Velký HOROSKOP na ČERVENEC: Láska vám ukáže, co dokáže

Během následujících čtyř týdnů se jistě nebudete nudit. Léto bude mít ty správné grády, můžete se tedy těšit na spoustu skvělých momentů. Nic však nedělejte nepromyšleně. Některé činy mohou mít na váš život větší dopad než byste si mysleli.

Beran

Vaším hlavním úkolem bude zajistit pro vaši rodinu dostatek bezpečí. Jeden nepříjemný člověk se snaží narušit vaše soukromí a vytahuje na vás jedno lež za druhým.

Ať proti tomu bojujete jakýmkoliv způsobem, nedaří se vám to. Proto udělejte to, co vám pomohlo i při předešlých příležitostech. Semkněte se jako rodina a nedejte mu šanci, aby vám nějak ublížil.

Pravda i tak vyjde najevo, tak se nenechte ničím znechutit. Intelektuálové budou mít problém vyrovnat se s hádkami s některými přáteli.

Ti je budou přesvědčovat o tvrzeních, které se budou jen těžko vyvracet. Jelikož jim na nich záleží, chtějí je navést na správnou cestu. Bude to však dlouhý boj, který jim vezme ještě hodně energie.

Býk

Chybí vám prostor na vlastní vzdělávání. Sami cítíte, že v práci se potřebujete posunout někde dál, abyste přinesli do firmy více perspektivy. Dosud jste to kompenzovali svou houževnatostí, jenže už vám to nestačí.

Požádejte nadřízeného o umožnění navštěvovat nějaký kurz. Užitek z toho budou mít obě strany, takže ochotně na to přistoupí. Musíte však o tom mluvit a ne pouze ticho reptat, protože jinak na to nikdy nepřijde.

Určitě si nějaké pravidla i u vás doma, abyste měli možnost věnovat se těmto aktivitám. Vždy se obětujete vy pro ně, tak vám to nyní mohou vrátit zpět. Spolehněte se na pomoc starého přítele, který vám v této situaci vyjde vstříc.

Blíženci

Zasekly jste se uprostřed vyjednávání jedné důležité záležitosti. Měli jste to dobře rozjeté, ale pak jste se zalekli, jaký výsledek by to mohlo mít. Sice toužíte po změně, ale na druhé straně se jí i bojíte.

Když dojde k rozhodujícímu momentu, tak se vymlouváte na ostatních. Tváříte se, že by jim vaše novinky ublížili, proto si však škodíte sami sobě. V polovině měsíce vás čeká jedna zvláštní situace, která vám přinese další velkou dilema.

Tentokrát se bude týkat soukromí a jedné z vašich velkých zálib. Možná se jí budete muset vzdát kvůli tomu, abyste získali něco lépe. Nebude to pro vás jednoduché, ale bez oběti se nedozvíte to, co by vám to mohlo přinést. Buďte odvážnější a nebojte se riskovat.

Rak

Vše se bude točit kolem lásky. Letní románky budou ovlivňovat každé vaše rozhodnutí. Místy se tím necháte úplně omámit, což vám může způsobit problémy v jiných sférách.

I když se velmi zamilujete, nebuďte až tak zaslepení. Protože nyní váš vztah může vypadat bezvadně, ale časem opadne nadšení a takové krátké románky vám způsobí pouze více bolesti než radosti.

Pokud to nechcete brát jako letní dobrodružství, tak se do toho vůbec nepouštějte. Ostatní zamilované páry se mohou těšit na velmi pěkné období, během kterého se jim podaří posílit jejich vztah.

Dokonce některé z nich se mohou dočkat nového potomka nebo jiného důležitého kroku. V práci si dávejte pozor jen na vztah s nadřízeným. Komunikujte s ním slušně, aby nenastaly zbytečné spory.

Lev

Adrenalin v žilách vám nedovolí ani na chvilku zahálet. Když nebudete v práci, neustále budete vymýšlet nějaké dobrodružné cesty. Takový životní styl vám vyhovuje, díky čemuž konečně najdete potřebnou vnitřní harmonii.

Najednou zmizí i veškerá nervozita, která vám kazila předešlé dny. Nasaďte si na obličej váš oblíbený úsměv a užívejte si dny, které pro vás tak mnoho znamenají. Pokud plánujete dovolenou, průlom měsíců bude na to nejideálnější.

Tehdy máte totiž šťastnou ruku na dobré rozhodnutí. Využijte to i na upravení drobných komplikací ve vašem vztahu.

Při takovém tempu se vám nepodaří sladit vaše plány a může se stát, že některé akce si užijete bez svého partnera. To ho však zamrzí a může to vést ke hádce.

Panna

Nevybrali jste si vhodný čas na to, abyste odstartovali nový pracovní projekt. Navzdory upozorněním své kolegy jste tvrdohlavě trvaly na vašem názoru. Teprve nyní na vlastní kůži pocítíte, jakou chybu jste udělali.

Věci se vám vůbec nebudou dařit, navíc vám vše zkomplikují nevrlí kolegové, kteří budou stále uražení kvůli předešlým hádkám. Namísto zbytečného vyhrocení situace byste měli zvolnit tempo a na chvilku byste se měli věnovat jiným věcem.

Teprve když se atmosféra zklidní, vraťte se k této záležitosti a tehdy se do ní pusťte naplno. No budete muset čekat až do podzimu, kdy na to nastane vhodná chvíle. Nyní zvolněte a věnujte se svým blízkým.

váhy

Do centra pozornosti se dostane práce. Udělejte vše proto, abyste tomu věnovali dostatek pozornosti a energie. Konečně máte možnost na povýšení nebo vybudování si lepší pozice.

Nenechte se ničím odradit a bojujte za to, abyste si i vy konečně nějak usnadnili svou práci. Z finančního hlediska se vám bude dařit. No zacházejte s nečekanými příjmy navíc rozumně, abyste si ušetřili dostatečnou částku na vaši vysněnou dovolenou.

Při hledání nové lásky buďte aktivnější. Převezměte to do svých rukou a nebojte se pozvat váš vysněný idol na rande.

Konečně si tak ujasníte, jestli máte nějakou šanci, nebo se máte zbavit falešných nadějí. Možná při osobním setkání pochopíte, že to nakonec ani není nikdo pro vás.

štír

Příliš jste podceňovali svůj zdravotní stav, co se vám teď nepěkně vymstí. Vaše potíže se ozvou těsně před dovolenou, velkou rodinnou událostí nebo nějakou pracovní záležitostí.

Zanedbáváte se po fyzické, ale i psychické stránce. Když pak přijde takové upozornění, berte to jako poslední varování. Odpočiňte si, naplánujte si dovolenou a doléčit si vše, co vás trápí.

Jen tak se vám podaří dostat z permanentního stavu únavy, který vás dlouhodobě obírá o hodně energie. Budete šťastnější a váš život nabude nový smysl. Využijte toto období na poznávání nových lidí, abyste od některých starostí odpoutali i díky jiným myšlenkám.

střelec

Dlouho jste se spoléhali na pomoc jednoho člověka. Teď už však nebude mít tak velký dosah, takže se už musíte spoléhat zejména sami na sebe. To vám však ukáže, jaký potenciál ještě v sobě skrýváte.

Zároveň to bude pro vás velkou motivací k tomu, abyste se postavili na vlastní nohy. Máte kontakty, máte dobrou pozici ve sféře, kde pracujete, takže si klidně můžete založit i vlastní firmu a dosáhnete tak velký úspěch.

Nenechte se omámit sladkými řečmi vašich kolegů. Když se přikloníte k tomuto kroku, spoléhejte jen na sebe.

Netahejte s sebou takovou tíhu, která by vás pouze brzdila. Raději postupně pracujte na svém pokroku a odpoutejte se od minulého života.

Kozoroh

Sociální život bude na velkém vzestupu. Dostanete pozvánky na řadu společenských událostí. Velmi vás to potěší, protože za poslední měsíce jste se věnovali pouze práci a domácnosti.

Neměli jste čas na žádné podobné aktivity as partnerem jste pouze unaveně posedávali doma. Nyní se snažte vyplnit si čas s co největším počtem těchto setkání.

Podaří se vám tam najít nové kontakty, které vám pomohou při vašich konci roku plánech. Rádi byste překvapili svou rodinu něčím velkým.

Zatím jste o tom snili jen v malém, ale konečně se vám podaří nabrat odvahu a nasbírat dostatek finančních prostředků na to, abyste to dotáhli do úspěšného konce. Osmělte se a vše vám půjde snadněji.

Vodnář

Budete muset přepracovat do vašeho života více disciplíny. Jinak se vám nepodaří dosáhnout takové výsledky, jak jste si naplánovali. Červenec bude mít pro vás příliš mnoho lákadel, kvůli kterým jste se přestali soustředit na důležité věci.

Možná byste už konečně měli pochopit, kteří lidé jsou vám jen na obtíž a snaží se vás přimět k nesprávným rozhodnutím. Měli byste být razantnější a říci jim, když je vám jejich chování nepříjemné.

Dávejte si pozor na malé nehody v domácnosti. Vaší nepozorností můžete znepříjemnit život i sousedům. Kvůli tomu si naděláte finanční problémy, které vám mohou zmařit vaše dovolenkové plány.

ryby

Přichází pro vás to nejromantičtější období roku. Láska vám opět ukáže, že se na ni můžete za každých okolností spolehnout. Podaří se vám najít někoho, komu na vás skutečně záleží a nebude se přetvařovat jen proto, aby dosáhl své zájmy.

Když už budete v tomto příjemném naladění, zkuste to využít i na dořešení některých pracovních záležitostí. S jedním kolegou se vám nekomunikuje snadno.

No když teď polevíte ze své tvrdohlavosti, bude to podstatně jednodušší. Konec měsíce vám přinese zajímavé překvapení.

S dovolenou jste už ani nepočítali, když vás najednou někdo pozve na pobyt za velmi výhodnou cenu. Jděte si trochu odpočinout a načerpat sílu na zbytek roku.

 

(Visited 57 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 42