Velký horoskop na KVĚTEN: Důležitá rada, která se vám sejde

V práci od vás budou vyžadovat maximální nasazení. Budete hledat únikové cestičky, které vás dovedou k vytouženému relaxu. Právě tehdy poznáte pár důležitých lidí, kteří ovlivní celé vaše léto. Důležitá rada na tento měsíc: vyhněte se klišé, květen si potrpí na originalitu.

Beran

Soustřeďte se zejména na rodinu. Známí vás budou chtít zlákat na jedno dobrodružství, ale nenechte se jimi promluvit. Bylo by to pro vás velkým rizikem, při kterém byste přišli o vaše důležité jistoty.

Navíc byste si mohli rozzlobit i svého partnera a uhlazení celé situace by vám dalo příliš zabrat. Dejte si v květnu pauzu od všech náročných projektů.

Potřebujete si trochu vydechnout a načerpat sílu na druhou polovinu roku. Pořádně dokončete rozdělané pracovní záležitosti a zbytečně nedělejte přesčasy.

Popřemýšlejte o tom, zda byste si neměli najít nějaké nové hobby. To staré vás už nenaplňuje a nutně potřebujete vyplnit volný čas něčím kreativním.

Býk

Můžete se těšit na vylepšení finanční situace. Díky tomu se vám podaří dostat z nějakých dluhů, které vás trápí už od začátku roku. Neustále vás překvapovaly nečekané výdaje, což vám vždy udělalo škrt přes rozpočet. I když neradi, museli jste požádat blízkého o půjčku.

Nyní konečně přijde stabilita a situace se v následujících měsících vylepší. V práci buďte odvážnější a mluvte nahlas o svých nápadech.

Nedovolte jiným kolegům, aby vás zastínily. Jejich návrhy nejsou ani z poloviny tak dobré, jenže oni se dokáží lépe prodat, proto nad vámi dominují. Nezadané Býky překvapí nový vztah, který ani nečekali. Zamilují se do člověka, který byl dosud jejich blízkým přátelům.

Blíženci

Potřebujete si najít vaši komfortní zónu. Již delší dobu se neumíte uklidnit a hledáte si své místo, kde byste se zahloubali do sebe. Kdysi byl vaší vrbou váš partner.

Jenže teď si potřebujete od některých věcí dát odstup, abyste je mohli přehodnotit pouze z vlastního pohledu. Do toho všeho se vám navíc zamotá jedna atraktivní nabídka, která vás má zlákat na jedno dobrodružství.

Nejprve se budete ostýchat ji přijmout, protože byla původně určena pro jinou osobu. Nakonec se chopíte šance, která vám přinese velký užitek.

Konec měsíce už bude klidnější a můžete se spolehnout na pomoc od vašich přátel, kteří vám usnadní některé záležitosti.

Rak

Uděláte pár moudrých rozhodnutí, což vám pomůže vytvořit si ještě lépe jméno. Nenechte se zmást některými lidmi, kteří vám nedopřejí úspěch. Ti vám budou podkopávat nohy a znejistit vás, abyste ještě rychle zvrátily vaši volbu.

Neposlouchejte je a dělejte věci tak, jak vyhovují vám. Pocítíte velké štěstí, zároveň se vám v mnoha směrech uleví.

Zbavíte se velkého stresu, který vás těžil už velmi dlouhou dobu. Takto začnete vnímat nové podněty kolem vás, co bude pro vás důležitým zdrojem nových inspirací.

Vnukne vám to několik zajímavých myšlenek a můžete se díky tomu těšit na dobré změny pracovního prostředí. Věci se rozhýbou ve váš prospěch.

Lev

Úvod května se bude nést ve znamení starých přátelství. Na některých lidí ze svého života jste téměř zapomněli, přitom v minulosti byly pro vás velmi důležití.

Jenže hned když je uvidíte, oživí se vám vzpomínky a budete se cítit velmi příjemně. Snadno oboustranně získáte i starou důvěru, co ve vás vyvolá ještě větší nadšení.

Dávejte si však nyní pozor, abyste o toto kamarádství nepřišli, protože je pro vás podstatně cennější než, byste se domnívali. V práci musíte doběhnout resty z předešlých týdnů.

Přistupovali jste k tomu benevolentně, což mohlo naštvat některých vašich kolegů. Napravte si své jméno a přistupujte k všemu svědomitěji.

Panna

Měli byste v sobě probudit lepší stránku. Od Nového roku máte na svém kontě několik přešlapů, které byste si měli nějak vyžehlit. Zamyslete se proto, zda byste dokázali udělat něco v charitativní oblasti.

Právě taková nezištná pomoc vám pomůže napravit spoustu prohřešků. Nedejte se však přemluvit na to, abyste někomu pomohli finančně. Peníze budou pro vás tento měsíc citlivou záležitostí.

Měli byste spořit na všechny velké plány, které máte tento rok. Dávejte si pozor na zdraví.

Může vás potrápit zejména záda av případě pokud neodhadnete své síly, může se to skončit trvalými následky. Buďte trochu odvážnější a pusťte se do nových pracovních projektů.

váhy

Zaměřte pozornost zejména na první dny. Tehdy se musíte chopit šance, která se vám nabízí. Takových příležitostí nedostanete v životě hodně, tak nic nezmeškejte.

S tím souvisí i možnost velké a rychlé změny. Někdy nebudete stačit vnímat události kolem vás, ale protože to všechno budou příjemné a pozitivní momenty, půjdete do toho s velkou vervou.

Nyní se nezabývejte otázkami, na které nevíte sehnat spolehlivé odpovědi. Hoďte je za hlavu a posuňte se k dalšímu bodu programu. Zadané Váhy se mohou dostat do nečekané aférky.

Ta vás překvapí svou intenzitou a možná kvůli tomu budete zvažovat i výměnu partnera. Nezadaní by se měly více uvolnit a přijmout příchozí lásku.

štír

Upusťte od některých vašich zvyků. Zbytečně vám komplikují život. Vaši přátelé to myslí dobře, pokud vás chtějí od toho odpoutat. Vy se místo toho na nich zlobíte, protože se obáváte této změny.

Myslete vždy krok před to, co aktuálně děláte. V tyto dny byste měli být obezřetní, protože některé rozhodnutí by se vám nemuseli vyplatit. Láska vás bude více trápit než vám pomáhat.

Hrozí riziko větších hádek, které následně přejdou do dlouhého mlčení. Neměli byste zanedbávat vaši rodinu, protože vám navzdory rušnému období přinese vytouženou oázu klidu.

Promluvte si s vaším nadřízeným, který je příliš benevolentní k problémům vašeho kolegu, co vás obírá o energii.

střelec

Zapracujte na svém vyjadřování citů. Některé věci vyslovujete tak, že vám vaši blízcí nemusí rozumět. Pak se divíte, proč neocení to, že jste jim dali srdce na dlani.

Dívejte se na věci z pozitivnějšího pohledu. Mnoho z nich hodnotíte už podle jejich obalu, na čem jste se již mnohokrát spálili. Přesto jste nepoučitelní a špatné rozhodnutí naoko pouze hodíte za rameno.

Pouze v koutku duše si uznáte, že jste to měli udělat jinak a nyní musíte za to pykat. Budete svědky jedné nepříjemnosti.

Musíte být odvážní a i když vám to nebude příjemné, měli byste podat vaše svědectví, které to vše uvede na pravou míru. Zachovejte si charakter, abyste mohli spokojeně dívat do zrcadla.

Kozoroh

Potkají vás nepříjemné emocionální problémy. Vzpomenete si na některé citlivé záležitosti z minulosti, které vás opět obírají o energii. Pokud se k tomu nepostavíte tváří v tvář a nevyřešíte to, bude vás to dokola strašit.

V soukromí projevíte nečekané ambice. Najednou se budete chtít stát vůdčí osobností, což nemusí vyhovovat vašemu partnerovi. Opět přistoupíte na několik kompromisů, které vás dostanou do situace, která vám nevyhovuje.

Postupně ve vás roste frustrace, která do konce roku vybuchne. Myslete na letní dovolenou. Měli byste plánovat první detaily, které vám pomohou vylepšit náladu a odpoutají mysl od věcí, které vám způsobují tolik starostí.

Vodnář

Květen může mít pro vás hořkosladký příchuť. Dosáhnete vítězství, o které jste se snažili už velmi dlouhou dobu. Jenže ani jedno z nich vám nedonese potřebné uspokojení. Stále váháte nad tím, jak byste se měli rozhodnout, aby to ublížilo co nejméně lidem.

No takový ideál nelze dosáhnout tak, jak byste si to představovali. Raději si připusťte realitu a začněte pracovat s tím, co máte k dispozici. Láska vám pomůže najít správnou cestu v tomto zmatku.

Musíte k tomu přistupovat s rozumem, abyste našli potřebné řešení. Dávejte si pozor na investice a obchodování. Hrozí vám finanční ztráta, která by později narušila některé vaše plány.

ryby

Netvařte se jako obětního beránka, když to tak není. Odpovědnost již tradičně svaluje na své okolí a nejste si schopni přiznat to, že chybu ve skutečnosti děláte vy.

Vyberte si proto v květnu dostatek času na to, abyste se zamysleli nad svým chováním a konečně udělali potřebné změny. Pokud nechcete být zklamáni, nedávejte velký prostor lásce. Při jejím hledání se můžete velmi rychle popálit a tvrdě zklamat.

Zadané Ryby by měly být všímavější ke svým partnerům. Potřebují jim projevit jejich skutečné city, které je přesvědčí o jejich upřímnosti. Investujte více času do cvičení. Vaše kondice stále není až na tak dobré úrovni.

 

(Visited 31 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 23