Velký horoskop na ČERVEN: tento měsíc vás zbaví zbytečných obav

V následujících týdnech dostanete jednu skvělou šanci. Většinou se snažíte odsouvat své slabosti do pozadí, ale ty tam na nás čekají jako časovaná bomba. Proto pokud nyní bude příležitost na to, abyste je překonali a popracovali na sobě, neodmítejte ji. Posuňte svůj život k lepšímu a zbavte se zbytečných obav.

Beran

Velmi dobře víte, že se už této situaci nevyhnete. Byla to změna, kterou byste nejraději odložili na co nejpozději. No jestli se to týká vašeho vztahu, práce nebo nějakého problému s vašimi blízkými, musíte to konečně někde posunout.

Navzdory rozpačitému úvodnímu pocitu už potom přijde velká úleva. Ve skutečnosti vás to už dlouho svazovalo a nedovolilo vám to těšit se z příjemných věcí, které se kolem vás děly.

Tato situace vás navíc naučí více důvěřovat svým přátelům. Někdy se spoléháte pouze na sebe, ale ne všechny situace se dají vyřešit takovou tvrdohlavostí. Změňte se na týmového hráče, což vám v konečném důsledku přinese nové úspěchy.

Býk

Splní se vám vaše velká touha po svobodě. Vaše stará práce vás už velmi svazovala a nedávala vám dostatek prostoru pro využití talentu. Dosud jste neměli odvahu na to, abyste udělali rozhodující krok a dali výpověď.

Když vás však kolega, kterého jste pokládali za kamaráda, podvede, bude to poslední kapka do poháru trpělivosti. V prvním okamžiku nebudete vědět co si máte s takovou svobodou počít.

Pak se rychle vzpamatujete a oslovíte určité lidi s prosbou o spolupráci. Budete mít štěstí na výběr dobrých kolegy, kteří vám pomohou rozjet nový projekt.

Dejte do toho celé své srdce a výsledek přijde bez větší námahy. Hlavně nelžete sami sebe a dělejte přesně to, co vás nejvíce baví.

Blíženci

Položte si základní otázku o tom, co byste chtěli v životě skutečně dokázat. Trápí vás, že na rozdíl od jiných přátel za vámi není vidět pořádně výsledky. I vy chcete mít za sebou něco hmatatelné, čím byste se mohli pochlubit av slabé chvilce tím namasírovat své ego.

První část června proto věnujte tomu, kde byste chtěli posunout svůj život. Potom přijdou opět chvíle, kdy si budete užívat každý jeden moment nového dobrodružství.

Pozvání na něj bude poměrně nečekané. Přesto se toho nezaleknete av blesku sekundy sbalíte kufr a vyběhnete vstříc novým zážitkem. Toto vám vždy pomáhá ujít před odpovědností za vaše problémy, takže velmi rádi uvítáte takovou únikovou cestu.

Rak

Kouzlo následujících týdnů bude spočívat v tom, že se vám podaří velmi snadno vyhnout všem problémům, které se na vás budou hrnout. Stačí se spolehnout na vaše instinkty, které vám tentokrát spolehlivě ukáží správnou cestu.

Snažte se zasvětit tento měsíc rodině. Potřebujete odpoutat pozornost od pár letních plánů, které na vás čekají. Jste kvůli nim příliš netrpěliví, tak byste se měli zaměřit na něco jiného, ​​co vám pomůže uklidnit se.

Vymyslete si společný výlet a navštivte rodinných známých, kterých jste dlouho neviděli. Popracujte na zlepšení některých vztahů, které se narušily kvůli oboustranné pracovní vytíženosti.

Užívejte si každou hodinu těchto týdnů, protože vás čeká velmi příjemné období.

Lev

Teď není čas na žádné falešné řeči. Musíte být upřímní a jednat s každým na rovinu. Jen tak se vám podaří udržet kolem sebe čistou atmosféru. Ačkoliv nesouhlasíte s názorem své přátele, raději jim to přímo řekněte.

Je to lepší, než kdyby jste je pomlouvali za zády, protože tento měsíc je velké riziko, že by se jim tyto řeči dostaly do uší. Dobrou zprávou je, že se vám podaří odškrtnout si jednu věc z vašeho seznamu tajných přání.

Snažili jste se již hodně dlouho o to, abyste se setkali s jedním člověkem. Nyní vás osud přivede do jedné situace, když se vám podaří dostat do jeho blízkosti a konečně se promluvíte o věcech, které s ním chcete probrat.

Panna

Od prvních červnových dnů budete mít energie na rozdávání. Mnozí by se mohli inspirovat vaší aktivitou. Mohou za to dobré zprávy, které se dozvíte v tomto období.

Vaši nadřízení konečně vyslechli všechny vaše návrhy a navíc se rozhodli učinit prostřednictvím nich nějaké změny. Ty pomohou i vašim kolegům, za co vás budou ještě dlouho velebit.

Využijte tuto situaci a vypracujte si v kolektivu silnější pozici. Máte v sobě silné vůdčí schopnosti, tak jejich konečně uplatněte. Nemůžete donekonečna hrát druhé housle, když váš talent mluví o něčem úplně jiném.

Buďte inspirací pro jiné lidi a to vás také bude posouvat stále dál. Už v létě byste se díky tomu mohli dočkat povýšení.

váhy

Čeká vás jeden z pracovních vrcholů tohoto roku. Najednou se kolem vás nahrne příliš povinností, ale vy v tom vše najdete systém, díky kterému vše vyřešíte poměrně jednoduchým stylem.

Dávejte si však pozor, aby to ostatní nebrali jako signál, že toho zvládnete mnoho a mohou vám klidně přidat. Konec června si už udělejte volnější. Tehdy musí jít práce stranou, protože se budete věnovat jen vašim vztahům.

Lásku jste provokovali nevhodnými rozhodnutími, kvůli čemu jste se nyní s partnerem dostaly do krize. Pár skvěle vypadajících nápadů vás ve skutečnosti zklamalo a ještě zhoršilo situaci.

Zkuste se vrátit na začátek vašeho vztahu, abyste ještě oživili to hezké, co bylo mezi vámi. Jinak přivítáte začátek léta osamoceni.

štír

Červen bude představovat pořádnou zabíračku na vaši výkonnost. Budete muset jít až za své hranice, což vám opět dokáže, že víte dělat zázraky, jen to musíte chtít. Dávejte si však pozor na signály, které vám vyšle vaše tělo.

Musíte respektovat vaše možnosti, abyste neskončili kvůli zdravotním problémům na dlouho odepsání. Zapracujte na vašich komunikačních schopnostech.

Potřebujete na svou stranu získat jednoho člověka, který se však nedokáže naladit na vaše vnímání světa. Zkuste mu to podat jiným způsobem, aby pochopil vaše záměry. Může to být váš strategický partner, tak se určitě rychle nevzdávejte.

střelec

Impulzivní lidé, kteří nechávají vyhrávat emoce nad střízlivým úsudkem, se dostanou do velkých problémů. Opět spustí své nekontrolované výlevy, které však nyní nevezmou jejich blízcí jako opodstatněné a nebudou je litovat.

Kdyby jim to podali příjemnějším způsobem, tolerovali by je. No toto drzé vystupování už hraničí s únosností. Proto musí udělat zásadní změny, které povedou k příznivější krokem.

Momentálně máte v hlavě velké plány. Podaří se vám však zrealizovat jen část z nich. Některé věci si musíte nechat na později, abyste měli na co těšit. Tak nezoufejte a těšte se z toho pěkného, ​​co vám červen přinese.

Kozoroh

Tento měsíc se pro vás stane definitivně nejúspěšnějším v tomto roce. Zda to bude práce, nebo se budete věnovat soukromým záležitostem, vše půjde podle vašich představ.

Využijte toto období na to, abyste si naplánovali vaše nejdůležitější činnosti. Protože nyní je zvládnete velmi snadno a nemusíte se obávat toho, že byste v nich nebyli úspěšní. Na konci června vám padne vhod pár dní odpočinku.

Předešlé týdny byly velmi hektické, takže musíte alespoň na chvilku zpomalit. Využijte tento čas na setkání se svými přáteli.

Jeden z nich se vám chystá sdělit důležitou novinku, která vám udělá velkou radost. Z velké části za to vděčí i vám, což ještě více znásobí váš dobrý pocit.

Vodnář

Hned na začátku se stane pár událostí, které vás budou pořádně iritovat. Nejvíce rozladění budete z faktu, že nebudete mít téměř žádný dopad na jejich řešení. Proto budete pouze tiše postávat a čekat, jak se to všechno nakonec vyřeší. Přijměte to jako zásah osudu.

Obvykle jste zvyklí všechny věci řídit a na vašich bedrech spočívá veškerá zodpovědnost. Nyní, i když to nebude úplně podle vašich představ, aspoň se jen necháte unášet událostmi a nemusíte se trápit jejich řešením.

Vedle toho se vám podaří setkat jednoho dávného přítele, který bude ke vám přehnaně upřímný. Jeho slova vás velmi zasáhnou a nebudete je umět zpracovat. Kvůli tomu se ve vás nahromadí negativní energie, kterou ze sebe musíte dostat sportováním.

ryby

Máte dobré podmínky na to, abyste prokázali svůj talent. Zabojujte o lepší pozici v práci a ukažte maximum ze svých schopností. Přestaňte už brát ohled na jiných, raději sledujte jen své zájmy.

Musíte konečně bojovat za sebe. Nemůžete se chovat jako Samaritáni, přičemž vám ve skutečnosti až tak nedaří. Mrzí to zejména vašich blízkých, kteří kvůli tomu někdy trpí spolu s vámi.

Když to nedokážete udělat pro sebe sama, tak to udělejte pro ně. Červen věnujte také přípravě dovolené. Nenechte se nikým odradit a vezměte si volno, které tak velmi potřebujete.

Při plánování však zohledněte svůj finanční rozpočet. Neberte si na to žádný ani krátkodobý úvěr, protože by vás to mohlo dostat do potíží.

 

 

(Visited 43 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 28