RAK
Raci jsou lidé narození mezi 22. červnem a 22. červencem
Pro Raky to nebude žádný zlomový rok, ale ti, kteří na sobě zapracují, se mohou hodně posunout dopředu. Na vrcholu lásky budou v době letních měsíců. V oblasti zdraví by měli myslet více sami na sebe.

Rak je vodní znamení a jeho planetou je Luna.

Jací jsou Raci?

Toto znamení přináší člověku citlivost a náladovost. Raci působí na první dojem velmi mile, skromně a zdánlivě velmi poddajně, ale není tomu tak. Račí znamení je autoritativní a snaží se prosadit, ale spíše nepřímo, oklikou. Ve skrytu duše touží, aby si jich ostatní vážili a přijímali je. Vystupují sice pasivně, ale v jejich nitru dřímají silné emoce a bohužel také nálady, které se mohou hodinu od hodiny měnit. Měli by sledovat lunární cykly a být k sobě i k ostatním ohleduplnější zvláště v období úplňku a novoluní. Těmto jedincům nelze upřít starostlivost a až dojemnou mateřskou péči o druhé. I v případě, že nemají vlastní rodinu, dokážou se opravdu nesobecky starat o své přátele, spolupracovníky a známé. Jsou spolehliví, takže to, co slíbí, nakonec udělají, ale problémem u nich může být čas. V citových otázkách mohou trpět nezpracovanými traumaty z dětství a dokážou jako kouli na noze vláčet za sebou svoji minulost, protože problémem pro ně bývá odpuštění. Křivdy a ponížení si pamatují, a získat zpět jejich náklonnost a přátelství bývá obtížné. Pohnutky jejich jednání dokážou ostatní jen těžko pochopit, protože Raci jsou složití a komplikovaní, mají tajemný labyrint citů. Hluboce prožívají rodinné vztahy a partnerství, bývají ochranitelští a oddaní a mají velkou potřebu pocitu bezpečí a lásky.

Rak – muž

Tento muž je citlivý a má rád ženy, ale jeho největší životní láskou zůstává většinou jeho matka, která také předznamenává a ovlivňuje jeho vztah k partnerkám. Raci velmi často vytvářejí různé vztahové závislosti – nebo jsou jejich oběťmi. Tvrdí se, že z račích klepet se těžko dostává, a je tomu tak. Citové uspokojení je pro muže Raka důležité, a protože sám ví, jak je velice citově zranitelný a zároveň závislý na „svých lidech“, buduje často kolem sebe ochrannou zeď či krunýř. Má velkou potřebu být podporován a zároveň dokáže sám pomáhat. Rak je ženské znamení, proto tito muži často trpí tím, že nedokážou být kvůli své velké emocionalitě typickými muži, siláky a hrdiny, protože nesplňují typické mužské vzorce chování. Vadí jim v tom i jejich náladovost a sklony k lítosti a depresím.

Rak – žena

Narodit se jako žena Rak je tak trochu za odměnu. Račí znamení představuje ženství, mateřství, péči a laskavost a něhu. To vše jsou typické ženské vlastnosti, které Račice většinou dokážou ve svém životě rozvinout a dát tak svým blízkým pocit bezpečí, zázemí a tepla domova. Typické představitelky tohoto znamení jsou vzornými matkami a svoji tvořivost a kreativitu dokážou využít ve svém mateřské roli. Jestliže však splní svoji roli matky, objeví se tzv. druhá míza, a ony si mohou hledat nejen nové záliby a koníčky, ale také zcela nový profesní směr. Proto jsou „dospělé“ Račice často studentkami a rády se učí novým dovednostem. K typicky ženským Račicím se hodí citliví muži stejného živlu – zástupci vodní říše, jako jsou Štíři, Ryby i jejich račí souputníci.

Rak v roce 2019

Ti z vás, kteří na sobě zapracují, se mohou v tomto roce hodně posunout. V polovině ledna vstupuje Mars do přátelského vodního znamení Ryb, počátkem února se k němu přidá i Venuše a vy budete mít dostatek energie na řešení pracovních i osobních záležitostí. V březnu dojde nejen k „oteplení“ vlivem jarního počasí, ale i planetární nadílka pro vás bude příznivější. Aprílový měsíc přináší změny, budete nuceni více projevit svá přání a směřování nejen v práci, ale i v soukromí. Měsíce květen i červen vám přinesou úlevu a předzvěst pozitivních změn, které mohou přijít především na přelomu června a července, kdy se vám bude opravdu dařit. Proto i když odjedete na dovolenou, měla by být pro vás ve všech směrech přínosem. V uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vylepšit svůj život i práci. Podzimní nadílka s planetami v přátelském znamení Štíra podpoří vaše šance ke změnám, zvláště pak v měsíci listopadu a prosinci vám budou hvězdy přát. Může se stát, že se vám nečekaně nahrne mnoho šancí, jak mnohé změnit, ať v podobě profesní nebo i partnerské. Závěr roku by mohl přinést překvapení v podobě finanční vzpruhy, která se jistě bude hodit – tak, abyste mohli svým blízkým udělat o Vánocích radost.

Raci a láska

Oblast vztahů a lásky je pro vaše znamení velmi důležitá, rodina a emocionální zázemí je pro vás přímo „živnou půdou“. Jestliže se vám v lásce nedaří, prožíváte neshody daleko intenzivněji než lidé narození v ostatních znameních. Hvězdy vám přinášejí štěstí koncem ledna a v únoru, kdy bude planeta lásky Venuše ve znamení Ryb. Opravdu se vám bude dařit v měsíci lásky, v květnu, kdy Venuše vstoupí 8. 5. do vašeho znamení a zůstane tam až do počátku července. Intenzita vztahů i romantických zážitků vás může přivést k odvážným činům, na vrcholu budete v období letních měsíců, ale musíte vyjevit svoje plány a opustit svoji „tradiční račí taktiku“. V září může dojít ke zklidnění a k jasným rozhodnutím, u mnohých v důsledku nového partnerství půjde o vážné záležitosti, jako je stěhování a plánování společného života. Závěr roku nepřinese velká překvapení, spíše ustálení statusu quo. V prosinci je Slunce v opozičním znamení, proto vám mohou mnohé situace „vzít vítr z plachet“. Je tedy pro vás vhodné se zásadními rozhodnutími počkat na lepší období.

Raci a zdraví

Zdraví vašeho znamení je hodně ovlivňováno psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno situacím a lidem, kteří jsou „zárukou“ stresu, problémů a zátěžových situací. Vaším „nedostatkem“ je to, že více než na sebe myslíte na druhé, rodinu, děti, partnera, ale i přátele. Myslete konečně sami na sebe, protože když budete v pohodě, dokážete druhým lépe naslouchat a také pomoci. V důsledku přepětí můžete mít ve zvýšené míře problémy se žaludkem a zažíváním, což mnozí z vás (zvláště pak starší ročníky) mohou zažít hned po náročné době vánočních a novoročních svátků. Začněte nový rok tím, že si odpustíte různé dobrůtky a budete se snažit stravovat střídmě. I první dva měsíce roku přinášejí pro vaše znamení více zátěžových aspektů planet, především opozic na vaše Slunce. Napomáhejte svému organismu od potíží také vodoléčbou, dopřejte si „domácí lázně“, použijte různé bylinkové přípravky na uvolnění a relax. Jarní měsíce vás zastihnou více v pohodě, období léta, je „váš čas“. Větší problémy jako náchylnost k různým zánětům a chronické rýmě nebo kašli můžete zažít v podzimních dešťových dnech. Proto doplňujte vitamíny a také vápník, který vám velmi prospívá.

Raci a kariéra a peníze

Nečekejte zlomový rok, ale nudit se v žádném případě nebudete. Ti z vás, kteří chtějí radikálně změnit svoji práci, by si měli určitě počkat na období jara. Počátek roku sice svádí ke změnám, raději si ale dejte také čas na rozmyšlenou, kterým směrem se chcete vydat. Dařit se vám bude v březnu, kdy vstoupí planeta komunikace Merkur 14. 3. do znamení Ryb. Pro vaše znamení je vhodná práce ve styku s veřejností – různé služby, obchod, pohostinství, práce v hotelu nebo společenské instituci. Rádi spolupracujete s ostatními a také rádi pomáháte, proto je to i oblast sociální a zdravotní. Během května a června můžete být postaveni před nečekané rozhodnutí, může to být také velká výzva a nové možnosti ve vaší profesní kariéře. Můžete mít i úspěch v práci, povýšit, získat pro svoji firmu zajímavou smlouvu či kontrakt. V září a první polovině října buďte také pozorní při každém rozhodnutí. Dohody a podpisy důležitých obchodních smluv raději řešte s oborníky. Poslední dva měsíce na závěr roku budete mít práce nad hlavu, nenechte se proto vykolejit šéfem ani kolegy a důvěřujte svému rozumu a intuici i v případě, že jsou všichni proti vám.
Nejúspěšnější den je pondělí – měsíční den, proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den, budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svojí vůli a energii směřovat jasným směrem.

Sport a relax

Raci jsou domácké typy, proto je vhodné pro ně zřídit dle možností domácí fitko nebo koutek na cvičení. Pro relaxaci a uvolnění jsou vhodné různé druhy aerobiku a posilování, a to zvláště problematické části těla – bříška. Dále je pro ně výborným prostředkem k odreagování z denních stresů plavání a všechny druhy vodních sportů a také pomalejší jogging nebo dlouhé procházky.

Byliny

Račí bylinky jsou heřmánek, kostival, třezalka, jahodník, řebříček a měsíček zahradní. Na zklidnění mysli je to meduňka, mateřídouška a dobromysl. Proti překyselení žaludku a trávicím potížím je vhodný fenykl, jablečník, řebříček a máta.

Vhodná strava

Raci by neměli jíst příliš těžká a sladká jídla, k nimž mají kladný vztah. Také by se měli vystříhat klasické české domácí stravy a jíst spíše jídla bohatá na vlákninu, enzymy a vitamíny. Příliš nesolit, protože sůl zadržuje vodu a mohly by tak trpět ledviny, a také koření užívat sotva na špetku nože. Jistý je zákaz koláčů, dortíků a čokolády. V případě „nouze“ si lze dopřát lehčí tvarohové dezerty, kterých je na našem trhu dostatek, a různé méně tučné mléčné výrobky. Při vaření je důležité používat hodně cibule, zelí, kapusty. Pro Raky jsou prospěšné také okurky a dýně.

Lunární cykly

Luna a magie k sobě patří již odedávna, Luna je známa pod mnoha jmény, uctívala ji a uctívá řada různých kultur po celém světě. Fáze Luny symbolizovaly tajemství životních cyklů.
Novoluní
Novoluní – při tomto období se Luna dostává před Slunce, a tak se nacházejí ve stejném znamení a Lunu v noci nevidíme. Je to také zatěžující fáze pro organismus, často se v tomto období doporučují půsty. Novoluní je také počátek nových cyklů a je to vhodná doba pro „přivolání“ nových životních příležitostí a změn a také pro uzdravující změny, realizaci plánů v nadcházejícím období i pro rozjímání a ztišení.
Úplněk
Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Lunou, dá se říci, že v této době na ni působí dvě protikladné síly. Víme, že u citlivějších jedinců se tato doba může negativně odrážet v psychice a způsobovat nespavost nebo horší soustředění. V této době býváme zranitelnější a také neklidnější. Úplňková doba symbolizuje především plnost, hojnost a plodnost. V této době „žádáme“ o dostatek všeho, co potřebujeme ke spokojenému životu nejen pro sebe, ale i pro ostatní, přírodu a vše, co nás obklopuje. Přivoláváme zdraví, sílu i lásku.

 

Lunární cykly

Luna a magie k sobě patří již odedávna, Luna je známa pod mnoha jmény, uctívala ji a uctívá řada různých kultur po celém světě. Fáze Luny symbolizovaly tajemství životních cyklů.
Novoluní
Novoluní – při tomto období se Luna dostává před Slunce, a tak se nacházejí ve stejném znamení a Lunu v noci nevidíme. Je to také zatěžující fáze pro organismus, často se v tomto období doporučují půsty. Novoluní je také počátek nových cyklů a je to vhodná doba pro „přivolání“ nových životních příležitostí a změn a také pro uzdravující změny, realizaci plánů v nadcházejícím období i pro rozjímání a ztišení.
Úplněk
Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Lunou, dá se říci, že v této době na ni působí dvě protikladné síly. Víme, že u citlivějších jedinců se tato doba může negativně odrážet v psychice a způsobovat nespavost nebo horší soustředění. V této době býváme zranitelnější a také neklidnější. Úplňková doba symbolizuje především plnost, hojnost a plodnost. V této době „žádáme“ o dostatek všeho, co potřebujeme ke spokojenému životu nejen pro sebe, ale i pro ostatní, přírodu a vše, co nás obklopuje. Přivoláváme zdraví, sílu i lásku.

Magické dny pro vaše znamení

Ti z vás, kteří chtějí do svého života přilákat změny, štěstí a pozitivnější období, mohou trochu „čarovat“ ve dnech, kdy je lunární cyklus ve vašem znamení – tehdy je nejvyšší potenciál ke změnám.
Novoluní ve znamení Raka – 2.7.2019 – 21:16
Toto období posiluje emocionální stránku, také pocit sounáležitosti s ostatními, touhu smysluplně pomáhat ostatním. Je to doba, kdy se žena může uvolnit a otevřít se novému životu, stát se matkou. Můžeme posilovat pozitivní domácí atmosféru, ochranu našich blízkých, rodiny i přátel.
Úplněk ve znamení Raka – 6.1.2019 – 02:28
Zaměříme pozornost na očištění vztahů partnerských, ale i rodinných a přátelských. Přejeme si ochránit sebe i své blízké. Přejeme všem klid, štěstí, lásku i zdraví. Čistíme svůj domov od negativních energií a sil v podobě vykuřování nebo silou myšlenky a pozitivní afirmace.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 31. 1., 1. 5., 23. 7., 7. 11.
Váš šťastný měsíc pro rok 2019: duben
Na co si dát pozor v roce 2019:
Stagnace a iluze jsou u vás časté. Někdy se vám prostě nechce nic dělat, a tak si zalezete do své ulity a tam zůstanete. Někdy to však trvá až moc dlouho a můžete něco propást!
Co vám rok 2019 přináší:
Mnoho práce, která vás bude bavit a naplňovat, a navíc v ní budete úspěšní.
Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:
Vyhněte se depresím a pocitům smutku, mohou vás stáhnout na dno a bude vám trvat věčnost, než se znovu postavíte na nohy. Letos nemáte na deprese a smutek čas.
Nepříznivý měsíc pro rok 2019:
Listopad – zaměříte se na boj místo na úspěch a to vás stáhne zpět.
Rada pro vás na rok 2019: Vnitřní klid vám přinese splnění vašich objednávek, protože se vám postará o spojení s vesmírem. Pokud máte v sobě vnitřní neklid, nejste naladěni na vesmír, ale na zlost. Uklidněte se, uvolněte napětí a agresivitu, a pak se stane zázrak.
Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): růženín
Vaše šťastná čísla pro rok 2019: 4, 44, 69, 78, 83, 97

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019
Leden – budete se cítit osamoceni, ale v této samotě najdete to, co je pro vás opravdu důležité.
Únor – mějte trpělivost a sklidíte ovoce své práce.
Březen – všude vidíte jen překážky, ale umíte je překonat, chce to jen odvahu.
Duben – tento měsíc si užijete štěstí i lásku plnými doušky. Budete se radovat ze všeho, co zažijete.
Květen – podaří se vám ukončit impulzivně něco, co ještě ukončeno být nemělo. Dejte si více času a jednejte v klidu, prospěje vám to!
Červen – budete mít mnoho práce a přijdou nové lukrativní nabídky. Zažíváte finanční svobodu. Prostě si užíváte se vším všudy.
Červenec – zjistili jste, že v životě máte někde špatně postavené základy, a tak je zboříte a postavíte nové, stabilnější, a uleví se vám.
Srpen – vše analyzujete a přemýšlíte o tom, co vám život přináší, což vás přivede k novým nápadům.
Září – čekají vás úřední záležitosti, návštěvy škol, bankovních ústavů a jiných institucí. Bude to únavné.
Říjen – věnujete se práci a ta vás uspokojuje, protože vnímáte svůj úspěch i to, jak se vám v pracovní oblasti opravdu daří.
Listopad – budete bojovat sami se sebou a s každým, s kým se potkáte. Ten boj nebude mít vítěze ani poraženého, jen vás připraví o energii.
Prosinec – rok zakončíte velkou láskou, radostí a především úspěchem, který se jen tak nezapomíná. Užijete si to.

Velký partnerský horoskop na rok 2019
Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu… Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2019?
Rak a…
Beran – V sexuální oblasti bude Beran spokojený, najde citlivost a porozumění. V partnerství však narazí na majetnické sklony Raka a to se mu nebude líbit.
Býk – Všude bude vládnout vášeň, kdy se projeví velké emoce z hádek, ale i usmiřování. Vše se však vždy urovná v sexuální oblasti.
Blíženec – V případě, že Rak nebude omezovat Blížencovu svobodu, tak se můžou vzájemně podpořit a dát si jistotu. Blíženec však musí zapomenout na ostatní milostné avantýry. Rak mu je totiž ani nepovolí.
Rak – Bude to bouřlivý vztah, ale je možné, že se dá urovnat, pokud jeden ustoupí a bude méně dominantní. V sexu si budou rozumět jen chvíli, pak přijde stereotyp.
Lev – Nebudou si v rovině partnerské rozumět. Museli by oba ustoupit, ale v případě, že to ustojí, mohou spolu být. V sexuální oblasti si budou vzájemně vyhovovat.
Panna – Porozumění nenajdou, ale mohou spolu i vydržet. Jejich vztah bude nudný a bez emocí a v sexuální rovině to bude fungovat jen pár měsíců. Přesto se mohou srovnat a mít i dlouhodobý vztah.
Váhy – Porozumí si jak v sexuální rovině, tak v té partnerské. Váhy se snaží udržet rovnováhu a Rak jejich snahu podpoří. Váhy zase budou obdivovat to, jak Rak udržuje tradici. V sexu to bude jednou výborné, podruhé propadák.
Štír – Výborné spojení, a to jak sexuální, tak partnerské. Občas to zaskřípe, když bude mít Rak ty své nálady a bude protivný, ale pro jeho citlivost mu Štír vždy odpustí. V sexuální oblasti budou jeden pro druhého uspokojením.
Střelec – Tento vztah bude založen především na sexuální rovině. K partnerství se mohou oba propracovat až po dlouhé době. Sex však bude vždy tím, co je spojí.
Kozoroh – Obě znamení se budou snažit vztah udržet, ale ne vždy to bude na základě lásky. Pokud si ti dva dají oboustrannou svobodu, tak by to mohli zvládnout. V sexuální oblasti to klapat moc nebude.
Vodnář – V případě, že se Rak bude snažit jít dopředu rychlejším tempem, tak by si tito dva mohli rozumět. Vodnář nebude mít trpělivost čekat na Raka, který se stále otáčí dozadu, a to může vnést do vztahu komplikace. V sexu se jim bude dařit dobře.
Ryby – Ideální spojení, kde bude Rak fascinován Rybou, a ta najde u Raka zázemí a přístav. Občas se Ryba bude snažit uniknout, ale Rak má pevná klepeta a Rybu udrží v přístavu. Pokud se mu to jednou nepodaří, tak Ryba zmizí pod hladinou a už se neobjeví. V sexu si budou oba velice rozumět. Rak přijme vše, co Ryba nabízí a požaduje.

Toto období posiluje emocionální stránku, také pocit sounáležitosti s ostatními, touhu smysluplně pomáhat ostatním. Je to doba, kdy se žena může uvolnit a otevřít se novému životu, stát se matkou. Můžeme posilovat pozitivní domácí atmosféru, ochranu našich blízkých, rodiny i přátel.
Úplněk ve znamení Raka – 12.1.2019 – 12:33
Zaměříme pozornost na očištění vztahů partnerských, ale i rodinných a přátelských. Přejeme si ochránit sebe i své blízké. Přejeme všem klid, štěstí, lásku i zdraví. Čistíme svůj domov od negativních energií a sil v podobě vykuřování nebo silou myšlenky a pozitivní afirmace.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 31. 1., 1. 5., 23. 7., 7. 11.
Váš šťastný měsíc pro rok 2019: duben
Na co si dát pozor v roce 2019:
Stagnace a iluze jsou u vás časté. Někdy se vám prostě nechce nic dělat, a tak si zalezete do své ulity a tam zůstanete. Někdy to však trvá až moc dlouho a můžete něco propást!
Co vám rok 2019 přináší:
Mnoho práce, která vás bude bavit a naplňovat, a navíc v ní budete úspěšní.
Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:
Vyhněte se depresím a pocitům smutku, mohou vás stáhnout na dno a bude vám trvat věčnost, než se znovu postavíte na nohy. Letos nemáte na deprese a smutek čas.
Nepříznivý měsíc pro rok 2019:
Listopad – zaměříte se na boj místo na úspěch a to vás stáhne zpět.
Rada pro vás na rok 2019: Vnitřní klid vám přinese splnění vašich objednávek, protože se vám postará o spojení s vesmírem. Pokud máte v sobě vnitřní neklid, nejste naladěni na vesmír, ale na zlost. Uklidněte se, uvolněte napětí a agresivitu, a pak se stane zázrak.
Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): růženín
Vaše šťastná čísla pro rok 2019: 4, 44, 69, 78, 83, 97

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019
Leden – budete se cítit osamoceni, ale v této samotě najdete to, co je pro vás opravdu důležité.
Únor – mějte trpělivost a sklidíte ovoce své práce.
Březen – všude vidíte jen překážky, ale umíte je překonat, chce to jen odvahu.
Duben – tento měsíc si užijete štěstí i lásku plnými doušky. Budete se radovat ze všeho, co zažijete.
Květen – podaří se vám ukončit impulzivně něco, co ještě ukončeno být nemělo. Dejte si více času a jednejte v klidu, prospěje vám to!
Červen – budete mít mnoho práce a přijdou nové lukrativní nabídky. Zažíváte finanční svobodu. Prostě si užíváte se vším všudy.
Červenec – zjistili jste, že v životě máte někde špatně postavené základy, a tak je zboříte a postavíte nové, stabilnější, a uleví se vám.
Srpen – vše analyzujete a přemýšlíte o tom, co vám život přináší, což vás přivede k novým nápadům.
Září – čekají vás úřední záležitosti, návštěvy škol, bankovních ústavů a jiných institucí. Bude to únavné.
Říjen – věnujete se práci a ta vás uspokojuje, protože vnímáte svůj úspěch i to, jak se vám v pracovní oblasti opravdu daří.
Listopad – budete bojovat sami se sebou a s každým, s kým se potkáte. Ten boj nebude mít vítěze ani poraženého, jen vás připraví o energii.
Prosinec – rok zakončíte velkou láskou, radostí a především úspěchem, který se jen tak nezapomíná. Užijete si to.

Velký partnerský horoskop na rok 2019
Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu… Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2019?
Rak a…
Beran – V sexuální oblasti bude Beran spokojený, najde citlivost a porozumění. V partnerství však narazí na majetnické sklony Raka a to se mu nebude líbit.
Býk – Všude bude vládnout vášeň, kdy se projeví velké emoce z hádek, ale i usmiřování. Vše se však vždy urovná v sexuální oblasti.
Blíženec – V případě, že Rak nebude omezovat Blížencovu svobodu, tak se můžou vzájemně podpořit a dát si jistotu. Blíženec však musí zapomenout na ostatní milostné avantýry. Rak mu je totiž ani nepovolí.
Rak – Bude to bouřlivý vztah, ale je možné, že se dá urovnat, pokud jeden ustoupí a bude méně dominantní. V sexu si budou rozumět jen chvíli, pak přijde stereotyp.
Lev – Nebudou si v rovině partnerské rozumět. Museli by oba ustoupit, ale v případě, že to ustojí, mohou spolu být. V sexuální oblasti si budou vzájemně vyhovovat.
Panna – Porozumění nenajdou, ale mohou spolu i vydržet. Jejich vztah bude nudný a bez emocí a v sexuální rovině to bude fungovat jen pár měsíců. Přesto se mohou srovnat a mít i dlouhodobý vztah.
Váhy – Porozumí si jak v sexuální rovině, tak v té partnerské. Váhy se snaží udržet rovnováhu a Rak jejich snahu podpoří. Váhy zase budou obdivovat to, jak Rak udržuje tradici. V sexu to bude jednou výborné, podruhé propadák.
Štír – Výborné spojení, a to jak sexuální, tak partnerské. Občas to zaskřípe, když bude mít Rak ty své nálady a bude protivný, ale pro jeho citlivost mu Štír vždy odpustí. V sexuální oblasti budou jeden pro druhého uspokojením.
Střelec – Tento vztah bude založen především na sexuální rovině. K partnerství se mohou oba propracovat až po dlouhé době. Sex však bude vždy tím, co je spojí.
Kozoroh – Obě znamení se budou snažit vztah udržet, ale ne vždy to bude na základě lásky. Pokud si ti dva dají oboustrannou svobodu, tak by to mohli zvládnout. V sexuální oblasti to klapat moc nebude.
Vodnář – V případě, že se Rak bude snažit jít dopředu rychlejším tempem, tak by si tito dva mohli rozumět. Vodnář nebude mít trpělivost čekat na Raka, který se stále otáčí dozadu, a to může vnést do vztahu komplikace. V sexu se jim bude dařit dobře.
Ryby – Ideální spojení, kde bude Rak fascinován Rybou, a ta najde u Raka zázemí a přístav. Občas se Ryba bude snažit uniknout, ale Rak má pevná klepeta a Rybu udrží v přístavu. Pokud se mu to jednou nepodaří, tak Ryba zmizí pod hladinou a už se neobjeví. V sexu si budou oba velice rozumět. Rak přijme vše, co Ryba nabízí a požaduje.

 

 

(Visited 5 922 times, 2 visits today)

Shlédnutí: 4246