Velký horoskop na ČERVEN: Kdo dostane dary a kdo lekci?

 

V červnu bude panovat pro mnohé zvláštní atmosféra. Když jste zvyklí pouze na kontakt s realitou a potřebujete stát s nohama pevně na zemi, bude to pro vás těžká zkouška. Do popředí se dostanou snílci, kteří vnesou velkou část své fantazie i do běžného života.

Zároveň se připravte na několik lekcí od života. Naučíte se, že se nemůžete zaměřovat výsostně pouze na práci nebo jen na soukromí. Musíte najít správný kompromis, jinak vás to bude pronásledovat celé roky a nikdy nebudete spokojeni.

Beran

Najít pro vás toho správného partnera není nic jednoduché. Máte komplikovanou povahu, která po pár měsících odradí každého člověka. V červnu dostanete dostatek šancí na to, abyste zapracovali na vašem vystupování a opravdu se změnily. Jinak se můžete rozloučit s tím, že byste potkali někoho, kdo by byl ochoten zapomenout na vaše slabosti.

V práci se musíte posunout od pozice silného individualistu ke silnému týmovému hráči. Nyní nemůžete vynikat a musíte všichni táhnout za jeden provaz. Vaší firmě hrozí velké zakopnutí a zachráníte to pouze tím, že se dokážete takto stmelit a uvědomit si, co je pro vás nejdůležitější.

Býk

Objevíte svého mladého ducha a vaše bláznivé “já”. Dosud to bylo pro vás velkou neznámou, ale pokud se jednou odvážete, bude se vám tato vaše nová stránka jistě líbit. To vás vytáhne i z malé izolace, do které jste se dostali kvůli vaší zádumčivosti. Neustále jste se zabývali minulostí a vedle toho vám unikala přítomnost.

Opravdu není jednoduché oprostit se od některých věcí, ale nyní se vám do života připlete člověk, který vám s tím výrazně pomůže. Trošku to zaskřípe na vašem vztahu s rodiči. Chtějí vám dát jednu důležitou radu, kterou vy nechcete přijmout. Zapomeňte na svou pýchu a poučte se od těch, kteří toho už mnoho přežili.

Blíženci

Dáváte si pozor na své ústa. Pár nepromyšlených slov vám může pořádně znepříjemnit život a co je hlavní, můžete kvůli tomu přijít i o pár dobrých přátel. Naučte se, že vám osud postupně servíruje různé etapy. A někdy je důležité připustit si, že lidé z vašeho života odcházejí, ale pak se opět vrátí zpět.

Práce bude pro vás představovat příjemné uvolnění od všech starostí. Alespoň tehdy nebudete muset myslet na jejich řešení a zaměříte se jen na to, co vám diktují vaše povinnosti. Když se zastavíte, zvažte nad tím, jak by se dala vaše situace změnit. Někdy jsou potřeba radikální kroky, aby se konečně váš život vylepšil.

Rak

Zapomeňte na lidi, kteří zapomněli na vás. Zbytečně vám to komplikuje každodenní fungování, protože se zaměřujete pouze na vyřešení tohoto problému. S tím však už nic nenaděláte, protože některé vztahy se nedokáží napravit. Namísto toho se zaměřte na nové přátele ve vašem okolí, kteří vám nahradí tu ztrátu, kterou jste dosud pociťovali.

Po uzavření této kapitoly se pusťte do užívání života. V červnu vás čeká mnoho dobrodružství, tak se nechte unášet jejich sledem a vyčistěte si hlavu. Konec měsíce vám ještě přinese pár pracovních povinností, které jste již neočekávali. Dobrou zprávou je, že za vaše úsilí dostanete i více peněz, co vás po minulých výdajích jistě potěší.

Lev

Začátek měsíce vás zastihne v náladě, kdy se pouze budete chtít vyhřívat na sluníčku a užívat si tyto příjemné a ničím nerušené chvilky. Pomůže vám to zároveň vypnout od všech pracovních problémů, které se vám nahrnuli v předešlém měsíci. Vše jste však výborně zvládli a proto byste se měli odměnit alespoň krátkým odpočinkem v podobě prodlouženého víkendu.

Potkáte tam jednoho člověka, který vám pak převrátí život na ruby. Bude to láska na první pohled a ta vám vlije do žil hodně nové energie. Léto se díky tomu bude nést ve šťastné atmosféře. Vše budete brát pozitivnější a tuto změnu spatří i vaši kolegové, kteří si vás kvůli tomu dlouho dobírali.

Panna

Máte po svém boku jednoho rádce, na jehož slova nedáte nikdy dopustit. Zkuste se však od toho všeho oprostit a popřemýšlejte, zda to tento člověk s vámi myslí opravdu upřímně. Kdyby tomu tak bylo, tak se kvůli jeho radám nedostáváte do problémů a vaše situace by nebyla tak komplikovaná.

Omezte s ním kontakt a vsaďte to tentokrát na rodinu. Jejich slova budou vždy upřímné a také se postarají o to, abyste už nemuseli obávat dalších zakopnutí. To vám vrátí ztracenou sebedůvěru a zlepší to vaše pracovní úspěchy. Nyní byste mohli popřemýšlet i o změně zaměstnání, které může být v úplně jiné sféře, jak jste dosud dělali.

váhy

Budete mít pocit, že jsou všichni lidé kolem vás velmi chladní. Najednou s vámi budou vést pouze nucenou konverzaci, nebudou vás volat do společnosti a vy se budete cítit jako vyděděnec. Pokud se vám tato situace nelíbí, zamyslete se nad vašimi ostatními měsíci.

Čemu nebo komu jste věnovali nejvíce svého času? Toto zanedbávání kvůli vlastním požitkem nemohlo mít jiné vyvrcholení. Na konci měsíce vám budou dopřáno nové zážitky. Dostanete se do takových situací, které polechtají váš adrenalin a zároveň vám splní pár dávných přání. Prozatím přestaňte hledat nové přátele a zaměřte se na to, abyste nepřišli o těch starých.

štír

Udělejte to teď a nad ničím neváhejte. Je úplně jedno, jaký životní krok právě zvažujete, ale nyní přišel vhodný čas na realizaci velkých rozhodnutí. Nesmíte se toho bát, potlačte ten nepříjemný pocit do pozadí a myslete na to dobré, co vám změny přinesou . Pokud jste měli pocit, že dosud jste pouze stáli v někoho stínu, vůbec se nemýlíte.

Musíte se postavit na vlastní nohy a přijít na to, v čem jste nejlepší a co byste měli v budoucnu ještě zlepšit. Zkuste se konečně postavit i do pozice lídra. Uvidíte, že to není nic těžké a užijte si úspěchy, které se těmto lidem vždy připisují. Využijte tento měsíc i na vyřešení jednoho sporu, který kazí atmosféru ve vaší rodině.

střelec

Jste silné osobnosti a v životě vás jen tak lehce něco nepoloží. I díky tomu jste ustálí poslední události, aniž to s vámi velmi otřáslo. Donekonečna se však nemůžete hrávat na takových hrdinů a musíte se naučit rozdávat stejné rány, jaké vás nutí přijímat vaši protivníci.

Hrát fér, to se vždy nenosí. Nezapomínejte však, že takto nemůžete trestat lidi, kteří při vás neustále stojí. Ti si zaslouží více vaší pozornosti a odměnu v podobě vaší upřímnosti. Citová oblast konečně přestane kolísat. Budete mít po svém boku osobu, která bude vašim dokonalým odrazem a doplníte se ve všech směrech života. Važte si to a pěstujte váš vztah, aby nestagnoval.

Kozoroh

V červnu už pocítíte začátek letní sezóny a vy uslyšíte první dovolenkové volání. Pokud máte takovou možnost, vyberte se někde už teď. Zaměřte se však na odpočinkovou dovolenou u moře. Hromadí se ve vás příliš mnoho pocitů, které by při takové nečinnosti kumulovaly a přinesly vám mnoho problémů.

Abyste se nedostali do zbytečných hádek, zvolte aktivní dovolenou, během které dostanete ze sebe všechno napětí a protřídit si myšlenky. Probudí se ve vás pocity velkého obchodníka. Dostanete chuť pustit se do vlastního podnikání a pokud jste si jisti vaší zručností, tak se do toho směle pusťte a nenechte si ujít pozitivní období a jedinečnou příležitost.

Vodnář

Tento měsíc vám budou mnozí závidět. Vše se bude točit kolem vztahů a hlavně intimního života. Klidně zapomeňte na práci i ostatní praktické starosti. Věci kolem vás budou fungovat i bez vašeho přičinění a vy si můžete užívat to příjemné, co na vás čeká. Nejprve přijde řada na zadaných Vodnářů.

Uvědomíte si, že váš vztah potřebuje nový impuls as tím přijde i opětovné vzplanutí jiskry mezi vámi. Bude to vést až do té situace, že se vyberete sami na romantický víkend, kde se vrátíte do omamného období na začátku vašeho vztahu. Nezadaní se mohou těšit na předčasné letní lásky, které jim přinesou mnoho potěšení, ale zároveň po rozchodu nebudou velmi bolet.

ryby

Dostaňte pod kontrolu vaše vystupování na veřejnosti. Občas nepůsobíte na lidi takovým dojmem, jak byste si to představovali. Naučte se kontrolovat své emoce a dopředu uvažujte o tom, jak vyzní vaše slova a zda tím někoho nerozlobíte nebo nezklamete. V červnu se dočkáte i jedné zajímavé zkoušky. Ta vám položí důležitou otázku, zda se váš život pobírá tím správným směrem.

Na její zodpovězení bude záležet, jak se v blízké budoucnosti změní vaše situace. Nepodceňujte ani odpočinek. Nepotřebujte ani dovolenou, stačí když zůstanete některé dny doma, pozvete si nejlepšího kamaráda a strávíte jeden den lenošením a filosofováním nad nepodstatnými, ale přitom tak důležitými věcmi.

 

 

(Visited 883 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 0