Velký horoskop na Březen: Kterým znamením se tento měsíc splní sny?

Hvězdy a planety svým postavením ovlivňují naše životy často i bez toho, abychom i my sami vytvořili větší iniciativu k dosaženým úspěchům. Březen bude přesně tím měsícem, který vám přinese spoustu splněných přání a pomůže vám oprostit se tak od některých starostí. Krásná iluze však s sebou přináší i pár rizik.

Beran

Připravte se na několik důležitých rozhodnutí. Ty musíte udělat hned v úvodu měsíce, abyste pak mohli nasměrovat na tu správnou cestu, a nezabýval se zbytečnostmi, které vám brání k úspěchu v kariéře pokud štěstí v soukromí.

Do tohoto slepého koloběhu jste se dostali před pár měsíci a necháváte se zmocňoval sladkou představou toho, že je všechno ve vašem životě v pořádku. Ve skutečnosti se necháváte ovládat jinými lidmi a na vašem slově záleží stále méně.

Není to pro vás typická pozice a i když si to neuvědomujete, obírá vás to o velkou dávku energie. Začínáte být z toho mrzutí a vaše okolí se vám snaží kvůli tomu vyhýbat. Někdy je důležité vystoupit co nejdříve ze svého stínu a zachránit si svou čest.

Býk

V polovině března se setkáte s jednou kolizí, která se bude týkat vašich pracovních plánů. Neuvědomili jste si, že jste si toho nabrali příliš mnoho a najednou vám to začíná padat jako domeček z karet.

Nesmíte se však tomu poddat a konečně byste měli ustoupit ze své pýchy a požádat o pomoc své kolegy. Ochotně se s nimi podělte o úspěch, to hlavní je, abyste všechny povinnosti dokončili, protože zanedlouho vás čekají příjemné starosti v soukromí.

Může jít o velkou novinku v podobě narození dítěte nebo těhotenství, o velkou oslavu, jejíž organizace bude na vašich bedrech, ale také může jít o stahování nebo velkou renovaci. Nemusíte se však toho obávat, protože se můžete spolehnout na pomoc všech blízkých.

Blíženci

Nejtěžším oříškem budou pro vás peníze. Budete si nad nimi lámat hlavu a potrápí vás několik výdaje, se kterými jste vůbec nepočítali. Budete se muset pořádně uskromnit a sednout si nad finanční plány do budoucna.

Přestože to nejprve nebude vypadat velmi pozitivně, březen bude nakonec pro vás dobrým měsícem. Podaří se vám vyřešit řadu problémů, které se táhnou už několik týdnů a díky vaší výřečnosti se vám podaří i jeden velký úspěch v zaměstnání.

Ten by mohl přinést i vytoužené přilepšení do soukromého rozpočtu. Neplánovaně se vám podaří načerpat nových sil během víkendového odpočinku, kdy si spolu s partnerem uděláte výlet do lázní a vyléčíte i malé zdravotní problémy.

Rak

Dařit se bude hlavně těm Rakem, kteří se stále věnují studiu. Podaří se jim navázat kontakty se správnými osobami, které výrazně ovlivní jejich budoucí kariéru.

Zároveň si vylepší pozici na škole, když díky několika dobrým výsledkům si udělají dobré jméno mezi pedagogy a pomůže jim to při malém zeslabení, které budou potřebovat krátce před letem. Jedna z osob ve vašem okolí vás bude testovat.

Není jí jasné, zda vám skutečně záleží na její dobře a zda jí tajně nepodkopává nohy. Stůjte si proto pevně za svými názory a uvidíte, že právě vaše odhodlání a  neprojevování  zbytečné iniciativy vyřeší tuto situaci, aniž jste na ni vynaložili mnoho sil.

Lev

Naoko to bude vypadat, že se vaše kariéra dostává na druhou kolej a nebudete se jí nyní velmi věnovat. Ve skutečnosti však pár jednoduchých změn v práci pozitivně ovlivní i vaše soukromí a přinese vám několik milých překvapení. Konečně se dostanete do fáze, kdy budete se svým životem úplně spokojeni.

Budete pociťovat harmonii, která vás motivuje k novým podnětům a hledání nových radostí. Jedna ze zálib, které jste se chtěli dlouho věnovat, jen jste na ni neměli čas, vám nyní poskytne spoustu inspirací. Není vyloučeno, že by se vám díky ní podařilo více osamostatnit a najít si v pracovním světě více prostoru pro vlastní nápady.

Panna

V životě máte rádi určitou rutinu a schematičnost. Když vám někdo nabídne nové nápady, těžko se vám s nimi ztotožňuje a zvykáte si na ně dost těžko. Nyní však přijde chvíle, kdy nemůžete zaváhat a musíte se přizpůsobit jedné důležité nabídce, kterou dostanete.

Ať už se to bude týkat soukromí, nebo práce, nejste s touto oblastí spokojeni a už delší dobu máte chuť udělat nějaké kompletní změny. Tak přestaňte reptat a vymlouvat se, když máte na to dobrou příležitost, chopte se jí.

Potěší vás zájem jednoho člověka, který je vám velmi sympatický, ale styděli jste se ho oslovit. Ten vám nejen pomůže překonat toto období, ale může být zároveň pro vás osudovou láskou, na kterou jste tak dlouho čekali.

váhy

Připravte se na rušný měsíc, když budete muset stále někde odbíhat. Kvůli tomu nebudete mít čas na své soukromí a na tu nejdůležitější roli, která vás čeká. A tou bude dostat váš život do harmonie. Měli byste si vydechnout, uklidnit se a promyslet si, jak najít více rovnováhy mezi vaší prací, přáteli a odpočinkem.

Podaří se vám odvrátit jeden malý podraz, který na vás chystal člověk, který vám byl již delší dobu podezřelý. Naštěstí jste byli dostatečně chytří a nenechali jste se zmást jeho sladkým úsměvem. Ke konci měsíce pro vás dostane práce nové vzrušení. Dostanete od nadřízených pár zajímavých úkolů, díky kterým se budete cítit více potřební a důležitější pro vaši firmu.

štír

Budete se cítit při síle a to vám pomůže ukončit několik rozdělaných projektů. Uděláte tak právě v čas, protože jste začali mít pověst nesourodých lidí, kterým nezáleží na výsledcích.

Dávejte si pozor na to, abyste se opět nenadchly pro příliš mnoho věcí, ale pak vás opustí entuziasmus a práce na nich začne stagnovat. Nejste dobří v navazování nových vztahů. Nyní si však musíte udělat pár nových přátel, kteří vám pomohou vyřešit hlavně otázku vašeho bydlení. Nestabilita, která vládne v této oblasti, vám brání soustředit se na podstatnější věci kolem vás.

Potřebujete vypnout a odejít od všech rad, které dostáváte od svých blízkých. Vyberte se nejprve na krátkou dovolenou, kde si vše dobře promyslíte a až potom uděláte důležitá rozhodnutí.

střelec

Strhne vás vlna velké vášně a neodolatelné lásky. Zamilujete se bezhlavě a bez kompromisů vašemu novému objevu věnujete veškerý čas i myšlenky. To se může týkat i zadaných Střelce, kteří najednou najdou kvůli novému člověku chuť začít znovu a vzdát se nudného stereotypu v původním vztahu.

Peníze se u vás dlouho neohřejí a můžete očekávat sérii více výdajů. Ty by měly putovat zejména na vaše požitky a záliby, díky čemuž se vám podaří zapomenout na jednu nepříjemnost, která se stane v práci. Chvilku to s vámi nebude vypadat dobře a pokud nebudete ochotni ustoupit, i když jste neudělali chybu, můžete o vše přijít a dostat se tak do více problémů.

Kozoroh

Budete mít problém s penězi, protože navzdory všem předsevzetím míjíte opět nad své plány. Celý život však nemůžete žít na dluh a měli byste si rozumně promyslet, jaké změny konečně uděláte v této oblasti a jakým způsobem byste si měli odložit více peněz než pojistku do budoucnosti.

Nyní vás ještě zachrání jeden menší neočekávaný příjem, ale nemůžete se na to spoléhat do nekonečna. Ozve se vám jedno staré zranění, které bude vyžadovat poctivou rehabilitaci. Tentokrát to už nemůžete podcenit a musíte se postarat nejprve o sebe a až potom o vašich blízkých. Březen bude tím ideálním časem, kdy se můžete po čase chovat i trochu sobecky.

Vodnář

I když se vám to nebude zdát, nacházíte se na skutečně vynikajícím bodě vašeho života. Všechny vaše letošní rozhodnutí byla správně a dovedou vás na místo, které velmi pozitivně ovlivní vaši budoucnost. Nesmíte však být ustrašení a zabývat se něčím, co pro vás nepředstavuje žádný problém.

Naberte více sebevědomí a ukažte vašemu okolí, že přišel nový člověk s ráznějším přístupem a větším odhodláním. Začnete si více cenit vaši svobodu. V práci se vám naskytne prostor na seberealizaci, díky čemuž na sebe zaměříte více pozornosti. Jenže teď už nesmíte ustoupit a nechat vašich kolegů, aby vám vzali vaše úspěchy a obrali vás o zaslouženou odměnu.

ryby

Vaše kariéra se nachází ve stavu, kdy budete akutně potřebovat nějakou změnu. Buď to bude změna vaší dosavadní pozice, nebo zcela nová firma. Donutí vás k tomu okolnosti, když přestanete cítit podporu ze strany dosavadních spolupracovníků a raději ujdete do klidnějšího prostředí. Březen ve vás kvůli tomu zanechá natrpklou příchuť.

Poučte se však z toho a nenechte se už oklamat dobrými radami od lidí, kteří to nemyslí upřímně. Spolehněte se jen na vlastní úsudek a tentokrát neposlouchejte ani rady vašich nejbližších. Musí to být jen vaše rozhodnutí, abyste nemohli nikomu nic vyčítat.

 

(Visited 2 724 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 2454