Velký horoskop na DUBEN: Komu bude přát v kariéře a kdo potká osudovou lásku?

 

V dubnu půjde do popředí vaše kariéra. Musíte se pořádně soustředit, abyste něco nezkazili a nezmařila tak šance na velké změny. Do čela se dostanou všichni profesionálové. Vaše svědomitost se vyplatí více než jindy a díky tomu získáte respekt vedení a potřebné uznání. Někdy bude těch povinností hodně, musíte však zatnout zuby a pak se můžete těšit na květen, který vám přinese pár požitků a drobných radostí.

Beran

Přichází čas na vaše plány. Všechny dobré nápady, které jste si dosud tajně šetřily, byste konečně měli pronést na správných místech. Díky tomu se vám podaří stabilizovat vaši pozici v práci, která se otřásá kvůli velké chybě, kterou jste udělali na začátku roku.

Už jste se ji snažili napravit, ale někteří lidé vám stále nedůvěřují. Zamyslete se nad vaší životosprávou. Pár zlozvyků a nevhodné stravování vám podkopává zdraví a zlomí vás to právě v momentě, kdy to nebudete očekávat.

Kvůli tomu si nevychutnáte uznání za vaše dubnové zásluhy a budete oslavovat potichu ve vašem soukromí. Ozvěte se jednomu příteli, jehož dlouho zanedbáváte a dlužíte mu odměnu za jeho pomoc.

Býk

Všichni Býci se mohou těšit na nejromantičtější období roku. Hlavně nezadaní mají velkou šanci na setkání jejich osudové lásky. Měly by si však uvědomit jednu velmi důležitou věc.

Toho pravého nikdy nesetkají, budou-li neustále odmítat možnosti, které jim nabízí život a pak se budou stěžovat, že k nim je osud nespravedlivý. Musí jen otevřít oči a podívat se na to, komu na nich skutečně záleží. Právě tak najdou tajného ctitele nebo ctitelku a tento moment jim navždy změní život.

Pokud jste již svou lásku našli, nastal ten správný čas na oprášení romantiky. Potřebujete se trošku uvolnit a odpočinout si od ostatních starostí. To se vám podaří právě díky přítomnosti vašeho milovaného člověka, se kterým zvládnete všechny problémy jednodušší.

Blíženci

Nejbližší týdny se jakoby podíváte do zrcadla vašeho života. Vše co jste do něj vložili, dostanete nyní zpět. Pokud jste byli dobří, můžete se těšit na výborné období. No když jste nehráli fér a podkopávaly jste lidem nohy, připravte se na to, že se vám to všechno vrátí.

Občas nebudete mít nad situací dostatečnou kontrolu. Nechte to však tak, nedělejte si z toho starosti a učte se ze všeho, co se kolem vás děje. Někdy třeba zvolit pasivní přístup, který vyřeší vše za vás a vy se nemusíte stresovat.

Veškerou aktivitu zatím přesuňte na svou rodinu. Měli byste udělat jedno důležité rozhodnutí, které změní váš přístup k nim a napraví některé věci na pravou míru. Může to být nevysvětlený spor, váš upřímný pohled na věc nebo upravení vzájemných vztahů.

Rak

Měli byste se trochu soustředit na vaše finance. Přehodnoťte některé investice a stáhněte odtud peníze včas, ještě pokud o ně stihnete přijít. Část z nich pak uložte na jiné spoření a část určitě na vaše potěšení.

Měli byste se nadchnout pro nové věci, které vás dostanou z určité letargie a stagnace, která se kolem vás děje. I když se to těžko přiznává, můžete si za to sami. Příliš jste se zabývali věcmi, které vás obírali o energii a nebyly vám navíc na nic prospěšné.

Nyní jste však konečně pochopili, kde jsou vaše skutečné hodnoty a to vám pomůže roztřídit i lidi ve vašem okolí. Nyní budete vidět, komu na vás záleží a které vztahy bude vhodnější ukončit. Potěšíte se i malým překvapením, které přijde na konci měsíce.

Lev

Čekejte pár dobrých příslibů do budoucna. Můžete se spolehnout na to, že přichází vaše dobré období a nemusíte se obávat špatných rozhodnutí. I když byste se již nejraději věnovali svému soukromí, nakonec zase skončíte zejména při práci.

Ta vám ale přináší spoustu radosti, což kompenzuje pocit osamělosti, který zažívají i zadání Lvi. Důvodem je vaše uzavřenost. Čili pokud chcete udělat alespoň malý krok vpřed, začněte se svými blízkými více komunikovat. V dubnu se dočkáte i jedné odměny, kterou si opravdu zasloužíte.

Bude to velmi cenná věc a proto se nejprve budete ostýchat vzít ji. No stačí si uvědomit všechno to, co jste dosud udělali a dosáhli a pochopíte, že máte na všechno právo a můžete se nechat hýčkat.

Panna

Nečekaně vás přepadne filozofická chvilka. Zamyslíte se nad tím, co je podstatou vašeho života a na co byste se měli zaměřit. Máte správný pocit, že jste se dosud věnovali všemu a ničemu pořádně.

To se negativně odrazilo hlavně na vztazích k vašemu partnerovi. Protože pokud stále pouze někde pobíháte, nezbývá vám čas na něj. Nebude trvat dlouho a přestane ho to bavit, co může dojít až k šokující ráznému a definitivnímu ukončení vztahu.

Zapracujte proto na vašem soukromí a i když v první chvíle nebude jednoduché balancovat mezi láskou, prací a zálibami, když si už konečně uděláte v tom všem pořádek a najdete si více volného času pro rodinu.

váhy

Začněte ještě více poslouchat. Možná se vám zdá, že jste již v tomto směru udělali mnoho, ale i tak to není dostačující. Důvodem je jeden člověk ve vašem okolí, který se už dlouho pohybuje na tenkém ledě a neumí si poradit se všemi starostmi, které mu připravil život.

Pokud to nebudete vy, kdo ho zachrání, jinde pomoc nenajde. Tyto spasitelské práce vám zaberou většinu měsíce. Ani nebudete vědět jak se duben skončí a v posledních dnech vám přichystá jednu zajímavou dilema.

Ta se bude týkat vašeho bydlení, když dostanete šanci na změnu v podobě přestěhování, koupě nové nemovitosti nebo rekonstrukce. Nebojte se do toho jít a najděte v tom novou radost do života. Dávejte si pozor na chrup. Zanedbané kazy vám mohou znepříjemnit velikonoční svátky.

štír

Odvažte se a ukažte svou lepší tvář. Téměř jste zapomněli na to malé dítě, které ve vás stále dřímá. Konečně byste ho měli pustit na denní světlo a užít si život plnými doušky.

S nudným image, který si budujete ve společnosti, to daleko nedotáhnete. Musíte být odvážnější a každý den se potěšit nějakou příjemnou maličkostí. Uvidíte, jak to najednou bude působit na vaše okolí a že se k vám budou chovat přívětivější i lidé, od kterých byste to nečekali.

Čeká vás jeden důležitý pracovní rozhovor. Zapamatujte si, že nyní nemůžete na vašeho nadřízeného nic hrát a musíte být co nejupřímnější. Právě to vám pomůže v cestě k vaší vysněné kariéře a posune vás to vpřed i bez toho, abyste museli použít zbraně, které se vám nelíbí.

střelec

Čeká vás velmi těžká výzva a zkouška zároveň. Budete podrobeni velké kritice a je jen na vás, abyste si ji dokázali uvědomit a vytěžit z toho maximum pro vás. Tato slova nebudou poslouchat snadno.

Dlouho budete mít dokonce pocit, že vám bylo ukřivděno a budete z toho obviňovat zejména vašich blízkých. Když však přejde jistý čas, dokážete přijmout tato slova s ​​větším klidem a o to větší odhodlání budete mít na to, abyste z toho poučili a přistoupili na potřebné změny.

Ke konci měsíce vám náročný program vezme i poslední zbytky energie. Pak už nezbývá nic jiného, ​​než si dopřát malou dovolenou nebo výlet, kde nebudete dělat nic jiného, ​​jen odpočívat. Jděte tam však sami, potřebujete načerpat sílu z ticha kolem vás a nemůžete se zatěžovat řečmi jiných lidí.

Kozoroh

Pracujete na své postavě, ale velikonoční svátky vás opět dostanou. S tím se bude spojovat jedna velmi důležitá událost, která ovlivní zbytek měsíce.

Jeden člověk přijde s nešetrnou poznámkou, kterou nemyslí špatně, ale vy ji o to horší přijmete. Kvůli tomu se opět uzavřete do své ulity a budete odmítat všechny kolem vás. Dávejte si pozor, abyste se znovu neproměnili na uhudraného arogantního člověka, od kterého budou všichni táhnout.

Raději si tento konflikt vyřešte přímo na místě a nezanechávejte za sebou zbytečné dusno. Změna vzhledu však automaticky neznamená i změnu osobnosti. Pokud chcete na jiných působit lidštější, začněte se tak konečně chovat.

Vodnář

Dočasně ztratíte veškerou inspiraci. Její hledání bude tvořit hlavní dubnový program. Jak to jistě správně tušíte, měli byste se opět obrátit na své přátele.

Ti už vědí jak vás dostat z problémů a napravit vám náladu. Snažte se to vyřešit co nejdříve, abyste na konci měsíce mohli řešit nový projekt, který na vás čeká v práci. Kolegové se na vás spoléhají, tak je nemůžete zklamat. Vaše odhodlání jejich potáhne vpřed a budete pro ně správnou motivací na úspěch.

I když si to neuvědomujete, jste jejich hlavní lídr, na jehož nedají nikdy dopustit. Pochopíte to až v momentě, kdy vás zachrání před malou pracovní katastrofou, tak se jim za to štědře odměňte.

ryby

Celý měsíc musíte být ve střehu, protože vám bude postupně podsouvat malé znamení, které vedou k řešení vaší dilemata. Přijmout pak toto rozhodnutí bude možná jednoduché, ale pro vás ne až tak přijatelné. Věřili jste v jiný konec, ale můžete si být jistý, že právě toto bude pro vás ta správná věc.

Začněte se více věnovat vaší hlavní zálibě. Ta vám může ještě nečekaně ovlivnit život a změnit nakonec i vaše povolání. Možná jste si dosud v tomto směru netroufali i pracovat, ale někdy třeba zapomenout na jistoty a vyzkoušet něco nového, co vás zaujme a vytrhne vás ze stereotypu. Když chcete dělat nějaké větší investice, udělejte to právě teď, protože vám to přinese největší úspěch a užitek.

 

(Visited 5 450 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 4860