Velký horoskop na ŘÍJEN: Kdo by si měl dát pozor na zdraví a komu přijde do života krásná změna?

 

Některé věci bereme jako příliš velkou samozřejmost. Neuvědomujeme si jejich skutečnou hodnotu a všimneme si je až tehdy, když se dostane do našich životů rovnováha. Tento měsíc nastane právě takový moment, který nás přinutí hledět na krásu běžných věcí.

Beran

Na začátku měsíce dostanete jednu tajnou úlohu, kterou budete mít otestovat důvěru jednoho vašeho kolegu. Nejprve vám to nebude po chuti, ale když se dozvíte pravdu o jeho charakteru, pustíte se do toho mnohem snadněji.

Nebude těžké dokázat jeho skutečné plány, mnohem složitější se však vyrovnáte s reakcí, kterou na to bude mít. V říjnu budete mít problém krotit vaše emoce.

Převládá ve vás negativní energie a všechny nové podněty to ještě více zhoršují. Najděte si proto spolehlivou osobu, která vám to pomůže ovládat a navíc ve vás podnítí tu lepší stránku. Nakonec si budete s tímto člověk stále bližší a později z toho může vzniknout hezký vztah.

Býk

Cosi vám úplně poplete hlavu. Nabudete pocit, že tato třpytivý budoucnost je vaší nejlepší cestou a nebudete chtít od těchto plánů upustit. Jenže nevyberete se správným směrem.

Měli byste se proto poučit už z prvního zakopnutí a zaposlouchat se do rád lidi, kterým na vás opravdu záleží. Budete touto věcí natolik zaneprázdněni, že si neuvědomíte jednu důležitou věc, kterou jste měli splnit.

Naštěstí se vám to včas připomene a díky tomu ještě stihnete zachránit nepříjemnosti, které by se vám mohly stát. Zbytek měsíce vás pohltí hledáním ztracené sebedůvěry. Musíte být důslední, jinak se vám začne lepit smůla na paty.

Blíženci

Nechtěně otevřete staré rány, které byste už nejraději nechali někde zapomenuté. Jenže abyste posunuli dál, potřebujete si to definitivně vyřešit. Naskytne se vám příležitost, při které můžete napravit bývalé křivdy.

Když z vás konečně opadne to napětí, přijde dokonalé uvolnění. To vám v druhé polovině měsíce přinese mnoho pěkných chvil. Vše vsadíte na spontánnost a necháte se unášet proudem událostí.

Budou to však příjemné starosti, takže se nemusíte obávat žádných komplikací. Když do toho všeho zapojíte kousek vlastní iniciativy, může vám to přinést i nečekaný finanční užitek. Peníze, které dostanete, si odložte na závěr roku, kdy je budete více potřebovat.

Rak

V práci vás opět čeká náročné období. Příliš mnoho stresu se negativně podepíše pod vaši náladu. Budete s tím dlouho bojovat, abyste nakonec nepodlehli pochmurné náladě.

Pokud se jí poddáte, pokazí vám to celý měsíc. Raději proto soustřeďte na své soukromí. Tam je pro vás přichystáno pár událostí, které pozitivně ovlivní váš život. Nejprve si to nebudete uvědomovat, ale pak pochopíte jejich pravý smysl.

Díky tomu zůstanete dobře naladěni, přenesete to i na kolegy a v konečném důsledku vás budou všichni velebit za to, že jste jim dokázali pomoci s tak napjatou situací, která kazila i jejich dny.

Lev

Vše se bude soustřeďovat kolem lásky. Bude kolem vás panovat příjemná atmosféra, která vás navnadí na hledání vašeho vyvoleného partnera. Můžete se klidně spolehnout na vaše srdce, které nyní bude vašim nejlepším rádcem.

Díky tomu potkáte člověka, na kterém vám velmi rychle začne záležet. Budete se cítit v jeho přítomnosti skvěle a i když bude na začátku chybět ta pověstná jiskra, nakonec se to zlomí a láska vás zastihne tím nejkrásnějším způsobem.

Během následujících momentů proto věnujte veškerou pozornost právě novému vztahu, abyste nepodcenili nic důležité a dovedli ho na tu správnou cestu.

Panna

Už déle pociťujete, že to s vaším zdravým a kondicí není dobré. Přesto jsou výsledky z preventivních prohlídek ukázkové. Nevíte pochopit, kde se může skrývat tento problém, a co se to s vámi děje.

Zapomínáte při tom na velmi důležitou věc, kterou je vaše psychika. Dlouhodobě čelíte velké zátěži, která vás pomalu táhne ke dnu. Tělo je sice ve skutečnosti zdravé, ale mozek vám vysílá úplně jiný signál. Vezměte si proto pár dní volna a dejte se dohromady.

Pak si poseďte s šéfem, abyste si určili nějaká pravidla. Nemůže vše nechávat pouze na vás, protože se takové tempo nedá zvládnout. Musíte žít i váš soukromý život, abyste měli hodně podnětů, ze kterých se můžete těšit a načerpáte tak novou energii.

váhy

Během narozenin bude podrobených mnoho Vah těžké zkoušce. Najednou si uvědomíte věk a stárnutí, které vás pomalu dostihů. Cítíte se mladě, ale někdy přicházejí upozornění, podle kterých byste měli trošku zpomalit a více se přizpůsobit vašemu věku.

Pak to z vás opadne a opět budete ve staré formě. Obklopte se těmi správnými lidmi, kteří vám ukáží skutečnou krásu života. Najdete ztracenou pohodu a do života se vám vnese více harmonie.

T o se odrazí i na vašem vyzařování, díky čemuž budete působit jako magnet na opačné pohlaví. Vy se však nebudete chtít vázat a pouze se s pár vyvolenými trošku zahrajete.

štír

Máte velmi špatně naplánované dny. Kvůli tomu nic nestíháte a začínáte tím rozčilovat všechny lidi kolem vás. Nejvíce citliví jsou na to kolegové, kteří musí za vás táhnout všechno, co nestíháte.

Proto si hned na začátku října sedněte a dejte tomu všemu nějaký systém. Když začnou věci do sebe zapadat, bude práce nejen efektivnější, ale především rychlejší.

Díky tomu se vytvoří větší prostor i pro vás, abyste si udělali pořádek i v soukromí. Když se nyní v klidu poohlížíte kolem sebe, uvidíte, jakou spoušť po sobě nechala vaše nedbalost. Proto se pořádně nadechněte a začněte nejprve od ospravedlněni lidem, kterým jste ublížili a pokračujte v nastolování harmonie.

střelec

Osud pro vás v říjnu připravil dvě zajímavé situace. Ta první se bude týkat záležitosti, do které se vám velmi nechce pustit. Přesto si dobře uvědomujete, že to musíte podstoupit, a to prověří váš charakter.

Pokud selžete, ztratíte pár věcí, na kterých vám nezáleží. Jenže s tím zároveň zanecháte negativní dojem v lidech, kteří mají velký dopad na váš život. Když s vámi najednou přeruší kontakty, nebuďte potom překvapení.

Proto si raději zakousněte do jazyka a udělejte to, co od vás jiní čekají. Druhá situace prověří vaši citovou odolnost, když potkáte člověka, který vás bude sice velmi lákat, ale zároveň si uvědomíte, že tento vztah by byl pro vás pouze zátěží a pohřbil by vaše naděje na klidný život.

Kozoroh

Měli byste si už teď dát pár předsevzetí, které vám pomohou posunout se někde vpřed. Když se podíváte na dosavadní týdny v roce 2018, nemůžete být na sebe velmi hrdí.

Úspěch se vám vyhýbal a za všechno může vaše nečinnost. Mysleli jste si, že věci k vám přijdou samy. No tak to není, proto byste se měli konečně poučit. Alespoň v závěru roku pořádně zaberte, abyste v prosinci mohli pochlubit pár dokončenými projekty nebo zlepšením vašeho soukromého života.

Nepropadejte depresi, protože ta vás nechá nadále stagnovat. Může to být pro vás trošku pohodlné, ale ani v budoucnu vám to nic nepřinese.

Vodnář

Dopadá na vás podzimní melancholie. Jaksi příliš se tomu poddává, což negativně ovlivňuje celé vaše okolí. Už od rána jste mrzutí a nikdo se s vámi nedokáže na ničem dohodnout.

Raději si drží od vás odstup a nechávají vám prostor na vychladnutí. Toto všechno je dobré alespoň na jednu věc. Získáte tam prostor jen pro sebe a dobře se zamyslíte nad vaším chováním. Pro budoucnost se proto odhodláte na velké změny, které výrazně ovlivní váš život.

Někdy stačí udělat jen malé kroky vpřed, abyste spatřili věci z jiné perspektivy a pochopili, co je pro vás zátěží. Již více do těchto bodů nevracejte, protože by vás opět stáhly na nesprávnou cestu.

ryby

Největší radost vám budou dělat vaše příjmy. Dostanete se k nečekaně velkému obnosu peněz, ale neměli byste se s tím velmi chlubit. Potřebujete si je rozumně přerozdělit, abyste v příštích měsících nemuseli velmi dřít a trošku si odpočinuli.

Toto vám zároveň vyřeší váš největší problém. Na stejné období se nemusíte strachovat jak si rozdělíte finance. Bude se vám pracovat podstatně jednodušší a dokonce zvládnete toho mnohem víc, než za jiných okolností. To vám ke konci roku přinese jednu zajímavou pracovní nabídku.

Nejprve ji budete chtít odmítnout, ale dobře si ji promyslete. Právě takto se může vaše kariéra rozvinout, aniž byste museli kvůli tomu obětovat příliš soukromí nebo osobního volného času.

 

(Visited 558 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 307