Velký HOROSKOP na březen: Projeví se ti nejsilnější

Beran

Zdá se, že vám někdo po celou dobu dýchá na záda. Nechcete si uznat, že by to mohla být osoba, jejíž tak velmi důvěřujete. Měli byste být obezřetnější a oprostit se od toho, co se kolem vás děje.

Jen tak se vám podaří odhalit pravdu, která vás usvědčí ve vašich domněnkách. Dávejte si pozor na to, aby se tento člověk nesnažil přiživit na vašich úspěších. Tyto nepříjemnosti téměř zastíní nejdůležitější událost tohoto měsíce.

Potkáte osudovou lásku, která vám zcela poplete hlavu a ve vašem životě nenechá kámen na kameni. Budete jen těžko bojovat s tím, co vám přinese.

Podlehnete všem jejím sladkým lákadlům a necháte se volně unášet všemi událostmi. Vždy jste tajně toužili, abyste měli po svém bokem takovou spřízněnou duši a nyní se vám to takto nečekaně podaří.

Býk

Dovolíte jedné osobě, aby vám vzala hodně iluzí. Jen těžko se dívá realitě přímo do očí, ale tentokrát to bude všechno ve váš prospěch. Už jste potřebovali, aby vás někdo takto nakopl a vysvětlil vám, co se ve skutečnosti děje kolem vás.

Takže i když se budete nejprve zlobit, měli byste se mu za to poděkovat. Střed měsíce si rezervujte na samostudium. V práci viditelně zaostává za svými kolegy a může za to podcenění nových pokynů, které jste postupně dostávali od začátku roku.

Teď si na to sedněte, abyste konečně doběhli své resty. I když budete toužit po chvilce volna a prostoru jen pro sebe, nebude vám to dopřáno. Zatněte zuby a dobojujte březen do vítězného konce. V dubnu přijde podstatně lépe období, které bude odměnou za toto trápení.

Blíženci

Nejvíce starostí vám způsobí finance. Vypadá to, že se nebudete umět dostat z počátečních problémů, ale nakonec přijde nečekaná pomoc, která vyřeší všechny potíže. Poděkovat za to můžete i vaší bezstarostné povaze.

Navzdory vážnosti situace si z toho nebudete dělat těžkou hlavu, díky čemuž zůstanete v dobré náladě. To bude mít dobrý vliv na lidi kolem vás, kteří vám nebudou váhat nabídnout nějaké možnosti na přilepšení si. V kariéře vás čeká jedna dilema.

Dostanete nabídku na lépe placenou pozici, ale ta by vás až natolik nebavila. Proto se vyberete cestou jistoty, což se později ukáže jako správná volba. Zatímco někde budete postupovat, měli byste i trochu zpomalit.

Pokud jste nedávno vstoupili do nového vztahu, hrnete se do něj přílišnou rychlostí. Kvůli tomu se popálíte a budete již podstatně opatrnější.

Rak

Zapracujte na komunikaci se svým okolím. Vysíláte k ním nejasné signály, což je velmi mate. Buďte přímočarý a zapomeňte na všechny nevinné narážky, jimiž nic nedosáhnete. Rýsuje se vám zajímavá pracovní cesta, která bude spojena s vaším dodatečným vzděláváním.

Zalíbí se vám to natolik, že to přinese do vaší práce velké osvěžení a můžete na to nadchnout i své kolegy. Promyslete si, co je ve vašem životě důležité.

Na konci měsíce přijde velký zlom, který určí váš osud. Odteď se nemůžete zatěžovat tím, co vás nebaví. Měli byste si začít užívat, setkávat se s lidmi, na kterých vám záleží a měli byste si také vyčlenit prostor pouze pro sebe.

Jen tak se vám podaří ušetřit dostatek energie do nových pracovních výzev. A těch bude v následujících měsících skutečně nepočítaně.

Lev

Hlavu budete mít jako v oblacích. Navzdory velkému úsilí se nebudete zajímat o to, co se děje kolem vás, ale raději se zaměříte na snění. To vám pomůže překonat i pár nepříjemností, které vás potkají první týden.

Naštěstí jste dostatečně silnou osobností na to, abyste to ustálí a nevzalo vám to špatnou náladu. Když se vám podaří odpíchnout se od tohoto negativního bodu, čekají vás samé příjemné starosti. Začnete plánovat dovolenou, večírek pro blízké přátele nebo rodinné setkání.

Potřebujete se obklopit lidmi, kterým na vás záleží, abyste si připomněli svoji hodnotu. To vám povzbudí sebevědomí a připraví vás to na důležitý rozhovor s nadřízenými. Nebojte se požádat o to, co nejvíce chcete a necouvejte  ani o krok zpět.

Panna

Tento měsíc se odehraje velmi důležitá věc. Podaří se vám konečně odpoutat od jedné osoby, díky čemuž získáte více nezávislosti. Na tento pocit jste dosud nebyli velmi zvyklí, ale velmi vám to lichotí.

S vaším sebevědomím to udělá hotové zázraky. Najednou budete jako jiný člověk, který bude řídit vše kolem sebe. Toto se přenese i do vaší práce, kde díky tomu získáte na starost projekt, po kterém touží nejeden váš kolega.

Pokud by se vám ho podařilo dovést do úspěšného konce, čeká vás fantastická odměna. Využijte toto skvělé období a kupte si los nebo vsaďte na nějakou loterii. Výhra nemusí být velmi velká, ale může vám pomoci vyřešit jeden z vašich problémů.

váhy

Rozběhli jste se více směry a teď to nedokážete zvládnout. Musíte být opatrnější a lépe byste si měli plánovat to, jak si rozdělíte své pracovní povinnosti. Nejste neohrozitelný, proto myslete na své zdraví a potenciál, který můžete zničit nevhodným vyčerpáním sil.

Opět se dostaví na scénu váš šarm a schopnost podmanit si lidí. Díky tomu získáte převahu nad svými odpůrci, kteří by vám chtěli podkopat kolena. Na konci měsíce si dopřejte krátkou dovolenou.

Ta vám pomůže oprostit se od některých problémů, které díky tomu vyřešíte rozumnějším způsobem. Ve vztahu si udělejte pořádek, aby vás váš partner neomezoval. Dosud jste mu byly vy velkou oporou, nyní by se to mělo změnit a měli byste si vyměnit úlohy.

štír

Hned na začátku měsíce dostanete dobrou zprávu, která vás připraví na sled příjemných událostí, které nastanou ve vašem životě. Musíte jen důvěřovat své intuici, která vás přivede ke žádoucím cílem.

Někdy si totiž nedokážeme uvědomit, jak jsou pro nás některé věci důležité. Teprve když necháme pracovat podvědomí, dáme jim možnost naplno proniknout a přinést do vašeho života příjemné oživení.

Neměli byste se zahrávat s ohněm a pokud jednomu člověku nedůvěřujete, tak ho odstřihněte ze svého života. Riskovali byste, že brzy může tento vztah nabrat ještě nebezpečnější kontury a později by vám zničil veškeré úsilí, které jste vynaložili do důležitých soukromých záležitostí.

střelec

Trošku se ztratíte v návalu novinek, které se na vás budou hrnout. Měly by jste si dát od toho všeho odstup, protože se v tom jen těžko vyznáte. Zejména pokud do vás stále dorážel lidé, kteří to s vámi nemyslí až tak upřímně. Když jim naletíte na jejich falešné řeči, můžete z toho vyjít navzdory dobře se vyvíjející situaci jako poražení.

Buďte opatrní zejména na to, co budete před kým mluvit. Když se dostanete do spleti pomluv, nebudete se umět z toho vymotat a nakonec vás mohou označit jako hlavního viníka. Snažte se co nejdříve vyřešit případné vztahové starosti.

Musíte si dobře promyslet, za co jste ochotni bojovat a co by již překročilo vámi stanovené hranice. Měli byste být odvážnější av případě problémů určitě o nich otevřeně mluvte se svým partnerem.

Kozoroh

Ze všeho nejvíc byste se měli zaměřit na své zdraví. Zejména pokud vás trápí nějaké chronické onemocnění, nyní by se mohlo ukázat ve větší síle. Přitom řešení není až tak složité, ale vy si ho nechcete připustit.

Změňte váš životní styl, udělejte to pro sebe a své blízké, kterým na vás záleží a konečně se odpoutejte od těchto obtíží. Pak se už směle můžete těšit na skvělou nabídku, kterou dostanete od svého dobrého přítele. Bude se týkat soukromých záležitostí a přinese vám to šťastný úsměv na tvář.

Nezapomeňte na to, že později byste mu měli tuto službičku opětovat. Nikdy nedovolte, abyste od svých blízkých pouze brali výhody, protože by to nakonec mohlo porušit vaše dobré vztahy.

Vodnář

Dostanete se do momentu, kdy začnete přemýšlet nad svou budoucností. Zdá se vám, že nyní neděláte dostatečně mnoho proto, abyste se pak měli dobře. Váš pocit je správný, otázkou však je, jak byste to chtěli změnit. Když se budete pouze stěžovat, ale nic s tím neuděláte, bude se to vše ještě více zhoršovat.

Jděte na to postupně. Vyberte si jeden směr, který chcete zlepšit. Dejte si za cíl, že to napravíte už do konce tohoto měsíce. Když budete úspěšní, dejte si těžší výzvu.

Nedovolte, aby nad vámi vyhrála vaše lenost. Musíte být dynamičtější a lépe se přizpůsobte situacím, které vám přináší život. Díky tomu budete lépe působit i na své blízké, kteří si napraví vztahy s vámi.

ryby

Nacházíte se na vrcholu své popularity. Podařilo se vám to díky pár nenápadným krokem, které vaše výsledky snažení ukázaly v mnohem lepším světle. Dejte si pozor, abyste nenechali strhnout takovými lákavě znějícími vizemi.

Držte se nohama pevně na zemi, jinak se může stát, že snadno ztratíte vše, na čem jste tak tvrdě pracovali. Udělejte si pořádek ve vztazích. Máte po svém boku osobu, kterou milujete, ale místo toho toužíte po někom jiném.

Takto lžete sebe, ale i svou lásku, která by byla šťastnější v náručí někoho jiného. Dobře si rozmyslete, jak chcete vyřešit tuto situaci, abyste pak nelitovali své rozhodnutí.

 

(Visited 160 times, 1 visits today)

Shlédnutí: 52