Velký HOROSKOP na ČERVENEC: Komu přinese vášnivou lásku a finanční výhru?

Měsíc červenec přinesl některým znamením vášnivou lásku a jiným možnost finanční výhry. V každém případě bude pořádně horký.

Zaměřte se tento měsíce na rodinu a těšte se na množství zážitků, které vás čekají. Všechno to budou pro vás pozitivní silné emoce, které vám přinesou nezapomenutelné léto a také mnoho nových přátel.

Beran

Dostanete šanci, která se nebude tak často opakovat. Ke starým hříchům z minulosti byste se neměli vracet. No když dostanete tu příležitost, měli byste ji využít na sto procent a zapracovat na tom, aby vás to už negativně neovlivňovalo. Během června vám přijde jedno takové připomenutí.

Nejprve se před tím budete chtít skrýt, pak s tím budete těžko bojovat a až nakonec konečně pochopíte, že zvítězíte pouze pomocí upřímnosti a pokory. Měli byste zapracovat na své sebedůvěře.

Pro Berany to je netradiční rada, ale poslední měsíce se vám nevydařilo více věcí a ztratili jste vaši typickou světáckost a jistotu. Rodina pro vás přichystá jedno milé překvapení. Nepůjde o velkou věc, ale bude to pro vás nejlepší moment celého léta.

Býk

Zažijete tajnou a vášnivou romanci. To vám napraví náladu a udělá z vás úplně jiného člověka. Od začátku budete vědět, že půjde pouze o krátký vztah a oba budete s tím vyrovnání.

O to více se vzájemně obdarujete sladkými odměnami a stanete se jeden pro druhého nezapomenutelnými. V práci vás čeká těžší období. Budete mít problém se soustředit a nebudete vědět najít kompromis mezi soukromím a svými povinnostmi.

Nedělejte si však z toho těžkou hlavu. Jindy patříte mezi největší pracanty a občas můžete polevit i vy a dopřát si nějaký rozmar.  Nepodceňujte upozornění vašich přátel. Některé oblasti vašeho života zanedbáváte a musí přijít konečně změna.

Blíženci

Tento měsíc bude pro vás velmi zvláštní a klidně byste přistoupili na to, aby nebyl. Všechno je to kvůli tomu, že ty největší dobrodružství, akce a překvapení se soustředí na srpen.

Buďte proto rozumní a vmete si toto období jako možnost uklidit si v životě. Někdy si můžete užít i takovouto pohodu a nechat dny jen tak plynout.

Dovolte jiným, aby rozhodovali za vás a vy si šetřete síly na to, co přijde v druhé polovině léta. Možná byste se mohli zamyslet i nad vaším vlastním byznysem.

Práce pod jiným šéfem není pro vás, protože vy potřebujete velet a být na výsluní. Naberte proto konečně odvahu a zamyslete se nad tím, co byste chtěli dělat a v čem byste byli úspěšní.

Rak

Nové události ve vašem životě vás nejprve trošku zaskočí. Nebyli jste připraveni na to, že by měla přijít nějaká změna v pracovním směru, ale nakonec ji velmi uvítáte.

Přinese vám to větší odměny za menší úsilí a hlavně dobré finanční ohodnocení. Po vyřešení této situace se již zaměřte na váš vztah.

Vaše láska se ocitla ve slepém bodě a nyní byste se měli rozhodnout, zda stojí za to pokračovat dál. Nebojte se rozchodu, bude to pro vás osvobození a konečně dostanete šanci najít si toho správného partnera.

Neutrácejte zbytečně čas a udělejte toto rezolutně rozhodnutí čím dříve. Pak se však hned nehrňte do nového vztahu. Potřebujete si vydechnout a užívejte si svobodu, kterou jste právě dostali.

Lev

Dávejte si pozor, abyste nepřišli o velmi úspěšné finanční období. První dva červencové týdny budou přát financím. Měli byste si rozmyslet vaše dlouhodobé investice a rozložit vaše úspory na správná místa, které vám později přinesou nečekané přilepšení.

K tomu vás ještě potěší i nečekaný příjem. Mohou to být například prémie, ale i větší finanční výhra. To vše však bude mít za následek smolné období ve vztahu. Do hry může vstoupit nevěra, která pořádně prověří vaše soužití.

Nebuďte zaslepení a pořádně si otevřete oči. Jinak hrozí to, že už budete za hlupáka, kterému nikdo nebude chtít říct pravdu. Konec července bude dobrým obdobím na letní dovolenou. Přijměte pozvání vašeho přítele a poznejte další novou krajinu.

Panna

V tento měsíc se můžete těšit na čilý společenský život. Jedno, co vám nehrozí, je jistě nuda. Budete mít tolik akcí a povinností, že se ani nestihnete zastavit.

Červenec vám proto uběhne velmi rychle a co chvíli můžete plánovat dovolenou. Její výběr se stane hlavním bodem konce měsíce.

Zvažujte rozumně a zbytečně neriskujte. Teď není čas na to, abyste se pustili do nějakých velkých dobrodružství. Ve druhé polovině roku vás čeká mnoho náročných povinností a nemůžete si dovolit nějaké zranění nebo nemoc.

Vsaďte proto raději na klasiku, klidně si lehněte někde pod slunečník a prožijte celý den odpočinkem. Při této příležitosti navážete jedno velmi důležité přátelství, které nakonec významně ovlivní vaši kariéru.

váhy

Klidně nazvěte červenec než měsíc totálního úspěchu. I projekty, které se vám dosud jevily jako maximálně selhání, konečně vstoupí ty správné kontury.

Bude se vám dařit v lásce, práci, přátelství, rodinných vztazích, ale i v plnění snů. To důležité je při tom vše nezapomenout na lidi, kteří vám s tím pomohli.

Jen tak si užijete tyto chvilky naplno a nebudete se později užírat kvůli tomu, že udělali pár malých, ale velmi podstatných chyb. Pokuste se více odvázat.

Máte důvod slavit, tak neseďte jen v koutě a vymyslete nějaké akce, na kterých potkáte i starých přátel. Toto období bude přát i zapomenutým vztahem, když se vám podaří spojit s dávnými kamarády a zavzpomínat na staré dobré časy.

štír

Dávejte si pozor na typické letní zdravotní problémy. Drobná poranění, úrazy v podobě podvrtnutí kotníku, ale i virová onemocnění. To vše se na vás bude lepit a nedovolí vám vychutnat si začátek léta.

Chce to jen trošku trpělivosti, protože pak konečně přijde úspěšnější období. Zadaří se vám hlavně v práci, kde dostanete šanci vést jeden velmi důležitý projekt.

Snažili jste se o to už velmi dlouho, ale až nyní byly vaše touhy vyslyšeny. Chovejte se profesionálně, nedávejte šanci prorazit citem nad rozumem a vytěžte z této příležitosti maximum.

Po těžkých týdnech nezapomeňte na velkou odměnu, kterou si jistě zasloužíte. Je jen na vás, zda to bude něco nového do bytu, dovolená nebo splnění nějakého snu.

střelec

Zaměřte se na své přátele. Můžete se na ně spolehnout v tom, že vám připraví plán na celé léto a díky tomu se k vám bude hrnout jeden skvělý zážitek za druhým.

Vedle toho se vám bude velmi dobře dařit v práci. Nebojte se však převzít jednu odpovědnou roli nebo dokonce povýšení. Jistě to na vás nebude mnoho, jen to pojměte jako velkou výzvu, kterou zdoláte do konce tohoto roku.

Dávejte si pozor na to, abyste nezačali v práci nudit. To by rychle vedlo k razantní změně, kterou byste mohli později litovat. Toto období není dobré na výpověď, ale spíše na zvelebování vaší pozici ve firmě, kde pracujete.

Léto vám může přinést i malý spor se sousedy. Vykašlete se však na to a nekažte si to hezké, co vám tento měsíc přinese.

Kozoroh

Dáte se zlákat sportem, který vám dosud nic neříkal. Chcete udělat něco úplně bláznivé a hlavně vnést do vašeho života trošku vzrušení. Už vás ubíjí veškerý stereotyp, který se na vás hrne z každé strany.

Toto berete jako příležitost k poznání nových lidí a rozhýbání věcí kolem vás. Zároveň vám to pomůže i s vaším zdravím.

Poslední týdny jste se necítili dobře a mohla za to vaše slabá kondice. Přilákejte na tento sport i vašeho partnera. Společně to bude zábavnější a zároveň se opět zlepší i váš vztah.

Opatrní buďte s dietními prohřešky. Léto vás během grilovaček, posezení s přáteli a dovolenými snadno zláká na nesprávnou cestu, která však může pořádně potrápit vaše trávení.

Vodnář

Bude to pro vás měsíc velkých změn. Odhodláte se na takové kroky, které byste od sebe určitě neočekávali. Motivuje vás k tomu hlavně jedna nepříjemná zkušenost z počátku měsíce.

To vás však naučí, že nemáte nikdy s ničím dlouho otálet a věci máte měnit hlavně ve svůj prospěch. Naučíte se být trošku sobci, co vylepší váš život.

Vždyť po celou dobu nemůžete myslet pouze na blaho jiných lidí a pak vy melete z posledních sil. Toto vše vám vrátí novou radost ze života a motivuje vás to i k překvapivému kroku.

V y, věční pracanti, se konečně vyberete na dovolenou a necháte se obskakovat jinými lidmi. Užijte si to bez výčitek a těšte se z toho, že poznáte nová místa a nové lidi.

ryby

Každý den v červenci bude pro vás něčím speciální a bude pro vás malou oslavou. Konečně se naučíte, že nemůžete všechno dělat na 110 procent a zapomínat při tom na rodinu a přátele.

Pochopíte ty pravé hodnoty a uklidíte si v životě tak, že vás už nic nesvede na nesprávnou cestu. Nezadané Ryby mají velkou šanci na setkání životní lásky.

Na to se však potřebují odpoutat od svých vyšlapané chodníčků a poznat nová místa a zvyky.

Je to velmi jednoduché, vyberte se někde na výlet nebo se přihlásit do nějakého kurzu, který vám přinese nové vzrušení. Odrazí se to na zlepšení vaší nálady, což změní i vaše vyzařování na okolí a přitáhne to k vám toho správného člověka.

 

 

(Visited 1 082 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 1106