Velký horoskop na únor: Tento měsíc bude důležitý pro ty, kteří se rozhodují

 

Novoluní      4.2.2019 – 22:03  ve znamení  Vodnáře

Úplněk        19.2.2019 – 16:53  ve znamení Panny

Tento měsíc bude důležitý pro všechny ty, kteří stojí na rozcestí svého života. Pokud jste dosud nevěděli jakým směrem se vydat, konečně se vám nabídne pohled na vaši budoucnost a hlavně na to, jak by ji některá vaše rozhodnutí ovlivnily.

Pomůže vám v tom jeden cizí člověk, který vám ukáže váš život z jiné perspektivy a takto z odstupu budete vědět, jak ho máte přehodnotit. Únor se bude nést ve znamení šetření peněz, protože nebude vhodný čas na nepromyšlené utrácení nebo dlouhodobé investice.

Beran

Pouze jeden malý krůček vás bude dělit od toho, abyste vybuchly jako sopka a přinesli s tím velkou katastrofu. Právě tento moment vás potom dostane do situace, kdy konečně zabrzdíte a stáhnete se do pozadí. Pak už pochopíte, že jste byli jen pár minut od toho, abyste si pokazili celý život.

Neměli jste totiž pravdu v tom, na čem jste tak trvaly a pokazili byste si tím zejména vaši kariéru. Když pak přijde v druhé polovině konečně k úlevě a vy se nebudete soustředit pouze na hašení požáru kolem vás, zaměřte se konečně na vaše soukromí.

Podpora vašeho blízkého člověka vám přijde velmi vhod. A teď byste za odměnu měli strávit jeden společný víkend, kde se ještě více sblížíte, odpočinete si a pouvažovat nad tím, co byste měli dělat dál.

 

 

Býk

Někdy je období, kdy sklizně, ale zákonitě musí přijít i čas, kdy musíte sázet plody, které budete sklízet později. A všichni Býci se právě nacházejí přesně v této životní etapě. Nečekejte, že byste od února toho dostali hodně.

Nyní musíte na sobě usilovně pracovat a místy budete mít pocit, že nejste za to vůbec odměněni. Nemusíte se však obávat, výsledný efekt pocítíte ještě před příchodem léta. Dbejte však na to, abyste svou práci odvedli opravdu precizní, protože každá malá chybička vám bude vytknutá a budete za ni tvrdě potrestáni.

Máte po svém boku jednoho velmi excentrického přítele. Jeho chování vám však už přestává být sympatické a právem se obáváte, že by kvůli jeho vystupování byla poškozena i vaše pověst. Nyní je ten správný čas, abyste spolu přerušili všechny styky.

 

 

Blíženci

Připravte se na velký úspěch v pracovní sféře. Vaše soukromí tím bude trošku trpět, ale vše se nakonec vyvine ve váš prospěch. Protože i když to tak nebude ze začátku vypadat, z této změny bude mít užitek i celá vaše rodina.

Nepůjde jen o finanční přilepšení, ale váš partner nebo někdo jiný z blízkých si mohou právě díky tomu najít i své nové pracovní zařazení. Nová práce bude vyžadovat vaši flexibilitu, nabídnou vám také mnoho pracovních cest a můžete se těšit na zajímavých lidí, které tam poznáte. Nehledejte však mezi nimi přátelské vztahy.

Půjde o čistě byznysový kontakt, který vám donese mnoho užitku v kariéře, ale v soukromí byste si s takovými typy nerozuměli. Vaše energie bude během tohoto měsíce na vrcholu. Díky tomu zdoláte i pár překážek, které budou stát v cestě za spokojeným relaxací.

 

Rak

Můžete se těšit, tento měsíc padla volba právě na vás. Pro Raky to bude velmi příjemné a užitečné období, kdy se prostřednictvím milých lekcí od života naučíte mnoho nových věcí. Po celou dobu budete mít pocit, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku.

Ve skutečnosti to však bude jen tichý pocit jistoty, který jste získali díky vašemu zvýšenému sebevědomí. V lednu se vám podařilo vybavit jeden boční projekt, který vám pomůže v kariérním postupu a dá vám motivaci pro vaše pokrok.

Snažte se vyhýbat negativně naladěným lidem. Ti vám již dlouhodobě odebírají energii a vy jim namísto omezení kontaktu s nimi chcete neustále pomáhat. Pochopte, že s takovým člověkem nic nezmůžete a ve skutečnosti vás pouze táhne k zemi.

 

Lev

Následující čtyři týdny to nebudete mít jednoduché. Čeká vás pomalý přerod, když budete muset zcela potlačit své ego a svléknout své pocity donaha. Jen tak dokážete přijmout nové změny, které vás čekají a nebudou vždy jen příjemné. Nesmíte se však tomu poddat a už tradičně na tom všem musíte najít něco, kvůli čemu se vyplatí bojovat dál.

Tyto dny vás navíc posílí natolik, že od nynějška budete směle čelit jakýmkoliv výzvám. Zužitkujete to hlavně ve vašem soukromí, když se vám rodinné vztahy pořádně zamotají a vy nebudete vědět, komu máte najednou věřit. Tehdy do rozhodování nezapojujte srdce, ale rozum. Jinak se můžete pořádně popálit.

 

Panna

Máte problémy s komunikací, což vás nejednou dostává do potíží. Musíte s tím něco konečně udělat a být v této sféře jistější. Do těchto situací se dostáváte kvůli tomu, že vám pravidelně utíkají myšlenky. A zatímco ústa říkají něco jiného, ​​mysl již řeší jiné věci a vy to všechno popletete.

Před každým důležitým rozhovorem proto uklidněte, vyskládejte si v duchu seznam bodů, na které nemůžete zapomenout a držte se jich, aniž jste mysleli na něco jiného. Dávejte si pozor na zdraví. Může vás potrápit zejména žaludek, když se na vás odrážet stresy, které jste přežili ke konci předchozího roku.

 

 

váhy

Rozpoložení hvězd vám bude přát hlavně v rodinných vztazích a lásce. Budete prožívat silné emoce a někdy bude těžké ustát ten kolotoč, co se začne kolem vás dít. Nesmíte však podléhat panice. Abyste pomohli vyřešit nějaké problémy i vašim nejbližším, budete na to potřebovat chladnou hlavu a ne přetrvávající chaos.

Zároveň se na vás budou obracet i lidé, které nepovažujete za blízkých přátel a budou od vás chtít, abyste jim pomohli nějak se dostat z jejich komplikované situace. Kdybyste měli dostat za každou radu, kterou odevzdáte v únoru pár eur, čekal by vás příjemný boční příjem. Nezapomeňte vedle všech starostech i na zábavu. Potřebujete se nějak odreagovat a zaměřit i na příjemné věci.

 

 

štír

Těšte se na malé finanční přilepšení. Půjde o nečekanou výhru, která může přijít i ze sázky, kterou jste uzavřeli v minulosti a až nyní dojde k jejímu splátce. Nechte si tyto peníze stranou, budete je potřebovat v létě, když vás čekají větší výdaje na dovolenou. Nad tou byste se měli zamyslet už nyní.

V práci vás čeká pár změn a kvůli tomu si budete muset plánovat volno ve větším předstihu. Čekají vás horké romantické chvilky. Najdete novou lásku, která vám dodá do života všechno to, co vám dosud chybělo. Klidně a nechte strhnout touto příjemnou atmosférou. Už jste potřebovali zažít takové vzrušení, které vám dá opět důvod věřit v upřímný vztah.

 

střelec

Obvykle to vsadíte na upřímnost. Nyní to však nebude pro vás ta správná volba. Musíte si dávat pozor na to, co před kým řeknete, protože máte po svém boku nenápadného donašeče, který vám takto podkopává nohy. Raději teď chvilku pozorujte a přemýšlejte, komu můžete skutečně důvěřovat. Stáhněte se do pozadí, abyste příliš nelezly.

Ne vždy musí veškerá pozornost směřovat pouze na vás. Buďte pokornější a ti správní lidé si vás všimnou i bez cirkusu, kteří kolem sebe stále děláte. Na konci měsíce můžete opatrně požádat o zvýšení platu. Dobře si však předem zvažte, zda si to opravdu zasloužíte a pouze si tímto krokem nepoškodíte pozici, kterou momentálně máte.

 

 

Kozoroh

Měli byste se postavit do pozice lídra. Zda je to soukromí, nebo to skřípe v práci, vše kolem vás stagnuje nebo se to hroutí. Jelikož nikdo se nechce chopit pozice zachránce, který by dal všechny věci do pořádku, zůstává to jen na vás. Dávejte si však pozor na cesty, které jsou až příliš snadné.

Nevěstí to dobrý konec a i když by to na konci února vypadalo celkem ideální, v březnu vás to všechno dostihne. Zkuste najít ve svém životě rovnováhu. Dosud jste nevěděli, kde byste se chtěli usadit a co byste měli opravdu dělat. Pokud si neurčíte jeden cíl, vždy se vám podaří dosáhnout pouze malé úspěchy, které však nebudou stát toho dlouho.

 

Vodnář

Bude to pro vás těžká psychická zkouška. Když jste si mysleli, že jste si už v minulosti sáhli na své dno, nyní teprve přijde skutečný problém. Těšit vás může pouze fakt, že si za všechno můžete pouze vy sami, protože jste se chovali za poslední měsíce nezodpovědně a všechno vám to bude nyní zúčtovány.

Nemůžete se vymlouvat na nikoho a po této krizi byste si měli vstoupit do svědomí, abyste dokázali vrátit na správnou cestu. Budete na to potřebovat kolem sebe nové přátele, kterým bude skutečně záležet na vašem osudu a pomohou vám při tomto novém startu.

 

 

ryby

V polovině měsíce vás pořádně smete jedna situace, která vás překvapí nepřipravené. Nebudete vědět, jestli máte opravdu věřit tomu, co se před vámi odehrává, nebo je to jen špatný žert. Bude to o to těžší, že bude do toho zapojen jeden z vašich nejbližších lidí, kterému jste velmi důvěřovali.

Možná je to proto ten správný čas na to, abyste si konečně uklidili ve vztazích a dali hlavně na své svědomí a pocity a ne jen na rady okolí. Ve druhé části února se potrápí vaše paměť. Po dlouhém čase budete muset absolvovat vědomostní zkoušku, která ovlivní pozici ve vašem zaměstnání. S ní se bude spojovat i finanční přilepšení.

 

 

 

 

 

 

(Visited 2 994 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 0