Velký HOROSKOP na leden: Některé znamení čekají osudové změny

Nový rok odstartuje v pozitivním naladění. Po pracovním útlumu chytí mnoho lidí nový dech, díky čemuž se posílí zejména kreativní stránka.

Beran

Na začátku ledna budete mít těžký rozběh. Na rozdíl od ostatních se nebudete umět zbavit sváteční atmosféry, takže práce vám nepůjde tak, jak byste chtěli.

Pak se však rozjedete a najednou bude vycházet vše nad vaše očekávání. Dostanete dokonce několik nabídek na cestování. Podaří se vám navštívit jednu zemi, kterou jste dosud neviděli.

Tento rok se vám budou celkově hrnout zajímavé dovolenkové příležitosti. Ani jednu z nich neodmítejte, protože takto skvělé období už nemusí přijít. Vyhýbejte se konfliktům.

Vaše prudká povaha by se vám nyní nemusela vyplatit. Zejména pokud narazíte na člověka stejného naladění, může to skončit ve váš neprospěch. Dělejte si raději přátel a vyhýbejte se negativní energii.

Býk

Přichází čas na expandování. Vyberte si jednu oblast, ve které byste chtěli udělat velké změny. Zaměřte na to všechnu svou energii. Dosáhnete velký úspěch, ale jistě to nebude zdarma.

Najděte si nové hobby, to by vám mělo nejen pomoci ulehčit se od stresu a všech starostí, ale zároveň si tak i posílíte svůj intelekt. Rýsuje se vám jedna zajímavá šance na nový vztah. Ten však nenavážete s vrstevníky a ani s nikým známým.

Bude to pro vás nová zkušenost, která vás posune opět dál. U některých se to může rozvinout až do trvalého vztahu. Takové pokušení budou mít i Býci, kteří jsou již dlouhá léta v spokojeném vztahu. Nové vzrušení z nečekaného románku vás poblázní natolik, že budete ochotni vzdát se i silných závazků.

Blíženci

Nebude to pro vás snadné období. Dostanete se do pár situací, které vám nedají spát. Některé vám přinesou pozitivní vzrušení, ale nevyhnete se ani trápení. Těžké období kompenzujte alespoň pár chvílemi, během nichž zcela vypnete.

Potřebujete se od toho všeho oprostit, abyste věděli najít správné řešení některých problémů. Pro Blížence nastává vynikající období na podnikání. Konečně byste měli nabrat potřebnou kuráž a osamostatnit se.

Nemusíte se obávat, vaše hobby vás dokáže skutečně uživit. Jenže nesmíte od počátku očekávat obrovské úspěchy a musíte na tom pracovat postupně. Hledejte podporu u lidí ze stejného odvětví. Pokud se k nim budete chovat přívětivě, odmění vás cennými radami.

Rak

Začátek roku bude pro vás mírně šokující. Jako kdyby jste dosud spali a nedokázali jste vidět realitu takovou, jaká ve skutečnosti je. Od ledna však pochopíte mnoho souvislostí a raději se pustíte do nových projektů, které vám budou výhodnější.

Nevylučují se ani radikální změny jako například nové zaměstnání, ukončení neperspektivních vztahu nebo přestěhování se do jiné země. Popracujte na zlepšení intimního života. Pro partnera jste v tomto směru nedostatečný a za všechno může vaše zaneprázdněnost.

Domluvte si schůzku s pár přáteli, kterých jste už delší dobu neviděli. Ti pro vás přinesou pár inspirativních nápadů, které vám pomohou nabrat ten správný směr.

Lev

Dostanete se do skvělého úseku vašeho života. Budete k sobě přitahovat samé skvělé události, což vám pomůže vrátit ztracené sebevědomí. Někdo v minulosti cíleně pracoval na tom, abyste nedokázali ohodnotit své skutečné schopnosti.

Měli jste pocit, že se opravdu máte držet jen v pozadí a nemít vysoké cíle. Když se vám však podaří pár menších úspěchů, už bude pro vás jednodušší najít si svou komfortní polohu. Pracujte na tom, v čem jste nejlepší a nebuďte rozlítaní na několik směrů.

Jen díky tomu se vám podaří vytěžit z tohoto šťastného období maximum. Pak se už můžete spokojeně dívat na sled úspěšných událostí, které budou následovat po zbytek roku.

Panna

Opět jste si napsali dlouhý list novoročních předsevzetí a směle se chcete pustit do jejich plnění. Na chvilku byste však měli zabrzdit a podívat se na to, co je pouze vaše fikce a co můžete opravdu ovlivnit.

Právě kvůli tomu jste v minulosti několikrát selhaly a vždy vám to po pár týdnech vzalo chuť udělat něco nového. Proto byste si měli dát pouze dva cíle a ty byste měli opravdu zabojovat. Ke konci měsíce dostanete na starost jeden předem ztracený projekt.

Váš nadřízený vám to dal kvůli tomu, že se chtěl toho co nejdříve zbavit. Vy však všech nečekaně překvapíte. Najednou to změníte na velký úspěch a ve firmě budete mít díky tomu mnohem lepší pozici. Dávejte si přitom pozor na pracovní nasazení, abyste zcela nevyhořeli.

Váhy

Leden se bude nést ve znamení lásky. I dlouholeté vztahy najdou ztracenou jiskru, která jim pomůže osvěžit jejich soužití. Nezadaní se mohou těšit na zajímavý objev v jejich okolí. Překvapí vás to tím, že za jiných okolností byste o tohoto člověka nikdy neprojevili zájem.

Jenže teď zafunguje náhoda a chemie mezi vámi, což vám pomůže otevřít oči a dát tomuto vztahu šanci. Na začátku měsíce si dávejte pozor na svou bezpečnost. Obvykle nemáte tyto věci na starosti a berete to na lehkou váhu.

Jenže ne vždy je kolem vás tak dobrá atmosféra, abyste mohli na to spoléhat. Zapracujte trochu na své kondici. Máte před sebou velké plány, jenže pokud to chcete všechno zvládnout, potřebujete na to víc sil, než máte nyní.

Štír

Celý leden bude pro vás jako velký večírek. Ostatní už budou klidní a vrátí se do původního pracovního tempa, ale vy budete mít úplně jinou náladu. Dostanete několik pozváni na oslavy, dopřejete si také krátkou víkendovou dovolenou, takže dobrá nálada vás neopustí až do začátku února.

Vedle toho se však stane malá nepříjemnost. Jelikož vaše myšlenky se budou věnovat spíše zábavě, podceníte jednu pracovní záležitost. K

vůli tomu budete mít v práci velký problém a bude velmi důležité, abyste ho zvládli vyřešit bez větších obtíží. Pokud byste pochybili i při jeho nápravě, může se pod vámi zatřást židle. Dávejte si pozor na zdraví, hrozí vám více malých nachlazení.

Střelec

Čekají vás velmi rušné dny. Naložili jste si toho na ramena příliš a nyní nevíte, kde vám stojí hlava. Navíc se vám zkomplikuje finanční situace. Nečekané výdaje vám škrtnou přes rozpočet a naruší vám několik plánů.

Nyní se tím však nebudete mít kdy zabývat. Budete řešit sled rychlých pracovních událostí, při kterých budete muset čelit několika nečekaným povinnostem. Někteří z vašich kolegů onemocní a všechno to zůstane na vás. Teprve když se zastavíte, uděláte si pořádek i ve svém soukromí.

No nebude to dříve než na konci měsíce, když dostanete malý prostor na vydechnutí. V polovině měsíce se mohou trošku pokazit rodinné vztahy. Zejména směrem k sourozencům to může být velmi kritické.

Kozoroh

Obyčejně si nedáváte závazky, ale tentokrát odstartujte leden právě tímto způsobem. Hlavní motivací vám má být vaše osobní změna, která vám v konečném důsledku zlehčí život.

Naučte se více vyjadřovat své pocity, abyste kolem sebe nevytvářely zbytečné dusno. Nikdy neřeknete, co si myslíte a lidé jsou kvůli tomu zmatení. Bojí se vám něco říct, protože si nejsou jisti vaší upřímností. Kvůli tomu ztrácíte mnoho přátel a co chvíli zůstanete na všechno sami.

Několik Kozorohové budou mít problémy s páteří. Ozvou se staré trápení, které jim nyní způsobí trvalejší komplikace. Měly by proto poctivě cvičit a také by měly zvážit možnost rehabilitace nebo lázní.

Vodnář

Celý měsíc se soustředí na dva hlavní problémy. Prvním je vaše pracovní nasazení. Tak jako obvykle, v poslední době jste si opět nedali pozor na váš workoholismus a trávíte více času v robotu jako doma.

Už jste si několikrát řekli, že musí přijít změna a měli byste vše kompenzovat i dostatkem odpočinku. Občas na to myslíte, ale pak přijde období, kdy se do popředí dostávají jen povinnosti. A to se pak rychle odrazí na vašem zdraví.

Druhé potíže se budou týkat spravedlnosti. Neustále dbáte na to, abyste se chovali fér a nikomu neublížili. Kvůli jednomu člověku se však nešťastnou náhodou dostanete do situace, kdy podvedete hned několika známých najednou. V tom momentě nebudete o tom vědět, ale o to víc vás bude mrzet, co jste udělali.

Ryby

Měli byste přehodnotit svůj postoj ke zdraví. Nedbáte o sebe tak, jak byste měli a to se odráží na častějších chorobách a horší kondici. Nemůžete to už víc zanedbávat. Udělejte několik důležitých změn v životním stylu, které vám pomohou v cestě za zdravějším a kvalitnějším životem.

Leden bude pro vás velmi důležitým měsícem. Budete muset udělat jedno velké rozhodnutí, které pak ovlivní i zbytek tohoto roku. Není to jednoduchý úkol, proto se musíte poradit s více lidmi.

Dejte zejména na nezávislý nezainteresovaný pohled, který vám přinese důležité informace k vašemu rozhodování. Na konci měsíce se můžete těšit na jedno malé překvapení, které vás odtrhne od všech starostí.

 

(Visited 98 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 62