Panna (24.8. – 22.9.)

Panny čeká skvělý start do nového roku a mohou se spolehnout na podporu planet. Ten, kdo o to stojí a je připraven, může zažít opravdu velké změny v osobním životě. Panny by také neměly zapomínat na pravidelný pohyb.
Panna je zemní znamení a jeho planetou je Merkur.

Jaké jsou Panny?

Lidé narození v tomto znamení jsou realisté a intelekt u nich hraje velkou roli. Jsou to studijní typy a své partnery si často vybírají z hlediska intelektuálního porozumění. Typické Panny se živí ekonomikou, účetnictvím, statistikou. Mají rády řád, jistoty a systém jak v práci, tak i v osobním životě. Známou vlastností je jejich pořádkumilovnost, šetrnost i zdrženlivost a ostýchavost v citové oblasti. Ostatním se proto mohou zdát ve svých projevech chladné. Bývají to ale velmi pracovití a pilní lidé, kteří chtějí být spíše v pozadí, tzv. šedé eminence. Netouží po slávě, ale spíše po tichém a čistém místě, kde se jim klidně žije a pracuje. Panny jsou velmi zodpovědné a vyloženě nesnášejí iracionální situace a lidi. Jejich planeta Merkur má vliv na jejich praktický a realistický přístup k životu. Bohužel mohou vytvářet složité struktury jak v osobním, tak i pracovním životě. Bývají zvídavé a mají dobré rozlišovací schopnosti. K tomuto znamení patří také zvýšená kritičnost k druhým a příliš vysoké nároky. Toto znamení vede své zrozence k vážnosti a serióznímu vystupování a také k idealizaci morálky a tradičních hodnot.

Panna – muž

Muži narození v tomto znamení jsou pečliví a také velmi nároční. Získat si jejich důvěru, nebo dokonce lásku je přímo „husarský kousek“. Proto jsou to právě oni, kteří zůstávají starými mládenci. Jejich náročnost i kritičnost se většinou pojí s tím, že nedokážou druhým dávat najevo své city, nedokážou být spontánní a srdeční. O romantice s tímto mužem si můžete nechat zdát, protože do jejich praktického života se tyto věci nehodí. Může se ale stát, že tento pán začne být sentimentální, to však jen v tom případě, že najde tu pravou, dokonalou polovičku, ke které zahoří láskou. Astrologicky vzato se k Pannám hodí další zemní znamení Býk, Kozoroh a také Panny.

Panna – žena

Narodit se do tohoto znamení jako žena je za odměnu. Panny bývají stejně jako Váhy velmi krásné a mnoho světových idolů, filmových div i top modelek je narozeno právě v tomto znamení. Vyzařují nejen čistou, nevulgární krásu a ženství, ale často i intelekt, protože jejich vládnoucí planetou je Merkur, což dodává těmto ženám i mladistvou, většinou štíhlou postavu. Stejně jako muži tohoto znamení i tyto ženy bývají náročné. Mohou ke svému okolí vysílat signály chladného odstupu, což se jim vrací v podobě nedorozumění, pocitů lítosti, samoty atd. Je pro ně důležité naučit se vyjadřovat druhým lidem emoce.

Panny v roce 2019

S novým rokem pro vás přicházejí i nové výzvy – pečlivě si je naplánujte. Start do nového roku by měl být skvělý, protože budete mít podporu silného Merkura i Venuše v Kozorohu, kteří vás podrží u všeho, co budete chtít udělat. V únorovém měsíci mohou někteří z vás mít problémy s milostnými vztahy, Venuše v opozičním znamení Ryb nevěstí nic dobrého. Jaro je období, kdy vše rozkvétá, a májová nálada může zastihnout i vás. Čekejte podporu mnoha planet ve vašem přátelském znamení Býka. Můžete se těšit, protože planeta Jupiter – „velký dobrodinec“ – vstoupí do vašeho znamení 12. 8. a pobude tam celý rok až do počátku září 2016. Ani na podzim nebudete řešit žádné větší pohromy, pomáhat vám bude Merkur i Venuše ve vašem znamení. I v závěru roku, v druhé polovině listopadu a po celý prosinec, máte silného přítele Merkura na své straně, takže dokážete splnit svá předsevzetí, která jste si dali počátkem roku.

Panna a láska

Počátkem roku vás pohlídá přívětivá, ale opatrná Venuše ve znamení Kozoroha. Budete toužit po legalizaci vztahů, po partnerství s budoucností. V únoru vlivem opoziční Venuše ve znamení Ryb mohou přijít u některých příliš kritických zrozenců tohoto znamení hádky s partnerem. Nejlepší čas pro lásku nastane v druhé polovině března a také v dubnu, kdy máte podporu od Venuše v Býku. Ti, z vás, kteří budou připraveni a budou stát o změnu v osobním životě, mohou zažít skutečně velké změny. V měsíci srpnu je navíc posílí vliv Jupitera, takže vašim milostným vztahům nebudou stát v cestě žádné překážky, nedorozumění se vysvětlí a všechny letní bouřky a mraky se ztratí. Ti, kteří se chtějí seznámit, mají ještě velkou šanci v září a především v říjnu, kdy bude Venuše od 9. 10. procházet vaším znamením. Zimní měsíce nechystají velká překvapení a v závěru roku se budete věnovat spíše práci a povinnostem.

Panna a zdraví

Vaše zdraví bývá spojeno s psychikou více než u ostatních znamení. Měli byste více dbát na prevenci a také věnovat dostatek času svému tělu. Neuškodí vám pohyb, protože vaše intelektuálně laděné znamení nejraději čte, počítá a analyzuje a tyto činnosti se vykonávají většinou vsedě. Počátek roku může přinést tradičně virózy, proto podpořte svůj organismus vitamíny, pro vaše zažívání a posílení imunitního systému jsou vhodné různé bifi potravinové doplňky. Největší atak na tělesnou schránku můžete zažít koncem února, během března a také i v nestálém aprílovém počasí. Během jara vám neuškodí detoxikace organismu, která může mít na vaše zdraví velmi blahodárné účinky. V letních měsících konzumujte dostatek sezonního ovoce i zeleniny, vyhřívejte své tělo na sluníčku a užívejte si dovolené. Pak vás může podzim zastihnout ve skvělé formě a váš imunitní systém bude nastartovaný pro zimu.

Panna a kariéra a peníze

Ve vašem znamení se rodí mnoho výkonných a spolehlivých pracovníků. Většina těchto zrozenců není příliš ambiciózních a o vedoucí, manažerské a ředitelské posty nestojí. V novém roce budete střízliví a určitě se nedáte zlákat k žádným riskantním finančním transakcím. V lednu mohou sice přijít výhodné nabídky, různé slevy a akce, ale vy si hravě spočítáte, jestli se vám tyto nákupy opravdu vyplatí. Lednový vliv Merkura v Kozorohu podpoří vaše sklony k střádání. Ti z vás, kteří s novým rokem zatouží po nových pracovních možnostech, by měli začít s hledáním hned počátkem ledna, úspěchy se mohou dostavit záhy, již v druhé polovině měsíce. Během února hvězdy radí spíše plánovat a nepouštět se do větších změn. Další měsíce, březen i duben, nebudou přát pozitivním novinkám. Zato v měsíci květnu počítejte s úspěchem. Jak v oblasti práce, tak i financí může přijít stimul nebo zajímavá nabídka. V létě spřádejte své sny, do jejichž realizace se pusťte již koncem srpna, a opravdový úspěch můžete zažít během září. V říjnu a listopadu jsou důležité planety ve vašem znamení, což by mohlo znamenat zlepšení vašeho materiálního statutu. Závěr roku by měl být klidný.
Nejúspěšnější den pro vás je středa, která je pod vlivem vaší vládnoucí planety Merkur, proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den. Budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svoji vůli a energii směřovat jasným směrem.

Sport a relax

Pro toto znamení je prospěšné zařadit do svého denního režimu ranní rozcvičky. Vhodný je strečink a aerobik a doma je dobré mít po ruce různé „mučicí“ pomůcky. Cvičení je pro toto znamení dobré i kvůli zažívání a také pro zklidnění nervové soustavy. Pro uvolnění těla i mysli je dobré plavání, cvičení v bazénu. Jóga a tai-či, které vylaďují čakry a celý organismus. Panny by se měly přinutit k pohybu, protože je známo, že jsou orientované intelektuálně a sedavě, což se neblaze projevuje nejen na jejich postavě, ale i na celkovém stavu organismu.

Byliny

Pannám prospívá heřmánek, řepík obecný, máta peprná, meduňka lékařská. Dále také měsíček zahradní, listy jahodníku lesního a třezalka tečkovaná. Pro celkovou jarní očistu organismu je dobrý odvar z kopřiv, čaj ze zeleného jílu. Nebo radikální očista střev, klystýr a také colon hydro terapie.

Vhodná strava

Tito zrozenci by měli dbát na skladbu svého jídelníčku. Dobrá je pro ně celá škála celozrnných výrobků, a také by měli doplňovat do stravy co nejvíce vlákniny. Vhodné jsou také různé bio a acidofilní mléčné výrobky. Rovněž jablka, která mají vysoký obsah pektinu, který působí dobře na zažívací trakt. Dále fíky a švestky. Maso spíše krůtí, drůbeží a libové hovězí. Salát z čekanky. Při vleklejších zácpách pomáhá lněné semínko a psylium. Na pročištění organismu šťáva z červené řepy a mrkve. Skladbu jídelníčku musí Panny volit uvážlivě a určitě by se měly vyhýbat tradičním českým jídlům s knedlíky a hutnými omáčkami.

Lunární cykly

Luna a magie k sobě patří již odedávna, Luna je známa pod mnoha jmény, uctívala ji a uctívá řada různých kultur po celém světě. Fáze Luny symbolizovaly tajemství životních cyklů.
Novoluní
Novoluní – při tomto období se Luna dostává před Slunce, a tak se nacházejí ve stejném znamení a Lunu v noci nevidíme. Je to také zatěžující fáze pro organismus, často se v tomto období doporučují půsty. Novoluní je také počátkem nových cyklů a je to vhodná doba pro „přivolání“ nových životních příležitostí a změn, pro uzdravující změny a realizaci plánů v nadcházejícím období. Je to i čas pro rozjímání a ztišení.

Úplněk
Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Lunou, dá se říci, že v této době na ni působí dvě protikladné síly. Víme, že u citlivějších jedinců se tento čas může negativně odrážet v psychice, způsobovat nespavost nebo horší soustředění. Býváme zranitelnější a také neklidnější. Úplňková doba symbolizuje především plnost, hojnost a plodnost. A my „žádáme“ o dostatek všeho, co potřebujeme ke spokojenému životu nejen pro sebe, ale i pro ostatní, přírodu a vše, co nás obklopuje. Přivoláváme zdraví, sílu i lásku.

Magické dny pro vaše znamení

Ti z vás, kteří chcete do svého života přilákat změny, štěstí a pozitivnější období, můžete trochu „čarovat“ ve dnech, kdy je lunární cyklus ve vašem znamení, tehdy je nejvyšší potenciál ke změnám.
Novoluní ve znamení Panny – 30.8.2019 – 12:37
Pozornost věnujeme rozvoji našich intelektuálních vloh, soustředíme se na získávání důležitých informací. Vhodná doba pro rozhodování a nalezení nejvhodnějšího profesního nebo i studijního směru. Překlenutí starých vzorců, otevřenost a tolerance.
Úplněk ve znamení Panny – 19.2.2019 – 16:53
Tento den se lépe soustředíme, učíme a také komunikujeme s ostatními. Podporuje i rozvoj poznávání, studia různých dovedností. Pozitivní je pro přátelství a také pro porozumění odlišnosti druhých.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 13. 3.
4. 6.
29. 11.
2. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2019: únor
Na co si dát pozor v roce 2019:
Na dovolené si hlídejte svoje věci. Mohlo by se stát, že přijdete o něco, co je vám hodně drahé a máte s tím spojenou nějakou vzpomínku.
Co vám rok 2019 přináší:
Přinese vám více majetnických pocitů k někomu, kdo se snaží od vás odpoutat. Možná by bylo dobré dát mu víc prostoru.
Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:
Láska – a to ta současná i minulá. Pěstujte lásku a navazujte na to hezké z minulosti a budete šťastni.
Nepříznivý měsíc 2019:
Duben – snažíte se s někým manipulovat a to se vám nevyplatí, nastaví to před vás samé překážky.
Rada pro vás na rok 2019 : Jednou denně se stáhněte dovnitř, a pokud je to možné, odeberte se na nějaké tiché místo a zeptejte se: Co vlastně chci? Kdo jsem? S čím se cítím opravdu dobře? Co mě dnes nejvíce potěšilo?
Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): safír
Vaše šťastná čísla na rok 2019: 12, 24, 49, 77, 79, 96

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019
Leden – obdržíte pozitivní zprávy týkající se financí a ty vám způsobí radost.
Únor – osud vám je nakloněn. A vše, co podniknete, se vám bude dařit, aniž byste se sami snažili.
Březen – budete se cítit osaměle a začnete hledat sami sebe prostřednictvím samoty.
Duben – samé překážky, kam se jen podíváte – a to vás bude unavovat.
Květen – práce a peníze vám proudí a vy si to užíváte.
Červen – objeví se před vámi dvě cesty a vy se musíte rozhodnout, která je lepší. Jednejte intuitivně.
Červenec – potkáte úspěšného bohatého muže a ten vám hodně pomůže.
Srpen – zase samé překážky, ale tentokrát to lépe zvládnete.
Září – čeká vás láska a přátelé. Budete si užívat všeho, co si přejete.
Říjen – uzavíráte minulost a konečně vidíte svoji nadějnou budoucnost. Udělejte to rychle.
Listopad – pozor na ukvapené jednání. Můžete ukončit něco, co ještě ukončeno být nemá.
Prosinec – ti, kdo chtějí, mají teď možnost. Ostatním se bude dařit a zažijí hojnost.

Velký partnerský horoskop na rok 2019
Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu… Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2019?
Panna a…
Beran – Ideální spojení, kdy Panna bude obdivovat Berana a Beran se bude moci se vším Panně svěřit a důvěřovat jí. Problém může nastat v oblasti sexu, Panna nedokáže Berana zcela uspokojit, a tak Beran bude hledat jinde.
Býk – Tito dva spolu tvoří pár, který překoná vše zlé. Oba však mají tendenci vypěstovat si partnerskou závislost. Panna bude občas Býka rozčilovat, ale vždy se jí to podaří urovnat. V sexu to bude však brzo nuda.
Blíženec – Budou k sobě magicky přitahováni. Panna bude dávat Blíženci pocit jistoty a Blíženec Panně zase zajistí dobrodružství, po kterém tak touží. Spojení pro partnerství bude náročné, Panna bude Blížence dusit, až ho udusí a on odejde. V sexu se můžou nějaký čas doplňovat.
Rak – Porozumění nenajdou, ale mohou spolu i vydržet. Jejich vztah bude nudný a bez emocí a v sexuální rovině to bude fungovat jen pár měsíců. Přesto se mohou srovnat a mít i dlouhodobý vztah.
Lev – V partnerství by to mělo fungovat, protože Panna uzná Lva i s jeho hrdostí a bude mu přinášet velké oběti. Lev ji zase zahrne luxusem a dárky. V sexuální oblasti se jim bude dařit, i když ne každý den.
Panna – Tito dva si budou skvěle rozumět. Naleznou spolu jeden svět, kam nikoho dalšího nepustí. Jejich vzájemná závislost je může zničit. Vztah to však bude velice stabilní a dlouhodobý. V sexuální oblasti jsou jeden pro druhého výhrou.
Váhy – Zvláštní vztah, kde jeden druhému až tak nerozumí, ale spojuje je sex. Váha bude mít pocit, že ji Panna uhnala, a bude jí to dávat najevo. Váha bude více inklinovat k sexu a Panna u toho může občas trpět. Nesourodé spojení.
Štír – Románek na jednu noc bude úžasně vášnivý. Panna postaví Štíra na piedestal a ten z toho bude fascinován. Nesmí však zapomínat na to, že Panna nechce být ponižována. Štír bude mít občas tyto tendence a Panna se bude zlobit.
Střelec – Oba mají výborný sexuální potenciál, ale vše ostatní bude fádní. Střelec navíc bude vyhledávat další vztahy, které Panně nebudou vyhovovat, a ona se bude cítit beznadějně. Bylo by lépe, kdyby se ti dva vůbec nepotkali.
Kozoroh – Skvěle se k sobě hodí a budou si vyhovovat. Kozoroh bude celý vztah řídit a Panna se mu zcela oddá. Občas však přijde na řadu i hádka a spor, ale nebude to tak často. Panna občas zatouží po větší svobodě a pak to Kozorohovi vyčte. V sexu to bude nudné, ale stabilní.
Vodnář – Vášnivý vztah naruší Vodnářovy zálety, které Panna nebude tolerovat. Také v sexu bude rozpor, protože Panna neposkytne Vodnáři to, co potřebuje, a on tak bude hledat jinde. Pannu to velice raní a bude se s tím dlouho vyrovnávat.
Ryby – Panna bude vnímat Rybu jako nečestnou, a tak ji nebude ani přitahovat. Oba si zakládají na něčem zcela jiném. Navíc Ryba je nezodpovědná a Panna si na spolehlivost potrpí. Vzájemně se mohou dovést do zoufalého stavu.

(Visited 11 592 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 8744