Velký HOROSKOP na srpen: Koho čekají výzvy a kdo zazáří?

 

Srpen s sebou přinese pravou letní uvolněnou atmosféru. Každému z nás se podaří zazářit v tom, v čem vynikáme nebo co je nám velmi blízké. Podaří se nám mnoho věcí zlepšit, a to se automaticky spojí s pozitivní energií kolem nás. Ale zároveň na některých z vás čekají náročné výzvy, kdy se budou muset poprat se svými morálními hodnotami. Ty jim ukáží, co je pro ně v životě opravdu důležité.

Beran

Nebudete se soustředit na sebe, ale na jiných lidí. Zcela v sobě potlačíte sobeckost a najednou v sobě objevíte velkou chuť pomáhat. Přinese vám to skvělé pocity a díky tomu pochopíte, že byste se měli změnit a soustředit se více na svět kolem vás. To vám pomůže ubrat z vaší dravosti, když začnete brát větší ohled na lidi, na kterých vám záleží.

Tuto vaši novou tvář přivítají zejména vaši blízcí. Velmi si tím u nich šplhnete a budou vás mít ještě raději než dosud. Nesmíte je však zklamat a za ý chvilku jim podkopat důvěru jen kvůli tomu, že vás to tradičně přestane bavit a rádi byste se vrátili do starých kolejí, které vám přinášely více komfortu.

Býk

Čeká vás spoustu zábavy v oblasti vztahů a lásky. Potřebujete trošku uvolnění a lidé kolem vás přesně vědí, jak vás správně naladit a pomoci vám dostat se z letargie. Dosud vám mnoho věcí nevyšlo, ale měli byste tomu přidat ještě trošku úsilí a konečně se vám podaří dotáhnout to do úspěšného konce. V práci čekejte pár ojedinělých nabídek

Dejte si dostatek času na to, abyste si to všechno dobře zvážily a přišli na to, co je pro vás nejvhodnější alternativa. Nejednejte ukvapeně, protože jde o důležité rozhodnutí a jejich pochybení by vás mohlo připravit o mnoho úspěchů, které jste dosud dosáhli. Poraďte se s kolegy, kteří vám tentokrát řeknou upřímný názor.

Blíženci

Budete na vrcholu své kondice. Do svého okolí budete rozdávat stovky úsměvů, na každého budete milí a díky tomu se vám podaří dosáhnout mnoho věcí podle vašich představ. Tento měsíc zároveň prověří vaše přátelství. Někdo vás zklame, ale mnohem více kamarádů vám podá pomocnou ruku, což vám ještě více vylepší náladu. Můžete se těšit na spoustu romantiky.

Dokonce více Blíženci se dočkají takového překvapení jako žádost o ruku nebo velké vyznání lásky, se kterým vůbec nepočítali. V kariéře vás čeká pár vzrušujících novinek. U některých z nich budete muset přijmout rychlá rozhodnutí, při kterých se musíte stoprocentně spolehnout na vaše instinkty. Dávejte si pozor na zuby, které vás v tu nepravou chvíli zaskočí bolestmi.

Rak

Snažte se dostat váš život do určité rutiny. Potřebujete si najít systém, který vám pomůže zvládnout všechny povinnosti, které máte. Obvykle chcete ve všem více volnosti a hledáte si cestičky, které by vám pomohli zažít větší dobrodružství. No teď musí jít zábava stranou a měli byste si udělat zejména v pracovní oblasti větší pořádek, který vám pomůže podávat patřičné výkony.

V opačném případě vám hrozí, že můžete přijít o dobrou pozici a dočkáte se nepříjemného ponížení přímo před očima kolegů. Sami si však o to koledujete, tak začněte být svědomitější. Na konci měsíce dostanete šanci napravit jednu vaši slabost, tak neváhejte a jistě ji využijte.

Lev

Přichází správný čas na to, abyste si ve svém životě určili priority. Neměli byste se hrnout do všech směrů a nic nedotáhnout do úspěšného konce. Musíte se rozhodnout, co pro vás znamená nejvíce a čemu byste se měli věnovat. Tak dokážete vylepšit své dovednosti a díky tomu dosáhnete i kariéře mnohem více, než jste toho dostali dosud.

Máte velký talent, byla by velká škoda, kdyby jste ho promrhali na věci, které vám nejsou souzeno, nejste v nich tak šikovní, proto vás obírají o entuziasmus. August nebude u vás přát financím. Zacházejte s nimi rozumně a raději si nechte větší obnos jako rezervu pro nečekané náklady.

Panna

Začátek měsíce se ponese na vlně dobré nálady. Podaří se vám překonat pár potíží, se kterými se pasujete už delší dobu. Tolik jste se jich báli a až když oslovíte přátel, aby vám pomohli, tak jejich konečně dostanou z vašeho života. Poté se již můžete věnovat příjemným starostem, když budete pořádat větší rodinné setkání.

Už déle jste se takto pohromadě neviděli a dostali jste nápad, jak všech spojit a užít si jednu velkou party plnou krásných vzpomínek. Dávejte si pozor na to, koho budete v těchto dnech kritizovat. Nemůžete někomu ubližovat pouze kvůli tomu, že se nedokážete sjednotit na stejném pohledu na věc. Raději si vyřešte tyto věci každý po svém a nezhoršujte si vztahy.

váhy

Tento měsíc musíte pracovat ještě tvrději než dosud. Jen tak se vám podaří získat uznání as ním i patřičné finanční ohodnocení. Vaše práce vás však bude opět bavit jako v začátcích, což vám usnadní splnění více povinností. Během srpna dostanete i jednu zajímavou nabídku na cestování.

Bude to věc, kterou nemůžete odmítnout, protože bude velmi lákavá a zároveň vám to pomůže i ve vaší práci. V lásce se musíte připravit na pár nedorozumění. Nezoufejte, i takové omyly vás nakonec přivedou k tomu, abyste si našli vaši spřízněnou duši. Začátek léta vás potrápil po zdravotní stránce, nyní už však všechno vyřešíte a bude se vám dařit i v tomto směru.

štír

Připravte se na to, že budete potřebovat maximum úsilí, abyste udělali na své nadřízené dobrý dojem. Nyní vám jde o všechno. Musíte zabodovat na plné čáře, abyste získali to místo, po kterém tak dlouho toužíte. Dávejte si pozor na nepříjemné tahy ze strany vašeho soupeře. Ten se nebude štítit ani pomluvy, jen aby získal nějakou výhodu.

O to víc oceníte klid, který bude vládnout ve vašem soukromí. Budete mít kolem sebe lidi, o kterých se můžete opřít a také vymyslí zajímavé plány, které vás odlehčí od těchto starostí. V konečném důsledku to bude pro vás úspěšné období, ale překonáte během něho pár překážek.

střelec

V jednom ze svých starých přátel objevíte svou spřízněnou duši. Nikdy jste si nemysleli, že byste si mohli někdy takto porozumět. No najednou jako kdyby jste si četli myšlenky a byli naladěni na stejnou vlnovou délku. Toto vše vám kompenzuje zhoršení atmosféry v ostatních vztazích. S partnerem vás čeká hádka, která mezi vámi vytvoří ponorkovou nemoc.

A s rodinou si neporozumíte kvůli nesplnění povinností, na které jste však opravdu neměli čas. V práci vás čekají důležité jednání se zahraničními klienty. Dávejte si pozor na firemní finance, abyste neudělali chybu, která by se ještě pár měsíců odrazila na vašich výplatách.

Kozoroh

Vsaďte to vše na vaši nejsilnější stránku. Jste fantastičtí v plánování a díky tomu se vám daří být vždy o krok před vaší konkurencí. Nyní je ten správný čas, kdy opět vytáhnete svůj trumf a pokoříte tak všechny kolem vás. Nejde pouze o pracovní sféru. Takovou průbojnost budete potřebovat i v soukromí, kde se schyluje k boji o jednu důležitou věc.

Pokud ji chcete získat pouze pro sebe, tak jednejte sebejistě as patřičnou dravostí. Dávejte si pozor na žárlivost, která přijde od lidí, od kterých byste to nečekali. Budou mít svou slabou chvilku, ale pro vás to může znamenat nepříjemné zaskočení, které poškodí vaše soustředění.

Vodnář

Měli byste být samostatnější než dosud. Neustále se spoléháte na pomoc od jiných lidí a hlavně očekáváte, že vás budou ve všem navigovat, abyste nemuseli být zodpovědní za svá rozhodnutí. Takto si řeknete, že je to chyba jiného člověka a můžete se pak zlobit na někoho jiného a ne na sebe.

Nyní byste však měli zastavit takové dětinské chování a místo toho raději začněte dělat něco se svým životem, abyste byli opravdu úspěšní a ne pouze s pláčem dívali na skvělé osudy svých přátel. Přestaňte se také izolovat, buďte společenštější, abyste získali potřebné kontakty, které vás nasměrují k těm správným rozhodnutím.

ryby

Nedokážete se na nic soustředit. Vaše mysl neustále poletuje co nejdále od povinností. No potřebujete se takto zasnít, abyste mohli pak překonat všechny ty novinky, které vám přinese tento měsíc. Některé z nich nebudou natolik pozitivní, jak byste si mysleli.

Úvodem budou vypadat lákavě, ale pak se odhalí ve své podstatě a šokují vás tím, co to pro vás bude znamenat. Tak jako vždy si jen těžko povzdychnete a pak se pustíte do všech úkolů. Zvládnete to i za pomoci svých blízkých, kterým se nezapomeňte na konci měsíce patřičně odvděčit.

 

(Visited 271 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 258