VÁHY
Váhy jsou lidé narození mezi 23. zářím a 22. říjnem
Váhám se bude hned začátkem roku dařit ve všech mezilidských vztazích. Rok 2019 ale stálost a vážnost jejich milostných i rodinných vztahů prověří. V létě jim prospěje delší dovolená.

Váhy jsou vzdušné znamení a jejich planetou je Venuše.

Jaké jsou Váhy?

Váhy dbají na svůj zevnějšek a rádi zkrášlují také svoje okolí, jsou to dekoratéři. Nejen doma, ale i na svém pracovišti a na místech, kde tráví více času, dokážou vytvořit harmonické a pěkně prostředí. K životu potřebují zázemí a především dobré partnerství nebo „alespoň“ kvalitní přátelské vztahy. Mohou mít také velmi vysoké nároky na své protějšky a často trpí nedokonalostí sebe i světa. Jsou to rození estéti a touží po harmonii a vnitřním řádu, nesnášejí hluk, nepořádek, vulgaritu a také lacinost. Většinou se snaží uplatnit v intelektuální nebo také umělecké sféře, nezajímavá nebo otrocká pracovní činnost je značně ubíjí. Jsou to pozorovatelé a snílci, hledají vyšší principy a spravedlnost. Bývají šarmantní a zdvořilí a často jsou to právě oni, kdo sbratřují znepřátelené strany. Je to jediné znamení, které je ztvárněno neživým předmětem – váhami. Známou vlastností tohoto znamení je nerozhodnost a váhavost – zvažují každou situaci, věc, vztah, cíl, a tak mohou vhodnou dobu častokrát promeškat. Od protějšího ohnivého znamení Berana by se měli učit větší rozhodnosti.

Váhy – muž

Muži tohoto znamení mívají osobní kouzlo a šarm, dbají o sebe, snaží se být každým coulem elegantní a také in. Nemají rádi laciné věci, napodobeniny, když už si něco pořídí, musí to být velmi kvalitní. Stejně se projevují i ve svých partnerských vztazích. Většinou mají s ženami spousty zkušeností, neožení-li se v mládí, raději zůstávají sami, což neznamená, že jsou osamělí. Naopak, ženy a milostné zážitky mohou být hlavní náplní jejich života. Podle živlové podstaty se k těmto pánům nejlépe hodí stejný element – živel vzduchu. Jsou to ženy Blíženky, Vodnářky a také ty narozené ve stejném znamení Vah.

Váhy – žena

Tyto ženy bývají stejně náročné jako jejich hvězdní souputníci – muži Váhy. Navíc mohou být díky své kráse obdivovány, v těchto řadách se rodí opravdové krásky, herečky i známé krasavice. Potřebují duchaplné a trpělivé partnery, kteří o ně budou pečovat a prokazovat jim lásku i úctu. Hodí se k nim vzdušní partneři, zajímaví Blíženci, vizionáři ve znamení Vodnáře, ale také muži stejného znamení Vah. Mohou je přitahovat i muži v zemních znameních jako Býci, Panny a Kozorozi, protože ti dokážou dobře zajistit jejich velké nároky – nákupy krásných „nezbytností“.

Váhy v roce 2019

V novém roce budete určitě chtít posílit svoje volní vlastnosti a umění se správně rozhodnout a také se naučit ostatním říci, co opravdu chcete. Zamyslete se nad tím, které vztahy nebo pracovní závazky vám nevyhovují nebo vás dokonce ničí. Dlouhodobý opoziční vliv Urana v Beranu vás vede ke změnám, k sebeprosazení a k odvaze. Lednový měsíc pro vás bude příjemným vykročením do nového roku. Přátelské planety ve Vodnáři podpoří vaše snahy o prosazení se, budete mít dostatek energie, výmluvnosti i šarmu. Březen vás může překvapit v oblasti pro vaše znamení nejdůležitější – v lásce. Venuše, vaše patronka, vstoupí do opozičního znamení Berana, proto se raději stáhněte a počkejte na lepší čas. Toto napjaté období potrvá až do poloviny března, lépe se vám začne dařit ve všech oblastech v měsíci červnu. Přes letní období je rozumná delší dovolená, kde si utřídíte svoje cíle a záměry pro budoucnost. Skvělé období pro vás bude září a také první říjnový týden. Hvězdy radí dobře si rozmyslet vše, co chcete udělat, ale nejdůležitější je jednat a změny dobře načasovat. V druhé polovině října a počátkem listopadu se vám může dařit ve finanční sféře, proto všechny transakce naplánujte na tuto dobu.

Váhy a láska

Začátkem nového roku je vaše vládnoucí planeta, která představuje vztahy Venuše, v přátelsky laděném znamení Vodnáře a spolu s Marsem a Merkurem, což je pro vás velmi pozitivní start. V oblasti lásky, přátelství a obecně v mezilidských vztazích se vám bude dařit. V druhé polovině února přechází Venuše a Mars do opozičního, napjatého postavení znamení Berana, kde setrvá téměř po celý měsíc březen. Je to období, kdy byste měli být v milostné i rodinné oblasti opatrní a raději nic podstatného neřešit a raději si počkat na příhodnější období, které nastane v druhé polovině dubna, kdy Venuše přejde do vzdušného znamení Blíženců. V květnu se k ní přidá i planeta komunikace Merkur – a vy si určitě vyjděte do společnosti, kde se seznámíte s novými přáteli a možná, že léto už strávíte s novým objevem. Vliv Marsu v Blížencích vám bude dodávat energii v druhé polovině května. V srpnu bude pro vás nejlepší, když odjedete od všech povinností pryč. Můžete se těšit na druhou polovinu listopadu a první prosincový týden, kdy se stanete pro druhé objektem touhy a zbožňování. Je jisté, že tento rok opravdu prověří stálost a vážnost vašich milostných, ale i rodinných vztahů.

Váhy a zdraví

Tento rok byste neměli zanedbávat ani svoji tělesnou schránku. V případě, že pociťujete nějaké fyzické potíže, určitě se vydejte k lékaři na preventivní prohlídku. Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Důležitá je pro vaše znamení rovnováha tekutin, dodržujte pečlivě pitný režim a v jídelníčku upřednostňujte dostatek ovoce a zeleniny. Ataky různých virových onemocnění se mohou objevit zvláště v březnovém, předjarním období, ale ani při nestálém dubnovém počasí zbytečně neriskujte nachlazení. V květnu a letních měsících se budete cítit skvěle, stejně tak v podzimním období. Starší ročníky mohou pozlobit během listopadu žaludeční potíže. V posledním, závěrečném měsíci roku svoje tělo raději nepřepínejte, ale dopřejte mu relaxaci a odpočinek, který si po náročném roce zaslouží.

Váhy a kariéra a peníze

Vaše znamení není příliš ambiciózní, inklinuje k práci ve sféře umělecké, kulturní, ale také v různých zprostředkovatelských a sociálních oblastech. Vaší planetou je Venuše, proto usilujete i o dobré vztahy s kolegy na pracovišti a často můžete být těmi, kdo se snaží předejít různých nedorozuměním nebo výměnám názorů. Nečekejte velký posun bez vlastního úsilí, budete se muset hodně zapřít a použít na sebe všechny páky k posílení volních stránek své povahy. Jestliže někteří z vás budou chtít radikální změny, začněte s nimi hned v prvních dnech nového roku nebo si počkejte na období po prázdninách, kdy se pro vás hvězdné konstelace změní na příznivější. Pracovní konkurzy, povýšení, zvýšení platu – to vše se může dát do pohybu až na podzim. Ani se svými úsporami neriskujte, i tu nejslibnější nabídku, výhodnou půjčku, nákup na splátky, hypotéku pečlivě prověřte, jestli tam přece jen není skrytá vada. Finančně se vám může dařit skvěle v září a po celý říjen, kdy bude planeta komunikace, inteligence a obchodu Merkur tranzitovat – procházet právě vaším znamením. Připravte se na rok, kdy budete muset mnohé zvládnout, ale výsledek bude stát jistě za to.
Nejúspěšnější den pro vás je pátek, den Venuše, vaší osobní planety. Tento den je časem odpočinku, zábavy po proběhlém pracovním týdnu, společenského života nebo také kulturních a uměleckých zážitků, které právě k této planetě patří.

Sport a relax

Pro Váhy se hodí týmové sporty, kdy je spoluhráči dokážou strhnout ke hře v kolektivu, například košíková, raketbal, fotbal atd. Zvláště vhodným typem sportu je cyklistika, jízda na kolečkových bruslích nebo klasické bruslení na ledě. Váhy milují ladné pohyby, např. klasický tanec. Aerobní cvičení a plavání je pro ně vhodné k uvolnění. Také rychlejší chůze a běh, raketové sporty – tenis, ping pong, badminton.

Byliny

Pomáhá pampeliška lékařská, borůvkové listy, kopřiva, puškvorec obecný, jestřabina lékařská, brutnák lékařský, list brusinky, rakytník, kontryhel, řebříček, šalvěj lékařská, dobromysl. Šípkový a lipový čaj, čaj z přesličky a truskavce.

Vhodná strava

Zvláště důležitý je pro toto znamení pitný režim, protože od toho se odvíjejí potíže s trávením a vylučováním. Vhodné jsou zvláště mořské produkty, ale i sladkovodní ryby, všechny typy luštěnin jako příloha i hlavní jídlo, dále natur hnědá rýže, méně brambory. Ze zeleniny jsou to rajčata, kukuřice, chřest, mrkev, zelené fazole, olivy, okurky a celer, topinambury, hlávkový salát, listová zelenina všeho druhu, syrové a kysané zelí. Je třeba dostatek hořčíku a vitamínu B a celkově doplňovat celé spektrum potřebných a prospěšných vitamínů a minerálů. Z ovoce přednostně jablka, banány, jahody, grepy a pomeranče. Také mandle a vlašské ořechy.

Lunární cykly

Luna a magie k sobě patří již odedávna, Luna je známa pod mnoha jmény, uctívala ji a uctívá řada různých kultur po celém světě. Fáze Luny symbolizovaly tajemství životních cyklů.
Novoluní
Novoluní – při tomto období se Luna dostává před Slunce, a tak se nacházejí ve stejném znamení a Lunu v noci nevidíme. Je to také zatěžující fáze pro organismus, často se v tomto období doporučují půsty. Novoluní je také počátkem nových cyklů a je to vhodná doba pro „přivolání“ nových životních příležitostí a změn, pro uzdravující změny a realizaci plánů v nadcházejícím období. Je to i čas pro rozjímání a ztišení.
Úplněk
Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Lunou, dá se říci, že v této době na ni působí dvě protikladné síly. Víme, že u citlivějších jedinců se tento čas může negativně odrážet v psychice, způsobovat nespavost nebo horší soustředění. Býváme zranitelnější a také neklidnější. Úplňková doba symbolizuje především plnost, hojnost a plodnost. A my „žádáme“ o dostatek všeho, co potřebujeme ke spokojenému životu nejen pro sebe, ale i pro ostatní, přírodu a vše, co nás obklopuje. Přivoláváme zdraví, sílu i lásku.

Magické dny pro vaše znamení

Ti z vás, kteří chcete do svého života přilákat změny, štěstí a pozitivnější období, můžete trochu „čarovat“ ve dnech, kdy je lunární cyklus ve vašem znamení, tehdy je nejvyšší potenciál ke změnám.
Novoluní ve znamení Vah – 28.9.2019 – 20:26
Myslíme na stabilitu a jistoty v našem životě. Snažíme se energii svých myšlenek směřovat na prosperitu, udržení, ale i vytvoření nových finančních toků. Nápady pro vhodné obchody a investice, soustředíme se na rovnováhu a odpovědnost.
Úplněk ve znamení Vah – 21.3.2019 – 02:42
Napomáhá k nalezení klidu, vyrovnanosti a také správné cesty. Můžeme plánovat budoucnost a hledat nejsnadnější cestu k úspěchu, ať již pracovnímu, nebo také finančnímu. Posiluje vědomí sounáležitosti s přírodou a ostatními lidmi.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 4. 1., 27. 2., 18. 3., 7. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2019: červenec
Na co si dát pozor v roce 2019:
Pokuste se najít harmonii a vyváženost. Pro život to potřebujete a tento rok to bude pro vás velice důležité.
Co vám rok 2019 přináší:
Přináší vám možnost dostat se tam, kam jste mysleli, že se nikdy nedostanete. Budete sice pomalu našlapovat, ale podaří se vám to.
Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:
V letošním roce je důležité odložit analyzování a více vše prožívat přes srdce. Snažte se především ptát, co opravdu cítíte, než co z toho budete mít. Srdce bude váš přítel a rádce, mozek tentokrát nechte odpočívat.
Nepříznivý měsíc pro rok 2019:
Srpen – přemýšlejte, co je pro vás stabilita a jistota. Tento měsíc jí možná můžete začít ztrácet.
Rada pro vás na rok 2019 : Vděčnost za přítomný okamžik léčí emocionální zranění. Čím více jste přítomni a čím láskyplněji prožíváte současnost, tím spíše bolestné vzpomínky blednou nebo v nich pro sebe odhalíte pozitivní lekce.
Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): opál
Vaše šťastná čísla na rok 2019: 4, 11, 29, 65, 71, 91

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019
Leden – čeká vás jen práce a zase práce, ale bude vás naplňovat a budete se cítit dobře.
Únor – vaše cestování má v únoru zelenou. Tak si zajeďte na lyže nebo na exotickou dovolenou do Karibiku.
Březen – peníze vám budou přicházet vždy, když na ně jen pomyslíte, a tak upevníte svoji finanční stabilitu.
Duben – měsíc, kdy je potřeba všechny projekty dotáhnout do konce a uzavřít to, co je otevřeno.
Květen – čas klidu a harmonie. Konečně se vám podařilo nastolit tolik potřebnou vyváženost a užijete si ji.
Červen – naděje na vše dobré. Na co sáhnete, to se vám bude dařit. Užijte si krásný měsíc.
Červenec – zažíváte hojnost financí, hojnost práce i hojnost lásky… Co více si můžete přát?
Srpen – čekají vás deprese, protože jste si zvykli být nahoře. Nestresujte se, vše se brzo změní.
Září – hádky a nepříjemnosti se vám nevyhnou, ale když budete více odpočívat, tak vše zvládnete.
Říjen – pozor na impulzivní chování, možná ukončíte něco, co ukončit nemáte, a můžete toho litovat.
Listopad – vrací se vám štěstí spojené s financemi, a tak se je snažíte udržet, někdy až příliš majetnicky.
Prosinec – úspěch v práci a ve financích a celkově v životě vás nemine – zase se k vám štěstěna obrátila čelem.

Velký partnerský horoskop na rok 2019
Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu… Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2019?
Váhy a…
Beran – Vztah bude uspokojivý pro obě strany jak v rámci přátelství, tak v rámci partnerského vztahu. V oblasti sexu mohou prožít vášnivý románek, na který jen tak obě znamení nezapomenou.
Býk – Skvělé spojení, až do doby kdy Býk zjistí, že mu je Váha nevěrná. Pak se rozčílí a nic to neurovná. Býk je pro Váhu jistota, a ta se tak za čas začne nudit a hledat jinde. Odejít od Býka však nechce, ale Býk jí to jen tak neodpustí.
Blíženec – Na začátku se budou přitahovat a budou mít i společnou řeč. Vše je však jen zdání. V sexu jim to bude klapat jen chvíli a pak se oba budou rozhlížet jinde. V partnerství se budou často střetávat a hádat, což vztahu neprospěje.
Rak – Porozumí si jak v sexuální rovině, tak v té partnerské. Váhy se snaží udržet rovnováhu a Rak jejich snahu podpoří. Váhy zase budou obdivovat to, jak Rak udržuje tradici. V sexu to bude jednou výborné, podruhé propadák.
Lev – Ideální spojení, kdy Váha zcela chápe touhu po luxusu, která je u Lva naprosto přirozená, a oba se vzájemně respektují. Ve vztahu budou jeden pro druhého oporou a Lev bude Váhu rozesmávat. V sexu se budou vzájemně doplňovat.
Panna – Zvláštní vztah, kde jeden druhému až tak nerozumí, ale spojuje je sex. Váha bude mít pocit, že ji Panna uhnala, a bude jí to dávat najevo. Váha bude více inklinovat k sexu a Panna u toho může občas trpět. Nesourodé spojení.
Váhy – Ideální spojení, kdy jeden druhému navzájem rozumí a doplňují se. Jen to rozhodování je oba může zničit. Musejí se domluvit na tom, kdo z nich bude rozhodovat, jinak se nikdy neposunou dále. V sexu spolu budou umět zacházet a vzájemně si vyhovět.
Štír – Zpočátku velká fyzická přitažlivost po prvním sexu trochu upadne. Štír bude požadovat naprostou oddanost a Váhy ji Štírovi nedokážou poskytnout. Což Štíra rozruší natolik, že ze vztahu brzo odejde.
Střelec – Oba se spolu budou rádi bavit ve společnosti a pomáhat svým přátelům. Jen si doma musejí méně povídat a více se věnovat sexuálním hrátkám, jinak vztah za čas přeroste do přátelského spojení.
Kozoroh – Oba chtějí vládnout tomu druhému a to je vede k tomu, že se často střetnou v boji. Jsou silní protivníci a jejich konflikty je můžou zcela zničit. Sexuální oblast bude skvěle nastavená, a právě ta je bude usmiřovat.
Vodnář – Mají spolu společný cíl, a to vzdělanost a harmonii, a tam si budou dost často rozumět. Je možné, že se oba budou věnovat kariéře, a tak se často nepotkají. Když si rozdělí správně role, vztah vydrží dlouho, a to i v sexuální oblasti.
Ryby – Složitý vztah s Váhou Rybu neuspokojí a bude se k ní chovat studeně a odměřeně, což Váha nebude dobře snášet. Přesto spolu mohou být. Jen pozor na oboustrannou nevěru.

(Visited 10 622 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 8088