Velký HOROSKOP na prosinec: Pro některé znamení bude jako z pohádky

Poslední měsíc v roce se často nese v částečně napjaté atmosféře. Mohou za to několik povinnosti, které musíme stihnout do konce prosince a také příprava na svátky. Tentokrát to však bude jiné a vy se můžete těšit na dny, které budou vypadat jako vystřižené z pohádky. To vás nabije novou energií, která vám pomůže překonat i některé malé starosti.

Beran

Zaměřte se hlavně na práci. V ní se vám bude mimořádně dařit a byla by škoda, kdybyste tento úspěch zahodili za hlavu jen kvůli zimnímu lenošení.

Raději ještě teď pracujte kolik se dá, abyste získali sympatie u vašich nadřízených. To vám v příštím roce pomůže při získávání lepší pozice a nových kontaktů.

Otevřou se vám skvělé možnosti, které vám později nabídnou i vytouženou změnu v zaměstnání. Konečně dostanete větší slovo a budete moci rozhodovat o několika důležitých věcech.

V lásce se dostáváte do stabilního období. Partner bude chápat vaše pracovní nasazení, tak nebude docházet ke zbytečným sporům. Nezapomeňte však na pauzu během konci roku svátků, abyste dokázali aspoň trochu vypnout a načerpat novou sílu.

Býk

Váš nejlepší přítel bude vaší největší oporou, ale zároveň i velkou slabinou. Někdo se vás pokusí kvůli němu vydírat. Velmi dobře chápe, že je vaší slabostí a dokázali byste za něj opravdu hodně obětovat. Nebude vám to po vůli, ale musíte se tomu přizpůsobit.

V minulosti vám tento člověk velmi pomohl a když se dozví, co jste pro něj udělali, ještě více stoupnete v jeho očích. V prosinci zapomeňte na plány. Ať si promyslíte cokoliv, nepodaří se vám to zrealizovat.

Proto byste se neměli zbytečně trápit a raději nechte vše kolem vás jen tak volně plynout. Díky tomu zažijete pár překvapení, které vám dodají dobrou atmosféru i do svátečních dní.

Blíženci

Od začátku prosince vás bude strašit konflikt s jedním starým přítelem, který začal již v listopadu. Mnoho věcí zůstane mezi vámi nevysvětlených a kvůli tomu si nebudete vědět ani přijít na jméno.

Toto vše odstartuje emocionální náročný závěr roku. Z každé strany se to bude na vás hrnout a vy nebudete vědět, jak se správně zachovat. Protože když polevíte jedné straně, obviní vás druhá, takže ze všeho vyjdete jako největší viník.

Vánoce pořádně zatíží váš rozpočet. Původně jste si nemysleli, že utratíte až tolik peněz a navíc vám nevyjdou ani plány, podle kterých jste měli dostat nějaké prémie nebo dary.

Měli byste se chovat rozumněji, více šetřit a dát si do příštího roku závazek, že od nynějška budete kupovat jen nutné věci.

Rak

Už příliš dlouho vyčkávat na ten správný moment. Myslíte si, že najednou přijde nějaké osvícení, které vám ukáže, co byste měli udělat. Tak to však nefunguje. Vy sami se musíte rozhodnout, kdy zaberete na sto deset procent, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Tak nečekejte na zázrak, abyste nepřišli o všechny skvělé příležitosti. Ke konci roku dostanete jednu šanci zrealizovat si svůj dávný sen. Může se týkat práce, ale i soukromí.

To vám nakonec pomůže změnit pohled na uplynulé měsíce. Zažili jste během nich několik trápení, které ve vás zanechali rozpačitý dojem.

No po čase na takové věci zapomenete a budete se soustředit jen na to hezké, co se tehdy odehrálo. Berte některé tyto situace jako výstrahu, abyste se nevraceli do nesprávných kolejí.

Lev

Připravte se na měsíc plný zábavy. Od začátku se vám začne hrnout jedna pozvánka za druhou. Budete mít problém jak to všechno sladit, abyste nikoho neurazili a zároveň nešli až na dno svých sil.

Vedle takových oslavách nezapomínejte ani na své povinnosti. Hrozí vám, že zanedbáte jednu důležitou věc, za co byste mohli zaplatit příliš vysokou cenu. Proto byste si měli vše ověřovat, dělat dvojnásobnou kontrolu a nic nepodceňujte.

Zajímavé věci se budou dít ve vztazích. Je více než jisté, že potkáte někoho zajímavého, kdo převrátí na ruby ​​celý váš život.

A pokud už někoho takového máte po svém boku, tak byste měli očekávat velkou novinku v podobě těhotenství, zásnub nebo svatby. Trošku vás tyto věci zaskočí, ale nakonec přinesou jen příjemné starosti.

Panna

Dobře si projděte seznam dárků, které máte ještě koupit. V posledních týdnech kolem vás vládne velký chaos a to způsobuje mnoho nedorozumění. Pokud nechcete, aby to všechno vyvrcholilo během vánočních svátků, buďte aspoň trošku důslednější.

Protože jinak vám hrozí zbytečné rodinné spory, které mohou prohloubit krizi ve vašem vztahu. Nesmíte se tak snadno poddávat a předem brát tento boj za prohraný.

Máte přece mnoho příležitostí na napravení těchto věcí, abyste přežili konec roku v harmonické atmosféře. Naplánujte si i pár rodinných návštěv, které vám nejen pomohou utužit vztahy, ale navíc tak doběhnete resty z celého roku.

váhy

Čeká vás velmi milé a šťastné období. Poznáte spoustu nových lidí a mnozí z nich se stanou vašimi dobrými přáteli. Takové setkání vás nabijí novou energií, některým Váhám pomohou také při důležitém rozhodování, jak by měl vypadat jejich další život.

Mají pocit, že přišel čas na změnu, ale bojí se udělat rozhodující krok. Když uvidí inspiraci v jejich nových známých, spíše najdou potřebné odhodlání. Ke konci roku se už soustředíte na svou domácnost a blízkých.

Budete mít chuť udělat pár překvapení, které vám zkrášlí tyto dny. Část z nich si nechte na Vánoce, ale některé můžete vytáhnout i trošku později.

Právě díky tomu nepřijdete o ten důležitý jiskřivý moment, který bude pro vaše blízké znamenat velmi mnoho.

štír

Velmi rychle se dokážete nadchnout pro věc, která se vám zlíbí. Někdy to však hraničí až s posedlostí. Ponoříte se do svého světa a nevnímáte, co se děje kolem vás.

Přesně to se stane i v těchto dnech, kdy budete jednomu problému přikládat více důležitosti, jak je to nutné. Namísto toho byste se měli raději soustředit na své blízké, kterých už delší dobu zanedbáváte.

Kvůli tomu vám hrozí, že se o vás přestanou zajímat a otočí se vám zády. Tehdy se vám bude už jen velmi těžko řešit něco, co jste tak pokazili. Zkuste raději místo toho soustředit pozornost na soutěžení s vašimi kolegy.

To vám přinese více užitku a dostanete se do výhody, že můžete neustále sledovat svou konkurenci.

střelec

Zatímco jiným lidem na konci roku peníze odcházejí, u vás to bude opačný případ. Podaří se vám našetřit větší obnos, který se rozhodnete investovat do sebe samých.

Po celém roce si zasloužíte takovou odměnu, tak nemůžete váhat a dopřejte si něco příjemné, čímž se rozmazlíte. Nejvíce by vám teď pomohl relaxační pobyt, na kterém byste načerpali novou sílu.

Listopad byl velmi únavný po fyzické, ale i psychické stránce. Potřebujete si v hlavě trošku uklidit myšlenky, protože kvůli vaší ukvapenosti nebyly některé vaše rozhodnutí právě nejšťastnější.

Nyní se vám zdá, že jste to uhráli podle vlastních plánů. Brzy vás to však nemile překvapí a zúčtuje vám to všechno, co jste předtím podcenili.

Kozoroh

Nemusíte se o nic starat, vše kolem vás se vyřeší samy. Bude to velmi příjemný pocit, když můžete všechny problémy hodit za hlavu a jen klidně sledovat, jak se to všechno napraví.

Nesmíte se však nechat příliš uklidnit touto situací. Mějte na paměti, že někdo z vašeho okolí vám až tak moc nepřeje. Proto by se mohlo stát, že vám nečekaně a zákeřně přeruší tuto idylku.

V práci byste si měli pojistit svou pozici pár věcmi, které provedete navíc. Dotahují se na vás vaši konkurenti, takže už nemůžete jít jen na půl plynu. Přesto se nebojte projevit svůj názor.

Když se váš nadřízený mýlí, řekněte mu to. Přidání se k zbytečnému pochlebování vám v ničem nepomůže, raději se pokuste napravit celou situaci.

Vodnář

Neubráníte se tomu, abyste začali rekapitulovat celý uplynulý rok. To vás dostane do melancholické nálady, protože některé vzpomínky jsou pro vás trošku bolestivé.

Naštěstí v polovině měsíce nastane velká změna, za kterou se můžete poděkovat nové osobě, kterou potkáte. Z milého romantického jiskření bude nakonec velká láska, která výrazně poznamená i úvod příštího roku.

Nedovolte nikomu, aby vám pokazil toto šťastné období. Nepřenášejte na sebe problémy jiných, soustřeďte se raději jen na své štěstí.

Někdy můžete být také takovými sobci. Zasloužíte si více pěkných zážitků, ale musíte se o to přičinit i vy sami.

ryby

Zoufale potřebujete více svobody. Příliš vás svazují v práci, ale i lidé v soukromí. Zda je to šéf, partner, děti nebo vaši blízcí, nenechte se tak omezovat.

Musíte si vybojovat více prostoru pro sebe, abyste tak mohli věnovat svým koníčkům. Během většiny tohoto roku jste nedokázali ani na chvilku vypnout. Byli jste neustále v jednom kolotoči a věnovali jste se buď práci, nebo vám veškerý čas vzala rodina.

Nejste však stroj a takové tempo již dlouho nevydržíte. Začínají se vám ozývat i první zdravotní problémy, které již nelze ignorovat. Buďte proto důslednější i ve své životosprávě.

Dejte si pár novoročních závazků, které vám pomohou dostat život do klidnějších kolejí a zařídit si ho i podle vašich představ.

 

 

(Visited 23 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 8