Velký horoskop na rok 2019

Rekapitulace odcházejícího roku má pro některé lidi trpčí příchuť. Ne vždy se nám daří přežít naše dny takovým způsobem, jak bychom si představovali. Naštěstí máme vždy ještě hodně šancí jak to napravit a ty nám poskytne i příchozí rok. Podle hvězd by měly být následující měsíce přející a nenávist mezi lidmi by měla vystřídat klidnější atmosféra.

Beran

Přichází čas na vyléčení si některých starých ran. Dostanete jedinečnou šanci přehodnotit svůj život a podívat se na něj z jiné perspektivy. Zkuste se oprostit od vlastní sebelítosti a raději se poučte na vlastních chybách, které byste měli co nejdříve napravit. Rok 2019 bude pro vás také rokem nových začátků.

Dostanete několik zajímavých nabídek, které však nesmíte dlouho zvažovat. Připravte se také na několik nabídek na zahraniční cesty. Ne všechny budou pro vás výhodné, proto si dobře promyslete, co už půjde nad rámec vašich možností a sil, abyste nepřecenili a zkažení si dobrou pozici v práci. Vztahy se budou ubírat dobrým směrem. Máte velkou šanci na setkání nového partnera a to se může týkat i zadaných Beranů, kteří takto přehodnotí své vztahy.

 

Býk

Chraňte si své soukromí. To bude pro vás nejdůležitějším úkolem tohoto roku. Mnozí nepřející se vám budou snažit narušit pohodlí a vy místy nebudete vědět, kde vám stojí hlava. Když toho už bude na vás hodně, neváhejte na chvilku vypadnout z tohoto koloběhu a trošku se nad sebou zamyslet. Nedejte se ovlivnit žádnými pomluvami. Věřte jen svému srdci a úsudku.

Když se od toho oprostit, pochopíte, jak vám chtěl tento člověk poškodit a že ho musíte dostat z vašeho života. Mějte realistická očekávání a ty se vám podaří i splnit. Pokud si budete stavět vzdušné zámky, budete velmi zklamáni a může vás to dohnat k depresím. V létě se můžete těšit na sled příjemných událostí, které vám vlijí do žil hodně naděje a nabídnou novou motivaci hlavně v pracovním světě.

 

Blíženci

Dostanete tolik výzev, že se nebudete umět rozhodnout, kterou spíše přijmout. Díky tomu však zapomenete na malé problémy, které vás potkají počátkem roku. Nebude to nic nepříjemné, ale přinutí vás to přehodnotit vaše priority. Pak se už soustřeďte na všechny nabídky, které vám přijdou. Vyberte si tu nejlepší, ale musíte při vyjednávání trvat na svých podmínkách.

Nedělejte žádné ústupky, jste ve velké výhodě a ze silnější pozici, tak vytěžte pro sebe maximum. Na podzim se můžete těšit z jedné velké novinky. Bude s ní souviset změna, kterou však přijmete s velkou lehkostí. Myslete i na odpočinek, nemůžete se tolik honit a čekat při tom, že se to neodrazí na zhoršeném zdraví.

 

Rak

Tento rok si vychutnáte pocit, jaké je to být milován. Nezadaný se dočkají velké lásky, která jim přinese krásné romantické vzpomínky. Naprázdno nevyjdou ani ti, kteří mají pevný vztah. Stačí projevit trošku iniciativy, aby došlo k pozitivním posunům a pomohlo vám to povýšit ho na další level. Můžete očekávat velmi důležitý krok jako například zásnuby, svatbu nebo narození dítěte.

Přibližně v polovině roku potkáte člověka, který ve vás vyvolá smíšené pocity. Nebudete vědět, zda vám chce opravdu pomoci nebo vás jen tahá za nos. Když se nebudete umět rozhodnout, promluvte si se svým životním mentorem. Dejte opět na jeho názor, protože se nebudete umět řídit pouze na základě vašich instinktů.

 

Lev

Od února do června vás čekají náročné měsíce. Budete muset vyřešit několik problémů a udělat pár rozhodných rozhodnutí. Někteří lidé se kvůli tomu mohou urazit, ale vaši nejvěrnější přátelé zůstanou po vašem boku. Pomůže vám to protřídit vztahy kolem vás a uvědomit si, komu můžete důvěřovat. Hrozí vám riziko rozchodu.

Nehrňte se však do nové lásky, protože si potřebujete vytvořit prostor pro vás, když si odpočinete a zaměříte se na své záliby. Potřebujete se nadechnout, pokročit a spatřit život v jiné barvě. Díky tomu se druhá polovina ukáže jako velmi příjemná a podaří se vám dosáhnout i několik nečekaných úspěchů.

 

Panna

Čeká vás průměrný rok, který vám však padne dobře tím, že bude stereotypnější. Dosud jste museli vyřizovat spoustu věcí a stále se kolem vás něco měnilo. No od ledna si můžete vydechnout a těšit se na běžné dny a chvíle s vaší rodinou. Té jste již velmi chyběly, protože jste byli rozlítaní a nikdy jste jim nevěnovali tolik pozornosti, kolik by si zasloužili.

Pokud nevíte zapomenout na staré křivdy, které se vám staly, setkejte se s tímto člověkem a vysvětlete si všechno, co se mezi vámi událo. Není vhodné, aby vás něco těžilo a kazilo vám to tyto dny. Můžete se těšit na větší finanční přilepšení. Peníze budou nečekané a budou přicházet buď z výhry, nebo vás obdaruje člověk, kterému jste v minulosti velmi pomohli.

 

Váhy

Můžete se těšit na mnoho pozitivních změn. Některé z nich jste ani neočekávali, ale najednou se před vás dostanou skvělé šance, které musíte využít. Čekají na vás v podstatě velmi šťastné měsíce, kdy se nemusíte bát ani trošku zariskovat. Můžete se odvázat zejména v oblasti financí.

Jejich rozumné investování vám přinese spolehlivé výnosy, z nichž pak zaplatíte splnění některých vašich snů. Nebojte se pouštět do nových vztahů. Už dlouho jste se neseznámili s novými lidmi a stereotyp kolem vás působí skličujícím dojmem. Dávejte si pozor na vaše sliby. Když něco nedokážete splnit, nepodkopávajte si vlastní spolehlivost falešnými řečmi, které nedokážete nikdy dodržet.

 

Štír

Z hlediska cestování budete mít velmi rušný rok. Většina výjezdů se bude týkat vaší práce, ale dočkáte se i soukromých dovolených, kdy se sblížíte s vaším partnerem. Nesmíte se však nechat vyprovokovat. I když má váš milovaný mrzutou náladu, nejste její důvodem a proto raději prohlédněte všechny uštěpačné poznámky.

Máte jednu zálibu, která vám bere hodně času. Ve skutečnosti vám však nic nepřináší a dokonce vám odebírá i velký kus energie. Najděte si něco, co vás místo toho uklidní a rozvine to vaše dovednosti. Také vám to může pomoci i ve vaší práci, když se budete díky tomu cítit na vaší pozici jistější. V práci potkáte kolegu, který vám pomůže rychle pokročit a dosáhnout i náročnější cíle.

 

střelec

Letos budete hlavně tvrdě pracovat. Nic vám nebude odpuštěno, ale co vás jistě potěší, nakonec se vám to všechno vrátí i s úroky. Po dlouhém čase se vám konečně dostane uznání a můžete se těšit i na výbornou odměnu. Ta bude spojena s jednou dilematem.

Protože buď si vyberete finanční odměnu, kterou potěšíte vaši rodinu příjemnými suvenýry, nebo si to vyberete v nemateriální formě, když to bude zároveň rozumná investice do budoucnosti. Před letem potřebujete malou vzpruhu, abyste si dokázali rychle doplnit baterky před důležitým úkolem. Tu dostanete nečekaně ne během oddechování, ale dostane se vám jí v pracovním prostředí. Jedna pochvala bude na vás působit přímo zázračně a výrazně se to podepíše pod vaši výkonnost.

 

Kozoroh

Vše se bude soustřeďovat kolem vašeho partnerského svazku. První polovina roku pořádně ověří vaši důvěru ve vaši lásku. Ať se děje cokoliv, nejednejte zkratový. Protože nikdo není dokonalý a malé klopýtnutí se dají časem odpustit. Nesmíte však rozhodovat hned protože v daný moment byste měli zatemněnou mysl a těžké srdce.

To budete mít letos i na lékaře. Jedno zranění ještě z prvních měsíců nedotáhnou do úspěšného konce a zanedbají péči. Zdravotní potíže se pak budou vléci až do konce léta, kdy si konečně trošku vydechnete. Můžete se těšit na několik zajímavých zážitků, které budou spojeny s člověkem, který pro vás hodně znamená.

 

Vodnář

Stojíte před velmi vzrušujícím a turbulentním rokem. Postarají se vám o něj vaši blízcí, kterým bude záležet na tom, abyste konečně pohnuly z místa a nepůsobily jako uhundraný otravný člověk. Investujte více peněz do sebe. Vždy hledíte jen na blaho jiných a sebe stavíte na druhou kolej.

Kvůli tomu si sami sebe nedostatečně vážíte a to vám komplikuje i kariérní postup. Malé krůčky uděláte už nyní, ale pro velké změny potřebujete delší období. Vyberte se na dovolenou spolu s vašimi přáteli. Pak už budete svázáni manželstvím nebo dětmi, které vám neumožní pohnout se z domu a zažít něco nového.

 

Ryby

Pro vás nebyl uplynulý rok tím nejlepším a proto se na 2019 těšíte mnohem více než jiní lidé. Nelze však čekat se založenýma rukama a myslet si, že hlavně pracovní úspěchy k vám přijdou samy. Buďte aktivnější, prezentujte se zodpovědným a spolehlivým chováním, které udělá dojem na vašich nadřízených.

Zapamatujte si důležité heslo příchozích měsíců – pokud budete problémy ignorovat, nikdy se nebudete mít dobře. Nevěřte na samočinné řešení a i když vám to je nepříjemné, musíte se přes to přenést a vyřešit si tak vaše vnitřní trápení. Na podzim dávejte pozor na drobné zranění, které by vám mohly znepříjemnit celou zimu.

 

 

 

(Visited 1 263 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 0