kterému jste ublížili.

Když z něj konečně opadne hněv, tak se snažte všechno uhladit a vyjděte mu se vším vstříc. Některé věci se už nedají napravit, musíte je pouze ospravedlnit jinými dobrými skutky.

Budou se o vás zajímat důležití lidé. Chtěli by s vámi spolupracovat, ale vy si nejste jisti vašimi schopnostmi. Zbytečně se však podceňujete, protože dokážete mnohem víc, než si myslíte. Stačí se podívat na vaše výkony z minulosti, abyste pochopili, co se ve vás ve skutečnosti skrývá.

Býk

Zamilujete se do člověka, při kterém byste to nikdy nepředpokládali. Znáte se už delší dobu, ale nespadá ani do širšího okruhu lidí, kteří by se vám zdály atraktivní.

Najednou však najdete společnou řeč a při rozhovoru strávíte dlouhé hodiny. To bude důležitý bod zlomu, který vás více sblíží. Změníte na něj pohled a strávíte spolu mnoho příjemných chvil, které povedou až k novému vztahu.

I zadání Býci se mohou těšit na čtyři romantické týdny. Láska ovládne váš svět, proto vše ostatní pro vás ztratí význam. V práci však buďte obezřetní, protože jeden váš kolega má zálusk na vaše místo a mohl by vás v nestřežené chvíli velmi ohrozit. Ukažte mu, kde jsou vaše hranice tolerance a neustupte ani o krok vzad.

Blíženci

V září vás čeká mnoho změn. Některé z nich se nepřijmou snadno, ale budete se muset s nimi smířit. Naštěstí se dokážete rychle přizpůsobovat, tak se z toho všeho otřesů a budete dívat pouze na pozitiva, které vám to přinese. Potkají vás několik neočekávané finanční výdaje.

No peníze utratíte za příjemné věci, tak vás to v konečném důsledku nebude až tak mrzet. Abyste se v tomto chaotickém období vyznali, musíte se přidržovat některých plánů.

Nesmíte vše měnit na poslední chvíli a přizpůsobovat se těm, kteří se najednou připletou do vašeho života. Nenechte se nikým rušit a rázně si stůjte za svým slovem. Protože čím více změn uděláte, tím obtížnější dokážete zvládnout všechny změny, které nedokážete ovlivnit.

Rak

Čeká vás společensky velmi rušný měsíc. Kvůli tomu vám nezvýší čas na soukromí a vaše rodina vám to párkrát vytkne. Bude jen velmi těžké najít mezi tím kompromis.

Protože víte, že pokud byste na některé události chyběly, poškodilo by to váš kariérní postup. No zároveň nechcete o nic okrádat ani vašich blízkých. Proto musíte jít po celé září na více než sto procent, abyste to dokázali zvládnout.

S blížícím se říjnem se situace podstatně uklidní, tak si můžete najít čas i pro sebe. Měli byste si uklidit vaši dokumentaci, protože vás čeká pár jednání na úřadech a potřebujete mít k tomu vše perfektně připravené.

 

Lev

Postavení hvězd v tomto měsíci bude pro vás velmi prospěšné. Díky tomu se vám podaří udělat několik správních rozhodnutí, které pomohou rozhýbat věci tím správným směrem.

No musíte být zároveň obezřetní. Někteří lidé se budou jevit jako dobří rádci, jenže ve skutečnosti až tak netouží po tom, aby se vám v životě dařilo a měli jste úspěch. Proto ještě předtím, než řeknete konečný verdikt, dobře si ho promyslete.

Dávejte pozor na drobná poranění. Hrozí vám i vyšší riziko zlomenin. Nemusíte se držet jako v bavlnce, ale zbytečně neriskujte a nezkoušejte žádné adrenalinové zábavky. Raději popřemýšlejte o tom, jakému sportu byste se měli věnovat, protože si potřebujete zlepšit kondičku.

Panna

Chtěli byste dát jednomu člověku druhou šanci. No ještě předtím, než tak učiníte, se přesvědčte o tom, zda to má smysl. Je velmi těžké rozeznat, kdy to s vámi myslí upřímně.

Proto poproste o radu člověka, který má vaši maximální důvěru. V druhé polovině měsíce budete postaveni před intelektuální výzvu. Nebude jednoduché najít správné řešení, ale vám se to podaří pro mnohé až překvapivě jednoduše.

To vám pomůže udělat si dobré jméno u důležitých lidí, kteří mají zájem pomoci vám v kariérním růstu. Konečně se dostanete na zaslouženou pozici, tak pro to udělejte opravdu všechno.

váhy

Přichází čas, kdy byste se měli zahloubat sami do sebe. Ignorujte poznámky vašeho okolí a dělejte si vše tak, jak se líbí vám. Od ledna se všemu jen přizpůsobujete, snažíte se vyjít každému vstříc, ale nepřináší vám to téměř žádný užitek.

Proto byste si měli udělat alespoň potřebný relax přesně tehdy, když vám to nejvíce vyhovuje. V polovině září projdete velkou zkouškou důvěry. Ani nebudete vědět, že vás váš blízký kamarád testuje, proto si dejte pozor na to, co budete před kým mluvit.

V opačném případě přijdete o jeho přízeň a ztráta vašeho kamarádství vás bude mimořádně mrzet. Měli byste se také více otevřít vašim blízkým a mluvit o tom, jaké jsou vaše skutečné pocity.

štír

V kariéře budete rozdrceni ke stěně. Musíte přijít s novými nápady, jinak vám hrozí výpověď. Už delší dobu jste nepřinesly nic produktivní a už si to všiml i váš nadřízený.

Nepomohou vám žádné výmluvy, musíte pořádně zabrat, abyste si udrželi svou pozici. Bude to o to těžší, že kreativita nebude na vaší straně. Trápí vás jeden problém, který bere velkou část vaší pozornosti. Ať se chcete soustředit na cokoliv, nakonec i tak zůstanete pouze při této věci.

Snažte se to co nejdříve vyřešit, aby vám to zbytečně nekomplikovalo život, ať si můžete konečně spokojeně vydechnout. V polovině měsíce potkáte zajímavého člověka, který vám ve spoustě věcí otevře oči a pomůže vám změnit se.

 

střelec

Neznamená to, že když vy nevidíte žádné řešení, tak tam nemohou ani žádné existovat. Ve skutečnosti velmi dobře víte o tom, co by vám nejvíce pomohlo, jen to trvalo ignorujete.

Tato cesta totiž není jednoduchá, vyžaduje i důležitou změnu vaší povahy a to vám vůbec nevyhovuje. Když to však nepodstoupíte, nikdy nedosáhnete klid a budete neustále pociťovat vnitřní nervozitu. Nespoléhejte se na rychlé řešení, které jen na chvilku zamaskují celý problém.

Musíte přijít s něčím spolehlivým, což vám pomůže dostat se na tu správnou stranu. Nebojte se vyzkoušet nové věci, které vám dají více energie.

Kozoroh

Dostanete se do situace, kdy bude na vašich bedrech odpovědnost za jedno velmi důležité rozhodnutí. Bude vám to však vyhovovat, protože se díky tomu stanete pány této situace.

Vše se bude řídit podle vás, každý bude čekat na váš názor a navíc po pár správných volbách se stanete jejich mazlíčky. Budete vítězi, kteří seberou všechno. To vás vynese na piedestal, ale musíte si dávat pozor na to, abyste opentleni slávou neudělali chyby z nedůslednosti.

Ty vás mohou velmi rychle vrátit zpět na zem, kde budete muset začínat opět znovu. Raději si jednotlivé kroky trochu promyslete, ale předestřel vždy stoprocentní řešení.

Vodnář

Milujete svou práci a věnujete tomu veškerou svou energii. No teď byste se měli takto chovat i ke svým soukromým záležitostem. Zatímco v robotu vypadá vše jako v dokonalém světě, u vás doma je to jedno velké bojiště, na kterém každý den hasíte problém na jiném místě.

Naoko se tváříte, že je vše v pořádku a můžete být vzorem pro ostatní. Ve skutečnosti se bojíte překročit práh vlastního domu, protože velmi dobře víte, co vás tam čeká.

Vezměte si proto pár dní volna a udělejte ve všem pořádek. Když najdete svůj klid, pocítíte větší vyrovnanost a pomůže vám to zbavit se velké dávky stresu.

ryby

Celý měsíc se bude nést ve znamení tvrdé práce. Ani na chvilku si nevydýchají a když si budete myslet, že jste již na dně se silami, přibude vám pár dalších povinností.

Budete už počítat hodiny do toho, kdy se konečně skončí toto šílenství. Po tomto období byste si měli dopřát alespoň krátkou dovolenou na pár dní. Nesmíte jít až za okraj svých možností, protože už dlouho takové tempo nevydržíte.

Každý máme určité limity a vy jste velmi blízko toho, abyste už dostali za jejich hranice. Naštěstí vám vše vynahradí alespoň intimní život. Kontakt s blízkým člověkem vám bude stále vlévat novou energii, která vás motivuje bojovat dál.

 

(Visited 486 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 177