RYBY

Ryby jsou lidé narození mezi 20. únorem a 20. březnem
Rybám přinese rok 2019 mnoho nového . Hned začátkem roku se jim bude dařit v práci i v partnerském životě. Do svého života mohou přitáhnout láskyplný vztah. Velmi důležité pro ryby bude šetřit silami a nepodléhat stresu. V práci je totiž čeká náročný rok.

Ryby jsou vodní znamení a jejich planetou je Neptun.

 

Ryby v roce 2019

Obecné

Tento rok bude pro vás v mnoha ohledech zlomovým. I když nebudete mít na některé změny dosah a rozhodnou o nich jiní lidé, snažte se to udržet alespoň do jisté míry pod kontrolou. Jinak vám hrozí, že vás to emočně zlomí a budete se muset z toho pracně dostávat. I proto si v následujících měsících zasloužíte odměnu, po které dlouho toužíte. Pomůže vám to myslet na pozitivní věci a smířit se s tím, co má později přijít.

Tyto změny nebudou negativní, ale protože se těžší přizpůsobujete, nebudete vidět jejich pozitiva a až po čase odhalíte dobrou stránku nových věcí. Zamyslete se nad vaším chováním. Na některých lidí reagujete velmi předpojatý, a to začíná škodit vaší pověsti. Také si zkuste najít nějaké nové záliby, které vám pomohou přesměrovat myšlenky jiným směrem a soustředit energii na něco prospěšnější.

láska

Do života se vám začnou plést staré lásky. Někdy nebude jednoduché odolat jejich šarmu, protože staré hříchy najednou zůstanou zapomenuté a vy budete na nich vidět už jen to dobré. Zkomplikovat to může i váš vztah s aktuálním partnerem, a to iv případě, že jste již v manželství. Nejen kvůli tomu se bude nést druhá polovina roku ve znamení usmiřování. Budete si muset k sobě najít cestu jiným způsobem, jak jste na to byli dosud zvyklí.

Toto však velmi dobře posílí váš vztah a můžete se pak těšit na velmi krásné společné období. Nezadaným Rybám se podaří během podzimu setkat jednoho velmi důležitého člověka. Nejprve se z vás stanou vynikající přátelé, ale postupně to přeroste až do lásky. Pokud jste narození v první části tohoto znamení, můžete se soustředit na hledání vaší spřízněné duše už během jara.

vztahy

Čeká vás jeden velmi důležitý boj s jednou osobou. Bude to buď konflikt ohledně vašeho soukromí, přesto, že se až natolik dobře neznáte, nebo se budete v práci oba snažit o stejnou pozici. Ať je již situace jakkoli napjatá, zachovejte si chladnou hlavu a udržujte od toho zdravý odstup. Jinak vás tento spor naprosto pohltí a udělá z vás jiného člověka.

Velmi příjemné období vás čeká zejména v rodinném životě. Od své blízké se dozvíte několik novinek, které pozitivně naladí i vás. Nezapomínejte na posílení vzájemných vztahů a nacházejte dostatek příležitostí na časté schůzky, společné výlety a vytváření si společných zážitků. Pokud máte dítě a měli jste s ním během minulého roku nějaký konflikt, snažte se přistoupit ke smíření hned v lednu. Nebude vás to tak zbytečně těžit a vy se místo malicherností můžete soustředit na podstatnější věci.

peníze

Dobře si rozmyslete to, do jakých věcí investujete peníze. Někdy je lepší vzdát se luxusu a dopřát si cenově přijatelnější alternativu, která vám uspoří výdaje na jiné potřeby. Myslete na tuto radu zejména na konci roku, kdy se vám opět nahrnou několik starosti s neočekávanými platbami. Pokud během ledna ustojíte pravidelné výše platby, můžete si nadlouho vydechnout.

Opět se vám podaří dostat finance pod kontrolu, nebudete si muset lámat hlavu nad tím, jak vyjít do konce měsíce a nemusíte se obávat utrácet i na nějaké příjemné rozmary. Pokud hledáte nějaký vhodný čas na investice, pak se soustřeďte na červen a červenec. Toto jsou jediné dva měsíce, kdy můžete trošku zariskovat a čekat, zda vám to přinese nějaký užitek.

Kariéra

Únor bude pro vás měsícem nových začátků. Pokud vás už omrzela stará práce, právě tehdy dejte výpověď a poohlédněte se po novém zaměstnání. Pro vás to bude ideální čas na změny a pokud jej nevystihuje, musíte opět čekat až do příštího roku.

Zejména během pozdního léta nebude vhodné období na takové riskování a raději se místo toho soustřeďte na vylepšení vaší pracovní pozice v aktuální firmě. Rýsuje se vám vynikající příležitost na povýšení, jen kvůli prohloubením se do vlastních problémů nevnímáte nabídnuto šance. Pokud jste v řídící funkci, snažte se jednat s podřízenými v přijatelnější tónu, abyste nepřišli o jejich důvěru.

zdraví

Vše bude záviset jen od vašeho přístupu. Pokud se budete chovat svědomitě, nepodceníte dobrou životosprávu, nezklame vás ani vaše zdraví, ale pokud budete na všechno kašlat, mohou vás už koncem června potkat několik zdravotní potíže. Stejně myslete i na odpočinek, který vám pomůže dát se dohromady po psychické stránce. Stres v práci vám dlouhodobě nedělá dobře a měli byste se naučit konečně nějak vypnout.

 

Lunární cykly

Luna a magie k sobě patří již odedávna, Luna je známa pod mnoha jmény, uctívala ji a uctívá řada různých kultur po celém světě. Fáze Luny symbolizovaly tajemství životních cyklů.
Novoluní
Novoluní – při tomto období se Luna dostává před Slunce, a tak se nacházejí ve stejném znamení a Lunu v noci nevidíme. Je to také zatěžující fáze pro organismus, často se v tomto období doporučují půsty. Novoluní je také počátkem nových cyklů a je to vhodná doba pro „přivolání“ nových životních příležitostí a změn, pro uzdravující změny a realizaci plánů v nadcházejícím období. Je to i čas pro rozjímání a ztišení.
Úplněk
Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Lunou, dá se říci, že v této době na ni působí dvě protikladné síly. Víme, že u citlivějších jedinců se tento čas může negativně odrážet v psychice, způsobovat nespavost nebo horší soustředění. Býváme zranitelnější a také neklidnější. Úplňková doba symbolizuje především plnost, hojnost a plodnost. A my „žádáme“ o dostatek všeho, co potřebujeme ke spokojenému životu nejen pro sebe, ale i pro ostatní, přírodu a vše, co nás obklopuje. Přivoláváme zdraví, sílu i lásku.

Magické dny pro vaše znamení

Ti z vás, kteří chcete do svého života přilákat změny, štěstí a pozitivnější období, můžete trochu „čarovat“ ve dnech, kdy je lunární cyklus ve vašem znamení, tehdy je nejvyšší potenciál ke změnám.
Novoluní ve znamení Ryb – 26.2.2019 – 15:58
Posilujeme svoji citovou stránku a také intuici. V těchto dnech se může prohloubit naše tvořivost, můžeme být inspirování a získat nové nápady. Soustředíme se na svoji fantazii a pokoušíme si vizualizovat to, po čem toužíme.
Úplněk ve znamení Ryb – 6.3.2019 – 17:03

Zaměříme svou pozornost na svou intuici a získávání informací z „neběžných“ zdrojů. Můžeme pracovat se svojí intuicí, s kyvadlem, runami anebo také kartami. Jde také o den, kdy je vhodné léčení a očista těla a půst.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 9. 1., 27. 4., 26. 5., 24. 11.
Váš šťastný měsíc pro rok 2019: srpen
Na co si dát pozor v roce 2019:
Protože přichází úspěch jak v pracovní, tak ve finanční a vztahové oblasti, čekají vás potíže se závistí. Nevšímejte si jí, mohla by vše pokazit.
Co vám rok 2019 přináší:
Naučíte se myslet analyticky a vše si dobře promyslet, což vám pomůže v budoucí práci.
Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:
Naučíte se pracovat s pocitem beznaděje a tento pocit se vám podaří proměnit v radostnou emoci. Budete z toho čerpat už celý další život.
Nepříznivý měsíc pro rok 2019:
Leden – cítíte se osamoceni a to vás tíží, nemáte rádi samotu. Nebojte se, je to jen dočasné.
Rada pro vás na rok 2019: Mnoho lidí má nevědomý strach z toho, že by mohli zneužít svoji moc, kdyby se jim vedlo „až moc dobře“ nebo kdyby byli „až moc šťastní“. Není to pravda. Šťastný člověk, který žije v lásce, bude chtít svou radost sdílet.
Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): achát
Vaše šťastná čísla na rok 2019: 18, 29, 55, 61, 82, 93

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019
Leden – hned na začátku roku vás čeká přísun většího obnosu peněz a zjistíte, jak vypadá finanční stabilita.
Únor – máte před sebou rozhodnutí a nevíte, co si vybrat. Celý měsíc se budete potýkat s nerozhodností.
Březen – přicházejí nové nápady a nové nabídky. Vše bude o velice dobré komunikaci, což se vám daří.
Duben – můžete se přestěhovat nebo přesunout. V každém případě to bude v rámci práce nebo domova.
Květen – cítíte se osamoceni a je vám smutno. Je to dočasné, snažte se nalézt v samotě sami sebe.
Červen – přicházejí překážky, jsou ale jen dočasné a především překonatelné. Do konce měsíce je zvládnete.
Červenec – měsíc plný lásky a zamilování. Budete se cítit jak v pohádce a to vás dobije energií.
Srpen – měsíc plný odhalených tajemství a odkrytých lží.
Září – máte vedle sebe někoho, s kým prožíváte nejen lásku, ale i velkou vášeň. Doslova jste uneseni do jiného světa.
Říjen – je potřeba přijmout do života velkou změnu a také zbořit špatné základy. Postavte nové a stabilní.
Listopad – cesty a cestování jsou tím nejdůležitějším, co budete prožívat na konci roku.
Prosinec – čeká vás vyřešení problému, který už dlouho nechcete vidět. Je nutné to změnit.

Velký čínský horoskop – znamení Zajíce

 

Velký partnerský horoskop na rok 2019
Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu… Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2019?

Ryby a…
Beran – Beran nebude vůbec chápat jednání Ryby. Občas mu přijde jako z jiné planety. Oba mají jiné pohnutky a budou mluvit jinou řečí. Ryba může dávat najevo, že nemá zájem, a Beran se urazí, takže ani sexuální vztah nebude jednoduchý.
Býk – Ryba dokáže Býka skvěle okouzlit a on se nechá uchlácholit jejími lichotkami. V sexuální oblasti si budou také zcela rozumět. Potíž nastane ve chvíli, kdy se Býk trochu probere z euforie zamilovanosti a uvědomí si, že to, co Ryba slibuje, neplatí. Pak přijde velká hádka a možná i rozchod.
Blíženec – Oba žijí život dvou osobností, které je samotné někdy překvapí. Je to ideální spojení, protože Blíženec bude pro Rybu nedostižný, což ona pro život potřebuje, a Blíženec si nikdy nebude jistý, zda mu Ryba patří. Umí to spolu jak v sexu, tak v partnerství.
Rak – Ideální spojení, kde bude Rak fascinován Rybou, a ta najde u Raka zázemí a přístav. Občas se Ryba bude snažit uniknout, ale Rak má pevná klepeta a Rybu udrží v přístavu. Pokud se mu to jednou nepodaří, tak Ryba zmizí pod hladinou a už se neobjeví. V sexu si budou oba velice rozumět. Rak přijme vše, co Ryba nabízí a požaduje.
Lev – Lev zcela podlehne kouzlu Ryby a zcela se jí oddá, což nakonec povede k jeho záhubě. Ryba nechce být vázána a většinou brzo zmizí a Lvu to zlomí srdce. Nikoho v životě si Lev nepustí tak blízko jako Rybu a její odchod může mít katastrofické následky.
Panna – Panna bude vnímat Rybu jako nečestnou, a tak ji nebude ani přitahovat. Oba si zakládají na něčem zcela jiném. Navíc Ryba je nezodpovědná a Panna si na spolehlivost potrpí. Vzájemně se mohou dovést do zoufalého stavu.
Váhy – Složitý vztah s Váhou Rybu neuspokojí a bude se k ní chovat studeně a odměřeně, což Váha nebude dobře snášet. Přesto spolu mohou být. Jen pozor na oboustrannou nevěru.
Štír – Obě znamení k sobě budou silně přitahována. Sex spolu budou mít úžasný a Štír splní Rybě i všechna její extrémní přání. Problém nastane, když se Štír zamiluje a zcela se Rybě oddá a ta se po nějakém čase začne rozhlížet jinde. Štír nevěru netoleruje a zlomí mu to srdce.
Střelec – V partnerství to může fungovat, pokud si budou vzájemně tolerovat občasné nevěry. V sexu se jim bude dařit jen tehdy, když Střelec dovolí Rybě, aby ho dobývala.
Kozoroh – Tento vztah vůbec nemá smysl. Ryba je pro Kozoroha nezodpovědná a nespolehlivá a to ho okamžitě odradí. Vztah může fungovat pouze jako dohoda, ale nakonec stejně skončí v slzách.
Vodnář – Naprosto si vyhovují a rozumí si ve všech oblastech. Jsou jeden pro druhého posilou a naplněním. Učí se spolu využívat svoji sexualitu a skvěle se jim to daří. Také v partnerství jeden druhému dopřává seberealizaci.
Ryby – Skvělá kombinace, kde jeden druhému rozumí. Vzájemně si předávají svoje city a emoce. V sexu si plní všechny možné sny a touhy a naprosto si vyhovují. Problém je v tom, že ani jeden neumí být věrný, a tak si vztah mohou rozbít vzájemnou nevěrou.

(Visited 14 623 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 11300