Velký horoskop na LEDEN: Kterým znamením přinese pozitivní změny?

 

Novoluní                    6.1.2019 – 02:28           Kozoroh

Úplněk                     21.1.2019 – 06:15            Lev

21.1.2019 v 10 hodin vstoupí Slunce do znamení Vodnáře.

 

Nový rok odstartuje ve velkém stylu. Leden mu v tom bude nápomocný a přinese několik pozitivních vln energie. Nejprve to všechno bude vypadat trochu ospale, ale jakmile po prvním týdnu naberete sil, můžete se směle pustit i do velkých projektů, které vám už zanedlouho přinesou velký užitek. Tento měsíc bude přát i rodinným vztahům a pomůže vám zažehnat staré problémy.

Beran

Najednou pocítíte velkou motivaci, která vás bude hnát vpřed. Vaši energii vám budou všichni závidět a budou vás podezřívat, že se za tím může skrývat novinka v soukromém životě.

Ten však bude bohužel stagnovat a v lednu zůstane v pozadí. Namísto toho se můžete zaměřit na práci a úspěchy, které vás v ní čekají. Buďte promptním při přijímání nových nabídek.

Tyto věci se odmítají jen velmi těžko a když jen trošku zaváháte, uchytí vám je před nosem kolega, jehož nemáte moc v lásce. Pokud se nechcete kvůli tomu zbytečně stresovat, berte maximum pro sebe. Zároveň dostanete jednu příležitost, při které se budete muset překonat a to vám změní život lepším směrem.

 

Býk

Dostihnou vás vaše vánoční resty. Jako první se přihlásí finance, když pocítíte nepřiměřené výdaje, které jste udělali při nákupech dárků. Hned po nich se ohlásí vaše zdraví a postava.

Během svátků jste to přehnali s jídlem a chyběl vám pravidelný pohyb, takže byste se měli zaměřit na zlepšení vaší kondice. Přizvěte si k tomu i nějakého sparing partnera, který vás motivuje k větším cílům a možná i dosažení vysněných křivek.

V lednu se zaměřte hlavně na sebe. Práce půjde podle plánů a nesetkají vás žádné komplikace, takže můžete vše soustředit na úklid ve vašem soukromí a určení si priorit, na které se chcete soustředit během tohoto roku.

 

 

Blíženci

Rodina je velmi důležitá, ale nemůžete ji neustále stavět před své priority. Tou se stane pro vás jednoznačně práce. Pár pochybení loni vám způsobí nejistou půdu pod nohama a musíte zapracovat na tom, abyste získali důvěru vašeho zaměstnavatele.

Když dostanete vše pod kontrolu, pak můžete opět veškerý volný čas věnovat vašim blízkým. První týdny vás bude provázet problém se sebedůvěrou. Měli byste se přestat podceňovat, protože to nedělá dobře ani vaší pověsti.

Lidé se začnou od vás odvracet, protože nebudou chtít poslouchat vaše sebelitování. Najděte si nové záliby, které vám pomohou lépe se soustředit a vycvičí i vaši trpělivost.

 

Rak

Pokud máte pocit, že se životem pouze vezete a nemáte kontrolu nad tím, co se děje kolem vás, v lednu se vám to všechno potvrdí. Budete se vést na člunu, ale v rukou nebudete mít pádlo.

Máte dvě možnosti jak to vzít. Buď se budete po celou dobu zlobit a přepadne vás jedna vlna zoufalství za druhou, nebo se postavíte do role diváka, který se bude učit na tom, co se právě odehrává. Potěší vás však finanční příspěvky, které vám přijdou v druhé polovině měsíce.

Zasloužíte si je za práci navíc, kterou jste přijali ještě v minulém roce. Odměna za ni dlouho zpoždění, ale teď vám přijde akorát vhod. Zkuste si dát jedno předsevzetí, které se týká vašeho soukromí a tvrdě pracujte na tom, abyste to do konce roku splnily.

 

Lev

Leden bude pro Lvy emocionální nevyrovnaný. Dolehne na nich deprese z toho, co se jim nepodařilo v roce 2018 napravit a uskutečnit. Odrazí se to i na slabším pracovním výkonu, který si všimnou i jejich kolegové.

Nemusíte se však obávat, ti vám nepodkopou nohy a pomohou vám zakrýt pár chybiček, které jste udělali. Měli byste se jim za to patřičně odvděčit, abyste na jejich oporu mohli spolehnout i v budoucnu.

V třetí lednový týden budete mít rušný společenský život. Vše si dobře naplánujte, abyste kvůli tomu nic a nikoho nezanedbávali. Pozitivní aura ochrany, která se nad vámi nadnáší od začátku roku, vás pomalu opouští a měli byste už pro úspěch udělat něco i vy sami.

 

 

Panna

Celý leden jako byste byli uložení do zimního spánku. Kolem vás se nebude dít nic zajímavé a to vás dostane do stavu stagnace. Je jen na vás, abyste si našli něco, co vás bude motivovat a nedovolí vám přenést tento útlum i do dalších měsíců. Využijte tento čas na to, abyste posunuli vpřed váš citový život.

Dlouho jste byli osamělí a musíte konečně zapracovat na sobě, aby opačné pohlaví pochopilo vaši změnu a dali vám konečně šanci i typy, které za to stojí. Pozor na mlsání na sladkostech. Hrozí vám problémy se zuby, které mohou nepříjemně překvapit už v první dny nového roku.

 

 

Váhy

Měli byste si vychutnat období, kdy se soustředíte pouze na sebe a jste zároveň zcela soběstačné. O chvíli se vám dostane do života člověk, který vám zcela poplete hlavu a vy budete kvůli němu ochotni udělat i takové změny, na které jste nebyli dosud přístupné.

Ještě před touto vzrušující jízdou dostanete prostor na odpočinek a relax v domácím pohodlí. Budete se moci věnovat věcem, na které vám nezvyšovalo tolik času. Připravte se také na první nabídky ohledně cestování.

Ty pomohou zahnat nudu ve vašem životě a díky nim poznáte nové lidi, kteří vám pomohou i ve vaší kariéře. I když v lednu nebude stát tato kolonka ve vašem životě na prvním místě, nakonec vám přinese jedno důležité překvapení.

 

 

Štír

Dosud jste přímo lpěli na jedné věci, která však byla pro vás zcela nepodstatná. To vám zbytečně zkomplikovalo život, ale naštěstí nyní přichází období, kdy si uvědomíte tuto velkou chybu. Nejprve budete potřebovat čas na to, abyste si uvědomili co se stalo a pak konečně uděláte kroky, které vás dostanou na správnou cestu.

Dávejte si pozor, abyste kvůli tomu nesklouzli do emocionálního prázdná. Nemůžete kvůli jedné chybě zahodit za hlavu všechno co jste v životě dosáhli a rozzlobit si lidí jen kvůli tomu, že jste si neuvědomovali, co vlastně děláte.

Může vám přijít nová pracovní nabídka, která se bude týkat telekomunikací, cestování nebo marketingu. Budete muset začínat opět od nuly, ale na novém místě se vám podaří vybudovat lepší kariéru.

 

Střelec

Hrozí vám velká hádka v rodině. A její příčinou budete vy a vaše tvrdohlavost. Když si myslíte, že jste díky tomu vyhráli, mýlíte se. Teď si to ještě neuvědomíte, ale kvůli těžkým událostem, které vás čekají v druhé polovině roku, vás to bude ještě velmi mrzet a bolet.

Pokud se dá, držte proto v rozhodujícím okamžiku hněv na uzdě. Z hlediska peněz se musíte spolehnout na svého partnera. Vy ještě budete dobíhat malé dluhy z minulého roku, ale pak se vám podaří konečně odrazit od finančního dna a odložit si i peníze do úspor.

V lásce se vrátíte o pár kroků zpět. Potkáte jednoho z vašich prvních partnerů, kterému se rozhodnete dát ještě šanci a ověříte si, zda se z něj po letech stal skutečně jiný a lepší člověk.

 

 

Kozoroh

První měsíce nového roku přivítáte s rozpačitým dojmem. Mohou za to nešťastné události, které ve vás zanechaly divnou pachuť a nevíte kvůli nim přijmout dobré zprávy, které vás zastihnou začátkem ledna. Měli byste konečně vystoupit ze svého stínu, netýral se a věřit tomu, že i pro vás připravil život něco dobré.

Práce se bude odvíjet od vašeho nasazení a správného organizování. Myslete o dva kroky vpřed, díky čemuž se dostanete do velké výhody oproti vašim kolegům.

Pak už záleží na vaší šikovnosti, zda to proměníte ve svůj prospěch a zajistíte si tak i po zbytek roku nejen jistou práci, ale i vyšší příjem a nové projekty, které vás budou vás budou opravdu bavit.

 

 

Vodnář

Zamilovanost vám úplně poplete hlavu. Do vašeho nového objevu jste se zahleděli ještě během svátků. Díky tomu se vám podaří přenést tuto atmosféru i do následujících týdnů. Budete tak odměněni za křivdy, které se vám staly v oblasti lásky. Stačí jen upřímně milovat a věřit, že tomuto člověku na vás skutečně záleží.

Už delší dobu pociťujete problémy s kondicí. Může za to lenost, která vás přemohla od léta. Dostali jste se do jisté letargie a nevěděli jste najít motivaci pro to, abyste věnovali dostatek času i sobě, ne jen druhým. Nový člověk po vašem boku vám však dodá více odvahy a pomůže vám udělat důležitá rozhodnutí v oblastech, které již dlouho odkládáte na později.

 

 

Ryby

Na začátku roku se zavřete někde o samotě a nedovolte nikomu, aby vás rušil při vašem rozjímání. Váš život se řítí do záhuby a vy máte pocit, že to jistě nezvládáte. Ve velké míře si však za to můžete sami. Nechtěli jste se podívat pravdě do očí a navzdory instinktu jste důvěřovali lidem, kteří vás táhly tou nejhorší cestou.

Nyní však přichází čas na to, abyste si přehodnotily vaše priority a uvědomili si, co je pro vás to nejdůležitější. Když pak nastartujete vaši velkou novoroční změnu, musíte se držet plánů a už se neohlížet zpět. Návrat by vás stál příliš mnoho a mohli byste přijít i o lidi, kteří při vás stáli a pomáhaly vám nedostat se do toho nejhoršího.

 

(Visited 2 128 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1511