Velký horoskop na září: Otřásat se bude především práce

Září nebude jednoduché, protože vás v práci čeká několik zkoušek. Hrozí vám jedno větší zakopnutí, které budete muset napravovat téměř do konce roku. Proto buďte pozornější a dobře zvažte některé své rozhodnutí. Když se vyhnete tomuto problému, čekají vás už jen příjemné dny.

Beran

V soukromí budete pociťovat určitou míru frustrace. Navzdory velké snaze se zdá, že se vám vztah hroutí a rozbíjí se na malé střepiny. I když si to nechcete přiznat, chyba je skutečně na vaší straně.

Protože před svým partnerem se pouze tváříte, jak si vstupujete do svědomí. Ve skutečnosti své chyby nadále masku a hrajete se, že vůbec neexistují. No pokud se nezměníte, nejen přijdete o novou lásku, ale zároveň nebudete mít dlouho šanci najít si někoho nového.

Proto byste měli veškerou pozornost soustředit na tuto oblast. Nebojte se dělat okázalé gesta a velké činy. Nyní musíte zabrat, aby se nic nepokazilo. V práci dejte na rady starších kolegů, kteří vám chtějí upřímně pomoci a zlepšit vaše výsledky.

Býk

Během září budete řešit zejména finanční otázku. Jeden vlivný člověk nabude dojmu, že se nevěnujete práci tak, jak byste měli. To však není pravda, pouze uvěřil řečem kolegů, kteří vám nepřejí.

Kvůli tomu se na vás nahrne nejen mnoho pracovních povinností, ale hrozí potrestání formou stržení určité částky z platu. Jelikož už máte nějaké plány jako vynaložit tyto prostředky, znamenalo by to pro vás velké problémy.

Proto byste neměli pouze tiše stát a kromě svědomitého pracování řekněte pravdu o tom, jak vznikla tato situace. Nemůžete se nechat utlačovat lidmi, kteří v životě nic nedosáhli a nyní se vám chtějí nesmyslně pomstít.

V rodině dojde k jedné kuriózní situaci, která strhne lavinu nedorozumění. Naštěstí všichni to budete brát s humorem a nevznikne mezi vámi napětí.

Blíženci

Jeden z vašich nepřátel se vás snaží zničit, ale vy mu nedovolte, aby vás položil na kolena. Oplaťte mu to stejně tvrdým způsobem. Dosud jste s ním jednali slušně, ale nemělo to žádný účinek.

Jednou provždy mu naznačte, kde jsou vaše hranice. Nemusíte být věrnými přáteli, ale měli byste se respektovat a nedělat si navzájem špatně. V soukromí bude někdo z vaší rodiny potřebovat vaši podporu.

Buďte mu nasnadě, aby alespoň ve vás našel člověka, kterému může důvěřovat. Mnozí mu totiž podrazili nohy a nyní má pocit, že se nemá na koho spolehnout. Konec měsíce už rezervujte jen sobě.

Potřebujete si trochu odpočinout a zapomenout na shon, který se poslední období točil kolem vás.

Rak

Měli byste se soustředit na jednu důležitou věc, ale vaše myšlenky místo toho neustále utíkají různými směry. Nevíte totiž, co byste od života chtěli. Toužíte po zcela odlišných věcech, co vám komplikuje situaci.

Měli byste si proto vybrat pár dní volna, abyste si trochu uklidili v hlavě. To vám pomůže smířit se i s některými vašimi chybička. Časem jste získali pocit, že jiní nemají takové slabosti, proto se podceňujete.

Pochopte, že nikdo není dokonalý, tak se pro takové zbytečnosti nemusíte trápit. Raději soustřeďte energii na podstatnější věci, které vám pomohou zlepšit si život. Už takovými malými kroky si během září zlepšíte situaci a dostanete se z bludného kruhu.

Lev

Budete mít velkou chuť vybrat se někde na dalekou cestu. Cítíte v žilách, že nutně potřebujete zažít nějaké dobrodružství. Váš život se dostal do stereotypu, což u vás hraničí s velkým nebezpečím.

V takových momentech začínáte dělat nepromyšlené kroky, které vám pouze komplikují život. Nemůžete to nikdy nechat zajít až do takového extrému. Vždy si musíte rezervovat dostatek prostoru na soukromí a nenechávejte se zcela pohltit prací.

Velkou oporou vám bude vaše láska. Jenže tu si musíte dostatečně vážit, abyste o ni nepřišli. Neberte tento vztah jako samozřejmost. I když jste spolu delší období, tak to neznamená úplnou jistotu. Nyní se vám naskytne skvělá příležitost na to, abyste napravili všechny tyto hříchy a začali od nového bodu.

Panna

Vaše angažovanost v lokálních aktivitách je velmi velká. Chcete žít v příjemném prostředí a není vám jedno, co se kolem vás děje. Nyní se však stane věc, která vám to téměř znechutí.

Někdo vás obviní z toho, že to děláte jen pro vlastní užitek a vaše snaha pomoci i jiným není upřímná. Velmi vás to zabolí, protože proti takovým řečem se bojuje jen velmi těžko.

Naštěstí budete mít u sebe člověka, který vás podpoří a nedovolí se vám tak snadno vzdát. Vedle těchto problémech si ani neuvědomíte, jak hladce se vám podaří ukončit v práci jeden důležitý projekt.

Do reality vás vrátí až příslib pěkné prémie, díky které si budete moci splnit jeden z vašich velkých snů. Vůbec neváhejte a investujte peníze do toho, co máte rádi.

váhy

Tento měsíc budete mít rozdělen do dvou hlavních částí. V jedné budete mít mnoho pracovních povinností. V tyto dny ani nebudete vědět, jak rychle přijde večer a už se budete zamýšlet nad všemi úkoly, které musíte splnit během příštího dne.

Naštěstí toto bláznivé období rychle skončí a pak už přijde uvolnění v podobě volna. Dostanete se na nečekanou dovolenou, kterou můžete dostat jako odměnu, výhru nebo dárek.

Velmi vás to potěší, protože právě takové vypnutí budete potřebovat. Najdete si tam nové přátele a mnozí z nich se stanou vašimi důvěrníky, kteří vám časem pomohou řešit několik komplikovaných situací.

štír

Dostanete se do netradiční pozice. Vyzkoušíte si roli detektiva, který bude pátrat po velmi zajímavé věci. Jelikož tím zatím nechcete zatěžovat své okolí a rádi byste to vyřešili ještě předtím, než by se o tom mohlo dozvědět příliš mnoho lidí, pustíte se do pátrání.

Vaše zjištění však nebudou velmi uspokojivé. Oberou vás totiž o nějaké ideály a budete se muset s tím dlouho ztotožňovat. Pak přijde ještě těžší moment, když budete muset před to postavit své blízké.

Ať je situace jakkoli těžká, nenechte lež zvítězit nad pravdou. Když už dojde k odhalení, velmi se vám uleví. Najednou to budete chápat tak, že se z vašeho života odstranil velký problém, který vás už nebude zatěžovat.

střelec

Už delší dobu stavíte do popředí sebe a své zájmy. Zapomínáte na to, že byste se měli přizpůsobit lidem, kteří jsou kolem vás. Nyní však dostanete od života jednu důležitou vyučenou, která vás opět vrátí na zem.

Když se ani po tomto nenaučíte akceptovat jiných lidí, budete to mít v životě velmi těžké. Vedle toho se mohou ukázat malé problémy v lásce. Ty mohou navazovat na to, že nedokážete dělat zmíněné ústupky.

Září nebude vašim měsícem, ale když se bude blížit ke konci, překvapí vás velmi milou nabídkou.

Ta vám dá pořádně zabrat, protože nebudete vědět, zda ji máte přijmout a radikálně změnit svůj život, nebo zůstanete ve svém stereotypu, který vám přináší určité jistoty, na které jste zvyklí.

Kozoroh

Nečekaně se dostanete do role hrdinů. Nebude vám k tomu třeba nic víc, jen abyste v určité situaci zachovali přesně tak, jak vám to káže srdce. Nevšímejte si ostatních a když máte pocit, že nyní je třeba někomu pomoci, tak to udělejte.

Právě díky tomu si vás budou lidé vážit a nepřestanou vás vychvalovat. Trošku se trápíte ve finanční oblasti. Přitom vaše situace by nemusela být tak špatná, ale potřebujete, aby vám někdo poradit.

Zajděte za finančním poradcem, který vás nejlépe seznámí s tím, jaké změny byste měli udělat.

Díky tomu se vám podaří ušetřit pár peněz navíc, které můžete investovat do vylepšení vašeho domova. Udělá vám to velkou radost a ještě více vás to motivuje k dalším změnám.

Vodnář

Dejte si záležet na doléčení jednoho starého zdravotního problému. Děláte si z toho legraci, ale neměli byste tuto situaci podceňovat. Co chvíli by se vám to mohlo vymstít, protože se na to navážou další potíže a pak to bude podstatně těžší.

Spolu s tím se snažte přehodnotit váš životní styl. Zvažte, jaké změny byste měli udělat jako první a co byste neměli zanedbávat. Motivujte na to i své blízké, abyste měli lepší trpělivost setrvat při tom.

Nehledejte výmluvy ještě předtím, než se do toho pustíte. Dělejte to pro sebe a své blízké, kteří se trápí, když nejste stoprocentně fit.

ryby

V práci vám nechybí nadšení, ale to nestačí k perfektním výkonem. Dost často se vám stává, že děláte malé chyby, které pak vyrobí větší problém. Za vším hledejte nedostatek znalostí.

Dosud jste těžili z toho, co jste se naučili v minulosti. Jenže nové trendy přicházejí i ve vaší práci, takže jejich nesmíte zanedbávat. Září proto věnujte zejména vzdělávání.

Velmi vám to pomůže a ochrání vás to předtím, abyste dostali kvůli takové podstatné věci výpověď. Rodina půjde v tyto dny mírně do pozadí. Přesto vytvoří pocit, že jsou vám vždy nasnadě a když to budete potřebovat, tak ihned přijdou a pomohou vám.

 

(Visited 23 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 14