Velký horoskop na LISTOPAD: Komu přinese mnoho pozitivních změn?

 

Před koncem roku přijde do našich životů uklidnění a dobrá atmosféra. Dostanete šanci seznámit se s velmi zajímavými lidmi. Mnozí z nich se časem stanou vašimi dobrými přáteli. Harmonie, která zavládne ve vašich srdcích, vám pomůže lépe porozumět lidem kolem vás.

Beran

Na začátku listopadu budete mít tendenci soustředit se pouze na sebe. Ozve se ve vás vaše typická sobeckost, kvůli které téměř přijdete o možnost pomoci vašim blízkým.

Toto období není stvořené na uzavírání se do ulity. Musíte komunikovat a všímat si věci kolem sebe, abyste dokázali včas zabránit některým problémům. Z profesního hlediska to bude excelentní měsíc.

Podaří se vám uzavřít několik skvělých obchodů, které vám zajistí větší příjem peněz. Ty ke vám až do konce roku přijdou ze všech stran. Musíte být však obezřetní a vedle pár rozmarech byste si měli část odložit i na začátek příštího roku.

Býk

Předčasně na vás dopadne nostalgie za uplynulými měsíci. Takové časné hodnocení tohoto roku vám dává jednu velkou výhodu. Můžete toho ještě hodně změnit a zejména napravit některé chyby, které vás tak mrzí. Právě ty ve vás zanechávají rozpačitý pocit.

Nejraději byste již na 2018-tku zapomněli, abyste mohli začít s čistým štítem. To však nepůjde, pokud i během následujících týdnů budete ignorovat všechny starosti, které máte.

Musíte to co nejdříve vyřešit, aby vás už nic netížilo. Díky tomu se budete ještě více těšit na příchozí svátky a předčasně vás chytí příjemná vánoční atmosféra, kterou přenesete i na blízkých.

Blíženci

Listopad vám nepřinese ani chvilku klidu. Budete se muset postavit tváří tvář více nočním můrám, které vás pronásledují už delší dobu. Mysleli jste si, že jejich trvalým ignorováním hodíte za hlavu.

Jenže teď se od vás vyžaduje konečné řešení. Už nemůžete couvat a všechno to svalovat na vaši nerozhodnost. Buďte rázní, protože musíte smělejší prezentovat váš názor.

Konec měsíce se bude nést v duchu několika společenských událostí. Některé z nich budou velmi příjemné a to vám pomůže přetrpět i pár povinných jízd. Nakonec se dostanete do té správné nálady, protože většinu starých problémů vyřešíte podle vašich tajných představ.

Rak

Vůbec není jednoduché ocitnout se ve vaší kůži. Za všechno může vaše maximální vytíženost, která vám nedovolí vnímat i krásné věci kolem vás. Většinu dne trávíte v práci, kterou sice máte rádi, ale nemůžete jí věnovat celý život.

Večer už jen unavení padnete do postele a nestaráte se o nic, co se týká vašeho soukromí. V listopadu se vám naskytne několik možností na to, abyste tuto situaci změnili.

No nejprve musíte pochopit, že vaše firma dokáže existovat i bez toho, abyste se jí plně obětovali. Přeneste část odpovědnosti na kolegy a vy se zatím věnujte příjemnějším věcem, které vás odlehčí od stresu.

Lev

Připravte se na velký konflikt, který nastane mezi vaší prací a soukromím. Nepodaří se vám je sladit tak, aby byli všichni spokojeni. Budete mít smůlu v tom, že vždy zaberete na té nesprávné straně.

Naštěstí se můžete spolehnout na váš šarm, který to všechno vyřeší. Druhým pomocníkem bude váš kolega, který za vás potáhne část pracovních povinností. V minulosti jste mu pomohli stejným způsobem a vzhledem k tomu naštěstí nezapomněl, nyní se vám díky němu velmi uleví.

Dávejte pozor na případnou roztržitost, která vám může způsobit potíže v oblasti financí. Vždy si zkontrolujte výdaj, zacházejte opatrně s platební kartou a důsledně vyplňte kolonky při internetovém převodu.

Panna

Měli byste se pustit do velkého úklidu ve vašem domově, ale i v životě. Potřebujete si určit priority a vymyslet nějaký způsob, jak se budete od nynějška stavět k vašim povinnostem.

I když jste se možná kdysi smáli z lidí, kteří lpěli na svých diářích, už byste si měli něco podobného zavést i vy. Nemůžete se spoléhat pouze na paměť a pak v posledním momentě dobíhat na dohodnuté schůzky.

Musíte být důslednější, abyste na jiných působili serióznější. Nezadané Panny se mohou těšit na pěknou listopadovou romanci. Nakonec se z toho nevyvine trvalý vztah, ale povzbuzuje vás to při navazování dalších kontaktů.

váhy

Alespoň na chvíli se musíte vrátit zpět ke svým kořenům. Potřebujete přehodnotit některá rozhodnutí z minulosti, které výrazně ovlivnily váš život. Možná díky tomu konečně změníte názor a naberete ten správný směr.

Poslední týdny jste působili trochu zmateně, ale právě listopad vám to všechno pomůže vyjasnit. V polovině měsíce se připravte na velkou party. Většinou se takovým událostem vyhýbáte, ale teď vás na to promluví ti správní lidé, se kterými se vždy bavíte.

Potkáte tam zajímavého člověka, který by časem mohl být vaším vyvoleným. Láska vám ke konci roku dodá hodně dobré energie, kterou přenesete i na své blízké.

štír

Pro vás právě začal měsíc znovuzrození. Dejte lidem kolem vás druhou šanci a nikdy toto rozhodnutí neprohloupíte. Najednou se k vám budou chovat úplně jinak, protože si velmi dobře uvědomují, co jste kvůli tomuto kroku obětovali a jak moc jim musíte důvěřovat.

Radost z napravení některých vztahů vám pomůže i v pracovní oblasti. Už se nemusíte zabývat starostmi ze soukromí a můžete se maximálně soustředit na velký projekt, který vyvrcholí na konci roku.

Ten vám výrazně pomůže v kariérním postupu, tak raději nic neberte na lehkou váhu. Když si nejste něčím jisti, raději zvolejte poradu a proberte to i s ostatními.

střelec

V listopadu budete mít několik příležitostí k navázání nového vztahu. Ani při jednom člověku si však nebudete zcela jisti. Nepřeskočí mezi vámi potřebná jiskra a už byste nechtěli ztrácet čas tím, že se zase navážete na někoho nepravého.

Když se vám nebude dařit v lásce, přesměrujete veškerou energii na zábavu. Budete se setkávat s přáteli a váš sociální život bude přímo záviděníhodný. Právě tato bezstarostná nálada vám na konci měsíce přinese velký úspěch.

V ten nejnečekanější moment potkáte někoho, kdo vám úplně pomotá hlavu. Začátek vašeho vztahu nebude jednoduchý, ale časem se přes to přenesete a budete se z toho už jen smát.

Kozoroh

Ještě před začátkem vánočních nákupů se podívejte na váš finanční rozpočet. Od léta jste se nedokázali zastavit a utratili jste toho podstatně více, než byste očekávali.

Proto byste se měli zamyslet nad vašimi výdaji a nerozhází zase více peněz, než si můžete dovolit. Nemůžete čekat, že pak v novém roce jako zázrakem uhradíte všechny předešlé dluhy.

Neberte Vánoce jako soutěž o co nejdražší dárek a raději hleďte na jejich pravý význam. Když si to všechno ujasníte, poslechněte si důležitou radu, kterou vám chce dát někdo z vaší rodiny. Nyní se vám jeví jako nepotřebná, ale časem se vám velmi sejde.

Vodnář

Budete muset čelit situaci, s jakou jste se ještě dosud nesetkali. Přesto se toho nezaleknete a budete si to užívat do posledního momentu. Nakonec vás to bude bavit natolik, že vás to přinutí přehodnotit několik věcí ve vašem životě.

Motivuje vás to k rozhodnutím, které byste za jiných okolností nikdy nepřijali. Berte to jako velký nový začátek, který vám umožní splnit si několik vašich snů, o kterých jste se dosud báli mluvit.

Někdy si třeba od života řekne co chcete, protože smělost se cení více než ustrašený přístup, který v konečném důsledku k ničemu nevede. Hlavní je, abyste zůstali sami sebou a ostatní nechte volně plynout kolem vás.

ryby

Ještě stále jste uprostřed jedné změny. Myslíte si, že to nebude jednoduché překonat, ale naštěstí budete mít kolem sebe mnoho lidí, kteří vám ochotně pomohou.

Konečně pochopíte, že to nezvládnete sami a ochotně přijmete jejich aktivitu. Pak se jim za to všechno nezapomeňte upřímně poděkovat. Měli byste jim uvařit večeři a všichni byste se měli setkat na velkém posezení, díky kterému si vytvoříte spoustu nových vzpomínek.

Konec měsíce bude pro vás příjemným překvapením. Do cesty se vám nedostane žádná překážka, tak si užijete jen pár příjemných dní, během kterých si pořádně odpočinete. Pomůže vám to načerpat nové síly, které využijete při dalším plánování života.

 

(Visited 595 times, 3 visits today)

Shlédnutí: 510