Velký horoskop na KVĚTEN: Bude plný darů a požitků

 

Letošní rok  se v květnu překlene do velmi příjemného období. Do popředí se dostanou naše požitky. Bude nám přát a dopřeje nám mnoho šťastných dnů, když si každý z nás může na chvíli vychutnat to, co mu dělá radost a záleží mu na tom. Konečně si vydechneme od pár těžkých zkoušek, které jsme zažili od ledna a pro mnohé lidi vyvrcholily během minulého měsíce.

 

To nám vrátí úsměv na rty a nabídne nám opět možnost, abychom na svět dívali pozitivnějším pohledem.

Beran

Čeká vás důležitá úloha. Musíte si uklidit váš osobní prostor, abyste přestali míchat práci se soukromým životem a tím okrádat oba směry. Najděte si v životě kousek rovnováhy. Nelze, abyste dlouhodobě věnovali pouze jedné z těchto částí a druhou úplně zanedbali.

Časem se to odrazí na vašem vystupování, když jste ze všeho nervózní a tím škodíte i své pověsti. Měli byste si najít nové sny, na které byste se mohli těšit. Nemůžete upadat do deprese jen kvůli tomu, že se vám nedávno nepodařilo splnit pár plánů.

Život je o rovnováze a nyní přijde odměna i pro vás. Jen nesmíte čekat na to, že se vše děje jen tak a i  vy sami musíte mít jasno v tom, co chcete dosáhnout a udělat pro to aspoň něco.

 

Býk

Květen vás na začátku překvapí zvláštním pocitem. Objeví se jeden starý hřích z minulosti, který vám zmaří radost z předešlých úspěchů. Osud k vám však bude milosrdný a dostanete jednu velmi dobrou příležitost k tomu, abyste vše napravili.

Pokud nechcete přijít o důvěru člověka, kterého jste předtím zklamali, ani na vteřinu Nezaváhejte a vše napravte na správnou míru. Tím vám padne ze srdce velký kámen a konečně se můžete volně nadechnout a užít si příjemné dny.

Těšte se i na pár malých překvapení, které dostanete od lidí, od kterých to vůbec nečekáte. Pokud pravidelně nesportujete, nyní je ten nejvyšší čas. Kondice vám trošku klesá a aby se na vás nenalepili více nemocí, vsaďte na takovou prevenci.

Blíženci

Vztahy a milostný život vám dají tento měsíc pořádně zabrat. Dobrou zprávou však je, že po této poslední zkoušce se to už skončí a ze života se vám vytratí nepříjemné napětí, které jste pociťovali za ostatní období.

Hlavní radou je, abyste tomu nepoddali. Někdy už budete zoufalí, ale nakonec pochopíte, že všechno se odehrálo ve váš prospěch a věci měly být tak, jak se staly. Na konci této krize se vám podaří vybojovat více osobního prostoru ve vztahu. Díky tomu se vám podaří více věnovat svým zálibám a pookřejete na duši.

Potřebujete si vydechnout a zaujmout se něčím pěkným, co vás uklidní a pomůže vám dívat se na věci jiným způsobem. Starosti si nemusíte dělat o peníze. Co vám nebylo dopřáno ve vztazích, kompenzuje se vám na finančním štěstí.

 

Rak

Přichází období, kdy se k vládě dostává váš hlavní patron. To vám slibuje velmi pozitivní čas s více zážitky, na které nikdy nezapomenete. Zároveň vás to vyzbrojí silnou energií, která vás ochrání před negativními emocemi.

Ty budou pocházet od lidí, kteří se vám snaží znepříjemnit život, protože vám závidí váš úspěch. Nevšímat si jich je někdy velmi obtížné, ale vy víte na co se soustředit, abyste je hloupé řeči odstavili a zpříjemnili si dny krásnějšími momenty.

Pozor si dávejte jen na jedno malé zakopnutí v práci. Příliš se soustředíte na jiné požitky a to vás na chvíli vyvede z koncentrace. Nebude to však nic, co by jste nevěděli napravit opětovnou pílí.

 

Lev

Budete mít velké štěstí na peníze. Nečekaně dostanete pár odměn na přilepšení, které vás v mnoha případech vytáhnou z bídy a zachrání vás od toho, abyste si museli od někoho půjčit.

Využijte této příležitosti k tomu, že se budete ke svému rozpočtu chovat svědomitěji a pravidelně si odložíte něco stranou na horší časy. V rodině vás čeká jedna velmi milá událost. Někdo z vašich blízkých vás překvapí novinkou jako svatba, zásnuby nebo narození dítěte.

Připravte se na to, že vás zároveň osloví s prosbou o pomoc na přípravu slavnosti, která se s tím pojí. Pověst o vaší kreativitě se šíří velkou rychlostí a můžete tedy očekávat, že se vám podobné nabídky budou v budoucnu hrnout.

Panna

Už byste měli přestat utrácet energii na zbytečnosti. Někteří lidé vás neustále zatahují do problémů, které se vás netýkají a vy si stále lámete hlavu nad tím, jak se z toho dostat. Takto vám unikají podstatnější věci v životě a kvůli tomu se neumíte těšit z každodenních maličkostí, které jsou pro vás důležité.

Dostáváte se proto do lehkých depresí a máte pocit, že nikomu na vás nezáleží. Opak je pravdou, jen musíte konečně otevřít oči a odvděčit se všem za to, co vám dávají.

Zorganizujte nějaké společné posezení a zavřete dveře za smutnější kapitolou vašeho života. Úsměv na tváři vám vyvolá i jedno nové přátelství, protože najdete člověka stejné krevní skupiny, který vám vždy dobije baterky.

váhy

Musíte ustoupit z vašich nároků a z honby za perfekcionismem. Ve vašem životě nastane nová změna, která vás přinutí přehodnotit některá vaše zvyky. Můžete se však těšit na to, že vás to v konečném důsledku posune vpřed a dozvíte se o sobě nové věci, které vás mile překvapí. Sáhnete do sfér, o kterých jste si mysleli, že jsou vašimi slabinami.

Najednou se stanou vašimi přednostmi, díky čemuž oslovíte zajímavých lidí ve vašem okolí. Ti si všimnou vaši šikovnost a nabídnou vám zajímavé pracovní možnosti. Jedna z nabídek může být ta, na kterou celý život čekáte. Dá vám více volnosti a umožní vám splnit si svůj největší sen. Tak směle do toho a nenechte se ničím odradit.

štír

Tichý pozorovatel nebude vědět, zda vám má závidět, nebo vás politovat. V květnu nebude nic takové, jak byste očekávali a na co byste byli zvyklí. Budete vystaveni mnoha novým situacím a pokud nepatříte k přizpůsobivým lidem, může se vám z toho zatočit hlava a pak to skončí špatně.

Chcete-li to ustát, najděte si spolehlivou oporu ve svém partnerovi nebo blízkém příteli. Potřebujete to vše probrat s další oporou a hledat způsoby, jak z toho co nejlépe vyjít. Na druhé straně se naučíte spoustu nových věcí, což vám jistě nebude na škodu.

Pokud to všechno zvládnete, bude to obdivuhodné a na konci měsíce byste se měli něčím odměnit. Buďte trochu sobečtí a klidně do sebe investujte více peněz, protože si to teď zasloužíte víc, než jindy předtím.

 

střelec

Můžete se těšit, bude se kolem vás vznášet atmosféra plná lásky a Amorka se konečně trefí správným směrem. Váš nový objev vám úplně poplete hlavu. Budete se chtít kvůli němu vzdát mnoha věcí a i snů. Pokud to však uděláte, měli byste si dobře zvážit, zda vám tento člověk za to opravdu stojí.

Někdy může jít pouze o falešné pozlátko, které vás po krátkém čase obere o iluze. Ženy narozené v tomto znamení mají velkou šanci otěhotnět a rozšířit si tak rodinku. Život mimo soukromí bude mnohem klidnější.

V práci dostanete pouze lehké úkoly, které vás mají předpřipravit na těžší období, které vás čeká během léta. Nemusíte se bát ani o peníze, o které nebudete mít nouzi a spolehnout se můžete i na přátele, kteří vás v těžkém případě vytáhnou z problémů.

 

Kozoroh

Dochází vám energie as ní přicházíte i o mnoho dobrých nápadů. Váš život nejen stagnuje, ale navíc začíná upadat, což pociťuje i vaše okolí. Už jste možná pocítili několik snah o záchranu, ale spíše jste to brali jako výsměch a provokaci z jejich strany. I toto je signál k tomu, že je toho na vás už hodně a měli byste se trošku zastavit a přehodnotit vaše chování.

Poslechněte rady správných lidí a jděte si někde odpočinout. Každý má v životě nějakou krizi. Ta vaše na vás dolehla teprve nedávno a buďte rádi, že vás nepostihla ve větší síle a máte kolem sebe dost lidí, kteří vám chtějí pomoci a opravdu jim na vás záleží.

Vodnář

Úvod měsíce budete věnovat svému zdraví. Konečně jste se odhodlali vyřešit jeden problém, který vás dlouho trápí. Není to nic vážného, ​​ale po jeho odstranění se vám zlepší kvalita života a konečně si vydechnete, že to máte za sebou.

Takto plní elánu pak přivítáte jednu důležitou změnu, která na vás čeká. V podstatě jste po tom už dlouho toužili, jen jste se báli k tomu přistoupit. Nakonec to za vás vyřeší shoda okolností, když vás k tomu přinutí rozhodnutí jiných lidí.

Budete až sami překvapeni, jak se vám pak uleví a najednou se budete těšit i na situace, které byly pro vás dosud noční můrou. Pozor dávejte pouze na peníze. Nepromyšlené investice vás mohou mrzet už o pár týdnů, když budete potřebovat vyplatit dluh, na který jste trošku pozapomněli.

ryby

Zaměřte se na pohled do budoucnosti. Dosud jste se nad ní velmi nezamýšleli, ale pokud nebudete mít jasné plány, nemůžete se soustředit na to, co je pro vás opravdu podstatné, abyste zaznamenali pozitivní kroky vpřed.

Vzpomeňte si na jednu dubnovou situaci, kdy jste nebyli velmi upřímní a nechovali jste se k jednomu člověku férově. Skus vám to svědomí a měli byste vše uvést na pravou míru, abyste mohli soustředit na práci. Tam dostanete nabídku na novou pozici.

Bude to pro vás znamenat více povinností, ale zároveň je to pro vás velmi lákavé, neboť jste tajně po tomto místě toužili. Uplatněte vaše ambice, protože toto může být zlomový bod ve vaší kariéře.

 

 

 

 

(Visited 1 243 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1297