Velký HOROSKOP na ÚNOR: Přichází období změn

V únoru přichází náročné období. Budete se muset přizpůsobit několika změnám. Ničeho se nelekněte a pusťte se do všeho s vervou. Lépe je pohnout se vpřed jako stagnovat na jednom místě.

Beran

Vaše změny se budou týkat soukromého života. Už od začátku měsíce budete v břiše pociťovat létající motýli a potkáte člověka, který ve vás probudí romantické city. Dávejte si však pozor, protože ne vždy to musí být ten pravý.

Může se stát, že jste natrefili na dalšího falešníka, který vás chce jen využít. Nebude pro vás jednoduché rozeznat rozhodující detaily v jeho chování, poproste proto dobrých přátel, aby to posoudili za vás.

Dávejte si pozor na finanční transakce. Hrozí vám riziko omylu, který vás může obrat o větší obnos peněz. V polovině února potkáte jednoho dávného přítele.

Navázat na starý vztah nebude pro vás žádným problémem. Společně podniknete důležité dobrodružství, které vás motivuje k většímu odhodlání více se odvázat a být přirozenějším.

Býk

Budou se na vás spoléhat všichni kolegové. Vaše rozhodnutí budou mít tento měsíc cenu zlata. Vždy se vám jakoby zázrakem podaří najít to správné řešení, které rozuzlí i náročné problémy. Stačí vám k tomu velmi málo.

Poslouchejte svou intuici a ta vás navede k správným verdiktem. V soukromí se budete zabývat hledáním něčeho, co vám velmi chybí. Problémem je, že to přesně nevíte určit a veškerý čas strávený nad touto věcí se bude zdát jako zbytečný.

Až začátek března přinese rozuzlení, které překvapí i vás. Musíte se postavit tváří tvář situaci, kterou si už dlouhodobě nechcete připustit. Nebude se vám to přijímat jednoduše, ale pokud se nepřekonáte a neuděláte tento důležitý krok, bude vás to strašit až do konce roku.

Blíženci

Velmi vás zaskočí váš milostný život. Dostanete se do přílišného pokušení, kterému nebudete vědět odolat. Pouze pár Blížencem se pak podaří utajit toto zakopnutí. Ostatní se musí připravit na nepříjemný střet s realitou, který bude spojen s velkými scénami.

Nejlépe uděláte, když se nebudete k ničemu vyjadřovat a přijmete věci tak, jak se stanou. I kdyby se vám to v daný moment zdálo jako tragédie, nakonec to nebude tak špatné. Budete však potřebovat delší období na to, abyste z toho otřásly a opět se postavili na nohy.

Zapracujte na své kondici. Vaše imunita potřebuje velkou podporu, jinak se dostanete do sérií nepříjemných infekcí, které vám uberou hodně sil. Dívejte se navzdory problémům na svět s úsměvem, abyste nedali svým protivníkem do rukou silnou zbraň.

Rak

Objevíte v sobě umělecké sklony. Pustíte se do nějaké tvůrčí činnosti, která vám přinese vytoužené uklidnění. Dosud jste se nevěděli na nic soustředit a ať jste dělali cokoliv, pociťovali jste nějaké napětí.

Nyní konečně přijde vytoužený relax, který vám pomůže oprostit se od několika vašich obtíží. Když se na ně pak podíváte takto s odstupem, podaří se vám najít na ně vhodné řešení.

Připravte se na to, že vaše rozhodnutí nebudou každému po vůli. Přesto se nevzdávejte a trvejte na vašem názoru. Musíte se konečně pohnout z tohoto začarovaného kruhu, který vám odebírá energii.

Podaří se vám vyřešit i jeden starý spor, který vás značně zatěžoval. Smíření bylo mnohem jednodušší, než jste se předtím obávali.

Lev

Ze všeho nejvíc se soustřeďte na svou intuici. Dostanete se před několik důležitých rozhodnutí, které jinak nebudete vědět vyřešit. Musíte být odvážnější a věřit si ve svých rozhodnutích. Jindy máte vše pevně v rukou a jste to vy, kdo tomu všemu velí.

Jenže za poslední období jste udělali pár chybných kroků, které vás obrali o sebedůvěru. Stačí však jeden správný krok a pak se již dostanete do starých kolejí. V soukromí se nezachováte správně k jednomu vašemu blízkému.

Toho to velmi zabolí a hrozí, že kvůli tomu přestal spolu na delší dobu komunikovat. Pokořte svou hrdost a jděte se omluvit dříve, než to přeroste do zbytečného konfliktu.

Panna

Konečně se přestanete strachovat o budoucnost. Zbytečně lpíte na věcech, na které momentálně nemáte žádnou dosah. Zaměřte se raději na přítomnost, jinak vám utečou všechny důležité momenty, které se právě kolem vás dějí. V práci na vás udělá jeden kolega nepříjemný podraz.

On to tak nemyslel, ale věci nakonec dopadly jinak než předpokládal. Nyní však nechce probrat na sebe odpovědnost a zůstanete v tom namočení sami. Bude vám chvilku trvat, pokud odhalíte skutečného viníka.

No pak už bude pozdě, takže už jen s pokorou přijmete trest a ponaučení, že příště se musíte více spoléhat na sebe a být vůči lidem obezřetnější.

váhy

Přichází skvělé období na změnu zaměstnání. Dokonce můžete udělat i odvážnější kroky, které vám nastartují zcela novou kariéru. Měli byste se však přestat bát, protože se jinak do toho nepustíte. Změnu proveďte iv soukromém životě.

Pokud máte pocit, že jste v neperspektivních vztahu, tak ho raději co nejdříve ukončete. V únoru bude kolem vás panovat romantická atmosféra, která vám pomůže navázat nový vztah.

Nebude to láska na první pohled, ale o to intenzivněji bude pak vaše další soužití. Za velmi krátký čas si perfektně porozumíte a může se stát, že vaše romance povede k překvapivě rychlému sňatku.

štír

Únor bude ve vašem případě přát zejména dlouhodobým vztahům. Máte velkou šanci na početí společného potomka nebo se rozhodnete pro nějaký velmi důležitý krok. Buďte však obezřetní, protože vás potká jedna velmi náročná zkouška.

Ta pořádně prověří vaši lásku a odhalí vám, jak vám na tom druhém skutečně záleží. Na konci měsíce se vám podaří získat malé finanční přilepšení. No k penězům se nedostanete jen tak zadarmo.

Musíte si to poctivě odpracoval, o to lepší pocit budete mít z toho, co si za ně pak koupíte. Investujte tyto úspory rozumně, abyste z nich měli v budoucnu užitek.

 

(Visited 56 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 40