Velký horoskop na ŘÍJEN: Koho čeká harmonie a štěstí?

Dosavadní týdny byly pro nás velmi náročné. Probudili v nás dobrou stránku, díky které jsme ochotně pomáhali jiným lidem. No to nás stálo ztrátu soukromí, kvůli čemuž jsme zůstali nervózní a nepříjemní. Nyní přijde čas na uklidnění, které věnujme hledání harmonie.

Beran

Jste spokojeni s tím, co jste dosáhli. Dlouho jste chtěli dosáhnout pocit nezávislosti, který jste nyní dostali jen díky rozhodnutí vašeho nadřízeného. Ten pochopil, že vás nemůže svazovat tolika povinnostmi.

Namísto toho potřebujete volnost, která podporuje vaši výkonnost a kreativitu. Dávejte si pozor, kolegové vám to budou závidět. Nevidí to, že ve skutečnosti děláte mnohem víc než oni.

Jim vadí, že vám šéf tolik nerozkazuje a nemáte ho stále za patami. Střed října přinese jedno překvapení od přátel. Ti si všimli, že se netradičně uzavíráte do sebe a práce vás naplno pohltila.

Proto přichystali tajný plán, díky kterému vás dostanou ven a trošku si společně vyrazíte z kopýtka.

Býk

Během října se budete věnovat zejména svému citovému životu. Máte pocit, že si vás přestal partner vážit. Párkrát jste mu oznámili, že vás mrzí jeho chování. Přesto si nevstoupil do svědomí a komplimenty rozdává spíše cizím než vám.

Všechno to vyústí až do krize, která se povleče do konce roku. Tento čas proto budete chtít věnovat pouze sobě. Chcete mu dát pocítit, o co by mohl přijít. Staráte se o své zdraví, zevnějšek a hezky se oblékáte.

To v něm navíc vzbuzuje podezření, že ho s někým podvádíte. Až tento moment ho přiměje k tomu, aby si konečně vstoupil do svědomí. Využijte všechny své ženské zbraně, které vám pomohou opět si získat partnerovu pozornost.

Blíženci

Pošlete diktátora, který se skrývá hluboko uvnitř vás, někde na dovolenou. Potřebujte ukázat svou milejší stránku, abyste tak na svou stranu získali více lidí.

Budete potřebovat každý jejich hlas na to, aby se vám podařilo prosadit váš návrh. Když to dotáhnete do úspěšného konce, probudí to ve vás hravou náladu. Tehdy bude chtít být každý vaším kamarádem a vy si užijete i stinnou stránku úspěchu.

Budete mít co dělat, abyste od sebe odehnali všech falešníka. Konec října vám potom přinese šanci na vydechnutí, díky kterému si uvědomíte pár důležitých věcí ve vašem životě. N

a povrch vyplave váš největší letní problém, který dosud ležel v pozadí nedotčený. Nechce se vám jím zabývat, ale nyní už nemáte jinou šanci.

Rak

Čekejte sérii návštěv. Někdy ani nebudete mít šanci vydechnout si a už budete mít za patami dalšího člověka, který vás bude chtít podívat.

I když se z jejich přítomnosti jindy těšíte, tentokrát vás tito lidé obírají o energii. Sami máte co dělat, abyste ustáli všechny vaše pracovní povinnosti. Přesto vám nedají vůbec vydechnout a nosí vám jednu šokující novinku za druhou.

Občas se v životě spojí řada takových bizarností, které vytvářejí takové bláznivé týdny.

Nakonec budete velmi rádi, když už říjen skončí a vy se budete moci svobodněji nadechnout. Pak vás už čekají samé příjemnosti av tomto znění se to ponese až do začátku příštího roku.

Lev

Vypadá to, že se proti vám spojil celý vesmír. Naoko vám nic nevychází podle představ a na poslední chvíli musíte měnit jeden plán za druhým. Ve skutečnosti se dějí všechny věci přesně tak, jak mají.

Sled těchto událostí vám pomůže nastartovat vaše plány do budoucna a některé nepříznivé situace vám pouze ukazují, na co byste se měli zaměřit.

Po tolika vzrušujících událostech vám padne vhod, když si alespoň na chvíli vyložíte nohy av klidu vychutnáte pohár vína.

Na konci měsíce za vámi začnou přicházet lidé, kteří budou potřebovat vaši pomoc. Ani jednoho z nich neodmítejte, protože nikdy nevíte, jestli i vy nebudete potřebovat něco podobného od nich.

Panna

Nejste kamarádi s dochvilností, co vám tento měsíc způsobí velké problémy. Budete vůči tomu bojovat už od začátku října. Kde se pohnete, tam budete opozdí.

A jelikož se vám to stane párkrát při stejném člověku, dostanete se s ním kvůli tomu do konfliktu. Zachraňte to aspoň tím, že se nebudete hrát na nevinného člověka. Uznejte své chyby a snažte se je odstranit.

Tato osoba vás bude potají z pozadí kontrolovat. Když se vám nepodaří splnit vaše plány, velmi rychle vás na to upozorní a připomene vám to.

Dávejte si pozor na vaši posedlost některými věcmi. V některých momentech je to už nepříjemné a na ostatních kvůli tomu vyvíjíte přílišný tlak.

váhy

Málokdo bude mít tak šťastný říjen jako Váhy. Zejména ti lidé, kteří se narodili přímo v tomto měsíci, se mohou těšit na pár skvělých týdnů. Dejte si záležet na tom, abyste si splnili co nejvíce snů.

Nikde nespěchejte a užívejte si každý jeden den. Pokud je to možné, naplánujte si i krátkou dovolenou, během které navštívíte své známé. Konec měsíce využijte na to, že odstartujete nějaký nový projekt.

Může to být něco v práci, ale iv soukromí. Dbejte však na to, aby vás to skutečně zajímalo, protože jen díky tomu odvedete maximální úsilí a nebude vám to způsobovat žádné potíže.

štír

Konečně vás začne bavit práce. Poslední měsíce byly pro vás utrpením. Vše vám šlo příliš dlouho a nevěděli jste, zda byste raději neměli skončit. Jenže nakonec jste zůstali a tvrdě bojovali, co vám přineslo kýžené ovoce. Velkou zásluhu na tom má i nový kolega.

Ten přinesl potřebné oživení a protože jste si sedli i po lidské stránce, robota vám jde podstatně jednodušší. V soukromí se nedejte odradit radami své blízké, kteří vás poučují o špatné perspektivě vašeho vztahu.

Když se oba milujete, tak jen stačí zabojovat, neustále si projevovat lásku a to vás přenese přes jakoukoliv krizi. Buďte empatičtější a vše se vyřeší bez větších problémů.

střelec

Začnou vás bavit úplně obyčejné věci. Objevíte jejich kouzlo a pochopíte, že právě z těchto detailů se skládá šťastný život. V tomto naladěni odmítnete i jednu lukrativní pracovní nabídku.

I když zní velmi lákavě, sebrala by vám velkou část soukromí. A to má pro vás větší cenu než tisíce na bankovním kontě. Říjen vám přinese nové začátky.

Ty vám dají naději na to, že se mohou napravit některé staré křivdy. Popřemýšlejte o tom, zda jste někoho v minulosti neurazili nebo mu neblížili.

Pokud jste někoho takového našli, zajděte za ním a promluvte si o tom. Kráčejte dále s čistým štítem, abyste už nemuseli se strachem ohlížet přes rameno, jestli tam neobjevíte tohoto člověka.

Kozoroh

Potrpíte si na tom, abyste na veřejnosti o sobě vytvořili velmi dobrý obraz. Ve skutečnosti však jde pouze o iluzi, protože ve vaší domácnosti vládne jeden velký chaos. Nemůžete bojovat s něčím, co je pro vás přirozené.

Pokud jste uvolněný typ, který miluje zábavu a nechce se vázat nějakými pravidly, tak se nehrajte na světce, který si potrpí na detailech. Ubližujete tím zejména sami sobě a ve skutečnosti to nemá žádný význam.

Ve druhé polovině vás osloví jeden člověk, kterému bude velmi záležet na vašem názoru. Jistě ho neodbijte nepříjemnou odpovědí, protože byste mu mohli zhroutit jeho svět. Buďte vstřícnější a získejte i přízeň jeho blízkých.

Vodnář

Celé léto jste zanedbávali zdraví a teď jste se dozvěděli nepříjemnou zprávu. Kvůli vaší lhostejnosti si budete muset dát delší pauzu, která vás vyřadí z dosavadního pracovního tempa.

Bude to pro vás šok, protože na něco takového jste nebyli nikdy zvyklí. Najednou musíte být jen sami se sebou a celé dny se vám budou prohánět hlavou různé myšlenky.

Přestaňte jejich odmítat, protože jednou si vás i tak najdou. Místo toho využijte toto nicnedělání na úklid si ve svém nitru. Poslouchejte to, co vám říká srdce a neřiďte se už jen na základě vaší prohnanosti.

Změňte vaše vystupování, abyste nepůsobily arogantně a nepřišli i o posledních přátel.

ryby

Násilím si chcete udržovat od jedné osoby odstup, ale moc se vám to nedaří. Berte to už jako znamení osudu, že vaše životy musí být propojeny. Zkuste se na ni dívat jiným pohledem.

Zahoďte vaši předpojaté optiku a raději začněte úplně od začátku. Lze v něm konečně najdete člověka, kterému můžete důvěřovat a který pozitivně ovlivní váš život.

Do konce roku máte ještě velké plány. Jenže měli byste se smířit s tím, že se vám nepodaří vše dotáhnout do úspěšného konce. Nabraly jste si toho na ramena velmi mnoho, co se najednou odrazilo i na vaší výkonnosti. Raději se věnujte jen pár věcem, které ale dovedete k dokonalosti.

 

(Visited 30 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 13