Velký horoskop na srpen: Poslouchejte své srdce

Poslední prázdninový měsíc se bude nést ve znamení éterických věcí. Zapomeňte na svou praktickou stránku a nechte promluvit své srdce. Poslouchejte volání osudu, sledujte tajné znamení, abyste dokázali dělat správná rozhodnutí.

Beran

Těšit se mohou zejména lidé, kteří se živí povoláním, ve kterém je nutné zvládnout dobrou komunikaci. V následujících týdnech se jim podaří snadno přesvědčit ostatní, aby přijali jejich názory.

Zároveň se snažte být vnímaví. Měli byste více poslouchat jiné lidi, abyste mohli inspirovat i ve svém životě. Ukázat svou otevřenou a upřímnou stránku, která jim pomůže s výběrem vhodných rad a rozhodnutí.

Přehodnoťte své morální hodnoty. Někdy zbytečně lpíte na zvycích, které vás omezují. Namísto toho otevřete svou mysl a přijměte i nové pohledy na svět. Alespoň částečně se angažujte v charitě. Když nemáte takovou možnost, tak pomůžete finančním darem.

Býk

Na začátku srpna budete mít energie na rozdávání. To vám pomůže dohnat resty, které vznikly z vaší přehnaně letní nálady. Přestože kolem vás panuje uvolněná atmosféra, neměli byste zanedbávat své povinnosti. Podzim pro vás připraví jednu důležitou zkoušku.

Na její překonání potřebujete i pomoc své kolegy, tak nyní nezkoušejte jejich trpělivost a neodkloňte si je od sebe. Pokud chcete cestovat, učiňte tak v polovině měsíce.

Tehdy přichází ideální období na poznávání nových lidí. Jeden z vašich přátel stále nesplnil důležitou prosbu, kterou jste na něj měli. Urgujte ho, protože to už budete co chvíli nutně potřebovat. Vždy jste se k němu chovali férově, tak je nyní řada i na něm a jeho vstřícnosti.

Blíženci

Srpen bude pro vás měsícem nových začátků. Berte to jako velkou šanci na to, abyste si uspořádali některé problematické části vašeho života. Budete muset sáhnout do hloubky svého srdce a před několika přáteli byste měli vytáhnout upřímnost.

Nesmíte už dál lhát je, ale ani sebe. Velmi se vám uleví, díky čemuž objevíte své nové Já. Věnujte se věcem, které vám pomohou pookřát na duchu. Vzdělávejte se, čtěte a poznávejte nové lidi.

Nemůžete se spoléhat na stereotyp kolem vás, který vám už nic nedává. Musíte najít jiné podněty, které vás povzbudí ke změnám vlijí vám do žil nový entuziasmus. Některé věci přijdou neplánovaně, ale o to víc vás potěší.

Rak

Příchozí měsíce budou velmi dobré po finanční stránce. Snadno se dostanete k většímu obnosu peněz, který vám pomůže překonat malou krizi, kterou jste měli na začátku tohoto roku.

Věci se dostanou pod kontrolu a vy si můžete vydechnout. Přestanete se stresovat záležitostmi, které vás pronásledují poslední týdny. Díky přátelům najdete nečekané řešení, které potěší všechny vaše blízké. Nesmíte se nechat vykolejit řečmi nepřející.

Zaměřte se na to, co vás skutečně baví a může vám to přinést více pozitiv, jak byste očekávali. Buďte smělí a realizujte se v tom směru, který se vám nejvíce líbí. Nesmíte brát ohled pouze na jiných, nyní berte v úvahu, co to přinese vám.

Lev

Vzbudí se ve vás vaše dětská stránka. To malé dítě dlouho dřímalo a nyní chce stihnout vše, co zameškali. Někdy budete mít více energie, než kdyby jste vypili několik káv.

Za všechno mohou skvělé plány, které jste si vymysleli na nejbližší týdny. Vhodně propojte vaši práci se soukromím, abyste si konečně začali plnit své sny. Na cestování nebudete mít velké štěstí, mohou vám dokonce padnout dovolenkové plány, které budete muset přesunout na září.

No místo toho potkáte mnoho zajímavých lidí, kteří vás obohatí a dají vám řadu podnětů k přemýšlení o svém životě. Když se rozhodnete pro nějaké změny, proveďte je v polovině srpna. Tehdy máte nejlepší možnost jejich uplatnění.

Panna

Velmi dobře víte, že ne všechny věci, které děláte, jsou i správné. Rádi se stavíte do pozice samaritánů, kteří musí obětovat své štěstí ve prospěch ostatních. No často to děláte i v momentě, kdy to není vůbec potřeba.

V srpnu se více zaměřte na svůj život. Máte dost věcí, které byste chtěli napravit k lepšímu. Zajímejte se jen o to, co vám přinese prospěch. To ostatní si vyhoďte z hlavy a nezatěžujte se tím.

Uvidíte, jaký je najednou život krásný a co pěkné vám přinese. Zejména konec měsíce bude pro vás fantastický. Dozvíte se hodně vzrušujících novinek, které budou odměnou za měsíce dřiny, které jste měli za sebou.

Vedle toho si však dávejte pozor na člověka narozeného ve znamení Vodnář, který si chce neférově odtrhnout kousek vaší slávy.

váhy

Tento měsíc bude pro vás trochu zvláštní. Obvykle dokážete všechny situace zvládnout s klidem i když vámi lomcují emoce, nedáváte to znát před ostatními lidmi.

Nyní se vám sice bude velmi dařit, ale ve vás bude narůstat negativní energie. Z části za to může vyčerpání, ale i jeden člověk, který vás obírá o dobrou náladu svými zbytečnými otázkami. Kvůli tomu poměrně často vybuchnete a budete jednat nepřiměřeně agresivní.

Snažte se držet od lidí, abyste je nepříjemně nezaskočili touto vaší stinnou stránkou. Kariéra bude na jasném vzestupu.

Přilepšíte si díky několika zajímavým nabídkám, ale zároveň dostanete i možnost na povýšení. Nadřízení nechtějí přijít o vaše služby, tak budou o vás o to víc bojovat.

štír

Více než zdravý úsudek bude nad vámi vítězit emocionální stránka. Je proto otázkou, jak chcete směřovat váš budoucí osud. Pokud chcete být spontánní a netoužíte nic plánovat, tak nyní se nechte vést vašimi dojmy.

Dělejte rozhodnutí přesně tak, jaký pocit vám to bude přinášet. No pokud chcete mít věci pod kontrolou, držte se v ústraní. August seběhne velmi rychle a váš střízlivý úsudek bude v obvyklé formě.

Jeden z vašich kolegů se splete v tom, kdo je váš nadřízený. Začne vám příliš rozkazovat, což značně podkopává váš vztah.

Nebojujte s tím a hned když vám to bude nepříjemné, tak mu to jasně řekněte. Potřebujete si uchovat energii na důležitější věci a nebudete ji utrácet na něco, co není vaší povinností.

střelec

Začátek srpna vás zasáhne v líném období. Nic se vám nebude chtít, protože jste veškerou energii utratili na plánování a snění. Nyní je však čas vrátit se nohama na zem.

Máte velké odhodlání, ale pokud do toho nezapojíte i střízlivý úsudek, mohlo by to dopadnout velmi špatně. Poraďte se s důvěrným přítelem, který by vám měl odsouhlasit většinu velkých rozhodnutí.

Ve vypjatých situacích nepodléhejte panice. Chovejte se rozumně a buďte to právě vy, kdo bude uklidňovat jiných lidí. Nemáte se na koho spolehnout, tak stáhněte odpovědnost na svá bedra. Jste dostatečně šikovní na to, abyste to dokázali.

Kozoroh

Nezáleží na tom, jaký krok uděláte v oblasti vztahů, i tak to budete nakonec litovat. Jste smutní z toho, jak se celá situace vyvinula. Jenže dosud jste neudělali nic, co by mohlo vaši lásku zachránit.

Už pozdě vymýšlíte plány, které by to měli vše napravit. Smiřte se s tím, že byste to měli pustit z hlavy a zaměřte se raději na nové začátky, které přináší blížící se podzim.

Užijte si raději chvilky s přáteli. Máte šanci poznat mnoho nových lidí, kteří vám vyplní prázdné místo v srdci. Neukazujte nepřítelem, že jste byli chvilku na kolenou, protože to využijí proti vám. Usmějte se a dokažte jim, že vás nepoloží ani takové problémy.

Vodnář

Z profesionální stránky se vám bude dařit, horší to bude v oblasti vztahů. Jedno z vašich přátelství skončí velmi nehezkým způsobem. Zklamání přijde z vaší strany, kvůli čemuž nadobro ztratíte důvěru tohoto člověka.

I když se budete velmi snažit, už se vám nepodaří dostat do jeho přízně. Tak trpkou školu života jste nedostali už po velmi dlouhou dobu. Udělejte vše proto, aby se to už nikdy neopakovalo.

Začínáte plánovat podzimní výlety, které vám mají pomoci zapomenout na některé vaše starosti. Zůstaňte takto pozitivně naladěni, abyste nedostali do vaší tradiční melancholické nálady. Už v srpnu si dejte dostatečně mnoho důvodů k tomu, aby byly následující měsíc pro vás těmi nejlepšími.

ryby

Sníte ve velkém, ale finanční situace vás rychle dostane zpět do reality. Nechce se vám věřit, jak rychle našli poslední výplaty své místo. Nečekané výdaje vás přinutí k tomu, abyste konečně začali uvažovat o změně zaměstnání.

Na svém aktuálním působišti nevyděláváte hodně a váš nadřízený si necení, jaký výkon odvádíte pro firmu. Pokud to nepochopí ani navzdory vašim prosbám, neztrácejte čas.

Raději si najděte místo, kde pochopí vaše kvality a patřičně to ohodnotí. Buďte odvážnější a nebojte se začít znovu. Je to lepší než kdyby jste se měli trápit někde, kde vás to nebaví a pouze vás to obírá o energii.

 

(Visited 25 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 12